Valachy tour plná příběhů

4. 6. 2018 - VALACHY TOUR je unikátní seriál atraktivních závodů v různých disciplínách pro sportovce každého věku a kondice. V malebném údolí Velkých Karlovic a okolí se už od roku 2013 závodí o prize money a další mimořádně atraktivní ceny v každém závodě i v celkovém hodnocení seriálu. 

Valachy tour se účastní stovky sportovců různého věku a výkonnosti. 

Každý jedinec ze startovního pole s sebou nese i svůj příběh, proto se organizátoři tour a společnost GoGEN rozhodli poznat blíže jednotlivé unikátní příběhy a vybrat ten nejzajímavější, který poté odprezentují společně GoGEN i Valachy tour prostřednictvím webu a sociálních sítí

Překonali jste díky sportu osobní nebo zdravotní problém? Pomohli jste v průběhu závodu Valachy tour řešit nějakou závažnou situaci? Vybavuje se Vám popřípadě i jiný příběh spojený s Valachy tour? Podělte se o tento příběh s námi.

Stačí poslat stručný příběh osoby, která se zúčastní jakéhokoliv dílu seriálu tour de Valachy. S vybraným sportovcem bude natočeno video, ve kterém bude popsán jeho příběh. Navíc vybraný sportovec dostane ceny od společnosti GoGEN, které budou sloužit pro trénink nebo regeneraci před dalšími závody.

Přihlášky lze zasílat formou stručného obsahu příběhu včetně kontaktu na závodníka na email: pribeh@gogen.cz, do předmětu pak uveďte díl seriálu Valachy tour, kterého se nominovaný sportovec zúčastní.