Dárek na VALACHY MANA: funkční trička Kilpi - s garancí velikosti do 30. 6.

27. 6. 2019 - I tento rok pro vás máme jako praktickou vzpomínku na VALACHY MANA připravena funkční trička od hlavního partnera závodu - severské značky sportovního oblečení KILPI. V limitované edici vyrobené s logem závodu speciálně pro Valachy tour najdete barevnou variaci pro ženy i muže.

Těšit se na něj může každý účastník hlavního (dospělého) triatlonu, který nastoupí na start krátkého, dlouhého či štafetového závodu s uhrazenou registrací.

Triko Kilpi řady MAKITA je lehké, rychleschnoucí, prodyšné a funkční - určené přímo pro sportovní výkon.

Přesnou velikost trika budeme mít připravenou pro všechny, kteří se do závodu registrují do neděle 30. 6. 2019 a zvolí svou preferovanou velikost trika. Památeční tričko budeme mít připraveno ale pro všechny závodníky (tedy i ty, kteří se případně doregistrují na místě) - ti si budou moci vybrat z aktuálních zásob k dispozici na místě. 

POZOR! Nezahálejte s registrací, VALACHY MAN je každoročně dopředu plně vyprodán! Již nyní zbývá v závodu jen cca polovina startovních čísel!

Registrovat se na VALACHY MAN


Kde si tričko vyzvednout?

Tričko si můžete vyzvednout v den konání vašeho závodu v Novém Hrozenkově na stánku triatlonu VALACHY MAN, a to po předložení startovního čísla, na kterém budete mít uvedenu také velikost trika. 

Pokud velikost trička na startovním čísle uvedenu nemáte, znamená to, že jste se přihlásili po 30. 6. 2019 a proto vám nejsme schopni garantovat požadovanou velikost.

KILPI bude mít na triatlonu VALACHY MAN také svůj prezentační stánek, v němž si můžete za výhodné ceny koupit i další sportovní oblečení. Atmosféru závodu bude zpříjemňovat nejen dětem maskot - sob Kilpík.  


Připojte se k organizačnímu týmu VALACHY MAN!

Pokud budete před závodem i během něj cokoli potřebovat nebo vědět, můžete se obrátit na kteréhokoli z organizátorů.

A jak jej poznáte? Kromě kartičky se základními informacemi a důležitými telefonními čísly kolem krku bude mít oblečeno také pořadatelské tričko zn. Kilpi, zezadu s nápisem VALACHY TEAM.


Chcete nám pomoci s pořádáním VALACHY MANA? 

Hledáme dobrovolníky na pomoc s přípravami, dozor při závodech i závěrečný úklid v termínu 31. 7 -3. 8. 2019 (nemusíte se účastnit celého termínu).

Více informací zde a na e-mailu kacirovaj@valachy.cz.