Závody - NOČNÍ STOPA VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Hynek Adámek Helfštýn Brojlers NOČNÍ STOPA 2019 Ano 163
Katarina Adamove TK Žabka Čadca NOČNÍ STOPA 2019 Ne 229
Michal Ambrož NOČNÍ STOPA 2019 Ano 221
Martin Ambruz Březolupy NOČNÍ STOPA 2019 Ano 98
Miroslav Bagín NOČNÍ STOPA 2019 Ne 233
Štefan Bajcár divé zvery NOČNÍ STOPA 2019 Ano 91
Ema Bajčíková SKI KLUB Valašské Meziříčí NOČNÍ STOPA 2019 Ano 107
Stanislav Baletka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 76
Jiří Baroš Běžecký areál Pustevny NOČNÍ STOPA 2019 Ano 25
Erik Bednárik NOČNÍ STOPA 2019 Ano 281
Mariana Berzáková NOČNÍ STOPA 2019 Ne 242
JAROSLAV Beseda zasebe NOČNÍ STOPA 2019 Ano 57
Lenka Besedova Besedovic střela NOČNÍ STOPA 2019 Ano 58
Miroslav Bětík J E M. Team Pozlovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 48
Petr Bílík Novatop Lapierre NOČNÍ STOPA 2019 Ano 157
Roman Bitta NOČNÍ STOPA 2019 Ano 151
Renata Bittnerova N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 24
Petr Blažek NOČNÍ STOPA 2019 Ano 232
Bronislav Blinka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 73
Radek Bogar NOČNÍ STOPA 2019 Ano 56
Matej Bosak NOČNÍ STOPA 2019 Ano 276
Adrian Broj BROJ TEAM ŹLINICE NOČNÍ STOPA 2019 Ano 108
Kornel Broj BROJ TEAM ŹLINICE NOČNÍ STOPA 2019 Ano 109
Marcel Broj BROJ TEAM ŹLINICE NOČNÍ STOPA 2019 Ano 110
Anna Brychtova Kilpi Racing Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 35
Petr Bubla #NaDyzajn NOČNÍ STOPA 2019 Ano 148
Andrea Bublová #NaDyzajn NOČNÍ STOPA 2019 Ano 147
Petra Buganská NOČNÍ STOPA 2019 Ano 223
Milan Bureš N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 4
Šárka Burešová N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 17
Pavol Buroňák NOČNÍ STOPA 2019 Ano 284
Veronika Černocká IP systém NOČNÍ STOPA 2019 Ano 174
Milan Černošek NOČNÍ STOPA 2019 Ne 235
Michal Černý NOČNÍ STOPA 2019 Ano 274
Tomáš Černý All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 184
Tomáš Černý st. All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 118
Milan Damek KILPI RACING TEAM NOČNÍ STOPA 2019 Ano 21
Lucie Daňková TFKžije NOČNÍ STOPA 2019 Ano 200
Libor David VIVATSPORT NOČNÍ STOPA 2019 Ano 210
Aleš Dedek AD team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 90
Lukáš Dlouhý Příbor NOČNÍ STOPA 2019 Ano 97
Jiri Dohnal Běhatlon Val. Klobouky NOČNÍ STOPA 2019 Ano 160
Jakub Drábek Retofy NOČNÍ STOPA 2019 Ano 66
Filip Dvořák Sihelne NOČNÍ STOPA 2019 Ano 161
Gabriela Dvořáková Sihelne NOČNÍ STOPA 2019 Ano 156
Richard Dyják Malvas bike team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 141
David Faltýnek NOČNÍ STOPA 2019 Ne 237
Barbara Ferfecka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 69
Jiří Fiurášek MX VALACH NOČNÍ STOPA 2019 Ano 77
Josef Flajšar NOČNÍ STOPA 2019 Ano 36
Jiří Franek NOČNÍ STOPA 2019 Ne 234
Petr Gargulák SPORTAKUS NOČNÍ STOPA 2019 Ano 122
Michal Gargulakova SPORTAKUS NOČNÍ STOPA 2019 Ano 133
Věra Garguláková Sportakus o.s. NOČNÍ STOPA 2019 Ano 130
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO NOČNÍ STOPA 2019 Ano 64
Jan Grňa tvurcereklamy.cz NOČNÍ STOPA 2019 Ano 44
Pavel Grňa tvurcereklamy.cz NOČNÍ STOPA 2019 Ano 78
Jan Gryc TJ Tesla Brno NOČNÍ STOPA 2019 Ano 187
Tomáš Gryc KOS TJ Tesla Brno NOČNÍ STOPA 2019 Ne 246
Petra Grycova TJ Tesla Brno NOČNÍ STOPA 2019 Ano 140
Veronika Grycová KOS TJ Tesla Brno NOČNÍ STOPA 2019 Ne 248
Jan Haderka SDH Hulín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 99
Jiří Hájek NOČNÍ STOPA 2019 Ano 287
Pavel Hájek WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA 2019 Ano 131
Peter Hájek NOČNÍ STOPA 2019 Ne 239
Jan Hajzler eVerejneZakazky.cz NOČNÍ STOPA 2019 Ano 7
Břetislav Hanáček NOČNÍ STOPA 2019 Ano 115
Pavel Havlík KOLOKROUŽEK Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 185
Filip Hedera Wolves bike team Lanska NOČNÍ STOPA 2019 Ano 71
Pavel Heinz NOČNÍ STOPA 2019 Ano 8
Tomáš Herčko NOČNÍ STOPA 2019 Ano 128
Marek Hladný NOČNÍ STOPA 2019 Ano 158
František Hlaváč MTR NOČNÍ STOPA 2019 Ano 191
Petr Hlaváč NOČNÍ STOPA 2019 Ano 87
Aleš Holáň HC Studénka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 167
Martin Holiš Česká Spořitelna - Accolade NOČNÍ STOPA 2019 Ano 20
Petra Holznerová ZVONEK SPORT Valašské Klobouky NOČNÍ STOPA 2019 Ano 53
Martin Hořák NOČNÍ STOPA 2019 Ano 101
Libor Hrabovský NOČNÍ STOPA 2019 Ano 211
Jiří Hradil FORCE KCK ZLÍN NOČNÍ STOPA 2019 Ano 16
Jiří Hrazdílek Třanovičtí přespolní žraloci NOČNÍ STOPA 2019 Ano 82
Zbyněk Hroch SPEDOS team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 188
Eduard Hromada NOČNÍ STOPA 2019 Ano 209
Michal Hrouza NOČNÍ STOPA 2019 Ano 193
Jan Hrubý BIATLON BOBRKY Vsetín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 216
Marek Hrubý NOČNÍ STOPA 2019 Ano 212
Daniel Hurta NOČNÍ STOPA 2019 Ano 262
Roman Hyneček NOČNÍ STOPA 2019 Ano 268
Andrej Chardikov NOČNÍ STOPA 2019 Ano 275
Michal Chlud Zlínské Pumy NOČNÍ STOPA 2019 Ano 121
Peter Ivanek GORAL SPORT NOČNÍ STOPA 2019 Ne 252
bohumil jahn BogasTeam NOČNÍ STOPA 2019 Ano 49
Michaela Jahnová NOČNÍ STOPA 2019 Ano 256
karel janak TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA 2019 Ano 50
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 22
Anna Janícková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 280
Martin Jašurek GORAL SPORT NOČNÍ STOPA 2019 Ne 249
Aleš Jergl #NaDyzajn NOČNÍ STOPA 2019 Ano 164
Ivona Julinova NOČNÍ STOPA 2019 Ano 207
Tomáš Juřík tfj NOČNÍ STOPA 2019 Ano 194
Pavel Kačírek NOČNÍ STOPA 2019 Ano 224
Jiří Kadla NOČNÍ STOPA 2019 Ano 263
Alena Kadlecová BK Lysá NOČNÍ STOPA 2019 Ano 81
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY NOČNÍ STOPA 2019 Ne 231
Radomír Kašpar NOČNÍ STOPA 2019 Ano 267
Zbyšek Kawulok NOČNÍ STOPA 2019 Ano 190
Denisa Kawuloková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 74
Maroš Keher NOČNÍ STOPA 2019 Ano 278
Tomáš Klvaňa Sokol Opatovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 43
Ondřej Kobliha WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA 2019 Ano 29
Robert Kocián Titan Trilife NOČNÍ STOPA 2019 Ano 18
Petra Kocourková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 72
Jan Kolář IP systém NOČNÍ STOPA 2019 Ano 176
Martin Kolkus Irongroup BMPG NOČNÍ STOPA 2019 Ne 253
Michaela Koňaříková Slabý odvar NOČNÍ STOPA 2019 Ano 63
Michal Korcina NOČNÍ STOPA 2019 Ano 273
Boris Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 65
Jana Kozlovská NOČNÍ STOPA 2019 Ano 199
Martin Krhut NOČNÍ STOPA 2019 Ano 220
Štěpán Krkoška NOČNÍ STOPA 2019 Ne 247
Lucie Krupová Klub Biatlonu Rožnov pod Radhoštěm NOČNÍ STOPA 2019 Ano 30
Petra Krutílková Forman Kids NOČNÍ STOPA 2019 Ano 59
Radomír Kubaň NOČNÍ STOPA 2019 Ano 270
Alena Kubičíková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 146
Tomáš Kubín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 2
Monika Kučerová TJ Rožnov pod Radhoštěm NOČNÍ STOPA 2019 Ano 206
David Kuchař NOČNÍ STOPA 2019 Ano 47
Ľubomír Kultan NOČNÍ STOPA 2019 Ano 46
Viktorie Kuncová NOČNÍ STOPA 2019 Ano 264
Jan Kváš BH Ski team Frýdlant nad Ostravicí NOČNÍ STOPA 2019 Ano 19
Jaroslav Kyselý NOČNÍ STOPA 2019 Ano 42
Hana Lennerová NOČNÍ STOPA 2019 Ano 219
Štefan Letavay NOČNÍ STOPA 2019 Ano 271
Petr Lobiš NOČNÍ STOPA 2019 Ano 102
Filip Lužný Kilpi Racing Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 28
Ladislav Lužný OB Havířov NOČNÍ STOPA 2019 Ano 208
Vladan Mácha Bartošovický mlýn NOČNÍ STOPA 2019 Ano 34
Robert Machalíček NOČNÍ STOPA 2019 Ano 60
Barbora Machů SPORTAKUS NOČNÍ STOPA 2019 Ano 123
Richard Machula NOČNÍ STOPA 2019 Ano 186
Vladimír Maloň Gumárny Zubří NOČNÍ STOPA 2019 Ano 62
Marie Maňáková Zlínské Pumy NOČNÍ STOPA 2019 Ano 9
Robin Martinec NOČNÍ STOPA 2019 Ano 67
Andrej Maták Šperky JM NOČNÍ STOPA 2019 Ano 5
Zuzana Matyášová NOČNÍ STOPA 2019 Ano 227
Jan Mazoch TJ Rožnov p.R. NOČNÍ STOPA 2019 Ano 113
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive CR NOČNÍ STOPA 2019 Ano 11
Jozef Mikula Krýgl Mikulůvka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 93
Ondřej Minařík Valachbajk TEAM NOČNÍ STOPA 2019 Ano 152
Tomáš Morava Help Mi Bike Team NOČNÍ STOPA 2019 Ne 245
zbyněk Moural Valašští sporťaci z.s. NOČNÍ STOPA 2019 Ano 100
Eva Mouralová NOČNÍ STOPA 2019 Ano 269
Viliam Mrvečka Zberači zážitkov NOČNÍ STOPA 2019 Ano 155
Stanislav Mudrák NOČNÍ STOPA 2019 Ano 266
Pavel Navařík NOČNÍ STOPA 2019 Ano 203
Ondřej Navrátil Sokol Vsetín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 154
Ivo Nekvinda N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 15
Ivo Nekvinda NOČNÍ STOPA 2019 Ano 260
Martina Nekvindova N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 14
Jakub Novák NOČNÍ STOPA 2019 Ano 254
Ondřej Novosad SPLŠ NOČNÍ STOPA 2019 Ano 226
Karel Novotný CK čerti Kunčina NOČNÍ STOPA 2019 Ano 94
Viktor Novotný Horedole NOČNÍ STOPA 2019 Ano 168
Radomír Nový Erholung NOČNÍ STOPA 2019 Ano 173
Vladimír Obůrka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 181
Zdeněk Ohnůtek Lucoklima running team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 84
Radek Opravil NOČNÍ STOPA 2019 Ano 192
Martin Orság N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 33
Vojtěch Orság NOČNÍ STOPA 2019 Ano 259
Kateřina Orságová N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 45
Dušan Oškera NOČNÍ STOPA 2019 Ano 196
Irena Pagáčová Titan Trilife NOČNÍ STOPA 2019 Ano 139
Jan Panovec SK Pohjantähti NOČNÍ STOPA 2019 Ano 215
Martin Pekař WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA 2019 Ano 162
Karel Perůtka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 265
Kamil Pichal JOCKEY STÁJE VALENCIO NOČNÍ STOPA 2019 Ano 144
KAWULOK Piotr NOČNÍ STOPA 2019 Ne 238
Adam Plaček Slabý Odvar NOČNÍ STOPA 2019 Ano 132
Michal Plánka Mattoni Freerun Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 70
Zdeněk Podlaha All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 134
Elo Podoben ELOP NOČNÍ STOPA 2019 Ano 51
Ludmila Pokorná NOČNÍ STOPA 2019 Ano 125
Radek Polák NOČNÍ STOPA 2019 Ano 286
Jana Polášková Zlínské Pumy NOČNÍ STOPA 2019 Ano 143
Marian Ponek Žabka Čadca NOČNÍ STOPA 2019 Ano 104
Henrietta Poneková TK Žabka Čadca NOČNÍ STOPA 2019 Ano 111
Zbyněk Pospíšek KOS TJ Tesla Brno NOČNÍ STOPA 2019 Ano 202
Radim Pospíšil BK JOaC z.s. Janová NOČNÍ STOPA 2019 Ano 142
Magdaléna Pospíšilová Valmon Valašské Meziříčí NOČNÍ STOPA 2019 Ano 195
Luisa Pospíšková KOS TJ Tesla Brno NOČNÍ STOPA 2019 Ano 205
Martin Rada Jěštěd SkyRace NOČNÍ STOPA 2019 Ne 228
Nikola Rajnohova 4EVER Cyklo Bulis NOČNÍ STOPA 2019 Ano 79
Břetislav Rohel Luftwaffe NOČNÍ STOPA 2019 Ano 3
Jakub Románek SKI Klub Valašsko NOČNÍ STOPA 2019 Ano 120
Michal Rozkošný Biatlon Blansko NOČNÍ STOPA 2019 Ano 213
Radek Rozmahel NOČNÍ STOPA 2019 Ano 279
Miroslav Rybička TK Žabka Čadca NOČNÍ STOPA 2019 Ano 105
Jan Řezníček NOČNÍ STOPA 2019 Ano 55
Petr Řezníček Dorostklub Vsetín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 171
Radko Sekerka HelloZero NOČNÍ STOPA 2019 Ano 170
Anna Selníková Extreme sport club Selník NOČNÍ STOPA 2019 Ano 31
JANA Selníkova Extreme sport club SELNÍK NOČNÍ STOPA 2019 Ano 32
Michal Schäfer NOČNÍ STOPA 2019 Ano 272
Pavel Schenk Sport klub Kopec NOČNÍ STOPA 2019 Ano 172
Vojtěch Schneider ERHOLUNG TEAM BOLATICE NOČNÍ STOPA 2019 Ano 92
Pavel Skalický Rocktechnik Triatlon NOČNÍ STOPA 2019 Ano 136
Marcel Sklář NOČNÍ STOPA 2019 Ano 261
Libor SKOUPY bezeckezavody.info NOČNÍ STOPA 2019 Ano 117
Miroslav Skýpala Vozáci Val.Mez. NOČNÍ STOPA 2019 Ano 61
Lumír Sláma OOB TJ Slovan Luhačovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 201
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky NOČNÍ STOPA 2019 Ano 68
Tomáš Slavík TPe Obeciny NOČNÍ STOPA 2019 Ano 83
Milan Slivka TK Žabka Čadca NOČNÍ STOPA 2019 Ano 204
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 10
Bronislava Smetková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 12
Markéta Solnická Motobike klub NOČNÍ STOPA 2019 Ano 112
Ivan Solnický Motobike klub NOČNÍ STOPA 2019 Ano 95
Jakub Sosna NOČNÍ STOPA 2019 Ano 277
Radim Srnský Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou NOČNÍ STOPA 2019 Ano 23
Martin Stachovič N-MED Team NOČNÍ STOPA 2019 Ano 149
Lubomír Staník NOČNÍ STOPA 2019 Ano 288
Robert Stavinoha Velké Karlovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 218
Štěpán Stloukal KLSG Jablonec n/N - ACT leraK Blansko NOČNÍ STOPA 2019 Ano 127
Ivan Stopka NOČNÍ STOPA 2019 Ano 197
Miroslav Strnadel Sokol Opatovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 129
Petr Strnadel Sokol Opatovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 150
Jiří Střelec Kardio NOČNÍ STOPA 2019 Ano 183
Vladimír Sušil NOČNÍ STOPA 2019 Ano 240
Jan Svoboda NOČNÍ STOPA 2019 Ano 222
Rostislav Svoboda RSRACING YAMAHA NOČNÍ STOPA 2019 Ano 241
Ivo Šauer NOČNÍ STOPA 2019 Ano 257
Ondřej Šimko Slabý Odvar NOČNÍ STOPA 2019 Ano 225
Robert Šindler NOČNÍ STOPA 2019 Ano 13
Václav Škoda NOČNÍ STOPA 2019 Ano 285
Ivo Škola Olomouc NOČNÍ STOPA 2019 Ano 126
Zuzana Škutilova NOČNÍ STOPA 2019 Ne 243
Vít Špalek Kolokroužek Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 182
Peter Špaňo NOČNÍ STOPA 2019 Ano 40
Petr Štekl Salix Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 189
Jan Šustek NOČNÍ STOPA 2019 Ano 39
Apolena Šustková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 37
Ekaterina Šustková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 41
Eva Šustková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 38
Miroslav Šuška NOČNÍ STOPA 2019 Ano 80
Jan Švehlík ZVONEK SPORT Valašské Klobouky NOČNÍ STOPA 2019 Ano 52
Miroslav Švihel BS Slopné NOČNÍ STOPA 2019 Ano 6
Pavel Takáč #NaDyzajn NOČNÍ STOPA 2019 Ano 165
Daniel Tkáč Trilife NOČNÍ STOPA 2019 Ano 169
Vlastimil Tobolák Moraviaman Team Otrokovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 85
Pavol Tokár ŠUŠKY-HRUŠKY NOČNÍ STOPA 2019 Ne 244
Filip Tomanec NOČNÍ STOPA 2019 Ano 1
Pavel Tomášek All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 137
Karel Topič dovolenánapřání.cz NOČNÍ STOPA 2019 Ano 86
Marek Tretera NOČNÍ STOPA 2019 Ano 214
Petr Ulrych NOČNÍ STOPA 2019 Ano 258
Miloš Vaculík NOČNÍ STOPA 2019 Ano 27
Radek Vaculík NOČNÍ STOPA 2019 Ano 26
PETER VACHO ILAVA NOČNÍ STOPA 2019 Ne 230
Jiří Vaida Olomouc NOČNÍ STOPA 2019 Ano 180
Šárka Valčíková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 198
Ondřej Valigura NOČNÍ STOPA 2019 Ano 289
Lada Vaněčková SK Štípa Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 89
Jozef Vasek NOČNÍ STOPA 2019 Ano 124
Vladimír Vašíček Liberland NOČNÍ STOPA 2019 Ano 96
Klára Vávrová IP sytém NOČNÍ STOPA 2019 Ano 175
zuzana vecerkova #NaDyzajn NOČNÍ STOPA 2019 Ano 166
Jiří Večerka #NaDyzajn NOČNÍ STOPA 2019 Ne 236
Jan Veselý TJ LO Žďár nad Sázavou NOČNÍ STOPA 2019 Ano 135
Jozef Veteška NOČNÍ STOPA 2019 Ano 282
Martina Vetešková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 283
Adam Viktorin Slabý Odvar NOČNÍ STOPA 2019 Ano 114
Zlatuše Vitásková Ski Vesník NOČNÍ STOPA 2019 Ne 251
Martin Vlček 1st International School of Ostrava NOČNÍ STOPA 2019 Ano 179
Šárka Vojtková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 103
Jakub Vondrášek All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 138
Aneta Vondrášková All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA 2019 Ano 153
Marek Voška KB Breza NOČNÍ STOPA 2019 Ano 145
Vladimír Vrána NOČNÍ STOPA 2019 Ano 159
Peter Vranak NOČNÍ STOPA 2019 Ano 255
Peter Vranák NOČNÍ STOPA 2019 Ano 54
Jiří Zajíc NOČNÍ STOPA 2019 Ano 178
Petr Zajíc NOČNÍ STOPA 2019 Ano 290
Miloš Zapletal Plavecký klub Zlín NOČNÍ STOPA 2019 Ano 116
Jaroslav Zdražil NOČNÍ STOPA 2019 Ano 88
Petr Zelinka SK Louky NOČNÍ STOPA 2019 Ne 250
Petr Zetocha SKI Klub Valašsko NOČNÍ STOPA 2019 Ano 119
Miroslava Zichová Slawex runners NOČNÍ STOPA 2019 Ano 217
Lucie Žabčíková NOČNÍ STOPA 2019 Ano 75
Michal Žáček Titan Trilife NOČNÍ STOPA 2019 Ano 177
Květoslav Žilavý NAPOHODU! bike team Píšť NOČNÍ STOPA 2019 Ano 106

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Mariana Adamcová MTR Kategorie do 4 let Ne 155
Václav Adamec MTR Kategorie do 6 let Ano 136
Jakub Adamove TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ne 138
Matěj Ambrož Kategorie do 12 let Ano 197
Robin Austin Kategorie do 6 let Ano 18
Vojta Bajer TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano 170
Mikuláš Bajzík SKI Klub Valašské Meziříčí Kategorie do 8 let Ano 108
Vojtěch Bernát TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ne 157
Vendula Bernátová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ne 158
Jana Bětíková J E M M Team Pozlovice Kategorie do 10 let Ano 20
Agáta Bittnerová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 13
Justýna Bittnerová N-MED Team Kategorie do 12 let Ano 14
Luisa Bittová Kategorie do 14 let Ano 69
Adéla Boháčová TJ Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 16 let Ano 92
Kateřina Brodová KB Rožnov Kategorie do 14 let Ano 64
Anna Březnová Kategorie do 6 let Ano 77
Marie Březnová Kategorie do 4 let Ano 78
Kateřina Burešová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 5
Luisa Camfrlová TJ Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 12 let Ano 96
Jan Číž SKIBI akademie Kategorie do 12 let Ne 141
Vojtěch Číž SKIBI akademie Kategorie do 14 let Ne 140
Jakub Dedek AD team Kategorie do 8 let Ano 34
Matěj Dedek AD team Kategorie do 10 let Ano 35
Nikola Dobešová TJ Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 14 let Ano 91
Martin Dohnal Běhatlon VK Kategorie do 14 let Ano 79
Julie Dohnalová Běhatlon VK Kategorie do 12 let Ano 81
Natálie Drábková Atletika Rožnov p.R. Kategorie do 10 let Ano 85
Dalibor Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 42
Patrik Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 43
Kamila Drdová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 44
Julie Dvorakova Kategorie do 14 let Ano 80
Laura Dvorakova Kategorie do 12 let Ano 82
Sofie Fistrová Kategorie do 10 let Ano 180
Petr Fišer KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 46
Markéta Fišerová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 47
Nela Fiurášková Kategorie do 14 let Ano 4
Sára Fojtášková Kategorie do 14 let Ano 127
Rozálie Anna Gajová SKB Velké Karlovice Kategorie do 12 let Ne 156
Šimon Gášek Kategorie do 10 let Ne 154
Aleš Gelnar SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ne 147
Michaela Gocalová Klub biatlonu Rožnov p.R. Kategorie do 14 let Ano 99
Ondřej Gryc VSK Univerzita Brno Kategorie do 16 let Ano 71
Klaudie Haderková Kategorie do 4 let Ano 32
Aneta Hansová Kategorie do 6 let Ano 89
Nela Hansová Kategorie do 6 let Ano 90
Radim Harapat TITAN TRILIFE Kategorie do 16 let Ano 165
Jiří Havlík KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 97
Petr Herčko Kategorie do 16 let Ano 55
Tomáš Herčko Kategorie do 4 let Ano 54
Jan Hoferek PSG Zlin Kategorie do 16 let Ano 39
Petr Hoferek PSG Zlin Kategorie do 10 let Ano 40
Adéla Holčáková SKB Velké Karlovice Kategorie do 16 let Ano 115
Jolana Holčáková SKB Velké Karlovice Kategorie do 14 let Ano 114
Anna Hrazdílková Kategorie do 6 let Ano 113
Ema Hrazdílková Kategorie do 8 let Ano 112
Filip Hrtáň Kategorie do 10 let Ano 65
Darina Hrtáňová Kategorie do 6 let Ano 66
Beáta Hrubá Kategorie do 8 let Ano 60
Jan Hrubý BIATLON BOBRKY VSETÍN Kategorie do 16 let Ano 59
Vojtěch Hrubý Kategorie do 14 let Ano 119
Petr Hurta SKMVALMEZ Kategorie do 14 let Ano 128
Jan Hyneček Kategorie do 14 let Ano 172
Vítek Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 50
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 51
Bohumil Jahn BogasTeam Kategorie do 8 let Ano 121
Michael Jahn BogasTeam Kategorie do 6 let Ano 122
Markéta Janků Kor Vsetín Kategorie do 10 let Ano 111
Jakub Jirsák TJ Rožnov Kategorie do 12 let Ano 129
Lucie Johcová Kategorie do 4 let Ano 137
Pavel Jochec SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 132
Róbert Judiak KB Breza Kategorie do 16 let Ano 62
Judita Juračáková ZŠ Trojanovice Kategorie do 10 let Ano 58
Martin Kacíř Kategorie do 8 let Ne 143
Anna Kacířová Kategorie do 12 let Ne 142
Sebastian Kavečka TITAN trilife Kategorie do 12 let Ano 87
Emma Kavečková TITAN trilife Kategorie do 6 let Ano 88
Amálie Komínová Mattoni Freerun Zlín Kategorie do 10 let Ano 1
František Koňařík Kategorie do 8 let Ano 56
Jan Koňařík Kategorie do 6 let Ano 196
Tereza Korcinová Kategorie do 14 let Ano 182
Anna Kořenová Kategorie do 8 let Ano 187
Mikis Kotopulos TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano 167
Vojtěch Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 23
Lukáš Kovář MŠ Rokytnice Vsetín Kategorie do 6 let Ano 63
Viktor Krampota Klub Biatlonu Bobrky Kategorie do 10 let Ano 25
Adéla Krampotová Klub Biatlonu Bobrky Kategorie do 12 let Ano 24
Patrik Kremel Kategorie do 16 let Ano 70
Rozálie Kretíková Kategorie do 8 let Ano 161
Lucka Krhovská KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 33
Jorik Kročil Kategorie do 6 let Ne 160
Lubor Kročil Kategorie do 8 let Ano 84
Richard Kročil Kategorie do 10 let Ano 83
Markéta Krupa Klub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 12 let Ano 21
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli Kategorie do 16 let Ano 22
Jakub Křupala KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 134
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 135
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva Kategorie do 6 let Ano 36
Johana Kubová Kategorie do 4 let Ano 37
Barbora Kvášová BH Ski team Frýdlant nad Ostravicí Kategorie do 12 let Ano 2
Pavel Lacina AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 74
Radim Lacina AKEZ Kopřivnice Kategorie do 8 let Ano 75
Anja Lacinová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 6 let Ano 76
David Lavička Kategorie do 16 let Ano 184
Peťko Lovíšek Kategorie do 4 let Ano 185
Nela Lušovská Klub biatlonu Rožnov p.R. Kategorie do 12 let Ne 151
Jirka Lysáček Sport club Kopec Kategorie do 8 let Ano 26
Ivana Máchová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 16 let Ano 9
Laura Majkusová Kategorie do 6 let Ano 123
Ladislav Maňas Fortex-Ski Moravský Beroun Kategorie do 10 let Ano 29
Matej Mareček TK Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ne 139
Max Matyáštik Kategorie do 12 let Ne 144
Ondřej Mazoch TJ Frenštát p/R Kategorie do 10 let Ano 45
Ella Mičolová Tj Rožnov p. R. Kategorie do 10 let Ano 98
Adam Mierzwicki MTR Kategorie do 4 let Ano 86
Marek Milota Kategorie do 12 let Ano 30
Jan Moural Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 12 let Ano 38
Eliška Mudráková Kategorie do 16 let Ano 195
Ivo Nekvinda N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 11
Anna Nekvindova N-MED Team Kategorie do 14 let Ano 12
Bára Nesrstová Kategorie do 8 let Ano 192
Stella Nesrstová Kategorie do 8 let Ano 191
Robert Nosek Kategorie do 12 let Ano 198
Richard Novák Tj Gumarny Zubri Kategorie do 8 let Ano 100
Kristýna Obůrková Kategorie do 6 let Ano 94
Markéta Obůrková Biatlon Rožnov Kategorie do 10 let Ano 93
Šimon Orság Kategorie do 10 let Ano 73
Tobiáš Orság N-MED Team Kategorie do 12 let Ano 15
Vojtěch Orság N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 17
Benita Orságová SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 95
Ema Orságová N-MED Team Kategorie do 6 let Ano 72
Jakub Orsava Kategorie do 12 let Ano 174
Matyáš Orsava Kategorie do 8 let Ano 173
Liliana Oškerová Kategorie do 6 let Ano 162
Michal Pagáč Titan Trilife Kategorie do 8 let Ano 61
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 10 let Ano 16
Alexandr Paťava SKM Val. Meziříčí Kategorie do 16 let Ano 31
Matouš Pavelka Kategorie do 14 let Ano 106
Šimon Pavelka Kategorie do 12 let Ano 107
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 3
Darina Pavlíčková SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ne 152
Edita Pavlíčková SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ne 153
Tereza Petrošová SKM VM Kategorie do 12 let Ano 41
Tadeáš Petřek TJ Gumárny Zubří Kategorie do 12 let Ano 103
Klára Petřeková TJ Gumárny Zubří Kategorie do 14 let Ano 104
Zuzana Petřeková Kategorie do 6 let Ano 178
Čeněk Pončík Kategorie do 8 let Ano 53
Filip Pončík Kategorie do 12 let Ano 52
Vojtěch Prstek Kategorie do 12 let Ano 177
Julie Rozínková Kategorie do 10 let Ano 169
Klára Rozkošná Biatlon Blansko Kategorie do 12 let Ano 124
Jakub Rozkošný Biatlon Blansko Kategorie do 10 let Ano 126
Karolína Růčková Biatlon Rožnov Kategorie do 12 let Ano 109
Karolína Rychlá Fortex Ski Moravský Beroun Kategorie do 12 let Ne 150
Jakub Rychlý Kategorie do 4 let Ano 181
Emma Říhová Kategorie do 6 let Ano 102
Nikol Říhová Kategorie do 8 let Ano 101
Katerina Seidlova SK EDIE TYM Kategorie do 12 let Ano 49
Jakub Sklář Kategorie do 10 let Ano 190
Jan Sklář Kategorie do 10 let Ano 189
Michal Sklenařík Kategorie do 16 let Ano 120
Jakub Skoupý bezci.cz Kategorie do 8 let Ano 48
Šimon Sláma OOB TJ Slovan Luhačovice Kategorie do 14 let Ano 117
Julie Slámová OOB TJ Slovan Luhačovice Kategorie do 10 let Ano 118
Sofie Smutná SK SKOL Brno/Vltava Fund Ski team Kategorie do 14 let Ano 125
Johana Sušilová Kategorie do 8 let Ne 145
Silvie Šimáková Kategorie do 6 let Ano 10
Kristýna Šipulová Kategorie do 14 let Ano 179
Martin Šír Kategorie do 14 let Ano 164
Martin Šír Championchip Kategorie do 12 let Ne 146
Valerie Šperková Kategorie do 4 let Ano 163
Stanislav Špok Kategorie do 10 let Ano 57
Jan Šťastný Kategorie do 6 let Ano 110
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano 7
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano 6
Marek Šulák SK EDIE TEAM Kategorie do 12 let Ano 168
Matěj Šuráň Kategorie do 14 let Ano 183
Sabina Šušková Kategorie do 4 let Ano 176
Sofia Šušková Kategorie do 8 let Ano 175
Natálie Švecová Tj Roznov Kategorie do 12 let Ano 105
Daniel Tkáč TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano 166
Aleš Tomaník Kategorie do 12 let Ano 67
Katrin Tomaníková Kategorie do 8 let Ano 68
Ella Trochanová Osa Sport Team Kategorie do 6 let Ano 27
Isabell Trochanová Kategorie do 4 let Ano 28
Ondřej Troszok SKB Velké Karlovice Kategorie do 12 let Ne 148
Vojtěch Troszok SKB Velké Karlovice Kategorie do 12 let Ne 149
Štěpán Třaskoš Trhoši Kategorie do 14 let Ano 116
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 8 let Ano 133
Tomáš Vlček Atletika Vizovice Kategorie do 12 let Ano 194
Alžběta Vlčková Atletika Vizovice Kategorie do 6 let Ano 193
Charlotte Vranáková Kategorie do 4 let Ano 186
Zuzana Walczysková SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 8
Ondřej Woller Kategorie do 14 let Ano 171
Eliška Zavadilová Kategorie do 10 let Ano 188
Laura Zichová Slawex runners Kategorie do 8 let Ano 131
Sára Zichová Slawex runners Kategorie do 10 let Ano 130
Matěj Žáček Titan Trilife Kategorie do 12 let Ne 159
Sofie Mia Žídková Kategorie do 8 let Ano 199