Závody - BIKE VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
katarina Adamove Žabka Čadca BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ne
Peter Bednar Tour de Považie BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ne
Aleš Bechný Skupina přátel lehkého šlapání BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Ivan Blaško BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Jiří Brus Křižák team BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Milan Bureš N-MED Team BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 16
Kateřina Burešová N-MED Team BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 14
Šárka Burešová N-MED Team BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 15
Daniela Cehlárová Skupina přátel lehkého šlapání BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Roman Částečka Hrabůvka BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Zbynek Dostal BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Tomáš Eichner DNP Ostrava BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ne
Barbara Ferfecka BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Jakub Fila BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Tomáš Filák BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Josef Flajšar BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Josef Gracla BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Klára Holásková Fellas BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Martin Hořák BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 69
Jan Chmiel BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Lukáš Chmiel Ostravičani BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 44
Petr Cholasta BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Jiří Chovaneček Valašské národní divadlo Karolinka BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Tomáš Chytilek Amateri BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Jiří Jahoda BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Martin Janíček Skupina Přátel Lehkého Šlapání BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Roman Javorský Roman Javorský BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Jan Jobánek Superior Velsbike Team BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Libor Kabilka Mala Viden BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 99
Vít Kadaník BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 22
Alena Kadlecová BK Lysá BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ne
Jakub Keler BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ne
Petr Kratochvíl Cyklo Polách a syn Šumperk BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Ľuboš Kraus BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 31
Petra Krutílková Forman Kids BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ne
Robert Krystek BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ne
Adina Křenková Bike Pro Racing BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ne
Tomáš Křesala BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ne
Miroslav Kubala BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ne
Ladislav Kucera BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Tomáš Kučera Sokol Vsetín BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 20
Antonín Kusbach 420 Fellas BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Maxim Lakota TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Robert Langer BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Martin Lech Specialized Kopřivnice BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Anna Lužná OPLT Cycling BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ne
Filip Lužný WWW.ZLINSKA50.CZ BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ne
Vladan Mácha Bartošovický mlýn BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 19
Klára Machalíčková BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Martin Maniš BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Daniel Matúška BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Tomáš Mazáč BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Jakub Mičkal BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Zdeněk Mišurec TUFO CykloZákladna Otrokovice BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Martina Novotná tuv sud Rusava bike team BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Zdeněk Orner Titan Trilife BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Adam Plaček Slabý Odvar BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Martin Rada Salomon Beskydy BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Pavel Raszyk BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Filip Reiskup #NaDyzajn BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 48
Miroslav Rybařík Malá Vídeň BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano 33
Jana Rychlíková BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Blanka Říhová BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ne
Milan Samiec BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Lukáš Skotnica LowellPro Racing Team BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
René Slánský Běhatlon Valašské Klobouky BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Tomáš Slavík TPe Obeciny BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ne
Vlastimil Sosna Pohorská jednota Radhošť BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Irena Stojarova SALIX Zlín BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Petr Šimůnek SK Kopřivnice BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Petr Šťastný Sport Import BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano
Jan Štefko BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Roman Vaněk BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ne
Eva Vávrová Elán&co BIKE VALACHY 2020 - 25KM Ano
Peter Vranák BIKE VALACHY 2020 - 50KM Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
David Badzgon TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ano
Lucia Badzgonova TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ano
Izabel Běčáková LSK FM Kategorie do 8 let Ano
Jan Císař Želva Racing Team Kategorie do 4 let Ano
Eliška Císařová Želva Racing Team Kategorie do 6 let Ano
Karolina Černá Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano
Lucie Černá Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano
Jakubko Čimbora TK Žabka Čadca Kategorie do 6 let Ne
Viktoria Čimborová TK Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ne
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka-Pržno Kategorie do 4 let Ano
Petr Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano
Viktorie Erbanová Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Patrik Halvoník AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano
Jiří Havlík KOLOKROUŽEK zLÍN Kategorie do 14 let Ano
Jan Huml Kategorie do 14 let Ano
Vítek Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Štěpán Jahoda SKI SOLÁŇ Kategorie do 10 let Ano
Laura Janečková SK EDIE TEAM VSETIN Kategorie do 8 let Ano
Adam Juráň SKM Valmez, TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano
Vít Korduliak Kategorie do 6 let Ne
Adina Křenková Bike Pro Racing Kategorie do 10 let Ne
Jakub Křupala KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano
Daniel Kučera Kategorie do 8 let Ano
Josef Kuchař ACT Lerak Blansko Kategorie do 12 let Ano
Jan Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano
Laura Majkráková SK Kohouti Pržno Kategorie do 10 let Ano
Ľubomír Marejka Kategorie do 10 let Ne
Sofia Masnicová AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano
Tobiáš Měřínský Kategorie do 8 let Ano
Metoděj Müller Kolokroužek Zlin Kategorie do 4 let Ne
Valerie Müllerová Kolokroužek Zlin Kategorie do 8 let Ano
Jakub Orsava Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano
Matyáš Orsava Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ne
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 12 let Ne
NIKOL PAVLICOVÁ TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 12 let Ano
Veronika Pavlíčková SVČ Fokus NJ Kategorie do 16 let Ano
Jáchym samek Kategorie do 10 let Ano
Albert Schmida Kategorie do 6 let Ano
Beáta Schmidová Kategorie do 4 let Ano
Radmil Schneider Hotel Synot Kategorie do 12 let Ne
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 6 let Ano
Filip Škubal TufoczOtrokovice Kategorie do 14 let Ano
Honza Škubal TufoczOtrokovice Kategorie do 14 let Ano
Sára Škubalová Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano
Dominika Škúciová Novomestský Superbiker Kategorie do 8 let Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 8 let Ano
Jan Šťastný AK ELIM Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Karel Štelc Bike Pro Racing Kategorie do 14 let Ano
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 12 let Ano
Jakub Šuška Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ano
Petr Talla Kategorie do 4 let Ano
Vojtěch Talla Kategorie do 6 let Ano