Připravte se na závodní sezónu při sportovních kempech v Beskydech

27. 2. 2019 - Začínáte s běháním, horským kolem nebo jiným sportem a nechcete při prvních krůčcích dělat zbytečné chyby? Nebo už se svému sportu věnujete nějaký čas, ale rádi byste se posunuli dál s podporou a radou zkušeného odborníka?

Inspirujte se sportovními pobyty, které pro letošek připravil Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích, a to přímo v místě, kde se seriál závodů VALACHY TOUR koná. A navíc - kromě tréninku tu najdete i příležitost ke skutečně kvalitnímu odpočinku díky relaxačním centrům s bazény a saunovými rituály.

Součástí všech sportovních pobytů je snídaně, večeře a neomezený vstup nejen do hotelového L-Spa, ale také do blízkého Wellness Horal s termálními bazény, což skýtá výborné podmínky pro regeneraci.

Sportovní kempy jsou příjemnou příležitostí nejen k načerpání nových zkušeností, ale i nových přátelství a také k přípravě na závody. Každý koníček občas potřebuje nový impuls, který můžete zužitkovat i při VALACHY TOUR 2019.Běžecká škola Miloše Škorpila // 10. – 13. 10. 2019 

Milovníkům běhu určitě není neznámé jméno Miloše Škorpila, známého ultramaratonce a kouče, který je již doslova českou běžeckou legendou. Ten do Velkých Karlovic zavítá již poněkolikáté, tentokrát s běžeckou školou v podzimním termínu.

Provede vás tréninkovými plány, technikou běhu, relaxací i strečinkem, připraveno je i poradenství v oblasti výživy.

>> Více informací a rezervace


Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem  //  11.-14. 7. 2019

Velkým hitem se v poslední době stává také triatlon. V něm se mohou zájemci zdokonalit při Triatlonovém kempu Petra Vabrouška, nejúspěšnějšího českého Ironmana, který vyniká i v jiných disciplínách – vybojoval například stříbro na World Marathon Challenge (7 dní, 7 maratonů na 7 světadílech). 

Se zájemci se podělí o své know-how, díky němuž se drží ve špičce již přes dvacet let. Dvoufázové tréninky se odehrají částečně i na trasách legendárního triatlonu Valachy man, který se bude konat na Valašsku na začátku srpna.

>> Více informací a rezervace