Testování horských kol ORBEA

7. 7. 2021 - Také letos se můžete těšit na testování kol našeho partnera, který je autorizovaným prodejcem kol ORBEA. Právě tato kola patří ke světové špičce a aktuálně sedlají třeba silniční team Cofidis a MTB team Luna Chix.

Kolo si mohou zapůjčit všichni účastníci VALACHY MANa - a mohou si ho jak otestovat, tak s ním rovnou odjet celý závod. Na místě bude také servis kol. Obojí  zajišťuje CykloMIRA z Lukova u Zlína.

Aktuálně dává ORBEA dohromady seznam kol, která budou k zapůjčení nabídnuta. Už nyní si můžete požádat o předběžnou rezervaci kola na cyklomira@cyklomira.cz. V případě volné kapacity si můžete kolo zarezervovat i přímo na místě (v minulých letech byla ale všechna kola rezervována s předstihem, tuto variantu tedy nemůžeme garantovat)


Jak si kolo rezervovat?

Testované modely kol je možné si předem rezervovat. Podmínkou je mít zaplacené startovné na VALACHY MAN 2021

  • stačí poslat na e-mail CYKLOMIRA@CYKLOMIRA.cz žádost a kolo bude vaše. Vždy, prosím, ale počkejte na potvrzovací e-mail - s blížícím se závodem jsme stále v terénu a nejsme u e-mailu neustále, může tedy chvíli trvat, než rezervaci potvrdíme.

K zapůjčení kola na testování je nutné mít dva doklady totožnosti. Pokud chcete s kolem odjet celý závod, počítejte s manipulačním poplatkem 500 korun za přípravu kola.