Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Marek Gabriel VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Marek Gabriel VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Marek Hladný VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Andrea Horáková ENDEKA team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Ondrej Hromek Accenture VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Markéta Hušková Hromadová VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ne
Jan Ipser VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Šárka Jurčeková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Kiliján VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Roman Klinčúch Otužilci z Podhradského mora VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Miloš Kubín Otužilci a zimní plavci Podhradského mora VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ne
Milan Labanc VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Michael Mach VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Michal Morávek VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Marie Nováková Majka VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ne
Ľuboš Osif VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Daniel Ošťádal VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Veronika Peterková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Václav Petrásek VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Václav Petrásek VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Richard Pražák 420 Fellas VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Lukáš Rajnoch Smilovičtí běžci VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ne
Barbora Rodi VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
aviv roditi solos concept VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Simona Smolinská VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Filip Spacil VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Lucie Suchánková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Ondřej Svoboda kbstrechy.cz VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ne
Jiří Šída weba VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Vít Šlahora VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Petr Šťastný Sport Import VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Kárim Titz VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Peter Tomaník ming ling ning VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Zdeněk Večeřa VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Vítězslav Wykret Blonďák na horách VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ne
Jan Ziak VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano
Dušan Žemlík VIVATSPORT VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Bohuslav Komín, Martina Caudrová, Lenka Nohavicová Hlavně přežít VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano
Iveta Balejová, Tereza Leckéši, Veronika Spívalová Holky z naší školky VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano
Radomír Nový, Ervín Bohm, Eva Sobotíková Plavčíci VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Debora Časarová MSK Orlová Kategorie do 10 let Ano
Mia Hušková Kategorie do 4 let Ne
Petr Marcoň TJ Holubice Kategorie do 6 let Ano