Závody - NOČNÍ STOPA VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Vít Buriánek X-MEN NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ne
Barbara Ferfecka NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ne
Tomáš Frydrych NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Štefan Groš S.K. ZaFaR Frenštát p.R NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Filip Hanslian MOUNTAINTIME NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
karel janak TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Jakub Keler NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ne
Jaroslav Koleno KBBS Turčianske Teplice NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 7,5km Ano
Zdeněk Kovář SK Loučka NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ne
Pavel Kupčík NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Simona Lacigová TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Michal Menich KPHC Turčianske Teplice NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ne
Zdeněk Orner Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Erich Sedlář NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Jana Šotolová NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ne
Roman Špičák TITAN Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Štefánia Šrámková Valachy.cz NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Roman Vaněk NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano
Miroslav Zemánek KBBS Turčianske Teplice NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ne
Dušan Žemlík VIVATSPORT NOČNÍ STOPA VALACHY 2022 - 15km Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Karolína Walter Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Lucie Bakula Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka-Pržno Kategorie do 6 let Ano
Jiří Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano
Petr Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 12 let Ano
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Tomáš Dvořák Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano
Patrik Halvoník Žabka Čadca Kategorie do 8 let Ano
Veronika Kretková TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano
Sofia Masnicová AK Stará Bystrica Kategorie do 8 let Ano
Valerie Müllerová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Gabriel Novák GAZ Team Kategorie do 6 let Ano
Matyáš Pírek TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano
Viktorie Škrobáková Kategorie do 6 let Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 10 let Ano
Katrin Tomaníková Kategorie do 12 let Ano