Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Jozef Barta VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Filip Bittara VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Daniela Cehlárová Skupina přátel lehkého šlapání VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Roman Částečka Hrabůvka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
milan červinka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Jolana Červinková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Petra Činčilovâ VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Martin Drabek Zlatý Standard VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Roman Fiurášek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Pavla Frydrychova VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Daniel Gladiš Vltava Fund Craft Team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Jarmila Gladišová SKG Brno VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Jakub Hájíček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne
Jakub Halamíček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1155
Karel Hlavinka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Martin Hořák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1069
Stanislav Hudeček Mezice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Jiří Husička VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Radek Husička VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Lukáš Chmiel Ostravičani VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 64
Radim Chrástecký VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne
Jiří Janeček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Janeček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Kristýna Janečková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Tom Janošek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Roman Javorský Roman Javorský VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Jeřábek Tři lamy VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Libor Kabilka Mala Viden VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1099
Vít Kadaník VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 72
Nikolas Kantor VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Martin Klčovský VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Jan Kocmich VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Jakub Kolbábek Tři lamy VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Vít Korbaš VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 91
Igor Kršňák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Jakub Kršňák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Ondřej Krupa VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Tomáš Kučera Sokol Vsetín VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Robert Langer VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Miroslav Luňák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne
Vladan Mácha Bartošovický mlýn VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1119
Libor Macháček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Jíří Malušek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Lubomir Mazak VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 61
Peter Muráň VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Daniel Nedbal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Vladimír Obůrka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Daniel Ošťádal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Rastislav Ošťádal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 133
Jakub Pavelek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Lukas Pavlusek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Veronika Peterková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Pavel Plhal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
František Pokorný VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Radim Pospíšil VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 222
Pavel Procházka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Zuzana Procházková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Luboš Prokš VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Vladimír Pudelko vladimir.pudelko@gmail.com VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Filip Reiskup #NaDyzajn VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Michal Richter VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Miroslav Rybařík Malá Vídeň VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1093
Jana Rychlíková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Martin Sedláček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Ivan Sklenarik VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
René Slánský Běhatlon Valašské Klobouky VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Antonín Srp VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Václav Suchomel Tři lamy VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
David Svozil VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Lukáš Svozil VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Jiří Škorvánek Hukvaldy VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Martin Škrabal VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Vavrečka Tři Lamy VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Michael Vita VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Ondřej Vitovský VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne
Ondřej Vlček Chlupatí knedlíci VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Jana Vlčnovská VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano
Peter Vranák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano
Karel Weingart VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Ivan Balíček, Petra Balíčková, Zuzana Balíčková Baldateam VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ne
Aleš Horák, Rosťa Malý, David Výchopeň Banánova armáda VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano
Michal Zicha, Jíří Chudárek, Vlasta Váňová COOL&FRESH VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Tereza Balíčková Kategorie do 10 let Ano
Daniel Barta Kategorie do 12 let Ano
David Barta Kategorie do 16 let Ano
Amélie Marie Hlavinková Kategorie do 6 let Ano
Viktorie Karla Hlavinková Kategorie do 4 let Ano
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 12 let Ano