Závody - BĚHEJ VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Jiří Adamec BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
tomas behun TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ne
Jakub Boček Novatop Bike team BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Milan Bureš N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Kateřina Burešová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Šárka Burešová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ano
Vilém Bystroň BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Petra Guňková BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Miroslava Hanáková Sokol Bučovice BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Stanislav Hrnčíř BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Roman Janku Zvonek Sport Valašské Klobouky BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Jakub Keler BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ne
Robert Kocián Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Petr Korcián ETRIATLON RACING TEAM BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Radka Kučírková BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ano
Hana Lagdanová BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Miroslav Macíček DODO team BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ano
Markéta Majkusová BONUSIA BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Michaela Martináková BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ano
Daniel Matúška BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Michaela Nováková BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ne
Lucie Odehnalová SK Valašské království BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Lenka Ondryášová Valašské Kačenky BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ano
David Palička BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ano
Sára Palová BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Stanislav Rak STG - Brumov Bylnice BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Petr Schmida BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ano
Martin Sklář BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ne
Josef Sponar BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Marek Svoboda Etriatlon team BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Robert Šindler BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
ELJAM s.r.o. Špaček ELJAMRUN BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Petr Šťastný Sport Import BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
JIŘÍ ŠTEC BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano
Tereza Vaňurová BĚHEJ VALACHY 2022 - 7KM Ano
František Veverka BĚHEJ VALACHY 2022 - 12KM Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
František Hanáček Kategorie do 4 let Ano
Tomáš Huťka TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Zdeněk Kretek TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano
Veronika Kretková TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano
Alex Liškutín Kategorie do 6 let Ano
Adam Mach NAPARIDERS Kategorie do 4 let Ano
Johana Matúšková AKEZ Kategorie do 6 let Ano
Michaela Matúšková Kategorie do 4 let Ano
Lukáš Mikula Kategorie do 12 let Ano
Metoděj Müller TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 6 let Ano
Valerie Müllerová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Gabriel Novák GAZ Team Kategorie do 6 let Ano
Elen Paličková EliTeam Kategorie do 8 let Ano
Adriana Palkovská EliTeam Kategorie do 4 let Ano
Vanesa Paľová Kategorie do 16 let Ne
Jakub Pešl Kategorie do 12 let Ano
Matyáš Pešl Kategorie do 12 let Ano
Amélie Sedláčková Kategorie do 12 let Ano
Gabriela Sobková TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 4 let Ano
Filip Škubal TufoCykloZakladnaOtrokovice Kategorie do 16 let Ne
Jan Škubal Tufo CykloZakladnaOtrokovice Kategorie do 16 let Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 10 let Ano