Závody - BĚHEJ VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
'OR' '=' 'OR' '=' dsadsadas BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Nikolay Apostolov BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Nikol Apostolova BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Jana Bačíková BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Ivan Balíček BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Petra Balíčková BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Josef Barot Tj Slavkov pod Hostýnem BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Iveta Bártková BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Monika Behúňová Monarda MB BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Petr Bílík Novatop Lapierre BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Ondřej Blaha BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Marie Blechová BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ne
Radka Bukovská Společné běhání v Čeladné BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Hana Buršíková BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Vilém Bystroň BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Daniela Cehlárová Skupina přátel lehkého šlapání BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Roman Částečka Hrabůvka BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
David Čech chevers team BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Klára Diatková BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Veronika Doleželová Zvonek SPORT BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Vladimíra Dorňáková fyzická osoba BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Michaela Dunajová HSF System BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Lenka Ďurková BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Tomáš Eichner DNP Ostrava BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Jaroslav Fidrich BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Jarmila Filippovová BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Petr Gargulák SPORTAKUS BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Barbora Garguláková SPORTAKUS BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Petr Hanák Sokol Bučovice BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Miroslava Hanáková Sokol Bučovice BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Lucie Honzíková BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Martin Hořák BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 69
Monika Hřebačková TRISPACECATS BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Lukáš Chmiel Ostravičani BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 44
Monika Ivánková BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Kamil Janásek BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Petr Janečka BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Martin Janíček Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Kateřina Janíčková Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Marika Jantová HSF System BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Roman Javorský Roman Javorský BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Filip Jelínek BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Jakub Ježík BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Tadeáš Ježík BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Martin Jurša BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Libor Kabilka Mala Viden BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Vít Kadaník BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 22
Iva Kahánková BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Lucie Kalivodová BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Filip Kašík BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Vladimír Kelnar Štramberk BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Tomáš Klvaňa Sokol Opatovice BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Adri Kocanová TRISPACECATS BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Petra Kocourková BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
David Kopřiva BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Jan Kořenek BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Richard Kotůlek BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 31
Pavel Křížek BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Martin Kubala BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Tomáš Kučera Sokol Vsetín BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 20
Tereza Kulštejnová BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Josef Kvita AKEZ Kopřivnice BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Robert Langer BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Anna Lužná OPLT Cycling BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Vladan Mácha Bartošovický mlýn BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 19
Klára Machalíčková BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Filip Malota Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Roman Maňák BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Marie Maňáková Zlínské Pumy BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Iveta Marfláková FitclubMT BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Daniel Matúška BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 11
Lenka Míčková BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Lucie Mlčáková HSF System BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Jiří Nesvadba BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Beáta Nezdařilová BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Pavlína Nováková BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Martina Novotná tuv sud Rusava bike team BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Markéta Omachtová BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Zdeněk Orner Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Alena Osinová BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
David Palička BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Jaroslav Pančocha Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Václav Petrásek BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Radim Pospíšil BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 222
Eliška Pospíšilová VALMON Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Lenka Pospíšilová Valmon Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Magdaléna Pospíšilová Valmon Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Radek Provázek BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Filip Reiskup #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 48
Pavel Ruzicka BK Březnice BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Miroslav Rybařík Malá Vídeň BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 33
Jana Rychlíková BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Blanka Říhová BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Milan Samiec BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Petra Semelová HP TRONIC BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Petr Schmida BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
René Slánský Běhatlon Valašské Klobouky BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Tomáš Slavík TPe Obeciny BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Vlastimil Sosna Pohorská jednota Radhošť BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Michal Srba Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Michal Staněk Sokol Hovězí BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ne
Antonín Stoklásek BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Petr Svoboda BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Mária Sýkorová Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Jan Špaček BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Ivo Šrámek BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Petr Šťastný Sport Import BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
JIŘÍ ŠTEC BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Karel Švančar BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Karel Thomayer adeon BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Markéta Tichá Pipiny BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano 86
Tomas Trachtulec Veselsti bojovnici BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ne
Jitka Valentová BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Roman Vaněk BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ne
Vladimír Vašíček Liberland BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ne
Hana Vašíčková BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Pavel Vokatý Las Vigas BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Peter Vranák BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Jakub Zámečník JZD BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Klára Zlobická Zlobi Team BĚHEJ VALACHY 2020 - KRÁTKÁ Ano
Přemysl Zlobický BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Daniel Žák WWW.ZLINSKA50.CZ BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano
Renáta Žůrková BĚHEJ VALACHY 2020 - DLOUHÁ Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Vojtěch Bajer Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano
Tereza Balíčková Kategorie do 10 let Ano
Jan Císař Želva Racing Team Kategorie do 4 let Ano
Eliška Císařová Želva Racing Team Kategorie do 6 let Ano
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka-Pržno Kategorie do 4 let Ano
Jiří Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 8 let Ano
Petr Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano
Viktorie Erbanová TUFO Cyklozákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Matyáš Flückiger Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano
Veronika Gajdůšková Kategorie do 6 let Ano
Patrik Halvoník AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano
Laura Janečková SK EDIE TEAM VSETIN Kategorie do 8 let Ano
Adam Juráň SKM Valmez, TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano
Martin Jurča TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 4 let Ano
Stella Kašová Kategorie do 6 let Ano
Martin Kocourek Běhatlon,Valašské Klobouky Kategorie do 10 let Ano
Martin Křížka OB Vizovice Kategorie do 12 let Ano
Kristýna Kudělková Kategorie do 6 let Ano
Ema Kulštejnová Kategorie do 6 let Ano
Nela Lušovská KLub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 14 let Ne
Lucie Mášová Kategorie do 12 let Ano
Johana Matúšková Kategorie do 4 let Ano
Metoděj Müller Kolokroužek Zlin Kategorie do 4 let Ano
Valerie Müllerová Kolokroužek Zlin Kategorie do 8 let Ano
Lucie Outěřická Kategorie do 6 let Ano
Elen Paličková EliTeam Kategorie do 6 let Ano
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 12 let Ano 16
ŠIMON PAVLICA TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 8 let Ano
NIKOL PAVLICOVÁ TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 12 let Ano
Veronika Pavlíčková FONJ Kategorie do 16 let Ano
Jan Pešl Kolokroužek Zlín Kategorie do 12 let Ne
Teodor Prášil Kategorie do 4 let Ne
Julča Romanová Kategorie do 14 let Ne
Albert Schmida Kategorie do 6 let Ano
Beáta Schmidová Kategorie do 4 let Ano
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 6 let Ano
Ema Střihavková Kategorie do 10 let Ne
Filip Škubal TufoCykloZakladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano
Honza Škubal TufoCykloZakladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 8 let Ano
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 4 let Ano
Ondřej Šrámek Kategorie do 12 let Ne
Jan Šťastný AK ELIM Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 12 let Ano
Marek Šulák TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano
Lucie Šuláková TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano
Jakub Šuška Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ano
Aurélia Trocha AK Stará Bystrica Kategorie do 4 let Ano
Karolína Vaňková Atletika Zlín Kategorie do 14 let Ano
Ethel Veselkova Kategorie do 16 let Ne
Martin Volný TJ Gumárny Zubří Kategorie do 12 let Ano
Adam Wewiórka Kategorie do 16 let Ano
Ester Wewiorkova Kategorie do 14 let Ne
Vojtěch Zápeca Kategorie do 12 let Ano
Izabela Žárská Kategorie do 12 let Ano