Valachy man se blíží, do 31. 3. je nejvýhodnější startovné!

19. 2. 2024 - Hlášení pro všechny milovníky triatlonu i ty, kteří by si chtěli tento krásný sport poprvé vyzkoušet! Tradiční Valachy man se blíží! O víkendu 22. a 23. června se opět potkáme u vodní nádrže Bystřička při druhé akci seriálu DATART Valachy tour. Do 31. března platí nejvýhodnější startovné!

Valachy man je díky své atmosféře a krásné přírodě Beskyd skutečný zážitek, který si nemusí odepřít ani úplní začátečníci. Máme opět připraveny trasy pro každého – od "hobbíků" až po milovníky výzev.

Letos podruhé se v rámci víkendu u Bystřičky koná i XTERRA Valachy s mezinárodní účastí špičkových sportovců, což je skvělá příležitost i pro milovníky náročných výzev – přihlásit se může kdokoli.

Nebojte se registrovat v předstihu! Pokud vám účast znemožní nemoc, úraz nebo jiná neočekávaná překážka, získáte startovné zpět díky pojištění s Kooperativou. Automaticky pojišťujeme každého přihlášeného účastníka na storno. Přečtěte si víc.

Letos pro vás máme novinku:

  • V kategorii XTERRA budou letos závodit nejen dospělí, ale nově také děti ve věku 15 – 18 let, vše v rámci Evropského poháru XTERRA. Díky tomu jsou ve hře i sloty na Mistrovství světa.

A co a kdy se tedy bude dít?

Sobota 22. 6.

Neděle 23. 6.

  • VALACHY MAN krátký (ideální pro hobbíky, začátečníky..) VÍCE ZDE
  • Franz Josef Kaiser Dětský Valachy man VÍCE ZDE

Těšit se můžete samozřejmě i na doprovodný program, živé vysílání ze závodu a zábavu pro celou rodinu.