Rezervujte si bezplatné testování sportovních hodinek

28. 6. 2016 - Dlouholetý partnery VALCHY TOUR, společnost TOMTOM, nabízí dvaceti účastníkům BIKE VALACHY 2016 možnost půjčit si ZDARMA sportovní hodinky TomTom Runner Cardio a nechte si udělat analýzu svého výkonu při bikovém závodu. Jde o sporttester, který jako jediné mají přímo v sobě zabudovaný měřič tepů i GPS.

S půjčovnou sporttesterů jste se mohli setkat už na minulých závodech VALACHY TOUR. A mnozí z vás byli nadmíru spokojeni. Někteří si i hodinky na místě koupili. TomTom totiž nabízí výjimečnou slevu 20% na nákup nových hodinek.

TomTom Runners CardioI na letošním BIKE VALACHY si zájemci mohou půjčit proti dvěma dokladům a podpisu sportovní hodinky TomTom Runner Cardio. S hodinkami se můžete jen tak projet na kole nebo s nimi absolvovat celý závod.

Specialisté TomTom vám před závodem pomohou s nastavením a po závodu vám ukáží, jak naměřené údaje vyhodnotit. Mnozí z vás mohli toto vidět, jak hodinky testoval třeba olympionik Jaroslav Kulhavý (článek zde). nebo jeden z nejlepších českých hokejistů současnosti Jiří Hudler na loňském BIKE VALACHY. 

GPS sportovní hodinky TomTom Runner Cardio s převratnou technologií k měření srdečního tepu díky níž už nepotřebujete hrudní pás si můžete rezervovat posláním mailu na adresu valachytour@valachy.cz. K dispozici je 20ks hodinek TomTom! Kdo pošle dříve požadavek, ten si bude moci hodinky půjčit.

Do emailu s předmětem "TomTom Runner Cardio" uveďte: vaše jméno a kontaktní telefon.

Podmínkou půjčení sportovních hodinek TomTom Runner Cardio je řádné přihlášení a zaplacené startovné na BIKE VALACHY 2016.

GPS sportovní hodinky TomTom Runner CardioTomTom Runner Cardio je nejsnazší způsob jak zlepšit výkon

GPS sportovní hodinky TomTom Runner Cardio jsou vybaveny speciální technologií k měření srdečního tepu. Monitor na měření tepové frekvence je zabudovaný přímo v hodinkách, není k němu potřeba přidávat žádný hrudní pás.

Hodinky Runner Cardio umožňují trénovat v optimálním rozsahu tepové frekvence. Běžec si vybere jednu z pěti zón intenzity, takovou, která nejlépe vyhovuje jeho tréninkovým cílům, a hodinky ho upozorní, pokud má přidat nebo zpomalit. Běžci mohou mrknutím na displej během tréninku sledovat okamžitý srdeční tep, vzdálenost, tempo a další nezbytné informace. 

Monitorování srdečního tepu je nejpřesnější ukazatel toho, jak tělo reaguje na tréninkovou zátěž. Pro mnoho běžců však bylo nošení pásu na hrudi omezující. Teď jim stačí ke sledování tepové frekvence a tudíž ke snazšímu zlepšování výkonu hodinky.

Runner Cardio přesně měří srdeční tep díky optickému senzoru Mio®. Ten monitoruje změny v průtoku krve pomocí světelného paprsku, který prosvítí kůži.

Zóny tepové frekvence - trénink v jedné z pěti zón intenzity:

 • Sprint: nejčastěji se používá jako část intervalového tréninku. 
 • Rychlý běh: vysoké tempo tréninku ke zlepšení rychlosti a kondice.
 • Výdrž: střední až vysoké tempo tréninku ke zlepšení plicní a srdeční kapacity.  
 • Spalování tuků: mírné tempo tréninku, skvělé pro snižování hmotnosti.  
 • Klus: volné tempo tréninku, používané nejčastěji pro zahřátí a vychladnutí. 

Runner Cardio a Multi-Sport Cardio mají pokročilé funkce, které vyhovují běžcům i triatlonistům: 

 • Extra velký displej: Sledování času, vzdálenosti a tempa na extra velkém displeji s vysokým rozlišením. 
 • Grafika na celou obrazovku: Snadné dosahování cílů s pomocí TomTom Graphical Training Partner.
 • Ovládání jedním tlačítkem: Jednoduché procházení menu pomocí intuitivního jednotlačítkového ovládání. 
 • Indoor Tracker: Přesné sledování běhání uvnitř. Za pomoci vestavěného senzoru, který počítá kroky, může uživatel monitorovat tempo a vzdálenost dokonce i při běhání na pásu. 
 • Ultra-Slim design: Běhání s lehkými hodinkami vyvinutými speciálně pro běžce.Štíhlý design pohodlně sedí každému zápěstí.  
 • QuickGPSFix: Rychlý start. S využitím nejmodernějších satelitních technologií GPS a GLONASS určíte přesnou polohu rychleji. 
 • Kompatibilita s různými platformami: Synchronizace, analýzy a sdílení statistik prostřednictvím populárních běžeckých stránek a komunitních platforem, včetně TomTom MySports, MapMFitness, RunKeeper, Training Peaks, Strava a Nike+ Running.
 • Velmi odolný displej: Běhání s nárazuvzdorným displejem, odolným proti poškrábání. Vysoce odolný displej se snadno čte i po mnoha odběhaných kilometrech.  
 • Odolný proti vodě i počasí: Běhání za každého počasí. Hodinky jsou odolné do 50 m/ 5 ATM. 
 • Baterie s dlouhou životností: Více běhání, míň dobíjení. Životnost baterie je až 8 hodin (GPS + měření tepu) a až 10 hodin (pouze GPS). 
 • Bluetooth® Smart: Připojení k senzorům pomocí nejnovější bezdrátové technologie.