Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Tomáš Adámek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 185
Anezka Adamikova VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 171
katarina Adamove Žabka Čadca VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 268
Radek Artim BK Ludgeřovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 227
Karolína Aschermannová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 289
Dominik Babinec VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1253
Lenka Baláčová TJ Frenštát p.R., spolek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 204
hana baná SOKOL Bystřice pod Lopeníkem VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1312
Jaroslav Baný SOKOL Bystřice pod Lopeníkem VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1137
Jozef Barta VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1164
Gabriela Bártková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 164
Martin Bartoň CX Slušovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 187
Lukáš Bednár VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1272
Peter Bednar Tour de Považie VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1125
Václav Bednarský Titan Trilife VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1395
Vojtěch Bednarský TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1414
Jiří Beneš ledoví muži Studénka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1077
Jakub Berka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 286
Petr Bílík Novatop Lapierre VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1124
Filip Bittara VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 129
Agáta Bittner N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1084
Jan Blanik VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 209
Nada Blanikovs VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 269
Anton Blaško Jogging klub Dubnica VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1067
Bronislav Blinka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 50
Lukáš Bobuľa STG Prievidza VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1247
Radek Bogar VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1260
Ivo Bouda VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1070
Marta Boudná VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 160
Petr Božek Tiple Vokolo priglu VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1118
Radim Budil IHC KANCI Uherský Brod VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 259
Jiří Buráň VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1108
Matěj Burda VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 145
Veronika Burdigová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1128
Milan Bureš N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1016
Petr Bureš VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 292
Kateřina Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1015
Šárka Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1014
Radim Burget Prostějov-Krasice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 90
Kryštof Bursa ZLPK VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 248
Jiří Bystřičan BKL VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 216
Daniela Cehlárová Skupina přátel lehkého šlapání VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1100
Miroslav Cíferský Triatlon team Trnava VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1139
michal císař Želva Racing Team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 166
Jan Coufal N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1237
Anna Marie Cylková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1246
Roman Částečka Hrabůvka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 59
Jiří Čejka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1282
Petr Čermák Extra Brno VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 163
Kateřina Černá VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1221
Milan Černošek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1073
Hynek Černý VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 155
Tomáš Černý All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1216
Tomáš Černý st. All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 251
milan červinka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1130
Jolana Červinková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 62
MICHAL ČIČALA LOKOMOTIVA LIESKOVE VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1251
Lada Činčilová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1087
Petra Činčilovâ VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1180
Jan Číp VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 23
Ondřej Číž VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 182
Lenka Čohanová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 46
Martin Čtvrtníček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 159
Pavel Daněk VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 54
Klára Daňková Kafírníci VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 262
Petr Darmovzal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1115
Tereza Děcká TRIPAB VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 193
Jaroslav Dittrich VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1327
Ladislav Divina ZEN Brno VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1200
Lukáš Dlouhý Příbor VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1240
Vlastimil Dobeš Valašské Meziříčí VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 72
Petr Dokoupil Na Konečné VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 254
štefan Dolinay CykloEnergia SVIT VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1121
Pavel Dorušek Dorman's Team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 239
Eva Dostálová JednaDvaTři/KILPI/WeFood VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1079
Martin Drabek Zlatý Standard VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 26
Patrik Drak CYKLOSTORE Trenčín VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1126
Petr Dřevojánek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1148
Jakub Duchoň VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 143
Josef Duchoň VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 40
Jiří Durmon DUVET VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 105
Kvido Durmon DUVET VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 13
Valdemar Durmon DUVET VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 14
Denisa Dvořaková TFrun VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1352
Gabriela Dvořáková Sihelne VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 108
Jana Dvořáková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 241
Vít Erben Axesport VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 109
Jaroslav Fabián VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1113
Ondřej Fabiánek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1362
Monika Fabiánová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 85
Klára Fabíková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1203
Lukáš Felbaba VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 178
Barbara Ferfecka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1158
ctirad fiala sokol olomouc bělidla VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 38
Dana Fickerová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 217
Agáta Filgasová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 12
Jiří Fiurášek MX VALACH VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 66
Josef Flajšar VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1129
ROSTISLAV FOF Olomouc VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 39
Miloslav Foret Titan Trilife VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1396
Karel Frank Pod Rakovcem VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 225
Mirko Fritsch VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1322
Pavel Frýdek ACT Lerak Blansko VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1313
Petr Frýdl TRIPAB VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 117
Ivana Frýdlová Děcká TRIPAB VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 116
Pavla Frydrychova VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 64
Kristina Fryzová SK Oceláci Ostrava/ Hello bank VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1280
Marketa Fusková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1227
Natálie Gabková Extreme Obstacle Runners VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 17
Stanislav Gajdůšek SDH Tylovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 234
Dominik Gawlas RysiankaTeam VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 279
Štěpán Genčúr VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1283
Miroslav Gerhard Sokol Opatovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 176
Daniel Gladiš Vltava Fund Craft Team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 36
Jarmila Gladišová SKG Brno VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 65
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1279
Radim Grebik TITAN Trilife VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1419
Martin Gregor VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 203
Anna Gregořicová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 9
Jan Grňa tvurcereklamy.cz VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 89
Ondřej Grůza VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1256
Ondřej Gryc Tesla Brno VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 235
Jiří Guttek Nstt Triathlon Belgium VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1106
Michal Hájek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 192
Miroslav Hájek Maratón klub Rajec VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1351
Jan Hajzler eVerejneZakazky.cz VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 188
Jakub Halamíček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1155
Miroslava Hanáková Sokol Bučovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 53
Jan Hanslik VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1360
Ivo Hanzlík MOOLBIKE.CZ Olomouc VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1207
Mojmír Havrlant O2 Zlín VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1331
Jiří Hladík GYM Ladies Studio VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 43
Jan Hlatký JednaDvaTři/KILPI/WeFood VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1089
Roman Hlaušek RACING OLEŠNÁ FRÝDEK-MÍSTEK VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1308
Karel Hlavinka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 132
Robert Hluzák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1114
Michael Holeksa VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1104
Patrik Holeša Maratón klub Rajec VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1350
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1411
Vladimír Holoubek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1315
Tomáš Holuša HP Tronic VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 101
Daniel Horák Red Bull VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1287
Pavel Horák Sklo Horák VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 22
Samuel Horák VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 19
Eliška Hortová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1267
Martin Hořák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1069
Petr Hozák Red Bull VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1284
Hana Hrdličková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 179
Tomáš Hrnčiřík VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 261
Štefan Hrnko Bytča VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1062
Branislav Hromnik VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 102
Alžběta Hrušková KONRAD TOOLS TEAM VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1393
Ondřej Hudeček Kt huddy VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1326
Stanislav Hudeček Mezice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1173
Jiří Husička VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 140
Radek Husička VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 35
Adam Hustý VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 16
Radim Hutta VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1245
Karel Hyjánek KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 71
Vít Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 103
Andrej Chardikov VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 93
Milan Chmela VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1109
Pavel Chmelař VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1361
Lukáš Chmiel Ostravičani VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1064
Libor Chovanec VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1305
Martin Chrostek Crosstec VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1335
Martin Chumchal VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 68
Martin Chumchal VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 21
Anna Chumchalová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 24
bohumil jahn BogasTeam VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 197
Radek Jahn VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1127
Michaela Jahnová BOGAS TEAM VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 119
Martin Jalůvka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 196
karel janak TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1278
Jiří Janeček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 34
Tomáš Janeček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 134
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1413
Kristýna Janečková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 135
Kateřina Janíčková Skupina Přátel Lehkého Šlapání VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 257
Martin Jankůj Auto FS sport team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1241
David Janoš VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1090
Tom Janošek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1183
Roman Januška VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1254
Radim Jaroš Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 113
Radovan Jašek Partyja VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1234
Roman Javorský Roman Javorský VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 32
Jakub Jeřábek Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 232
Jakub Ježík VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1116
Jan Jirkovský VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1198
Jiří Juráň VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 267
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1159
Radek Jurčík TITAN Trilife VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1085
Petr Jurena RUH VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1297
David Juříček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1349
Lenka Kabátová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 186
Libor Kabilka Mala Viden VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1099
Vít Kadaník VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1072
Ľudovít Kadlec BK Lysá pod Makytou VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 221
Alena Kadlecová BK Lysá VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1151
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 281
Jan Kadleček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 161
Dalibor Kahánek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1071
Vít Kahánek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1202
Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 201
Marek Kalina Marathon team Klimkovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 125
Petr Kalina TOBI sport Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1325
Tomáš Kalousek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 162
Nikolas Kantor VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 121
martin kapsa Getafe VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 280
Helena Karásková Lawi Lekcebajku VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1391
Linda Karpašová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 285
Zuzana Kasmanová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1366
Roman Kašpar CouvadeSyndrom Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1277
Ján Kavec Maratón klub Rajec VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1147
Jakub Keler VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1229
Martin Klčovský VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 137
Jiri Klement TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1317
Jakub Klíma VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1231
Josef Klíma VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1230
Roman Klinčúch MasTer RK-PB VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1110
Robert Kocián Titan Trilife VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1394
Jan Kocmich VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 130
Igor Kocurek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 73
Lukáš Kočař KONRAD TOOLS triatlon team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1420
Radovan Kojecký Squash Dunlop Zlín VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1302
Petr Kolář VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 82
Veronika Kolaříková #NaDyzajn VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1208
Lucie Kolářová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1215
Jakub Kolbábek Tři lamy VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 126
Josef Kolibač OCP VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1190
František Kolinek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 114
Jakub Kolínek TRUHLÁŘSTVÍ KOLÍNEK VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 8
Josef Kolínek TRUHLÁŘSTVÍ KOLÍNEK VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 7
Josef Kolínek TRUHLÁŘSTVÍ KOLÍNEK VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 86
Martin Kolkus Irongroup BMPG VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1153
Magdaléna Kománková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 173
Martin Končitík MAMI VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1273
Soňa Konečná VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 88
Petr Konečný VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 87
Martin Konfala VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1401
David Kopeček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 245
Vít Korbaš VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1171
Petr Korcián Fitnessfreedom race team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1111
Veronika Korvasová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1206
Radim Korytář Titan Trilife VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 244
Vilém Korytář VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 15
Jan Kořenek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 219
Zdeňka Kořenková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 56
Jaromír Kořístka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 195
Matěj Kostruh VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 147
Filip Koukal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1364
Martin Kováč STG Prievidza VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 167
Marek Kováčik TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 27
Roman Kováčik TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 120
Boris Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 42
Vojtěch Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 210
Petr Kovář VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1252
Václav Kovařík VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1265
Jan Kozák Nikon VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1141
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1091
Adam Krčil VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1226
Milan Krhovský KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 294
Jaroslav Krnáč VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 142
Tomáš Kroupa EKOL TEAM VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1388
Igor Kršňák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1066
Jakub Kršňák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1179
Ondřej Krupa VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1174
Kateřina Krutílková Forman Kids VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1400
Petra Krutílková Forman Kids VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1403
Bohdana Krystková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 266
Jak Křenek Konrad tools team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1340
Michal Kříž VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1223
Tomáš Kříž Konrad tools team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1418
Pavel Křížek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1132
Jaroslav Křížka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1214
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1075
Tomáš Kubečka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1329
Martin Kubičik VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1348
Martin Kučera VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 271
Tomáš Kučera Sokol Vsetín VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1165
Tomáš Kůdela VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 223
Gabriela Kůdelová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 222
Lukáš Kuchař ACT Lerak VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1303
Tomáš Kuchař ACT LERAK BLANSKO VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1142
Lucie Kuchařová Orel Domanín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 25
Petra Kuchařová ACT Lerak Blansko VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 230
Michal Kulišťák SDH Tylovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 158
Ivana Kupková JednaDvaTři/KILPI/WeFood VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1161
Antonín Kusbach 420 Fellas VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1209
Andrea Kůstková naBOSo VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 148
Adéla Kuželová Mika training VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1212
Kristýna Kvasničková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1236
Lukáš Kynický KONRAD TOOLS TRIATHLON TEAM VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1412
Radek Kynický FitnessFreedom race team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1275
Ivana Labajová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 238
Hana Lagdanová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 175
Robert Langer VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1170
Miroslav Láník VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1309
Radek Látal VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 83
Jan Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 84
Tibor Lepes CNS Academy - Hasici Bratislava VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1346
Martina Lorencová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 67
Alena Losertová Zapro team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1353
Ivana Lubojacká VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 77
Michal Lubojacký VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 55
Miroslav Luňák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1178
Lucie Lustigová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1224
Anna Lužná OPLT Cycling VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1404
Filip Lužný WWW.ZLINSKA50.CZ VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1410
Vladan Mácha Bartošovický mlýn VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1119
David Machač VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1257
Libor Macháček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1186
Klára Machalíčková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 6
Lucia Machovcakova VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 194
Jan Machovčák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1156
Vladimír Maloň Gumárny Zubří VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 156
Filip Malota Takamunka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 174
Jíří Malušek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 123
Petr Man VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 277
Rozalie Anna Martináková SK Mez Vsetín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 1
Robin Martinec Brázdil Cycling Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1191
Daniel Matúška VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1233
Jana Matuštíková Team LightBIKE VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 236
Robert Mazáč VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1310
Tomáš Mazáč VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1242
Lubomir Mazak VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 133
Petr Mejzlík TJ Spartak Třebíč VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 249
Michal Menich KPHC Turčianske Teplice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1248
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 61
Roman Mezihorák Fryšták VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1342
Jakub Mičkal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1288
Radek Michl weba VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1295
Radan Míka Uniploty.cz VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1354
Antonín Mikeska VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1217
Daniel Mikolajčák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1266
Michaela Mikšíková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1356
Vojtech Milota TGI Broker VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1263
Pavel Mlčák VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 214
Jan Mohyla VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1194
Nikol Molnárová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 149
zbyněk Moural Valašští sporťaci z.s. VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 97
Eva Mouralová Valašští sporťáci z.s. VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 253
Daniel Mravec PSG Zlin VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1290
Pavel Muráň VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 41
Peter Muráň VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 33
Michaela Musilová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1205
Hana Nádvorníková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 255
Lubomír Nadymáček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 183
Marek Nadymáček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 172
Michal Najt VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1239
Luke Nápravník VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 260
Martin Navařík AC Sportguides Rožnov p.R. VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1201
Roman Navrátil VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1068
Ladislav Néč Rocktechnik/Trian VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1080
Kristína Néč-Lapinová Rocktechnik VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1406
Michal Nečas AFK PODOLÍ PRAHA VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 115
Daniel Nedbal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1101
Ivo Nekvinda N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1140
Ivo Nekvinda N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1083
Anna Nekvindová N-Med Team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 258
Martina Nekvindová N-MED Team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 107
Martin Němeček CPI VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1103
Martin Němeček Klid na Hruškově VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1323
peter nesticky kozy ven VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1367
Petr Neudek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 58
Jitka Neudeková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 240
David Neústupa Red Bull VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1285
Jakub Novak VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1269
Petr Novák 2Bwinner/Bejking team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1338
Petr Novák 2Bwinner/Bejking team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 189
Pavel Novosad SKOB Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 91
Pavel Novosad ml. SKOB Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 11
Zdeňka Novosadová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 177
Irena Novotná Moravec Team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 76
Martina Novotná tuv sud Rusava bike team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1405
Jíří Novotný VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 78
Rostislav Novotný Bebíčka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1160
Radomír Nový Erholung VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1131
Vladimír Obůrka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1098
Lucie Odehnalová Poruba VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1211
Dalibor Ondruch FBC LETKA VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1259
Jana Orlíková Team LightBIKE VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 265
Zdeněk Orner Titan Trilife VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1061
Tobiáš Orság N-MED Team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 3
Vojtěch Orság N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1081
Kateřina Orságová N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1136
Petra Orságová Fitness Nový Hrozenkov VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 229
Veronika Orságová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 290
Veronika Osinová N-MED Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1238
Dušan Oškera VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1339
Matěj Oškera VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1094
Daniel Ošťádal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1163
Rastislav Ošťádal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1133
Jan Oubram VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1307
David Palička VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1320
Jaroslav Pančocha Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 95
Ondřej Pastrňák Red Bull VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1286
Miroslav Paulďuro Triatlon Vladko VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 276
Martin Pavelec Egoé nest VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1041
Jakub Pavelek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1162
Tomáš Pavlatovský VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1318
DAVID PAVLIK The Pavlix VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 256
Lukas Pavlusek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 122
Tobias Pekárek SKOB Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 242
Nicolas Pérez VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 199
Petr Pernička SKOB Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 263
Lenka Perničková SKOB Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 264
Veronika Peterková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 141
Václav Petrásek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 278
Tomáš Petržela VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1304
Kamil Pichal JOCKEY STÁJE VALENCIO VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 273
Ivona Pikešová BEBÍČKA VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1026
Jan Píšek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1188
Pavel Píšek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1196
Jan Pítr Fbc Sokol Frenštát p. R. VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1243
Ivo Pitrman VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1336
Ivo Pitrman VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 274
Pavel Plhal VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1177
David Plundrák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1345
Veronika Podhorní Team LightBIKE VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 200
Zdeněk Podlaha All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 252
František Pokorný VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1176
Pavlína Poláčková Konrad Tools Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1392
Viktor Polách VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 202
Leopold Polanský Valachbajk team VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 211
Martin Popek Hello Bank VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 212
alena porebska VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 272
Radim Pospíšil VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1222
Adam Postulka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 168
Michal Procházka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 198
Pavel Procházka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1167
Zuzana Procházková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1168
Luboš Prokš VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 31
Nikol Prouzová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1228
Pavel Ptáček VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 181
Vladimír Pudelko vladimir.pudelko@gmail.com VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 138
Karel Půst VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1082
Albert Pustějovský Alzu VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1270
František Puškáč VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 29
Jiří Puškáč VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 30
Radoslav Raclavský VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1225
Martin Rada Salomon Beskydy VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1334
milan rakus triatlon team trnava VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1298
Luděk Randár VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 28
Anna Randárová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 151
Barbora Rasochová Skupina Přátel Lehkého Šlapání VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 150
Pavel Raszyk VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1154
Filip Reiskup #NaDyzajn VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1169
Martin Res HP TRONIC VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 45
Ladislav Režňák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1281
Jiří Riebauer Lokomotiva Břeclav VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 44
Michal Richter VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 131
Marianna Romžová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1300
Tomáš Ruth VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 224
Marek Rybařík TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1086
Miroslav Rybařík Malá Vídeň VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1093
Jiří Rýdel VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 288
Jana Rychlíková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1097
Dita Ryšková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 92
Jaroslav Řehůřek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 74
Lucie Řehůřková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 75
Martin Řezáč Hello bank VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1306
Jan Řezníček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1261
Josef Řičičář VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1187
Blanka Říhová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1343
Igor Satinský VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1065
pavel sebesta VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 284
Martin Sedláček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1181
Lenka Sedláčková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 169
Aleš Sedlář VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1292
Michal Sedlář Eagle.sc ,Jednota Orel Zlín VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1289
Jakub Sekula VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1271
Petr Schmida VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 118
Valdemar Schubert Hello Bank VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 220
Pavel Schwarz HP TRONIC VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 100
Michal Simu MTB Ondřejník VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1157
Jana Sítařová Koncept Brno VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1204
Ivan Sklenarik VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1185
Marcela Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 206
Lucie Skřivánková Kolovna KM - BT Morkovice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1402
Miroslav Skýpala Skypi Valmez Team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1122
Barbora Slaninová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1149
René Slánský Běhatlon Valašské Klobouky VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1096
Tomáš Slavík TPe Obeciny VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 94
Radoslav Slovák Edhouse.cz VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1321
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 51
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 96
Radim Smoček VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1192
Lukáš Smyček TJ FS Napajedla VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1299
Alena Sobková BK Ludgeřovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 213
Petr Sofka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 237
Milan Sochor AK Emila Zátopka Kopřivnice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1135
Lukáš Solný VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 146
Vlastimil Sosna Pohorská jednota Radhošť VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1063
Martina Sosnová BK Ludgeřovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 282
Jiří Souček naBOSo VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 154
Petr Sourada JednaDvaTři/KILPI/WeFood VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1078
Michal Sova VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1117
Michal Srba Skupina Přátel Lehkého Šlapání VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1332
Eliška Srnská Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1399
Radim Srnský Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1408
Antonín Srp VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1175
Jiří Staněk VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 52
Ivan Stopka VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 231
Tomas Straska Triatlon team Trnava VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1344
Jakub Strkáč VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1189
Miroslav Strnadel Sokol Opatovice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1250
Petr Strnadel Sokol Opatovice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1249
Radek Strnadel KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 153
Jiří Střípek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1218
Jakub Suchánek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 247
Václav Suchomel Tři lamy VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 128
Martin Surma LSK Frýdek-Místek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 215
Martin Surma VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 226
Jiri Svarc FCPK VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1102
Petr Svoboda VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1107
Nikola Svobodová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 144
David Svozil VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1166
Lukáš Svozil VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 136
Karel Sýkora Sykora Running VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1397
Mária Sýkorová Sykora Running VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1398
Vojtěch Šanda TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1311
Jan Šarata VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1316
Ivo Šauer VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1319
Hynek Ščudla VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 79
Kateřina Ščudlová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 80
Marek Šenk GOBIK Spro s.r.o. VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1268
Tomáš Ševčík VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1195
Petr Ševela CENTROPROJEKT VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 246
Jiří Šída weba VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1296
Robert Šindler VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1134
Ivo Škola Olomouc VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1301
Jiří Škorvánek Hukvaldy VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1184
Martin Škrabal VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 139
Kateřina Šmídová Garden Gym VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 233
Vít Špalek Kolokroužek Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 152
Petr Šťastný VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1138
Petr Šťastný Sport Import VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1407
Petr Štekl Salix Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 104
Petr Štěpař VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 287
Lucie Šuláková Titan Trilife VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 10
Michaela Šulková Běhny VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 170
Tomáš Šumbera VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 157
Milan Švach VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 111
Martina Švachová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 110
Jakub Švéda VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 208
Pavel Takáč #NaDyzajn VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 106
Vladimír Takáč ETOS Slovakia VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1144
Karel Thomayer adeon VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 49
Kárim Titz VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 37
Karim Titz ml. VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 20
Daniel Tkáč TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1389
Pavel Tkáčik VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 98
Miroslav Tkadlec VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 112
Eva Tkadleckova VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1347
Filip Tomanec VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1219
Karel Topič dovolenánapřání.cz VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1120
Tomas Trachtulec Veselsti bojovnici VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1220
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1262
Milan Trlica Skupina Přátel Lehkého Šlapání VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1330
Kryštof Trpělka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1363
Tony Trubiroha VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 180
Ladislav Tylich VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1193
Milan Tylich Hurtis´s gym VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1341
Miroslav Uhlár Vrbany VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1145
Zdenko Uhlár Vrbany VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1146
Zuzana Unucková VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1235
Lukáš Urminský VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1264
Petr Vabroušek Author Tufo Trilife Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 400
Filip Václavík TITAN SC VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1409
Helena Václavíková VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 191
Jiří Vaida Olomouc VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1328
Jan Valík VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 4
Tomáš Valík NTS PROMETAL VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 5
David Vaštík HC Orlová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1213
Tomas Vavra VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 184
Tomáš Vavrečka Tři Lamy VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 127
Jiří Večerka #NaDyzajn VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1197
Richard Velísek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1255
Jan Veselý Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1088
Petr Veselý TFRUN VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1355
Tomáš Veverka VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1210
Jana Vidímová Olpran Žluté lázně VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1291
Petr Vidlička VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1314
Michael Vita VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 124
Šimon Vitásek VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 190
Ondřej Vitovský VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1182
Ondřej Vlček Chlupatí knedlíci VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1172
Jana Vlčnovská VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 60
Pavel Vojtěšek Vojteskovi VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 207
Petr Vojtěšek All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1112
Zbyněk Vojtěšek BudEx VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1152
Barbora Vojtěšková TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1150
Petra Vojtěšková Greiner VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 283
Martin Vojtíšek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1258
Jakub Vondrášek All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 250
Michal Voráč Bejking team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1244
Radek Vostřel AK Žatec VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 18
Sabina Vrabcova VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ne 1337
Marian Vráblik VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1232
Peter Vranák VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1095
Drahomír Vrba Koryčany Bikers VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 218
Radim Vrba Koryčany Bikers VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 228
Robert Vrba RVC sportswear Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 205
lukas vrobel kerberos VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 81
Věra Vystrčilová Fyziomovement VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1333
Věra Wandrolová VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 291
Karel Weingart VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 57
Zuzana Weissová VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1293
Ondřej Wilczynski Gemini oční klinika VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ne 270
Tomáš Zajíček Hanácké Blanc team VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1294
Jiří Zakopal VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 48
Miroslav Zárecký jetosport VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1092
Barbara Zelena Vichr z hor VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 165
Michaela Zetochova PKNJ VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 99
Radek Zgarba VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1123
Kataríma Zimenová Maratón klub Rajec VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1324
Matěj Žáček Amenity Extrem Sport Zlín VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 2
Michal Žáček Titan Trilife VALACHY MAN 2020 KRÁTKÁ Ano 69
Daniel Žák WWW.ZLINSKA50.CZ VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1105
Vítězslav Žamboch VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1143
Dušan Žemlík VIVATSPORT VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1076
Marek Žídek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1274
Petr Žídek VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1199
Květoslav Žilavý NAPOHODU! bike team Píšť VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1276
Milan Žovinec TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. VALACHY MAN 2020 DLOUHÁ Ano 1074

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Ivan Balíček, Petra Balíčková, Zuzana Balíčková Baldateam VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1002
Lenka Míčková, Zdeněk Míček, Jana Outěřická Balónci VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1013
Aleš Horák, Rosťa Malý, David Výchopeň Banánova armáda VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1001
Lucie Šenkeříková, Filip Fuchs, Jiří Nakládal BLACK&WHITE VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1007
Michal Zicha, Jíří Chudárek, Vlasta Váňová COOL&FRESH VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1003
Anna Kůrová, Samuel Horák, Marek Hromada Černý blesk VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1035
Jana Janošíková, Petra Koporová, Eva Maliňáová Dračice VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1025
Jiří Jahoda, Pavel Mlčák, Jiří Sobotka Dycky Rožnov VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1006
Eva Vávrová, Ivana Černošková, Jana Nováková Elán&co VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1017
Vladimír Sušil, Bohuslav Komín, František Kubínek Fanův tým VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1060
Miloslav Foret, Miloslav Foret, aneta Foretova foreti VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1027
Daniel Matejík, Václav Bezděk, Ondřej Soukeník Gauneři Zlín VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1009
Vladimíra Dorňáková, Jolana Červinková, Soňa Konečná Happiness VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1010
Milan Samiec, Blanka Benešová, Pavel Prudil Hlavně se neposrat VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1011
Jan Petrů, Jaroslav Obermajer, Jan Petrů Hobíci VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1028
Zuzana Adamová, Hanka Adamová, Martin Chrostek Hodiška VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ne 1038
Petra Härer, Markéta Nováková, Radka Závodná Jaroštěnky VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1018
Karel Zubek, Tomáš Zubek, Alžběta Zubkova KV 68 VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1034
Martina Bieliková, Lenka Šaradínová, Miroslava Tichá Manínske mamičky VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1033
Radek Kašpar, Jaroslav Klap, Markéta Machalcová NA POHODU VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1031
Lucie Šuláková, Šulák Mladénková, Kateřina Seidlová New age VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1020
Radim Frydrych, Martin Martyčák, Jaroslav Schubert NEW STARS VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1022
Jiří Podešva, Jakub Podešva, Iva Podešvová Nonel tým VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ne 1037
Michal Přílučík, David Čech, Radek Vičík OLDZLIN VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1008
Michal Tříska, Jan Lekeš, František Náplava Orel Domanín VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1024
Radka Bobčíková, Michala Kolářová, Radka Křížková Race3sisters Team VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1012
Adam Hofman, Dominik Ilichman, Zbyněk Vavřín Rakety VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1036
Pavlína Nesvadbová, Renata Bártková, Bronislava Kudelová REPETE VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1019
Martin Janíček, Iveta Balejová, Kateřina Trlicová Skupina Přátel Lehkého Šlapání VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1032
Jana Sokolovská, Ľubomir Sokolovský, Roman Zámečník Sokoli VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1029
Martin Kacíř, Vojtěch Plánka, Vladislav Vařák Sousedi team VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1021
Tomáš Sýkora, Ondřej Kobliha, Filip Vabroušek Sykora running VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1023
Radoslav Bernatík, Stanislav Klívar, Radim Šustek Takamunka VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1005
Monika Hřebačková, Adri Kocanová, Roman Šumšal TRISPACECATS VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1004
Robert Šperka, Markéta Fussová, Jan Krkoška Valachy team VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1039
Iveta Zmrzlíková, Michal Novák, Ľubomíra Potočná ZAPAŘENÉ KALHOTKY VALACHY MAN 2020 ŠTAFETA Ano 1030

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Jakub Adamove TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ne 265
Filip Austera Kategorie do 16 let Ano 252
Andrea Austerová Kategorie do 16 let Ano 254
Radek Bačo Běhatlon VAL.KL. Kategorie do 10 let Ano 295
Darja Bačová Běhatlon Valašské Klobouky Kategorie do 8 let Ne 280
Anna Bajčíková SKI KLUB Valašské Meziříčí Kategorie do 16 let Ano 88
Vojtěch Bajer TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano 187
Barbora Baláčová TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 10 let Ano 145
Tereza Baláčová TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 12 let Ano 113
Tereza Balíčková Kategorie do 10 let Ano 5
Daniel Barta Kategorie do 12 let Ano 3
David Barta Kategorie do 16 let Ano 4
Tobiáš Bažant Kategorie do 4 let Ano 96
Izabel Běčáková LSK Kategorie do 8 let Ano 196
Adela Bělobradičová Plavecký klub Znojmo Kategorie do 12 let Ano 122
Dominik Berka Kategorie do 4 let Ano 298
Evelína Bílová Kategorie do 4 let Ano 285
Matěj Bludský TITAN Trilife Kategorie do 10 let Ano 169
Sofie Borovicová Kategorie do 10 let Ano 157
Stella Borovicová Kategorie do 6 let Ano 158
Kateřina Brodová TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 14 let Ano 120
Marie Březnová Kategorie do 4 let Ano 174
Josef Býma SP Laguna Nový Jičín Kategorie do 14 let Ne 273
Karel Býma SP Laguna Nový Jičín Kategorie do 12 let Ne 275
Přemysl Býma SP Laguna Nový Jičín Kategorie do 6 let Ne 274
Jan Císař Želva Racing Team Kategorie do 4 let Ano 69
Eliška Císařová Želva Racing Team Kategorie do 6 let Ano 68
Eduard Čechmánek Kategorie do 10 let Ano 291
Oliver Čechmánek Kategorie do 8 let Ano 290
Karolina Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 171
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 170
Dominik Černý Orel Vyškov Kategorie do 10 let Ano 115
Jakubko Čimbora TK Žabka Čadca Kategorie do 6 let Ne 267
Viktoria Čimborová TK Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ne 266
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka-Pržno Kategorie do 4 let Ano 15
Anna Čtvrtníčková Kategorie do 6 let Ano 186
Adina Daňková SPORTOVNÍ KURZY. CZ Kategorie do 14 let Ano 189
Jakub Dedek AD team Kategorie do 8 let Ano 210
Matěj Dedek AD team Kategorie do 12 let Ano 209
Jiří Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 8 let Ano 182
Petr Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano 183
Eliška Divinová Kategorie do 4 let Ano 20
Julie Dohnalová Běhatlon VK Kategorie do 14 let Ano 245
Kamila Dohnalová TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 16 let Ano 143
Hynek Dokoupil Kategorie do 10 let Ano 236
Beata Dokoupilova Kategorie do 12 let Ano 238
Linda Dokoupilova Kategorie do 14 let Ano 237
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 172
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 173
Vendula Durmonová DUVET Kategorie do 8 let Ano 111
Veronika Dynková Kategorie do 16 let Ano 217
Viktorie Erbanová Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 114
Marek Erben Kategorie do 14 let Ano 194
Sára Erbenová Kategorie do 8 let Ano 193
Richard Feber Kategorie do 8 let Ano 155
roland Feber Kategorie do 6 let Ano 156
Kristian Fojtášek BeskydTriatlon racing team Kategorie do 12 let Ano 52
Sebastian Fojtášek BeskydTriatlon racing team Kategorie do 10 let Ano 53
Kateřina Fojtů SK Edie Team Vsetín Kategorie do 12 let Ne 278
Lukáš Frýdek ACT Lerak Blansko Kategorie do 12 let Ano 201
Veronika Gajdůšková Kategorie do 6 let Ano 249
Adéla Galušková KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 29
Patrik Gášek Kategorie do 6 let Ano 108
Adam Gregořica Kategorie do 14 let Ano 81
Adéla Habáňová Valachytour Kategorie do 10 let Ne 283
Klaudie Haderková Kategorie do 4 let Ano 95
Patrik Halvoník AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 60
Aneta Hansová Kategorie do 6 let Ano 289
Nela Hansová Kategorie do 6 let Ano 288
Jiří Havlík KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 110
Amélie Marie Hlavinková Kategorie do 6 let Ano 6
Viktorie Karla Hlavinková Kategorie do 4 let Ano 7
Sebastian Holeksa Kategorie do 12 let Ano 11
Jakub Honel AHA Vyškov Kategorie do 8 let Ano 131
Matěj Honel AHA Vyškov Kategorie do 6 let Ano 180
Matěj Horák TK Deza Kategorie do 12 let Ano 54
Marek Hromada TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano 98
Lucia Hudoková CK Epic Dohňany Kategorie do 12 let Ano 106
Vít Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 43
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 42
Václav Chaloupecký TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 14 let Ano 137
Agáta Chalupková Atletický klub Stará Bystrica Kategorie do 4 let Ano 203
Nikola Chovanečková Sk Kopřivnice Kategorie do 16 let Ano 179
Šárka Jadrníčková SK Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 246
Bohumil Jahn Kategorie do 10 let Ano 126
Michael Jahn Kategorie do 8 let Ano 127
Štěpán Jahoda Ski Soláň Kategorie do 10 let Ano 17
Laura Janečkova SK EDIE TEAM VSETIN Kategorie do 8 let Ano 240
Hana Janičková Skupina přátel lehkého šlapání Kategorie do 4 let Ano 261
Michaela Janošíková TJ Alcedo Vsettín Kategorie do 12 let Ano 102
Andrea Jarošová Kategorie do 12 let Ano 109
Filip Jirkovský Kategorie do 4 let Ano 18
Adam Jiříkovský Kategorie do 16 let Ano 195
Adam Juráň SKM Valmez, TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano 100
Jonáš Juráň Zlínský plavecký klub Kategorie do 12 let Ano 135
Martin Kacíř Valachy tour junior Kategorie do 10 let Ano 163
Anna Kacířová Valachy tour junior Kategorie do 12 let Ano 164
Lucie Kalinová Plavecké sporty Kroměříž Kategorie do 12 let Ano 251
Tereza Kalinová Plavecké sporty Kroměříž Kategorie do 14 let Ano 253
Jan Karafiát DK Bikeshop Racing Team Kategorie do 10 let Ano 116
Ema Klimešová Kategorie do 6 let Ano 297
Filip Knedla Kategorie do 6 let Ano 228
Miroslav Knedla Kategorie do 16 let Ano 226
Ondřej Kocián Kategorie do 4 let Ano 221
Viktorie Kociánová Titan Trilife Kategorie do 6 let Ano 28
Jakub Kocurek SK Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 30
Šimon Konečný Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 248
Matěj Kornel Lašský sportovní klub F-M Kategorie do 14 let Ano 190
Ondrej Kornel Lašský sportovní klub F-M Kategorie do 10 let Ne 271
Ondřej Kornel Judo beskydy Kategorie do 10 let Ano 192
Tomáš Kornel Lašský sportovní klub F-M Kategorie do 12 let Ano 191
Lujza Kořenkova Kategorie do 8 let Ano 159
Mikis Kotopulos Kategorie do 14 let Ano 287
Nikos Kotopulos Kategorie do 10 let Ano 286
Matyáš Koudelka Elite Sport Boskovice Kategorie do 14 let Ano 82
Lucie Koudelková Elite Sport Boskovice Kategorie do 12 let Ano 83
Max Kovaříček Kategorie do 6 let Ano 63
Ema Kovaříčková Kategorie do 4 let Ano 62
Luděk Kovařík Kategorie do 8 let Ano 185
Vojtěch Kovařík Kategorie do 6 let Ano 184
Natália Králilová Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ne 268
Alica Krausová PKNJ Kategorie do 16 let Ano 101
Barbora Krupová TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 16 let Ano 141
Natálie Krupová TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 12 let Ano 144
Marek Křížek Kategorie do 10 let Ano 74
Martin Křížka OB Vizovice Kategorie do 12 let Ano 61
Lucie Křížková Kategorie do 12 let Ano 73
Vanda Křížková Kategorie do 14 let Ano 72
Jakub Křupala KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 46
Kika Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 47
Tereza Kubalová Kategorie do 14 let Ano 70
Jan Kůdela Kategorie do 12 let Ano 168
Marie Kůdelová Kategorie do 10 let Ano 167
Jáchym Kuchař ACT LERAK BLANSKO Kategorie do 12 let Ano 105
Josef Kuchař ACT Lerak Blansko Kategorie do 12 let Ano 262
Anna Kuchařova ACT LERAK Kategorie do 6 let Ano 205
Pavel Lacina SK Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 212
Radim Lacina SK Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 213
Jan Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 48
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 50
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 49
Daniel Jakob Leon Tkadleckova Kategorie do 10 let Ano 234
Emily Ruth Leon Tkadleckova Kategorie do 8 let Ano 233
Ugo Prokop Leon Tkadleckova Kategorie do 4 let Ano 235
Ondřej Libiš TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 16 let Ano 138
Lukáš Liška TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 14 let Ano 139
Markéta Macháčková Kategorie do 10 let Ano 112
Veronika Machová Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 207
Emílie Majerová ŠSKR Kategorie do 12 let Ano 99
Laura Majkráková SK Kohouti Pržno,Kosatky Karviná Kategorie do 10 let Ano 78
Filip Maňas Běhatlon VAL.KL. Kategorie do 10 let Ano 294
Matej Mareček TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ano 150
Zuzana Marečková TK Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ano 151
Sofia Masnicová AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 130
Matyáš Matušík ŠSKR Kategorie do 14 let Ano 242
Max Matyáštik Valachy Team junior Kategorie do 12 let Ano 165
Michal Mazáč AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 124
Matěj Mazánek TJ Sokol Brno I Kategorie do 10 let Ne 276
Ella Mazánková TJ Sokol Brno I Kategorie do 10 let Ne 277
Timotej Melichárek Kategorie do 12 let Ano 33
Robert Mičkal ŠSKR Kategorie do 12 let Ano 243
Amálie Mičunková Kategorie do 4 let Ano 220
Matyáš Minařík KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 45
Johana Mlčáková TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 14 let Ano 140
Marcel Morvay SK Edie Team Vsetín Kategorie do 14 let Ano 188
Jan Moural Valašští sporťáci, z.s. Kategorie do 12 let Ano 84
Anna Mouralová Valašští sporťáci, z.s. Kategorie do 10 let Ano 87
Rafael Mulac SportAnalytik CZ Kategorie do 10 let Ano 25
Robin Mulac SportAnalytik CZ Kategorie do 6 let Ano 27
Leticie Mulacova SportAnalytik CZ Kategorie do 8 let Ano 26
Valerie Müllerová Kolokrouzek Zlin Kategorie do 8 let Ano 44
Veronika Němečková SK Motorlet Kategorie do 14 let Ano 10
Nicol Nováková Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano 133
Tereza Nováková Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano 132
Justýna Novotná Kategorie do 12 let Ano 35
Matěj Obermajer SKIBI Valašské Meziříčí Kategorie do 14 let Ano 198
Monika Obermajerová SKIBI Valasske Mezirici Kategorie do 16 let Ano 199
Anna Offenbartlová TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 16 let Ano 142
Tobiáš Orság N-MED Team Kategorie do 14 let Ano 93
Vojtěch Orság Kategorie do 16 let Ano 94
Ema Orságová N-MED Team Kategorie do 8 let Ano 92
Jakub Orsava Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 214
Liliana Oškerová Kategorie do 8 let Ano 166
Natálka Oubramová Kategorie do 10 let Ano 247
Lukáš Ovesný Titan Tri Life Zlín Kategorie do 4 let Ano 223
Vojta Ovesný Titan Tri Life Zlín Kategorie do 6 let Ano 224
Elen Paličková ELITeam Kategorie do 6 let Ano 222
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 12 let Ano 16
NIKOL PAVLICOVÁ tj sokol kněhyně Kategorie do 12 let Ano 160
Veronika Pavlíčková SVČ Fokus NJ Kategorie do 16 let Ano 71
Apolena Pechová Kategorie do 10 let Ano 51
Martin Pernička SKOB Zlín Kategorie do 12 let Ano 259
Jan Pešl Kolokroužek Zlín Kategorie do 12 let Ano 14
Anna Petrů Skibi Kategorie do 14 let Ano 178
Hynek Petřík TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 6 let Ano 147
Jáchym Petřík TJ Frenštát p.R., spolek Kategorie do 8 let Ano 146
Matěj Pilát PKNJ Kategorie do 14 let Ano 86
Vojtěch Pilát PKNJ Kategorie do 10 let Ano 85
Kryštof Pinďák VHK ROBE Vsetín Kategorie do 8 let Ano 263
Viktor Pinďák Kategorie do 6 let Ano 264
Václav Podhorní Team LightBIKE Kategorie do 4 let Ano 134
Dominik Polách Sport Academy B2M Kategorie do 4 let Ano 260
Robin Polčák Kategorie do 10 let Ano 284
Adam Poloch Kategorie do 10 let Ano 229
Filip Poloch Kategorie do 14 let Ano 227
Adam Procházka Kategorie do 10 let Ano 128
Dominik Procházka Kategorie do 6 let Ano 31
Marko Procházka Kategorie do 10 let Ano 32
Alexandra Puškáčová Kategorie do 8 let Ano 80
Nikol Puškáčová Kategorie do 16 let Ano 79
Michaela Richterová Kategorie do 10 let Ano 215
Elena Řehůřková Kategorie do 10 let Ano 34
Jáchym Samek Ski klub MEZ Vsetín Kategorie do 10 let Ano 148
Adam Sedlacek Kategorie do 12 let Ano 75
Amelie Sedlackova Kategorie do 10 let Ano 76
Emilia Schedlingova Cykloglajza Kategorie do 10 let Ano 216
Albert Schmida Kategorie do 6 let Ano 121
Beáta Schmidová Kategorie do 4 let Ano 293
Samuel Schneiderka SK Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 55
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 6 let Ano 149
Daniel Sikora Kategorie do 16 let Ano 225
Adrian Sochor Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 16 let Ano 89
Vilém Sochor Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 10 let Ano 91
Amálie Sochorová Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 14 let Ano 90
Anastázie Sochorová Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 6 let Ano 256
Evelína Sochorová Kategorie do 12 let Ano 181
Rozálie Sochorová Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 6 let Ano 255
Julie Spisarová Vsetínska sportovní Kategorie do 14 let Ano 118
Jiří Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 6 let Ano 104
Michal Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 16 let Ano 103
Karolína Strkáčová Kategorie do 4 let Ano 12
Václav Strnadel Kategorie do 6 let Ano 292
Ondřej Suchánek Kategorie do 14 let Ano 204
Ema Surmová LSK Frýdek-Místek Kategorie do 12 let Ano 129
Ella Surovcová SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 10 let Ano 21
Johana Sušilová Valachytour Kategorie do 10 let Ne 282
Jáchym Šafránek Elite Sport Boskovice Kategorie do 14 let Ano 66
Anna Šafránková Elite Sport Boskovice Kategorie do 10 let Ano 67
Ondřej Ščudla Fénix sport Kategorie do 12 let Ano 38
Lucie Šenkeříková SK Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 244
Simona Šenkeříková AKEZ Kopřivnice Kategorie do 16 let Ano 56
Tereza Šenkeříková Kategorie do 16 let Ano 117
Tobiáš Šimčák LSK-FM Kategorie do 16 let Ano 107
Ondřej Šípek Kategorie do 10 let Ne 270
štěpán Šípek Kategorie do 14 let Ne 269
Filip Škubal Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 231
Honza Škubal Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 232
Sára Škubalová Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 206
Oliver Škuta Kategorie do 16 let Ano 13
Timm Šmehlík Triatlon Plzeň Kategorie do 10 let Ano 125
Matěj Špalek Kolokroužek Zlín Kategorie do 6 let Ano 40
Adéla Špalková Kolokroužek Zlín Kategorie do 8 let Ano 39
Lucie Špalková Kolokroužek Zlín Kategorie do 4 let Ano 41
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 8 let Ano 22
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 4 let Ano 136
Stanislav Špok Kategorie do 12 let Ano 97
Barbora Šťastná TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 12 let Ano 208
Dominik Šťastný Kategorie do 8 let Ne 279
Jan Šťastný AK ELIM Vsetín Kategorie do 8 let Ano 152
Ondřej Šťastný Kategorie do 8 let Ano 211
Nela Štefková AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ne 272
Antonín Štěpánek Team LightBIKE Kategorie do 12 let Ano 175
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano 2
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 12 let Ano 1
Dorota Štramberská TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano 241
Marek Šulák TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano 77
Emily Švarcová Porg Kategorie do 8 let Ano 8
Linda Švarcová Porg Kategorie do 12 let Ano 9
Gustav Švéda Biketrial klub Olomouc Kategorie do 6 let Ano 154
Jakub Švéda Biketrial klub Olomouc Kategorie do 10 let Ano 153
Ella Tanistráková Kategorie do 4 let Ano 296
Katrin Tomaníková Kategorie do 10 let Ano 197
Aurélia Trocha Atletický klub Stará Bystrica Kategorie do 4 let Ano 119
Ella Trochanová XC Bikers Trenčín Kategorie do 8 let Ano 57
Isabell Trochanová XC Bikers Trenčín Kategorie do 4 let Ano 58
Věra Vabroušková Titan Trilife Zlín Kategorie do 10 let Ano 59
Šimon Vala Kategorie do 4 let Ano 257
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK ZLÍN Kategorie do 12 let Ano 202
František Valerián KOLOKROUŽEK ZLÍN Kategorie do 14 let Ano 200
Petr Valicek Kategorie do 6 let Ano 258
Jiří Valík Kategorie do 10 let Ano 162
Matěj Valík Kategorie do 14 let Ano 161
Sára Valová Kategorie do 4 let Ne 281
Tobiáš Vítek Kategorie do 14 let Ano 250
Lukáš Vojtěšek Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano 36
Barbora Vojtěšková Titan Trilife Kategorie do 16 let Ano 37
Lukáš Volný TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano 218
Martin Volný TJ Gumárny Zubří Kategorie do 12 let Ano 219
Matyáš Vorbis Kategorie do 10 let Ano 177
Tomáš Vorbis Kategorie do 10 let Ano 176
jan vrobel kerberos team Kategorie do 8 let Ano 24
richard vrobel kerberos team Kategorie do 10 let Ano 23
Petra Závadová Kategorie do 14 let Ano 123
jiří zavřel Elitesport Boskovice Kategorie do 12 let Ano 65
adéla Zavřelová Elitesport Boskovice Kategorie do 14 let Ano 64
Michaela Zbranková Kategorie do 6 let Ano 239
NIKOL ZRNÍKOVÁ Kategorie do 4 let Ano 230