5+1 tip na dárek pro sportovce z Beskyd

23. 11. 2017 - Vánoce jsou příležitostí dát lidem kolem vás najevo, že je máte rádi a že na ně myslíte. Co kdybyste je letos potěšili sportovním zážitkem plným nových zkušeností a dovedností pod vedením zajímavých osobností z profesionálního světa sportu a doplněným o relaxaci a dobré jídlo? Nechejte se inspirovat tipy na dárky od Resortu Valachy Velké Karlovice.

Škola běžeckého lyžování v Resortu Valachy

Skvělý tip pro ty, kteří se chtějí naučit na běžkách nebo si zdokonalit svou běžkařskou techniku. Čtyři dny nabité běžkováním a přípravou na klasické lyžování i bruslení pod dohledem zkušených instruktorů s individuálním přístupem a videoanalýzou tréninku.  To vše doplněné o neomezenou relaxaci ve dvou wellness centrech Resortu Valachy v nádherné přírodě Beskyd s více než 50 km upravených tras pro běžkování.

28.-31. ledna 2018, Spa hotel Lanterna

Více informací

Bike kemp Valachy

Ideální dárek pro všechny milovníky horských kol, pohodového ježdění i zdravého sportování. Čtyřdenní příprava s individuálním přístupem pod vedením Ondřeje Koblihy z CYKLOTRENINK.COM a dalších špičkových bikerů - jedním z hlavních instruktorů je i přední český závodník v enduru Radim Paprstka. Potěšte novými zkušenostmi před cyklistickou sezónou i potřebným odpočinkem v komfortním zázemí Spa hotelu Lanterna či Wellness Horal.

12.-15. dubna 2018, Spa hotel Lanterna

Více informací

Běžecká škola Miloše Škorpila

Běžecký guru míří opět na Valašsko! Věnujte pobyt zasvěcený tréninku s nejznámějším českým koučem a ikonou běžeckého sportu u nás - Milošem Škorpilem. Čtyřdenní pobyt ve Spa hotelu Lanterna spojený s výukou správné techniky běhu, rozvojem vytrvalosti a řadou doporučení z přípravy na závody či relaxaci.

19.-22. dubna 2018 // 11.-14. října 2018, Spa hotel Lanterna

Více informací

Triatlonový kemp s Ironmanem Petrem Vabrouškem

Zážitkový pobyt s profesiionálním triatletem Petrem Vabrouškem s neomezenou relaxací v komfortu Spa hotelu Lanterna a Wellness Horal. Skvělý tip pro všestranné sportovce, kteří by chtěli posunout své možnosti i pro všechny ty, kteří hledají nové výzvy nebo by si chtěli triatlon vyzkoušet. 

12.-15. července 2018, Spa hotel Lanterna

Více informací

Celoroční startovné na VALACHY TOUR

Darujte startovné na oblíbený sportovní seriál pořádaný Resortem Valachy! Noční závod na běžkách, Valachy duatlon, bikový závod po valašských kotárech, největší veřejný triatlon v ČR Valachy man i trailový běh po krásách Beskyd se zvýhodněným startovným (zaplatíte 4 startovné z 5).

Více informací

Tip navíc: Wellness den pro zdraví 

Po sportu nezapomínejte ani na tolik důležitou relaxaci.  Masáž dle vlastního výběru, neomezený pobyt v relaxačním centru Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness a tříchodové wellness menu pomůže vašemu tělu i mysli v nádherné valašské přírodě zregenerovat. Wellness den pro zdraví bez ubytování lze využít od pondělí do čtvrtku.

Více informací

    

DALŠÍ TIPY NA VÁNOČNÍ DÁREK Z RESORTU VALACHY