Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Jiří Adamec VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1177
Vítězslav Adamicek VZS Ostrava VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1204
Pavlína Adamíčková HO Vítkovice VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1059
Zuzana Adamová Hodiška VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 195
Dominik Andrysek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 224
Radim Babica VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 159
Štefan Bajcár divé zvery VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1102
Lukáš Baratka AC Sportuguides Rožnov p.R. VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 138
Jiří Baroš Běžecký areál Pustevny VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 232
Tereza Bartáková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 33
Filip Bartoš VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1169
Klára Bastlová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 235
Sabina Bednar VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 271
Václav Bednarský TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1179
Vojtěch Bednarský TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1300
Miroslav Belák STG Prievidza VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1137
Jiří Bělohlávek Fénix sport Blansko VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 268
Daniel Beneš Sintesi Racing VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1216
František Berčík VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1168
Miroslav Bětík J E M. Team Pozlovice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 140
Milan Bezstarosti eD system VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1191
Petr Bílík Novatop Lapierre VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1122
Petr Bílík Novatop Lapierre VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 214
Justýna Bittnerová N-MED Team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 30
Renata Bittnerová StOHor VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 29
Jan Blanik VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 9
Martin Blanik VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 246
Lukáš Bobuľa STG Prievidza VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1131
Jakub Boček Novatop Bike team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1064
ROMAN BOJKO Říčany u Prahy VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 55
Miroslava Boková VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1221
Lukáš Bordovský TOBI Sport Frenstat VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1175
Jakub Borovčík VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 239
Ivo Bouda VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1003
Petr Božek Tiple Vokolo priglu VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1109
Magda Brodová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 19
Adrian Broj BROJ TEAM ŹLINICE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1015
Ivana Bulejkova VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1212
Milan Bureš N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1011
Eva Burešová TAE AgriCo s.r.o. VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 204
Kateřina Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1012
Nicolka ❤️ Burešová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 37
Radim Burget Prostějov-Krasice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 144
Vít Buriánek X-MEN VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1105
Kryštof Bursa Titan Trilife VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 290
Petr Cienciala Splašení goroli VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 158
Jan Coufal N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1141
Veronika Coufalová N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1142
Eva Cupalová Sokol Bučovice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 2
Roman Částečka Hrabůvka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 152
Bořivoj Čejka Triathlon Team Chrudim VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 68
Bořivoj Čejka Triathlon Team Chrudim VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1081
Petr Čermák Extra Brno VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 75
Nicole Černeková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 79
Milan Černošek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 165
Hynek Černý VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 160
Rastislav Černý VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1155
milan červinka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 21
Jolana Červinková TJ Sokol Malenovice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 22
MICHAL ČIČALA LOKOMOTIVA LIESKOVE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1084
Lenka Čohanová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 17
Pavel Daněk VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 216
Klára Daňková Kafírníci VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 28
Petr Darmovzal VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1243
Emma Deuserová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 40
Ladislav Divina brNO team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1092
Zdeněk Dohnal Zapro team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 263
Andrea Dostálová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 62
Miloslav Drbalek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 221
Petr Dřevojánek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1217
Jakub Duchoň VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 257
Josef Duchoň VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 258
Michal Durica DNT VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1239
Jiří Durmon DUVET VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 130
Kvido Durmon DUVET VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 297
Michal Dvořák VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1180
Michal Eichler VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1127
Ondřej Fabianek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1123
Lukáš Felbaba VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 134
Lenka Felbabová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 108
Barbara Ferfecka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1056
Martina Fialová Titan Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1053
David Findura VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1261
Radim Fojkes KPM VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1198
David Fojtášek BeskydTriatlon racing team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 66
Kateřina Fojtášková BeskydTriatlonRacingTeam VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 67
Michaela Foralová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 219
Miloslav Foret Titan Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1028
Mirko Fritsch VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 220
Petr Frýdl TRIPAB VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 255
Tomáš Frydrych VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1199
Denisa Gaillard VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 153
Stanislav Gajdůšek SDH Tylovice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 155
Roman Galda VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 145
Adéla Galušková KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 39
Michal Gavlík VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 242
Petr Gelnar VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1072
Martina Gelnarová VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1054
Štěpán Genčúr VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1151
Miroslav Gerhard Sokol Opatovice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 176
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 63
Jarmila Gladišová SKG Brno VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 13
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1014
Josef Gracla NAPARIDERS VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1020
Radim Grebik TITAN Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1299
Lukáš Grmolec Triatlon Team Kyjov VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1194
Tomáš Grzywač VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 96
Jana Grzywačová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 98
Martin Gwozdz TATRA VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1116
Jiří Hájek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1252
Miroslav Hájek Maratón klub Rajec VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1293
Jan Hajzler Vsetín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 293
Lukáš Hakala VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1106
Milan Halašta VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 141
Miroslava Hanáková Sokol Bučovice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 14
Iva Hapalová VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1213
Pavel Havlik VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1114
Mojmír Havrlant O2 Zlín VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1166
Martin Hečko Valachbajk team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 295
Lukáš Heinrich Bikestyle.cz VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1237
Jiří Hladík GYM Ladies Studio VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 84
František Hlaváč MTR VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 174
Robert Hluzák VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1145
Pavlína Holčíková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 53
Michael Holeksa VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1027
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1295
Kateřina Hollá Lindnerová Kilpi racing Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1287
Štěpán Holubec VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 87
Michal Hora Zagłebie Sosnowiec VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1182
Filip Horáček VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 47
Libor Hrabovský Oznice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 273
Ondřej Hrachový VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1196
Tomáš Hrnčiřík VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1046
René Hruboš VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 217
Jan Hrubý BIATLON BOBRKY Vsetín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 172
Marek Hrubý VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 56
Petr Hubáček VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1128
Ondřej Hudeček Kt Huddy Slovácko team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1162
Stanislav Hudeček Chlupatí knedlíci VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1188
Jiří Husička VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 212
Karel Hyjánek KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 122
Vít Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 51
Milan Chmela Ripteto VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1173
Petr Cholasta VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 126
Zuzana Cholastová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 125
Petr Choleva Lítací Jelen VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1219
Nikola Chovanečkova TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 292
Andrea Chrobáková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 213
Michaela Chromík MiLee Team Krnov VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1174
Radek Jahn VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1024
Vojtech Jahoda Triatlon Team Tábor VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1283
Dominik Jakš VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 91
František Jančík VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 265
Radim Janda VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1193
Jiří Janeček VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 205
Tomáš Janeček VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 206
Kristýna Janečková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 207
Martin Jankůj Auto FS sport team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1250
petr Janosik VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 231
erika Janošíková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 230
Radovan Jašek Partyja VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1186
Karolína Jelínková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 59
Jakub Jeřábek Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 101
Jakub Ježík VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1100
Jan Jirkovský brNO team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1091
Martin Jochec VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1253
Milan Juráš VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1119
Lukáš Jurča VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1065
Martina Jurčiová Crossgym Unbroken VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1073
Petr Jurena RUH VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1226
Michal Juryca VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1228
Lenka Kabátová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 129
Vít Kadaník VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1067
Alena Kadlecová BK Lysá VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 27
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1284
Radek Kafka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 182
Tomáš Kalousek Kalihofit VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 76
Kateřina Karasová VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1080
Roman Kašpar CouvadeSyndrom Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1291
Vanda Kašparová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 94
Jakub Keler VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1104
Tomas Klapa TenisBalance VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1172
Tereza Klápová Red Bull VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1233
Jiri Klement TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1297
Martin Klesa TJ Gumárny Zubří VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1154
Richard Klika VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1069
Jiří Klíma CK Pemap Přerov VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 299
Pavel Klimek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1161
Barbora Klimošová Kilpi Kome Klub VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1077
Roman Klinčúch Otužilci z Podhradského mora VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1006
Stanislav Klívar takamunka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 209
Jakub Kment VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1045
Štěpán Kment VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1021
Martina Knápková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 25
Robert Kocián Titan Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1061
Barbora Kociánová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 135
Igor Kocurek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 69
Petr Kohel ŠUTRI Prachatice VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1062
Petr Kolář VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1224
Petr Kolář VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 86
Josef Kolínek TRUHLÁŘSTVÍ KOLÍNEK VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 157
Daniel Konczyna VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 248
Peter Konrád VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1103
Petr Korcián Fitnessfreedom race team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 142
Petr Korcián Fitnessfreedom race team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1133
Veronika Korvasová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 118
Vilém Korytář VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 251
Antonín Kořenek Bike team Zlaté Hory VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1019
Jan Kořenek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 4
Lukáš Kořenek KOVO-MAX.CZ VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 46
Zdeňka Kořenková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 3
Jaromír Kořístka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 193
Mikis Kotopulos VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 275
Helena Kotopulu TITAN Trilife VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 289
Helena Kotopulu TITAN Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1255
Filip Koukol VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1144
Marian Koutny VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 93
Richard Kovalcik VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 254
Miroslav Kovář VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1282
Daniel Kovařčík VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 211
Helena Kovařčíková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 189
Jiří Kozubík JuraZub Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 150
Petr Kramný Dukla Kajlovec VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1126
Ľuboš Kraus VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1244
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1057
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 291
Dominika Kraussová Kilpi Racing Team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 274
František Krčil VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1085
Vendula Krčková Tj Olympia Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 166
Ondřej Krčmář VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1130
Ondřej Krčmář VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 260
Anna Krčmářová VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1030
Jan Kremser VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1115
Zdeněk Krchák VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 78
Lenka Križanová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 18
Lucie Krupová Klub Biatlonu Rožnov pod Radhoštěm VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1149
Kateřina Krutílková Bike Pro Racing VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1035
Robert Krystek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 184
Bohdana Krystková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 24
Lukáš Křenek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 229
Pavel Křížek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 272
Pavel Křižek PKNJ VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1185
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1008
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 114
Jan Kubečka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1195
Tomáš Kubečka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 267
Roman Kubica MS BIKE ACADEMY RACING VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1153
Martin Kubičik AMT VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1215
František Kubínek RSFK Triatlon VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 1
Roman Kubisz KPM TŘINEC VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1242
Pavel Kučera XOXO VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1207
Radka Kučírková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 12
Kamila Kudelová Prežít VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 181
Lucie Kuchařová Orel Domanín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 236
Jaroslav Kulhavý Česká spořitelna - Accolade VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1288
Michal Kulišťák SDH Tylovice VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1068
Miroslav Kuna VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1223
Michal Kurek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 113
Tomas Kurka PURAVIDA VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1249
Antonín Kusbach 420 Fellas VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1184
Lukáš Kynický Kalda Team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 298
Radek Kynický FitnessFreedom race team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 294
Radim Kývala VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1164
Simona Lacigová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 287
Agáta Lapčíková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 70
Radek Látal VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 85
Lenka Laudová Plzeň VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1002
Jan Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 106
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 43
Miroslav Lecián VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 60
Markéta Ležaková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 270
Kamil Lipowski KPM VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1023
Denisa Lizoňová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 123
Michal Lolek TJ Sokol Troubelice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 128
Martina Lorencová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 64
Alena Losertová Zapro team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 131
Tadeáš Loučka ASPOT Hulín VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1229
Ivana Lubojacká VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 276
Michal Lubojacký VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 277
Štefan Lúdik STG Prievidza VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1129
Jakub Maček VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1183
Vladan Mácha Bartošovický mlýn VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1016
Marek Macháč VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 178
Klára Machalíčková VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1034
Pavel Majerek Brose VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1232
Markéta Majkusová BONUSIA VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 54
Kateřina Malárová Pondělní sklenička VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 116
Michal Maliňák VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1040
Tomáš Maliňák Rožnov VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 149
Vladimír Maloň Gumárny Zubří VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 88
Filip Malota Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 115
Martin Maly VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1108
Lukáš Man VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 92
Karel Markovský VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 169
Andrea Martincová ENDEKA team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 215
Denisa Masopustová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 228
Daniel Matúška VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1099
Matěj Mazánek 2BWINNER VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1049
Petr Mazura VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 237
Petr Mejzlík TJ Spartak Třebíč VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 6
Michal Menich KPHC Turčianske Teplice VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1167
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 5
Vlastimil Metelka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1208
Jaroslav Mičkal VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 173
Zbyněk Michálek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1146
Radan Míka SK Skokan VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 133
Jiří Mikel Bembeci team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 83
Antonín Mikeska VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 95
Roman Miškář VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 20
Jitka Miškářová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 179
Josefína Mladénková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 288
Pavel Mlčák VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 143
zbyněk Moural Valašští sporťaci z.s. VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 227
Eva Mouralová Valašští sporťáci z.s. VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 226
Petr Muškát VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 74
Hana Nádvorníková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 183
Jiří Nakládal VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1251
Josef Nakládal Ski Bílá VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1051
Martin Navařík AC Sportguides Rožnov p.R. VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1158
Roman Navrátil VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1005
Daniel Nedbal VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1205
Ivo Nekvinda N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1222
Ivo Nekvinda N-MED Team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 49
Ivo Nekvinda N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1048
Martina Nekvindová N-MED Team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 234
Radim Němec Meoris Watch Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1017
Martin Němeček Klid na Hruškově VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1181
Michal Nesrsta 2B WINNER VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1285
Michal Nesrsta 2B WINNER VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 282
Pavlína Netková KILPI Racing team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1197
Adam Neubauer Slavoj Houslice VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1044
Jan Neubauer VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1139
Petr Neudek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1160
Michal Neugebauer VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1258
David Neústupa Red Bull VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1235
Pavel Ngoc Nguyen VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1220
Ngoc Mai Nguyen VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1227
Alena Nováková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 124
Pavel Novosad SKOB Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 208
Radek Novosad VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1050
Zdeňka Novosadová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 164
Martina Novotná VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 102
zuzana novotna VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 253
Radek Novotný TJ Olympia Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 167
Rostislav Novotný Bebíčka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1148
Lucie Odehnalová SK Valašské království VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1058
Dalibor Ondruch FBC LETKA VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1074
Robin Opěla VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 177
Zdeněk Orner Titan Trilife VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 11
Zdeněk Orner Titan Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1009
Martin Orság StOHor VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1033
Ondřej Orság VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1132
Petr Orság VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 139
Tobiáš Orság N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1032
Vojtěch Orság N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1031
Kateřina Orságová N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1055
Petra Orságová Fitness Nový Hrozenkov VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 199
Vít Osička VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 243
Marek Osina N-MED Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1143
Daniel Ošťádal VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1098
Rastislav Ošťádal brNO team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1094
Karla Otoupalíková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 127
Tomáš Otruba VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1225
Irena Pagáčová Titan Trilife VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 222
Barbora Páleníková VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1070
vanesa paľová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 38
Šimon Páník VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 286
Radek Pastorek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1135
Ondřej Pastrňák Red Bull VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1234
Veve Pavlíčková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 32
DAVID PAVLIK The Pavlix VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 197
Michaela Pavlik The Pavlix VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 198
Veronika Peterková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 65
Mejzlík Petr Tj Spartak Třebíč VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1004
Martina Petrášová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 278
Adam Pilčík VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1259
Adam Plachký VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1097
Aneta Plachtovičová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 170
Filip Plášek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 201
Lucia Počarovská VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 256
Pavel Podešva Duko Rýmařov VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1022
Lukáš Podhorní LightBIKE Havířov VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 104
Veronika Podhorní LightBIKE Havířov VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 103
Michal Polách VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 89
Viktor Polách VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1082
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1107
Helena Poštolková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 262
Milan Potáček Asi dobrý oddíl... VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 10
David Prachař DV Fitness VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 90
Richard Pražák 420 Fellas VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1136
Pavel Procházka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1083
Petra Proksová Prostě běž! VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 57
Jan Prusenovský VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 240
Vladan Pupík Triatlet Klub Trojanovice VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1246
František Puškáč VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 8
Martin Rada Salomon Beskydy Fanclub VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 250
Stefan Reichhold TV Zell am See VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1218
Petr Repík VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 187
Tomáš Repka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 210
Jiří Riebauer Lokomotiva Břeclav VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 218
Jakub Richter VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1038
Ondřej Richter VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1039
Břetislav Rohel Erholung VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1247
Jaroslav Řehůřek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 185
Lucie Řehůřková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 188
Michal Řezníček VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 136
Josef Řičičář VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1113
Štěpán Říha VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 191
Lenka Sedláčková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 117
Dominik Sedlák VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 82
Jan Sedlák VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1063
Šimon Scharf VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1124
Petr Schmida VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 58
Valdemar Schubert Hello Bank VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1248
Pavel Schwarz HP TRONIC VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1125
Radim Sikora Mrtvoly VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 171
Radek Síleš VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1176
Jana Sítařová Koncept Brno VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 119
Martin Sklář VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 81
Ivan Sklenarik VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1071
Marcela Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 112
Lukáš Skotnica LowellPro Racing Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1140
Jan Skovajsa VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1042
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 202
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 203
Radim Smílek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 77
Lukáš Smyček TJ FS Napajedla VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1189
Jiří Soják VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1118
Eva Solařová Solario team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 16
Jan Sonnek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1238
Petr Sourada JednaDvaTři/KILPI/WeFood VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 147
Jakub Soušek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 100
Michal Sova VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1111
Radim Srnský Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1281
Antonín Srp VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1150
Katarina Srpová Playstation VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 175
Alex Stachovič StOHor VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1043
Martin Stachovič StOHor VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1138
Jiří Staněk VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1007
Michal Staněk Sokol Hovězí VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1041
Tereza Stašicová BO !!! běh VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 223
Petr Stibor VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1134
Kamil Stöcker LightBIKE Havířov VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 264
Ivan Stopka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1029
Jakub Strkáč VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1075
Radek Strnadel KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 105
Michal Strnal VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1192
Ales Suttner VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 281
Marek Svoboda Etriatlon team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1254
Marek Svoboda Etriatlon team VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 241
Ondřej Svoboda Team Pošta Smilovice VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1086
Petr Svoboda VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1101
Tereza Svobodová TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1289
Lukáš Svozil VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 73
Karel Sýkora Sykora Running VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1013
Mária Sýkorová Titan Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1052
Jakub Sys VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1209
Ondřej Szolony VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 238
Jáchym Šafránek Elite Sport Boskovice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 44
Ján Šamalík VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1210
Vojtěch Šanda TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1178
Ivo Šauer VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1241
Hynek Ščudla VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 225
Ondřej Ščudla Elite Sport Boskovice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 48
Tereza Šerá VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 34
Roman Ševčík VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1240
Jiří Šída weba VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1078
Václav Šimek VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1089
Eva Šimková RSFK VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 121
Robert Šindler VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1088
Ivo Škola Olomouc VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1025
Kristián Škrapko Marcové Zajace VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 252
Zbyněk Škuca Pro dřeň na dřeň VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1187
Oliver Škuta VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1037
Vít Šlahora VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1087
Petr Šmejdovec VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 247
Vít Špalek KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 109
Roman Špičák TITAN Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1292
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 23
Štefánia Šrámková Resort Valachy VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 26
Štefánia Šrámková Resort Valachy VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1001
Jan Šrubař VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 244
Petr Šťastný Sport Import VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1296
Petr Štekl Salix Zlín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 154
Michal Štěrba Štěrbojc run VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 71
Jane Štěrbová Štěrbojc run VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 72
Marek Šulák Titan Trilife VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 42
Lucie Šuláková Titan Trilife VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 31
Vladimír Takáč ETOS Slovakia VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1165
Martin Talaš VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 80
Tomáš Talla VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 279
Jiří Ťápal DDZ Legends s.r.o. VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1211
Kárim Titz VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 61
Karim Titz ml. VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 41
Daniel Tkáč TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1294
Pavel Tkáčik VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 110
Maja Tobolova Meoris Watch Team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1060
Filip Tomanec Titan Trilife VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1170
Michaela Topic Dovolenanaprani.cz VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 180
Karel Topič dovolenánapřání.cz VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1112
Vašek Torčík Nanosilver team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1190
Marek Trbušek VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 261
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1117
Jaroslav Trochta VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 283
Martin Trtek DIBOŽESUCH VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1036
Martin Trtek DIBOŽESUCH VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 35
Tony Trubiroha VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 146
Milan Třaskoš Trhoši VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1214
Štěpán Třaskoš Trhoši VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1047
Rostislav Třetina TAT 111 VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 52
Vlastimil Tydlačka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1201
Dan Űberall MTB Ondřejník VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1236
Miroslav Uhlár Vrbany VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1120
Zdenko Uhlár Vrbany VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1121
Miroslav Uhřík VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 156
Petr Ulrich VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 97
Petra Ulrichová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 99
Natálie Urbanová Detraktor VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1079
Petr Vabroušek TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 300
Petr Vabroušek TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1290
Filip Václavík TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1298
Jakub Vacula VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 245
Vojtěch Vala VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1200
Šárka Valčíková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 186
Antonín Valentin VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 190
Kateřina Valentinová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 192
Lucie Vamberová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 168
Kryštof Vaněk VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 285
Ladislav Vaněk VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 284
Roman Vaněk VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1018
Ludvík Varmuža VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1095
Miroslav Vašica VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 249
Lukáš Vávra ValumPRO VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 151
Lukáš Vávra ValumPRO VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1245
Tomas Vavra VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 233
Petr Vavrečka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1156
Jiří Večerka VečerSmoč VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ne 1171
Tomáš Veverka VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1110
Iveta Viceníková Asi dobrý oddíl... VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 15
Jan Vicha VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1260
Richard Vít Wayra VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1163
Michael Vita VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 45
Patrik Vítkovič SC Bystřice VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 50
Ondřej Vitovský VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1202
Radovan Vlček VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 259
Klára Vochozková VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 162
Petr Vojtěšek TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1157
Barbora Vojtěšková TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1286
Katerina Vojtkova Couvade syndrome tri team slovacko VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1230
Bruno Volný VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1256
Martin Votava brNO team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1093
Petr Votruba VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 7
Drahomír Vrba Koryčany Bikers VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 196
Ivo Vrba VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 280
Ivo Vrba rocktechnik triatlon VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1257
Radim Vrba Koryčany Bikers VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 194
Robert Vrba VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1262
Laďa Vybíral VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 200
Juraj Vykysaly VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1231
Vysloužil Vysloužil VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1206
Andrea Zábojníková TAŠ-STAPPA beton VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 111
Jiří Zahálka Canicross Beskydy VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 132
Zbynek Zahradil VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1066
Martin Zahradnik STG Prievidza VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1159
Pavel Zajíček VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1203
Petr Zajíček Orel Domanín VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ne 266
Jitka Zapletalová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 163
Marian Zaťko VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 148
adéla zavřelová VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 36
Marek Zetocha VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 269
Michaela Zetochova PKNJ VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 137
Radek Zgarba KAYAKU SAFETY SYSTEMS VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1076
Miroslava Zichová Slawex runners VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 161
Jakub Zubáň VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1096
Karel Zubek KV68 VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 107
Michal Žáček Titan Trilife VALACHY MAN 2022 KRÁTKÁ Ano 120
Daniel Žák WWW.ZLINSKA50.CZ VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1147
Vítězslav Žamboch VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1152
Dušan Žemlík VIVATSPORT VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1010
Petr Žídek brNO team VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1090
Květoslav Žilavý SK Kohouti Pržno VALACHY MAN 2022 DLOUHÁ Ano 1026

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Marek Vykoukal, Martin Míček, David Pluhař 4EVER Spartak Bulis triatlon TEAM VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2030
Dominik Gaja, Andrej Gaja, Lukáš Kohout ANDOLU VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2012
Ivan Balíček, Petra Balíčková, Zuzana Balíčková BALDA TEAM VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2006
Lenka Míčková, Zdeněk Míček, Filip Sklenovský Balónci VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2011
Aleš Horák, Richard Gerych, David Výchopeň Banánova armáda VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2014
Lukáš Režňák, Klára Brašová, Kateřina Žůrková Bo IronMan!!! VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2005
Veronika Mejzešová, Josef Mejzeš, Jakub Šlapka BOUZOV VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2024
Tereza Vaňurová, Iveta Balejová, Petra Bumbalová Doktorky z hor VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2008
Michal Žáček, Matěj Bludský, Petr Bludský DYCKY TITAN ! VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2026
Petr Hubík, Jiří Hubík, Martin Klimek For Fun VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2013
Filip Kotrba, Jan Schwarz, Ondřej Schwarz Four Oaks Ski Triathlon Team VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2018
Lucie Mlčáková, Petr Popelář, Marián Postředník HSF System VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2025
Martin Chrostek, Zuzana Adamová, Martin Chrostek Chirurgové VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2003
Michal Štěrba, Lukáš Svozil, Jane Štěrbová Jak chceš VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2017
Tereza kubalová, Tomáš Kubala, Vojtěch Kubala kubalíci VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2004
Karel Zubek, Lukáš Fusek, Pavel Konarik Lví Partyja VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2027
michael kašpárek, Miroslav Minařík, Nikola Vaculková Neubuz team VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2022
Michal Tříska, Tomáš Morava, František Náplava OREL DOMANÍN VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2019
Michaela Kosíková, MICHAL KOSÍK, Markéta Kosíková Orel Domanín 2 VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2020
Josef Hladiš, Adam Kuchař, František Tříska Orel Domanín 3 VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2021
Filip Fuchs, Kryštof Rycek, Lucie Šenkeříková POMALU SNEJKSI VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2016
martin Čmelík, Kvido Durmon, Vilém Korytář Přirození VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2029
Pavlína Nesvadbová, Renata Bártková, Bronislava Kudelová REPETE VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2015
Tereza Nováková, Denisa Lizoňová, Alena Nováková Sestry v akci VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2010
Miroslav Lecián, Karolína Jelínková, Erik Votava Splašená pumpa VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2023
Jiří Paška, Jakub Balcar, Adéla Holčáková STEP BOIS VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2028
Radoslav Bernatík, Stanislav Klívar, Filip Malota Takamunka VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2002
Lucie Šuláková, Jindřiška Navrátilová, Kateřina Seidlová Titan Januška VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2001
Vojtěch Bajer, Tomáš Dvořák, Dorota Štramberská Titan Trilife Zlín VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2007
Roman Maňák, Robert Šperka, Veronika Travencová Velký čísla VALACHY MAN 2022 ŠTAFETA Ano 2009

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Mikuláš Andrys Kategorie do 10 let Ne 233
Daniel Austin Kategorie do 6 let Ano 116
Robin Austin Kategorie do 10 let Ano 115
Vojtěch Bajer TITAN Trilife Kategorie do 14 let Ano 103
Vojtěch Bajer Kategorie do 10 let Ano 213
Barbora Baláčová Kategorie do 12 let Ne 230
Tereza Baláčová Kategorie do 14 let Ne 229
Tereza Balíčková Kategorie do 12 let Ano 91
Tereza Barošová TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 10 let Ano 185
Tomáš Bařina Školní sportovní klub Kategorie do 12 let Ano 140
Tobiáš Bažant Kategorie do 6 let Ano 101
Adéla Bělobradičová 4sports team Kategorie do 14 let Ano 112
Šimonek Belza Kategorie do 4 let Ano 171
Benjamín Bensch Kategorie do 4 let Ano 193
Bohumil Bensch Kategorie do 6 let Ano 192
Martin Bětík JEMM.Team.Bětíci Kategorie do 6 let Ano 119
Jana Bětíková JEMM.Team.Bětíci Kategorie do 12 let Ano 120
Isabel Bízová Kategorie do 4 let Ano 253
albert blanik Kategorie do 8 let Ano 245
Sofie Borovicová Kategorie do 12 let Ano 177
Stella Borovicová Kategorie do 8 let Ano 176
Josef Býma SP Laguna Nový Jičín Kategorie do 16 let Ano 165
Karel Býma Kategorie do 14 let Ano 127
Přemysl Býma MBT Hodslavice Kategorie do 8 let Ano 166
Filip Cienciala NEZMAŘI Kategorie do 16 let Ano 80
Karolína Walter Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 113
Lucie Bakula Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 114
Metoděj Černý Kategorie do 6 let Ano 79
Antonín Daněk Kategorie do 12 let Ano 222
Dora Daňková Kategorie do 16 let Ano 224
Daniel Darmovzal MSK Břeclav Kategorie do 10 let Ne 235
Tomáš Divina ZEN Brno Kategorie do 4 let Ano 19
Eliška Divinová ZEN Brno Kategorie do 6 let Ano 17
Adam Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 11
Vojtěch Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 6 let Ano 12
Sebastian Drbálek Kategorie do 4 let Ano 145
Matěj Dujka Kategorie do 14 let Ano 45
Vendula Durmonová DUVET Kategorie do 10 let Ano 58
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 164
Kristian Fojtášek ASPIRE BIKE Kategorie do 14 let Ano 4
Sebastian Fojtášek VSK ATLETIKA BRNO Kategorie do 12 let Ano 5
Jonáš Franta Kategorie do 8 let Ano 7
Robin Frýdl Kategorie do 10 let Ano 206
Tobiáš Frydrych Kategorie do 14 let Ano 151
Anna Frydrychová Kategorie do 4 let Ano 196
Šimon Fusek Kategorie do 14 let Ano 202
Pavol Gajdoš Kategorie do 4 let Ano 86
Stanislav Gajdůšek Kategorie do 6 let Ano 77
Veronika Gajdůšková Kategorie do 8 let Ano 78
Sofie Grzywačová Kategorie do 6 let Ano 30
Albert Hájek Kategorie do 4 let Ano 198
Josefína Hájková Kategorie do 6 let Ano 183
Patrik Halvoník Triatlonový klub Žabka - Čadca Kategorie do 8 let Ano 14
František Hanáček Kategorie do 4 let Ano 157
Jiří Havlík KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 214
David Holubec Kategorie do 4 let Ano 92
David Husánik Kategorie do 12 let Ne 236
Tomáš Huťka TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 48
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 141
Anežka Cholastová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano 56
Eliška Cholastová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 55
Gabriel Choleva Lítací Jelen Kategorie do 10 let Ano 223
Ema Magdalena Jaklová Januška Kompresor Cycling Kategorie do 14 let Ano 218
Nella Gabriela Jaklová SK Edie Team Kategorie do 12 let Ano 209
Laura Janečková SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 10 let Ano 129
Julie Jaškovská Kategorie do 12 let Ano 207
Veronika Jirkovská Kategorie do 4 let Ano 21
David Jirkovský Kategorie do 4 let Ano 18
Filip Jirkovský Kategorie do 6 let Ano 16
Martin Kacíř Valachy team Kategorie do 12 let Ano 179
Anna Kacířová Valachy Team Kategorie do 14 let Ano 181
Lucie Kalinová Plavecké sporty Kroměříž Kategorie do 14 let Ano 187
Sofie Kalinová Kategorie do 4 let Ano 188
Tereza Kalinová PS Kroměříž Kategorie do 16 let Ano 227
Jan Karafiát Kategorie do 12 let Ano 228
Julie Karafiátová Kategorie do 6 let Ano 84
Jonáš Karásek TJ Bižuterie Jablonec Kategorie do 10 let Ano 153
Anna Karásková TJ Bižuterie Jablonec Kategorie do 6 let Ano 154
Albert Kašpar Couvade Syndrom Team Kategorie do 4 let Ano 191
Roman Kašpar Couvade Syndrom Team Kategorie do 8 let Ano 190
Ondřej Kocián Kategorie do 6 let Ano 75
Viktorie Kociánová Kategorie do 8 let Ano 74
Jonáš Konczyna Kategorie do 6 let Ano 200
Tomáš Konečný Kategorie do 14 let Ano 189
Matěj Kornel LSK FM Kategorie do 16 let Ano 162
Lujza Kořenkova Kategorie do 10 let Ano 146
Adrian Kotek Team Forman profiq Cinelli Kategorie do 12 let Ne 231
Nikos Kotopulos TITAN Trilife Kategorie do 12 let Ano 175
Lucie Koudelková Elite Sport Boskovice Kategorie do 14 let Ano 128
Denisa Krčková Sk Olympia Zlín Kategorie do 12 let Ano 170
Julie Krčmářová Kategorie do 12 let Ano 3
Zdeněk KRETEK TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano 27
Veronika KRETKOVÁ TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 26
Alena Křenová Kategorie do 6 let Ano 125
Lukáš Kubičík Kategorie do 12 let Ano 89
Tomáš Kubičík Kategorie do 8 let Ano 90
Adam Kuchař Orel Domanín Kategorie do 16 let Ano 194
Jan Kulajta Bike Pro Racing Kategorie do 10 let Ano 66
Sofie Kulajtová Bike Pro Racing Kategorie do 4 let Ano 68
Veronika Kulajtová Bike Pro Racing Kategorie do 8 let Ano 67
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 71
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 70
Charlie Lodes Kategorie do 4 let Ano 252
Sofie Lodes Kategorie do 4 let Ano 251
Natálie Lušovská Kategorie do 10 let Ano 88
Terezie Lušovská Kategorie do 8 let Ano 87
Leonard Mačejko Atletický klub Stará Bystrica Kategorie do 4 let Ano 216
Adam Mach NAPARIDERS Kategorie do 4 let Ano 178
Jakub Malík ROCKTECHNIK TRIATLON Kategorie do 14 let Ano 13
Maya Malíková Kategorie do 4 let Ano 173
Petr Marcoň Kategorie do 4 let Ano 138
Anna Marcoňová Kategorie do 6 let Ano 137
Eliška Marcoňová Kategorie do 8 let Ano 136
Aneta Marečková SKI klub Valašské Meziříčí Kategorie do 10 let Ano 204
Emma Marečková SKI klub Valašské Meziříčí Kategorie do 12 let Ano 205
Maxmilián Martinák Kategorie do 4 let Ano 172
Sofia Masnicová ŽABKA Čadca Kategorie do 8 let Ano 53
Johana Matúšková AKEZ Kategorie do 6 let Ano 32
Michaela Matúšková Kategorie do 4 let Ano 197
Max Matyáštik Valachy Team Kategorie do 14 let Ano 180
Matěj Mazánek 2Bwinner Kategorie do 12 let Ano 210
Adéla Mičkalová Kategorie do 8 let Ano 85
Ella Mičolová Kategorie do 14 let Ano 156
Lukáš Mikula Kategorie do 12 let Ano 49
Klára Miškářová Kategorie do 10 let Ano 93
Jan Moural Valassti sportaci Kategorie do 14 let Ano 237
Anna Mouralová Valassti sportaci Kategorie do 12 let Ano 238
Max Mucha DK Bikeshop Racing Team Kategorie do 10 let Ano 64
Samuel Mucha DK Bikeshop Racing Team Kategorie do 12 let Ano 63
Sarah Muchová DK Bikeshop Racing Team Kategorie do 6 let Ano 65
Metoděj Müller TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 6 let Ano 36
Valerie Müllerová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 35
Ema Nesrsta 2BWinner Kategorie do 8 let Ano 174
Gabriel Novák Gaz Team Kategorie do 6 let Ano 123
Tomáš Novák PBPO Kategorie do 12 let Ano 211
Mikuláš Ondruch Kategorie do 6 let Ano 111
Ema Ondruchová Kategorie do 10 let Ano 110
David Orság Kategorie do 6 let Ano 6
Christian Orság Fitness Nový Hrozenkov Kategorie do 4 let Ano 133
Ema Orságová N-MED Team Kategorie do 10 let Ano 73
Jakub Orsava TUFO CZ OTROKOVICE Kategorie do 14 let Ne 244
Daniel Ošťádal Kategorie do 4 let Ano 257
Aneta Ošťádalová Kategorie do 4 let Ano 24
Michal Pagáč Titan Trilife Kategorie do 10 let Ano 155
Elen Paličková EliTeam Kategorie do 8 let Ano 43
Adriana Palkovská EliTeam Kategorie do 4 let Ano 44
Anna Pavelková KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 107
NIKOL PAVLICOVÁ SKM VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ Kategorie do 14 let Ano 130
Apolena Pechová Elite Sport Boskovice Kategorie do 12 let Ano 195
Jakub Pešl Kategorie do 12 let Ano 52
Matyáš Pešl Kategorie do 12 let Ano 51
Štěpán Pešl Kategorie do 14 let Ano 54
Adam Peterka Kategorie do 12 let Ano 208
Ema Petřkovská Kategorie do 6 let Ne 239
Stela Petřkovská Kategorie do 4 let Ne 240
Matěj Pilát PKNJ Kategorie do 16 let Ano 69
Tomáš Podešva SKB Velké Karlovice Kategorie do 12 let Ano 152
Vašík Podhorní LightBIKE Havířov Kategorie do 4 let Ano 37
Valerie Pokorná u nás doma :-) Kategorie do 4 let Ano 186
Viktorie Pokorná u nás doma :-) Kategorie do 6 let Ano 184
Robin Polčák FC Vsetín Kategorie do 12 let Ano 124
Dominik Procházka Kategorie do 8 let Ano 98
Marko Procházka Kategorie do 12 let Ano 97
Inna Prusenovská Kategorie do 6 let Ano 255
Teodor Raška LSK FM Kategorie do 12 let Ano 150
Tobias Raška LSK FM Kategorie do 16 let Ano 149
Julia Reichhold TriKids Zell am See Kategorie do 4 let Ano 169
Linda Reichhold TriKids Zell am See Kategorie do 8 let Ano 168
Nella Reichhold TriKids Zell am See Kategorie do 10 let Ano 167
Karolína Růčková Klub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 14 let Ano 182
Jakub Růžička Kategorie do 6 let Ano 72
Kryštof Růžička KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 221
Adéla Řehůřková Kategorie do 10 let Ano 109
Elena Řehůřková Kategorie do 12 let Ano 108
Ondřej Říha Kategorie do 4 let Ano 47
Emma Říhová Kategorie do 8 let Ano 122
Nikol Říhova Kategorie do 12 let Ano 121
Andrea Salová GAPARDI Kategorie do 8 let Ano 57
Amelie Sedláčková Kategorie do 12 let Ano 126
Emilia Schedlingova Chlpaté gazely triatlon team Kategorie do 12 let Ne 232
Albert Schmida Kategorie do 8 let Ano 134
Beáta Schmidová Kategorie do 6 let Ano 135
Vaness Schneiderová McKyniova Hotel Synot Kategorie do 8 let Ano 217
Lukas Sikora Mrtvoly Kategorie do 12 let Ano 82
Tomáš Sikora Mrtvoly Kategorie do 10 let Ano 83
Vojtěch Sikora Mrtvoly Kategorie do 16 let Ano 81
Eliška Sítařová Kategorie do 4 let Ano 46
Ema Sítařová Kategorie do 4 let Ano 29
Natálie Sklářová Kategorie do 4 let Ne 241
Adam Smyček NAPARIDERS Kategorie do 8 let Ano 59
Artur Smyček NAPARIDERS Kategorie do 6 let Ano 60
Agnes Smyčková NAPARIDERS Kategorie do 4 let Ano 61
Gabriela Sobková TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 4 let Ano 96
Alice Sosnová Kategorie do 10 let Ano 10
Tadeáš Soukup Kategorie do 10 let Ano 199
Josef Sova Kategorie do 8 let Ne 242
Šimon Sova Kategorie do 6 let Ne 243
Zorka Spáčilová Kategorie do 4 let Ano 139
Jiří Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 8 let Ano 76
Barbora Strkáčová Kategorie do 4 let Ano 9
Karolína Strkáčová Kategorie do 6 let Ano 8
Václav Strnadel KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 8 let Ano 131
Ella Surovcová SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 12 let Ano 117
Adam Surovec SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 6 let Ano 118
Štěpán Szolony Kategorie do 6 let Ano 212
Anna Šafránková Elite Sport Boskovice Kategorie do 12 let Ano 50
Ondřej Ščudla Elite Sport Boskovice Kategorie do 14 let Ano 163
Filip Šída Kategorie do 12 let Ano 143
Jakub Šída Kategorie do 12 let Ano 144
Jakub Šimík Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 25
Adam Šiška Triathlon Team Tábor Kategorie do 12 let Ano 147
Matěj Šiška Triathlon Team Tábor Kategorie do 14 let Ano 148
Sára Škubalová Kategorie do 12 let Ano 247
Matěj Špalek KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 8 let Ano 38
Adéla Špalková KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 39
Lucie Špalková KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 6 let Ano 40
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 10 let Ano 2
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 6 let Ano 132
Jan Šťastný SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 10 let Ano 62
Denisa Štelcová Handball ZLín Kategorie do 12 let Ano 161
Dorota Štramberská TITAN Trilife Kategorie do 16 let Ano 104
Matěj Štrbík Kategorie do 4 let Ano 254
Sofia Šušková Kategorie do 12 let Ano 201
Kristýna Švecová Kategorie do 12 let Ano 159
Natálie Švecová Klub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 14 let Ano 158
Jakub Švéda Kategorie do 12 let Ano 142
Anna Tallová Kategorie do 8 let Ano 248
Yanik Tanistrák Kategorie do 4 let Ano 220
Ella Tanistráková Kategorie do 6 let Ano 219
Eliáš Topič Kategorie do 6 let Ano 41
Keira Topič Kategorie do 8 let Ano 42
Aurélia Trocha Atletický klub Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 215
Ella Trochanová Trisport Nová Dubnica Kategorie do 10 let Ano 33
Isabell Trochanová Trisport Nová Dubnica Kategorie do 6 let Ano 34
Julie Ulrichová Kategorie do 10 let Ano 31
Věra Vabroušková TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano 203
Jan Vašíř Kategorie do 12 let Ano 246
Ella Vávrová ValumPRO Kategorie do 4 let Ano 225
Klára Vávrová ValumPRO Kategorie do 4 let Ano 226
Nicole Věchtová Kategorie do 12 let Ano 160
Maxmilian Vita SDH Lhota Kategorie do 6 let Ano 1
Lukáš Vojtěšek TITAN Trilife Kategorie do 14 let Ano 106
Michal Votava Kategorie do 6 let Ano 22
Štěpán Votava Kategorie do 8 let Ano 20
Markéta Votavová Kategorie do 4 let Ano 23
Natálie Vrbová Kategorie do 8 let Ano 249
Nela Vrbová Kategorie do 6 let Ano 258
jan Vrobel kerberos team Kategorie do 10 let Ano 94
richard vrobel kerberos team Kategorie do 12 let Ano 95
Petr Zajíček Orel Domanín Kategorie do 12 let Ne 234
Agáta Zubáňová Kategorie do 4 let Ano 28
Tobias Žáček Open cycling academy Kategorie do 12 let Ano 99
Thea Žáčková Open cycling academy Kategorie do 8 let Ano 100
Přema Žaludek Kategorie do 10 let Ano 105
Barbora Žaludková Kategorie do 16 let Ano 102
Barbora Žídková Kategorie do 4 let Ano 15