Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Štefan Bajcár divé zvery VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 271
Eduard Balloš VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 340
Martin Bambušek BAČISA VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1081
Vendula Bambušková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1049
Martin Barák Bába VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 291
Jiří Baroš TJ Valašské Meziříčí VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 278
Jiří Baroš TJ Valašské Meziříčí VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1122
Jiří Baroš Běžecký areál Pustevny VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 212
Ondřej Bartoň VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1116
Filip Bartoš VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 306
Martin Bařinka VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 234
Jitka Bařinková Dia Zlín VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 243
Miroslav Bednář Angry Turtle VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ne 348
Jiří Běhal VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 311
Barbora Belobradová Crossgym Unbroken Púchov VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1048
Jiří Beneš ledoví muži Studénka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1056
Petr Bílík VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 270
Petr Bílík VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1077
Michal Brňovják VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1091
Andělka Břenková Tri club Česká Lípa VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1115
Milan Bureš N-MED Team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 222
Kateřina Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1040
Radim Burget Prostějov-Krasice VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1057
David Carbol Louise VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 312
Andreea Ciutac VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 258
Jan Coufal N-MED Team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 307
Roman Částečka Hrabůvka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1060
Ivana Čelková VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 261
Petr Čermák Extra Brno VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 345
Nicole Černeková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1030
Jakub Černý VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 293
MICHAL ČIČALA LOKOMOTIVA LIESKOVE VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 324
Lada Činčilová VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1032
Kateřina Čudková Running Zone Brno VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1018
Ciutac Dana Romania, Bucharest VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1009
Petr Darmovzal VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 354
David Dobeš VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1069
Martina Doleželová VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ne 346
David Dorotík VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 333
Pavel Dřímal VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 322
David Dufek KOME KLUB VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 351
Kvido Durmon DUVET VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 207
Valdemar Durmon DUVET VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 206
David Dvořák VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 341
Adam Elcner AE69 VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 350
František Erazmus Železní Žochari VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 233
Daniel Erban TUFO CykloZákladna Otrokovice VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1075
Jakub Fiala VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 332
Vendula Fridrichová VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 253
Jana Gabrhelová BK Winners Znojmo VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 251
Marek Gabriel VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 296
Marek Gabriel VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1085
Eva Galušková KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1022
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1063
Roman Glonek HupHop Havířov VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 229
Josef Gracla NAPARIDERS VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 213
Ondřej Grůza VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1106
Michael Hanzelka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1100
Roman Hariš VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1074
Marek Hladný VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 216
Karin Hlinkova VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 257
Patrik Hohl VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1093
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 204
Kateřina Hollá Kilpi Racing Team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 246
Kateřina Hollá Kilpi Racing Team VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1021
Štěpán Holubec VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 273
František Horák VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 214
Andrea Horáková ENDEKA team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 249
Blanka Horáková VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 242
Libor Hrabovský Oznice VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 281
Tomáš Hrnčiřík BARNEY CYCLE VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 323
René Hruboš VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1073
Petr Hubáček VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 315
Ondřej Hudeček Tri team Slovácko VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1108
Jiří Husička VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1102
Karel Hyjánek KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1062
Petr Cholasta Bačisa Bikers VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1079
Zuzana Cholastová MTBIKER VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1034
Andrea Chrobáková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1120
Svitlana Ilchenko VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1023
Jan Ipser VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 304
Ema Magdalena Jaklová Bike Pro Racing VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 248
Radim Janda VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 230
Radim Jaroš Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1067
Michal Jurč VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1078
Šárka Jurčeková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1011
Martina Jurčiová Crossgym Unbroken VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1033
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 262
Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1019
Róbert Kalmár VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 327
Petr Kameník VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 289
Ondra Karkoška Kilpi Racing Team VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1103
Ondra Karkoška Kilpi Racing Team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 338
Ján Kasák Hasiči Rajec VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 329
Michal Kašpar DATART VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1101
Jiří Kepka VIVATSPORT VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 223
Tomáš Kiliján VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 301
Romana Klepková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1028
Roman Klinčúch Otužilci z Podhradského mora VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 217
Stanislav Klívar takamunka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1072
Martin Kocián VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 275
Igor Kocurek VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 237
Jens Köhler O-See Sports e.V, Euromarathon Görlitz VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 349
Veronika Kolaříková MOOLBIKE.CZ Olomouc VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1046
Daniel Kondys VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 317
Karol Kopča ZC_run VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 309
Jaromír Kořístka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1104
Helena Kovaříčková ROBE TOP TEAM VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1124
Oldřich Kovařík VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 353
Andrea Kozmíková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1020
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 245
Matěj Křístek VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 313
Jiří Kubáč Dentistico VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1114
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 226
Pavlína Kubešová VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1015
František Kubínek RSFK Triatlon VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1003
Monika Kučerová Superior riders VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 259
Adam Kuklovský VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 318
Michal Kulišťák SDH Tylovice VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 334
Milan Kulman VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1113
Jiří Kvasnička VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 235
Jaroslav Kyselý VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1004
Tomáš Kyselý VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1092
Radim Kývala VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 286
Milan Labanc VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 267
Simona Lacigová TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 215
Kateřina Lacinová VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 256
Radek Langer VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 285
Alena Losertová Zapro team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 250
Michael Mach VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 302
Tomáš Maliňák Rožnov VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1059
Michal Malínský VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 284
Filip Malota Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1066
David Malý VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 331
Martin Maly VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 221
Hana Marešová VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1017
Šimon Martinek VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1110
Jan Maruscak VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 316
Marian Matúš Vikings VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 269
Max Matyáštík TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 210
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1001
Vit Miklis VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 325
Jakub Mikuláštík X-RIDE TEAM RACING LEŠNÁ VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 265
Martin Minář VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 336
Michal Morávek VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1065
Ondřej Muškát Mattoni freerun MB VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 326
Petr Muškát VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 305
Martin Navařík AC Sportguides Rožnov p.R. VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 294
Roman Navrátil VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 231
Jiří Nejezchleb VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 330
Ivo Nekvinda N-MED Team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 292
Anna Nekvindová N-Med Team VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1118
Jakub Němeček Klid na Hruškově VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1111
Martin Němeček TJ Gumárny Zubří VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 236
Jana Nováková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1031
Radek Novosad VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 290
Martina Novotná VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1035
Anton Oleš VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 308
Martin Orság StOHor VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 276
Petr Orság VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1090
Ľuboš Osif VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 299
Daniel Ošťádal VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 298
Rastislav Ošťádal brNO VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 352
Jakub Pácal VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1096
David Palička EliTeam VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 321
Veve Pavlíčková AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1051
Daniel Pavlík VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1095
DAVID PAVLIK The Pavlix VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1070
Michaela Pavlik The Pavlix VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1038
Michal Pavlík VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1058
Veronika Peterková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1024
Dalibor Petr VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1068
Lenka Petrová Open Cycling Academy VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1050
Marek Petrůsek VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 320
Stanislav Píš STG Prievidza VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1089
Miroslav Pitrun MeTermo VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano
Elo Podoben ELOP VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 224
Viktor Polách VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 272
Vojtěch Polčák FC Vsetín VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1121
Tomas Pompura Bausad VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ne 1112
Katerina Pospisilova VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1044
Richard Pražák 420 Fellas VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 303
Luboš Prokš VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1005
Karel Půst VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1061
Šárka Půstová BRNO TRIATLON TEAM VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1043
Ivo Ráb Transbeton VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 232
Tomáš Ráček GTL VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 310
Michal Rákay Triax VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 283
Jiří Riebauer MajovTím VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1007
Barbora Rodi VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 244
aviv roditi solos concept VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 300
Jiří Roman VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1006
Petr Rus VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 342
Dita Ryšková VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 247
Matěj Sikora SDH Střítež VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 314
Matej Skacelik VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1094
Marcela Sklenářová Hlavně přežít VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1055
Miroslav Skýpala Skypi Valmez Team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 274
Viktorie Slachtova VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 254
Jarmila Slavíčková RSFK VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1002
Tomáš Sliweczka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1109
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1053
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1012
Radim Smílek VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1117
Simona Smolinská VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1025
Marie Sohlichová VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1052
Milan Sochor Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 280
Eva Solařová Solario team VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1016
Filip Spacil VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 297
Radim Srnský Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 211
Antonín Srp Playstation VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1071
Katarina Srpová Playstation VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1041
Jiří Staněk VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 220
Michal Staněk VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 263
Jan Stonavský Hutisko VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1080
Lucie Suchánková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1013
Jan Svoboda Hošťálky VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 288
Ondřej Svoboda 7 fit - smilovický běžec VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ne 347
Richard Svoboda VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 335
Lukáš Svozil VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1105
Ondřej Szolony KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1123
Ján Šamalík VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 328
Tereza Šerá VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1027
Jiří Šída weba VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 266
Ivo Škola Olomouc VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 228
Karel Škrobánek 2BWINNER TEAM VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 238
Vít Šlahora VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1086
Hana Šlahorová VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1037
Jitka Špičáková AD Sport VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1029
Jan Šrubař VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1083
Markéta Šťastná VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1045
Ondřej Šťastný VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1098
Petr Šťastný Sport Import VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 202
Helena Švajková Bohyně z Všadyně VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1014
Zdenko Tichý VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 282
Kárim Titz VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1054
Karim Titz ml. VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1088
Daniel Tkáč TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 208
Peter Tomaník ming ling ning VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 268
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 209
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1084
Libor Trtek VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 337
Martin Trtek ELOP VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 319
Rastislav Tvarožek VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 295
Jana Urbanová VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 241
Natálie Urbanová Kilpi Racing Team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 260
Natálie Urbanová Kilpi Racing Team VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1047
Martina Vackeová VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1039
Filip Václavík TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 203
Antonín Valentin JK Animals VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 227
Kateřina Valentinová VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 255
Milan Vašíček RICOH VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 205
Petr Vavrečka VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 277
Zdeněk Večeřa VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1064
Tomáš Velcl PIVI Team VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 240
Pavel Vesely VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 339
Lucie Vikartovská ALISY Sport Team VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1042
Jiří Vlček VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 343
Katerina Vojtkova Couvade syndrome tri team slovacko VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1119
Lucie Volaříková VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1026
Petr Votruba VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1008
Eva Vrabcová Nývltová Mattoni FreeRun VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 201
Tomáš Vrátník VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1107
Drahomír Vrba Koryčany Bikers VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1076
Juraj Vykysaly VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 287
Szlachetka Weronika VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 252
Zdeněk Záděra VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 344
Miroslav Zajíček VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1099
Petr Zajíček Orel Domanín VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1082
Kateřina Zaoralová Majetín VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1010
Natálie Zaoralová VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1036
Jan Ziak VALACHY MAN 2024 KRÁTKÁ Ano 1087
Karel Zubek KV68 VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 239
Dominik Žamboch VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 264
Vítězslav Žamboch VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 279
Dušan Žemlík VIVATSPORT VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 218
Milan Žovinec TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. VALACHY MAN 2024 DLOUHÁ Ano 219

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Aleš Horák, Richard Gerych, David Výchopeň Banánova armáda VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2006
Franta Nesvadba, Ondřej Číž, Barbora Vychopňová BOnFA VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2019
Lucie Volaříková, Eva Klementová, Jana Toralová Divoké třešně VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2004
Svatopluk Novotný, Petr Šmejdovec, Martin Vašulka GoGEN VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2014
Bohuslav Komín, Martina Caudrová, Lenka Nohavicová Hlavně přežít VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2003
Beáta Dúbravcová, Miroslav Bednár, Ján Dúbravec Hobby VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2012
Iveta Balejová, Tereza Leckéši, Veronika Spívalová Holky z naší školky VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2001
Pavlína Nesvadbová, Jana Grygarová Zenzingerová, Bronislava Kudelová Jabropa VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2010
Faith Cole, Faith Cole, Charlotte Mufumbi Move On VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2013
Kateřina Burešová, David Bureš, Šárka Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2005
Ema Bajčíková, Anna Bajčíková, Lucie Šuláková New age VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2020
Martin Blabla, Matěj Pastorek, Tomáš Petřek Pipušky VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2011
Radomír Nový, Ervín Bohm, Eva Sobotíková Plavčíci VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2002
Libor Pala, Barbora Morávková, Kateřina Pala PlKoBě aneb Rybka + Šlapka + Běhna VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2016
Veronika Travencová, Zdeněk Masteš, David Venený Rychlarti VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2017
Andrea Zábojníková, Ludmila Maňáková sparťanské běhny VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2008
Jana Sítařová, Hana Hudečková, Nikola Koňaříková Teachers VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2007
Zdeněk Krchák, Irena Krcháková, Petr Lipenský The Rocketeers VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2018
Denisa Margušová, Claudia Čuboňová, Andrea Tvrdá TRIO Kysuce VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2015
Pavel Rubner, Bedřich Černobila, Lenka Pončíková Veni Vidi Supervixi VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2021
Matúš Angelovič, Ján Balag, Stanislav Srnec Východniari VALACHY MAN 2024 ŠTAFETA Ano 2009

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Matyáš Bambušek TJ Rožnov plavání Kategorie do 12 let Ano 59
Václav Bambušek TJ Rožnov plavání Kategorie do 8 let Ano 22
Tereza Barošová TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 12 let Ano 72
Bartolomej Belobrad AO Sparta Považská Bystrica Kategorie do 8 let Ano 21
Barbora Belobradová AO Kategorie do 15 let Ano 82
Vojtěch Bernát TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 15 let Ano 93
Vendula Bernátová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 15 let Ano 92
Lukáš Bernkopf Kategorie do 15 let Ano 111
Josef Brus ACT Lerak Kategorie do 12 let Ne 57
Hynek Břenek Tri club Česká Lípa Kategorie do 15 let Ano 89
Debora Časarová MSK Orlová Kategorie do 10 let Ano 46
Sára Čechová DATART Kategorie do 4 let Ano 1
Karolína Walter Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 61
Eduard Čevela Kategorie do 4 let Ano 3
Žofie Čevelová Kategorie do 6 let Ne 11
Matěj Čižmář Kategorie do 4 let Ano 8
Antonie Čudková Skp Kometa Brno, Aspire SCM Brno Kategorie do 12 let Ano 74
Daniel Darmovzal Kategorie do 12 let Ano 119
Matiáš Darmovzal Kategorie do 15 let Ano 118
Matyáš Děcký AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 12 let Ano 67
Adam Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 68
Vojtěch Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 8 let Ano 25
Kristýna Dolečková Bike pro Racing Kategorie do 10 let Ano 43
Berenika Doleželová Titan Trilife Kategorie do 15 let Ano 101
Richard Dresler Kategorie do 15 let Ano 121
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 70
Šimon Erban TUFO Cyklozákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 32
Viktorie Erbanová TUFO Cyklozákladna Otrokovice Kategorie do 15 let Ano 106
Nikola Fojtová Tri club Česká Lípa Kategorie do 12 let Ano 63
Adam Fuják Kategorie do 12 let Ano 71
Tom Grygar Bike Pro Racing Kategorie do 12 let Ano 79
Josefína Hájková Kategorie do 8 let Ano 113
Šimon Hanzelka Plavecký klub Kuřim Kategorie do 10 let Ano 51
Viktorie Hanzlíková Kategorie do 4 let Ano 6
Filip Hasalík Kategorie do 12 let Ano 125
Laura Hudečková CK PeMaP Přerov Kategorie do 10 let Ano 49
Yaroslava Huliy Tri club Česká Lípa Kategorie do 12 let Ano 62
Šimon Hurta TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 15 let Ano 95
Ema Hurtová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 15 let Ano 94
Anežka Cholastová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 41
Eliška Cholastová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 66
Anna Chrobáková Kategorie do 15 let Ano 102
Nella Gabriela Jaklová Bike Pro Racing Kategorie do 15 let Ano 84
Valérie Jandorová Vsetín Kategorie do 10 let Ano 47
Martin Kacíř SKB Velké Karlovice Kategorie do 15 let Ano 110
Jan Karafiát BikeProRacing Kategorie do 15 let Ano 100
Gabriela Kolářová Kategorie do 12 let Ano 76
Julie Kotrlová Kategorie do 12 let Ano 56
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec, spolek Kategorie do 12 let Ano 69
Viktor Kowolowski TJ Dolní Lomná Kategorie do 15 let Ano 99
Jana Kozinová Atletický klub Emila Zátopka Kategorie do 8 let Ano 26
Stela Kozinová Lubina Kategorie do 6 let Ano 12
Hana Krajčová Kategorie do 8 let Ne 30
Zdeněk Kretek TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 54
Veronika Kretková TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 80
Petr Křenek TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano 24
Tomáš Křenek TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 6 let Ano 10
Matěj Kubáč Kategorie do 10 let Ano 117
Jan Kulajta TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 12 let Ano 73
Sofie Kulajtová TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 6 let Ano 16
Veronika Kulajtová TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 10 let Ano 48
Jakub Kulman Tri club Česká Lípa Kategorie do 15 let Ano 90
Matyáš Kulman Tri club Česká Lípa Kategorie do 15 let Ano 91
Sophie Lindner O-SEE Sports e.V, Europamarathon Görlitz e.V Kategorie do 15 let Ano 98
David Liška Kategorie do 15 let Ano 123
Petr Marcoň TJ Holubice Kategorie do 6 let Ano 13
Anna Marcoňová TJ Holubice Kategorie do 8 let Ne 28
Eliška Marcoňová TJ Holubice Kategorie do 10 let Ne 45
Dita Mickalova Kategorie do 12 let Ano 75
Adam Mierzwicki MTR Kategorie do 10 let Ano 44
Jakub Mierzwicki MTR Kategorie do 8 let Ano 27
Lukáš Mikula Pokemoni Kategorie do 15 let Ano 103
Alžběta Moravčíková SPORT CLUB K.A.R. Kategorie do 15 let Ano 83
Barbora Pala SK Žabovřesky Brno Kategorie do 12 let Ano 81
Tereza Pala SK Žabovřesky Brno Kategorie do 10 let Ano 55
Anežka Annie Pavlík Kategorie do 15 let Ano 107
Nela Pavlíková Kategorie do 15 let Ano 104
Jakub Pešl Pokemoni Kategorie do 15 let Ano 109
Matyáš Pešl Pokemoni Kategorie do 15 let Ano 108
Štěpán Pešl Titan Trilife Kategorie do 15 let Ne 88
Emese Pirro WIT Kategorie do 4 let Ano 7
Tomáš Pitrun Kategorie do 10 let Ano 120
Robin Polčák Pokémoni Kategorie do 15 let Ano 85
Caroline Raab TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 42
Charlotte Raab TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 65
Christien Raab TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 64
Viliam Rakay Triax Kategorie do 10 let Ano 50
Hana Rákayová Triax Kategorie do 12 let Ano 77
Justýna Sadílková Atletika Šternberk Kategorie do 10 let Ano 53
Loris Schmid NORA RACING TEAM Kategorie do 15 let Ne 96
Albert Schmida Elite Sport Boskovice Kategorie do 10 let Ano 39
Beáta Schmidová Elite Sport Boskovice Kategorie do 8 let Ano 23
Vaness Schneiderová McKyniova Hotel Synot - Open Cycling Academy Kategorie do 10 let Ano 35
Jiří Staněk Kategorie do 10 let Ano 122
Václav Strnadel KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 33
ella surovcová BIKE PRO RACING Kategorie do 15 let Ano 105
Veronika Šblová Cyklokroužek Fryšták Kategorie do 10 let Ano 52
Václav Šíbl Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano 78
Karolína Šíblová Kategorie do 8 let Ano 124
Linda Šilberská Kategorie do 15 let Ano 112
Karel Škrobánek 2BWINNER TEAM Kategorie do 10 let Ano 38
Matěj Špalek KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 37
Anežka Špičáková TITAN TRILIFE Kategorie do 6 let Ano 15
Ivana Špičáková TITAN TRILIFE Kategorie do 4 let Ano 5
Jan Šťastný SK EDIE TEAM Vsetín Kategorie do 12 let Ano 60
Jan Štastný Tri club Česká Lípa Kategorie do 10 let Ano 40
Jaroslav Šubrt Kategorie do 10 let Ano 34
Věra Vabroušková Kategorie do 15 let Ano 126
Štěpán Varmuža Kategorie do 6 let Ano 9
Julie Varmužová Kategorie do 4 let Ano 2
Zuzana Veselá TT Opava Kategorie do 15 let Ano 97
Lubomír Volařík Kategorie do 6 let Ano 14
Regina Volaříková Kategorie do 4 let Ano 4
Terezie Vrátníková Kategorie do 10 let Ano 116
Valérie Vrátníková Kategorie do 8 let Ano 115
Jan Zajíček Kategorie do 15 let Ano 127
Petr Zajíček Orel Domanín Kategorie do 15 let Ano 87