Závody - NOČNÍ STOPA VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Katarina Adamove TK Žabka Čadca NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Stanislav Baletka NOČNÍ STOPA 2019 Ne
JAROSLAV Beseda zasebe NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Lenka Besedova Besedovic střela NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Miroslav Bětík J E M. Team Pozlovice NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Renata Bittnerova N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Bronislav Blinka NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Radek Bogar NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Milan Bureš N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Šárka Burešová N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 17
Jakub Drábek Retofy NOČNÍ STOPA 2019 Ano 66
Barbara Ferfecka NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Jiří Fiurášek MX VALACH NOČNÍ STOPA 2019 Ano 77
Martin Flajšar NOČNÍ STOPA 2019 Ano
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Jan Hajzler eVerejneZakazky.cz NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Filip Hedera Wolves bike team Lanska NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Martin Holiš Česká Spořitelna - Accolade NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Petra Holznerová ZVONEK SPORT Valašské Klobouky NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Jiří Hradil FORCE KCK ZLÍN NOČNÍ STOPA 2019 Ano
bohumil jahn BogasTeam NOČNÍ STOPA 2019 Ano
karel janak TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Alena Kadlecová BK Lysá NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Tomáš Klvaňa Sokol Opatovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Ondřej Kobliha WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Robert Kocián Titan Trilife NOČNÍ STOPA 2019 Ano 18
Petra Kocourková NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Bohuslav Komín HP TRONIC NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Michaela Koňaříková Slabý odvar NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Boris Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Lucie Krupová Klub Biatlonu Rožnov pod Radhoštěm NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Petra Krutílková Forman Kids NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Tomáš Kubín NOČNÍ STOPA 2019 Ano
David Kuchař NOČNÍ STOPA 2019 Ano 47
Ľubomír Kultan NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Jan Kváš BH Ski team Frýdlant nad Ostravicí NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Jaroslav Kyselý NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Vladan Mácha Bartošovický mlýn NOČNÍ STOPA 2019 Ano 34
Robert Machalíček NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Vladimír Maloň Gumárny Zubří NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Marie Maňáková Zlínské Pumy NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Robin Martinec NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Andrej Maták Šperky JM NOČNÍ STOPA 2019 Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive CR NOČNÍ STOPA 2019 Ano 11
Ivo Nekvinda N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Martina Nekvindova N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Martin Orság N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Kateřina Orságová N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano
jan placzek neni NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Michal Plánka Mattoni Freerun Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Elo Podoben ELOP NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Martin Rada Jěštěd SkyRace NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Nikola Rajnohova 4EVER Cyklo Bulis NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Břetislav Rohel Luftwaffe NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Jan Řezníček NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Anna Selníková Extreme sport club Selník NOČNÍ STOPA 2019 Ano
JANA Selníkova Extreme sport club SELNÍK NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Miroslav Skýpala Vozáci Val.Mez. NOČNÍ STOPA 2019 Ano
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Tomáš Slavík TPe Obeciny NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Bronislava Smetková NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Robert Šindler NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Peter Špaňo NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Jan Šustek NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Apolena Šustková NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Ekaterina Šustková NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Eva Šustková NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Miroslav Šuška NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Jan Švehlík ZVONEK SPORT Valašské Klobouky NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Miroslav Švihel BS Slopné NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Miroslav Švihel BS Slopné NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Filip Tomanec NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Miloš Vaculík NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Radek Vaculík NOČNÍ STOPA 2019 Ano
PETER VACHO ILAVA NOČNÍ STOPA 2019 Ne
Peter Vranák NOČNÍ STOPA 2019 Ano
Lucie Žabčíková NOČNÍ STOPA 2019 Ne

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Jakub Adamove TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ne
Robin Austin Kategorie do 6 let Ano
Jana Bětíková J E M M Team Pozlovice Kategorie do 10 let Ano
Agáta Bittnerová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano
Justýna Bittnerová N-MED Team Kategorie do 12 let Ano
Kateřina Burešová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano
Nela Fiurášková Kategorie do 14 let Ano
Róbert Judiak KB Breza Kategorie do 16 let Ne
Amálie Komínová Valachytour Kategorie do 10 let Ne
Vojtěch Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ne
Viktor Krampota Klub Biatlonu Bobrky Kategorie do 10 let Ne
Adéla Krampotová Klub Biatlonu Bobrky Kategorie do 12 let Ne
Markéta Krupa Klub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 12 let Ano
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli Kategorie do 16 let Ano
Barbora Kvášová BH Ski team Frýdlant nad Ostravicí Kategorie do 12 let Ano
Jirka Lysáček Sport club Kopec Kategorie do 8 let Ne
Ivana Máchová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 16 let Ano
Ivo Nekvinda N-MED Team Kategorie do 16 let Ano
Anna Nekvindova N-MED Team Kategorie do 14 let Ano
Tobiáš Orság N-MED Team Kategorie do 12 let Ano
Vojtěch Orság N-MED Team Kategorie do 16 let Ano
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 10 let Ano
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano
Silvie Šimáková Kategorie do 6 let Ano
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano
Ella Trochanová Osa Sport Team Kategorie do 6 let Ne
Isabell Trochanová Kategorie do 4 let Ne
Zuzana Walczysková SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano