Závody - BIKE VALACHY BÍLÁ

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Lukáš Adamík Koryčany Bikers BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Petr Bílík Novatop Lapierre BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Agáta Bittnerová N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Ivan Blaško Bike Veselí nad Moravou BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano 324
Jiří Blažek Tobi Sport BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Jakub Boček Novatop Bike team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Michaela Bojková BIKE 2000 BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Adrian Broj BROJ TEAM ŹLINICE BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Milan Bureš N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Kateřina Burešová N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Šárka Burešová N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Vít Buriánek X-MEN BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Jan Coufal N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Veronika Coufalová N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Patrícia Dičková Turzovka BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Martina Doleželová BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ne
Pavel Dubčák BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Barbara Ferfecka BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Tomáš Filák BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Slavomír Finsterle BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
Ondřej Fukala SK EDIE TEAM BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Aleš Gajdošík BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Josef Gracla BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Štěpán Halfar BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Tomáš Hanuska BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ne
Jiří Hegegy ZHB BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Ladislav Hlaváč BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Tomáš Hrnčiřík BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Jan Chmiel BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Petr Cholasta BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Leoš Jakeš BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Vít Kadaník BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
Petr Kameník BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Radek Kašpar BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Jakub Keler BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Martin Klíma SKP Nový Jičín BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Robert Kocián Titan Trilife BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Josef Kolář BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Petr Kolář BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Daniel Kostka BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Michal Kožuch BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ne
Jaroslav Kratina Elite Gym bike team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
tomas kremser Bolatice BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Pavel Kršňák BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
Lucie Krupová Klub Biatlonu Rožnov pod Radhoštěm BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Kateřina Krutílková Forman Kids BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Kubík Kubík Gaint Přerov BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Ladislav Kučera BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
Radka Kučírková BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Tereza Kučná BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Petr Kulhánek BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Michal Kulišťák SDH Tylovice BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Milan laga laga lagas BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Petr Lhotsky SK Louky BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Matej Ligas CMS Cyklo BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
Václav Lysák BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Vladan Mácha Bartošovický mlýn BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Markéta Majkusová BONUSIA BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Daniel Matúška BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Michal Menich KPHC Turčianske Teplice BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
David Mikulík BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Jan Mlčák CYKLOSPORT HRANICE BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Filip Moško NIKON BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Martin Navařík AC Sportguides Rožnov p.R. BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Ivo Nekvinda N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Ivo Nekvinda N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Anna Nekvindová N-Med Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Martin Němeček Klid na Hruškově BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Tomáš Ondráček BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Zdeněk Orner Titan Trilife BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Martin Orság BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Tobiáš Orság N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Vojtěch Orság N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Kateřina Orságová N-MED Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Marian Papšík BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Veve Pavlíčková BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Leo Pavlík BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Jan Petrů BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
Adam Pilčík Bikeaction - Rocky Mountain Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ne
Jonáš Pola Bike Team Porsche Olomouc BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
Viktor Polách BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ne
Lukáš Ptáček BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ne
Oldřich Rott NIKON BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Jozef Rožník bikeacademy.sk BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ne
Luboš Rýc Veřovice BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ne
Patrik sázel Kolarna BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Kateřina Seidlová CyklimiRacing BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Petr Schmida BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Tomáš Skoupil Canyon MTB BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Tomáš Sláma BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Eva Smetanová Smetana BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Lukáš Smyček TJ FS Napajedla BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Jakub Sporek BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Karel Sýkora Sykora Running BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Mária Sýkorová Titan Trilife BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Jakub Šerý ValachMTB BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Jan Šesták Kroměřížské bajker BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ne
Tomáš Šidlík AMENITY-EXSTREM SPORT BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Jiří Škrob BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Petr Šťastný Sport Import BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Žaneta Trčková Force Fojtík Wilier Team BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Martin Trtek DIBOŽESUCH BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Lukáš Vaculík KSV Ostrava BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Michaela Včelaříková Cyklotým Kolárna BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Vojtěch Venglář Cyklotým Havířov BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Lukáš Vjater BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Hrabal Vlastimil BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Tomáš Výmola BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Andrea Zábojníková TAŠ-STAPPA beton BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Petr Zahradníček BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 20KM Ano
Daniel Žák WWW.ZLINSKA50.CZ BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano
Dušan Žemlík VIVATSPORT BIKE VALACHY BÍLÁ 2022 - 48KM Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Vojtěch Bajer Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano
Metoděj Baťa Kategorie do 6 let Ne
Marlen Baťová Kategorie do 4 let Ne
Patrik Berka Kategorie do 16 let Ne
Vojtěch Bernát Tj Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano
Karolína Walter Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Lucie Bakula Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano
Kristýna Dolečková Bike pro Racing Kategorie do 8 let Ano
Tereza Dolečková Bike pro Racing Kategorie do 12 let Ano
Tomáš Dvořák Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano
Josef Gaja TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano
Tomáš Grygar SK Edie Team Kategorie do 10 let Ano
Patrik Halvoník Žabka-Čadca Kategorie do 8 let Ano
Tomáško Hanuska Kategorie do 4 let Ne
Filip Hasalík Bike team Beskydy Kategorie do 10 let Ano
Tomáš Horákovský Kategorie do 10 let Ano
Tomáš Huťka TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Laura Janečková SK EDIE TEAM Vsetín Kategorie do 10 let Ano
Samuel Klanica Kategorie do 4 let Ano
Sára Klanicová Kategorie do 8 let Ano
Zdeněk Kretek TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano
Veronika KRETKOVÁ TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano
Jan Kulajta BikePro Racing Kategorie do 10 let Ano
Sofie Kulajtová Kategorie do 4 let Ano
Veronika Kulajtová Kategorie do 8 let Ano
Maxmilián Martinák Kategorie do 4 let Ano
Sofia Masnicová Žabka Čadca Kategorie do 8 let Ano
Johana Matúšková AKEZ Kategorie do 6 let Ano
Max Matyáštík Valachy Team Kategorie do 14 let Ano
Anna Mlýnková Kategorie do 4 let Ano
Eliška Mlýnková Kategorie do 6 let Ano
Michaela Mlýnková Kategorie do 6 let Ano
Max Moravčík Kategorie do 6 let Ano
Metoděj Müller TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 6 let Ano
Valerie Müllerová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Gabriel Novák GAZ Team Kategorie do 6 let Ano
Christian Orság Fitness Nový Hrozenkov Kategorie do 4 let Ano
Ema Orságová N-MED Team Kategorie do 10 let Ano
Elen Paličková EliTeam Kategorie do 8 let Ano
Patrik Rožník bikeacademy.sk Kategorie do 4 let Ne
Richard Rožník bikeacademy.sk Kategorie do 8 let Ne
Adam Smyček NAPARIDERS Kategorie do 8 let Ano
Artur Smyček NAPARIDERS Kategorie do 6 let Ano
Agnes Smyčková NAPARIDERS Kategorie do 4 let Ano
Sofie Spiegl Ski Bílá Racing team Kategorie do 10 let Ne
Jáchym Sporek 4EVER CYKLOBULIS Kategorie do 10 let Ano
Nicolas Sporysz Tvarožka Bike Kategorie do 6 let Ano
Šimon Sporysz Tvarožka Bike Kategorie do 8 let Ano
Marek Sýkora Kategorie do 10 let Ano
Michal Szalóki Sk Edie team Vsetín Kategorie do 12 let Ne
Jakub Šimík Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 10 let Ano
Jan Šťastný SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 10 let Ano
Marek Šulák Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano
Ella Švantnerová Kategorie do 4 let Ano
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING Kategorie do 12 let Ne