Závody - NOČNÍ STOPA VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Ristislav Ambrůz NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 54
Jiří Baroš Běžecký areál Pustevny NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 12
Jiří Baroš Běžecký areál Pustevny NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 7
Milan Bartoň Velké Karlovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 236
Daniel Bekes BekeSki Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 125
Vladimír Benech NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 103
Petr Bílík Novatop Lapierre NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 67
Radek Bogar NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 93
Milan Bureš N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 84
Petr Cienciala Splašení goroli NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 77
michal císař Želva Racing Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 64
Jan Coufal N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 82
Veronika Coufalová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 223
Petr Divín NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 235
Lukáš Dlouhý Příbor NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 115
Jakub Drábek Retofy NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 88
Zdeněk Dubčák NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ne
Kvido Durmon DUVET NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 99
David Dvořák NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 102
Richard Dyják Malvas bike team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 91
Marian Dzik NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 127
Vít Erben Axesport NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 81
Barbara Ferfecka NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 16
Martina Fialová Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 15
Miloslav Foret Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 49
Tomáš Frýdl NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 113
Ondřej Galia NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 111
Miroslav Gerhard Sokol Opatovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 89
Roman Glonek HupHop Havířov NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 37
Roman Goldschmidt SKK Moravský Krumlov NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 108
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 52
Martin Hájek Cykloservis Krystyník NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 126
Jan Hajzler Vsetín NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 234
Iva Hapalová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ne
Marek Hladný NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 40
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 70
Radim Holiš NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 118
Daniel Hovad NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 74
Libor Hrabovský Oznice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 117
Tomáš Hrnčiřík NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 97
Lenka Hrubá NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 217
Kamil Chlebek NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 79
Petr Cholasta NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 231
Zuzana Cholastová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 224
Andrea Chrobáková NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 8
Vladimíra Chromcová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 201
Jozef Jagelka Zubrohlava NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 29
Jakub Jakoubek NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 72
karel janak TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 35
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 23
Petra Jemelková NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 200
Alena Kadlecová BK Lysá NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 5
Tomáš Kalousek Kalihofit NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 237
Petr Karafiát BIKE PRO RACING NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 233
Jakub Keler NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ne
Vašek Klakurka AD Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 98
Martin Klesa TJ Gumárny Zubří NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 120
Tomáš Klvaňa Sokol Opatovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 87
Robert Kocián Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 78
Ondřej Koktan NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 238
Petr Kolář NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 41
Bohuslav Komín Běhy Zlín NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 63
Petr Korcián ETRIATLON RACING TEAM NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 68
Lukáš Kořenek KOVO-MAX.CZ NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 227
Tomáš Kouřil NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 132
Petr Koutný Borci zdar NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 32
Milan Kroner TITANI PB NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 230
Tomáš Kroupa EKOL TEAM NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 101
Lucie Krupová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 9
Markéta Krupová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 10
Kateřina Krutílková Bike Pro Racing NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 56
Petra Krutílková Forman Kids NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 59
Miroslav Křeček KOB ZPV Prostějov NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 50
Michal Křiva NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 107
Miroslav Kubala NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 36
Tomáš Kubín NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 112
Monika Kučerová Superior riders NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 58
Pavel Kupčík NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 27
Jaroslav Kyselý NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 207
Tomáš Kyselý NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 239
Simona Lacigová TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 6
Ondřej Leitner NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 45
Petr Lhotsky SK Louky NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 38
Petr Linek KCK Zlín NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 205
Marek Lipa TITANI PB NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 229
Martin Liska NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ne
Anna Lužná OPLT Cycling NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 60
Filip Lužný WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 100
Ivo Lužný WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 53
Vladan Mácha Bartošovický mlýn NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 21
Kateřina Machová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 226
Matěj Malý Amenity-Extrem sport team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 109
Daniel Matúška NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 65
Max Matyáštík Valachy Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 57
Petr Mejzlík TJ Spartak Třebíč NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 20
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 4
Marek Mikošek Valašské hovada NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 96
René Miran MKL Kremnica NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ne
Tina Miranová MKL Kremnica NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 222
zbyněk Moural Valašští sporťaci z.s. NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 104
Eva Mouralová Valašští sporťáci z.s. NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 213
Martin Navařík AC Sportguides Rožnov p.R. NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 121
Jakub Navrátil Atletika Slavkov u Brna z.s. NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 95
Martin Němeček TJ Gumárny Zubří NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 114
Blanka Neubauerova AK Drnovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 18
Marie Nováková Majka NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ne
Viktor Novotný rossignol NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 123
Zdeněk Orner Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 33
Kateřina Orságová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 214
Irena Pagáčová Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 218
David Palička EliTeam NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 75
Vladimír Pánik KRTKO Team Trstená NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ne
Jan Paták NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 116
Veve Pavlíčková NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 219
Petr Pavlůsek Indoš NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 22
Štěpán Pešl NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 228
Romana Pešlová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 216
jan placzek neni NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 204
Miroslava Plaštiaková NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 19
Vojtěch Polčák FC Vsetín NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 130
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 26
Žofie Procházková SKIBI VM NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 221
Michal Roháček SILVINI MADSHUS TEAM NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 44
Karolína Rýdlová SKI KLUB Valašské Meziříčí NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ne
Rostislav Rypl PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 48
Rostislav Rypl Cyklosport Chropyně NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 128
Jaroslav Řehůřek NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 232
Lucie Řehůřková NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 215
Jan Řezníček NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 92
Iveta Řičánková NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 61
Petr Schmida NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 62
Radim Sikora Mrtvoly NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 73
René Slánský Běhatlon Valašské Klobouky NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 43
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 208
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 210
Lukáš Smyček TJ FS Napajedla NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 131
Ivan Solnický Motobike klub NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 31
Jakub Sporek Sporaci NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 90
Michal Srba Skupina Přátel Lehkého Šlapání NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 124
Radim Srnský Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 83
Jiří Staněk NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 24
Michal Staněk Sokol Hovězí NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 55
Andrej Stanik TJ FATRAN VARIN NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 105
Robert Stavinoha Velké Karlovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 119
Veronika Stradějová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 211
Ales Suttner NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 25
Anna Suttnerova NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 14
Tomáš Svoboda Opatovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 51
Mária Sýkorová Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 17
Robert Šindler NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 86
Ivo Škola Olomouc NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 46
Michaela Škrobánková NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 212
Zbyněk Škuca Pro dřeň na dřeň NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 76
Jana Šotolová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 13
Štefánia Šrámková Resort Valachy NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 3
Petr Šťastný Sport Import NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 2
Dorota Štramberská TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 220
Miroslav Šuška NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ne
Tomáš Talla NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 203
Kateřina Tallová NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 202
Jaromír Tarabus T&T NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 129
Pavol Tokár ŠUŠKY-HRUŠKY NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 94
Jaroslav Trávníček AK Drnovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 47
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 69
Milan Trlica Skupina Přátel Lehkého Šlapání NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 122
Martin Trtek DIBOŽESUCH NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 80
Miloš Vaculík NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 28
Radek Vaculík NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 85
Lukáš Váňa H.I.E. - KILPI NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 106
Jozef Vašek HCK James Puchov NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 66
Petr Vojtěšek TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 110
Barbora Vojtěšková TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 1
Zdeněk Vojtík Březolupy NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 42
Petr Votruba NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 206
Ivo Vrba rocktechnik triatlon NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ne
Juraj Vykysaly NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 71
Pavel Wapienik Bez.sk. Cesky Tesin NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 34
Andrea Zábojníková TAŠ-STAPPA beton NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ne
Richard Záhora NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ne
Zdeněk Zelenka NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 209
Barbora Zelenková NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 7,5km Ano 225
Dušan Žemlík VIVATSPORT NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 30
Richard Žitník NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 11
Milan Žovinec TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. NOČNÍ STOPA VALACHY 2023 - 15km Ano 39

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Vincent Bainar TJ Rožnov Kategorie do 10 let Ano 82
Vojtěch Bajer Titan Trilife Kategorie do 15 let Ano 37
Tereza Barošová TJ Valašské Meziříeí Kategorie do 12 let Ano 66
Vít Bauer PK Znojmo Kategorie do 12 let Ano 52
Vojtěch Bernát TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 72
Vendula Bernátová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 15 let Ano 71
Jan Císař Kategorie do 6 let Ano 186
Eliška Císařová Kategorie do 10 let Ano 26
Karolína Walter Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 22
Lucie Bakula Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 21
Testovací Dítě Kategorie do 14 let Ano 19
Jiří Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano 44
Adam Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 32
Vojtěch Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 8 let Ano 33
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 15 let Ano 50
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 51
Tomáš Dvořák Titan trilife Kategorie do 15 let Ano 80
Jakub Fiurášek TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 75
Agáta Flaková Atletický klub Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 180
Anna Frydrychová Kategorie do 4 let Ano 188
Josefína Gajdošíková Kategorie do 8 let Ano 43
Mariana Gajdošíková Kategorie do 4 let Ano 195
Patrik Halvoník Triatlonový klub Žabka - Čadca Kategorie do 10 let Ano 6
František Hanáček Kategorie do 4 let Ano 191
Alžběta Holčáková TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 73
David Holubec Kategorie do 6 let Ano 183
Matyáš Houser Kategorie do 10 let Ano 25
Adrián Hromádka AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 182
Mikuláš Hrozek Sokol Brno Kategorie do 8 let Ne
Aneta Hrozková Sokol Brno Kategorie do 10 let Ne
Tobiáš Hurta TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 79
Ema Hurtová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 15 let Ano 78
Tomáš Huťka TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 16
Anežka Cholastová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano 76
Elliška Cholastová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 77
Ema Magdalena Jaklová Januška Kompresor Cycling Kategorie do 16 let Ano 11
Nella Gabriela Jaklová SK Edie Team Vsetín Kategorie do 12 let Ano 10
Sofie Viktorie Jaklova Biatlon WOCO Vsetín Kategorie do 14 let Ano 9
Laura Janečková SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s. Kategorie do 10 let Ano 17
Dávid Jašurek ŠKP Čadca-Skalité Kategorie do 10 let Ano 62
Filip Jašurek ŠKP Čadca-Skalité Kategorie do 12 let Ano 61
Judita Juračáková Kategorie do 15 let Ne
Martin Kacíř SKB Velké Karlovice Kategorie do 12 let Ano 70
Alexandr Kahánek Kategorie do 12 let Ano 23
Ondřej Kahánek Kategorie do 12 let Ano 45
Jan Karafiát BIKE PRO RACING Kategorie do 12 let Ano 81
Daniel Kašný Kategorie do 10 let Ano 64
Václav Klakurka AD Team Kategorie do 8 let Ano 47
Anna Klakurková AD Team Kategorie do 10 let Ano 48
Ella Kocúrová ŠKP Čadca - Skalité Kategorie do 12 let Ano 60
Amálie Komínová TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano 5
Zdeněk KRETEK TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano 13
Rozálie Kretíková Kategorie do 12 let Ano 53
Veronika KRETKOVÁ TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 12
Jan Křenek Kategorie do 4 let Ano 196
Jan Kulajta TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 12 let Ano 27
Sofie Kulajtová TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 4 let Ano 199
Veronika Kulajtová TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 8 let Ano 28
Max Linek Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano 46
Adam Mach NAPARIDERS Kategorie do 4 let Ano 200
Zora Macháčková Kategorie do 4 let Ano 190
Aneta Marečková SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s. Kategorie do 10 let Ano 18
Sofia Masnicová Tiatlonový klub Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ano 7
Michaela Matúšková Kategorie do 4 let Ano 193
Max Matyáštik Valachy Team Kategorie do 15 let Ano 85
Adam Mierzwicki Mtr Kategorie do 8 let Ano 88
Lukáš Mikula Kategorie do 14 let Ano 14
Tina Miranová MKL Kremnica Kategorie do 15 let Ano 84
Jan Moural Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 15 let Ano 54
Anna Mouralová Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 12 let Ano 55
Gabriel Novák Kategorie do 6 let Ano 177
Michal Pagáč Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano 69
Elen Paličková EliTeam Kategorie do 8 let Ano 4
Adriana Palkovská EliTeam Kategorie do 4 let Ano 189
Barbora Patáková Kategorie do 6 let Ano 179
Jolana Petřeková TJ Gumárny Zubří Kategorie do 8 let Ano 40
Zuzana Petřeková TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano 39
Ema Petřkovská Kategorie do 6 let Ano 184
Stela Petřkovská Kategorie do 4 let Ano 198
Matyáš Pírek TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 15 let Ano 49
Svetlana Piteková ŠKP Skalité Kategorie do 15 let Ano 86
Robin Polčák FC Vsetín Kategorie do 12 let Ano 56
Žofie Procházková MKL Kremnica Kategorie do 15 let Ano 83
Adéla Řehůřková Kategorie do 10 let Ano 57
Elena Řehůřková Kategorie do 12 let Ano 58
Justýna Sadíková Kategorie do 10 let Ne
Kateřina Seidlová Januška Compresor Cycling Kategorie do 16 let Ano 24
Albert Schmida AllSports Team Ostrava Kategorie do 10 let Ano 1
Beáta Schmidová AllSports Team Ostrava Kategorie do 8 let Ano 2
Adam Smyček NAPARIDERS Kategorie do 10 let Ano 8
Artur Smyček NAPARIDERS Kategorie do 6 let Ano 178
Agnes Smyčková NAPARIDERS Kategorie do 4 let Ano 187
Gabriela Sobková TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 4 let Ano 192
Jáchym Sporek Cyklokroužek Fryšták - 4EVER CYKLOBULIS Kategorie do 10 let Ano 34
Johanka Sporková Sporaci Kategorie do 8 let Ano 35
Julie Sporková Sporaci Kategorie do 4 let Ano 197
Jiří Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 10 let Ano 20
Marek Sýkora Kategorie do 10 let Ano 67
Václav Šíbl cyklokroužek Fryšták Kategorie do 12 let Ano 30
Karolína Šíblová cyklokroužek Fryšták Kategorie do 6 let Ano 185
veronika Šíblová cyklokrožek Fryšták Kategorie do 10 let Ano 29
Ondřej Šimák Kategorie do 6 let Ano 181
Silvie Šimáková Kategorie do 10 let Ano 65
Jakub Šimík Tufo CykloZakladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 15
Viktorie Škrobáková Kategorie do 6 let Ne
Sára Škubalová TUFO CZ OTROKOVICE Kategorie do 12 let Ano 38
Anna Špilerová BRNO TRIATLON TEAM Kategorie do 10 let Ano 3
Aneta Šrubařová Kategorie do 12 let Ano 31
Jan Šťastný SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 10 let Ano 36
Kateřina Šupinová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 15 let Ano 74
Jakub Šuška Žabka Čadca Kategorie do 15 let Ne
Sabina Šušková BK Opalisko Kategorie do 8 let Ne
Sofia Šušková BK Opalisko Kategorie do 12 let Ne
David Tomaštík Kategorie do 8 let Ano 41
Dominik Tomaštík Kategorie do 8 let Ano 42
Schneiderová Vanesska Hotel Synot - Open Cycling Academy Kategorie do 8 let Ano 87
Tamara Vevjorova ŠKP Skalité Kategorie do 15 let Ne
Lukáš Vojtěšek TITAN TRILIFE Kategorie do 15 let Ano 68
Martin Volný Kategorie do 15 let Ano 59
Rozárka Zajíčková Kategorie do 4 let Ano 194
Helena Zámečníková SKI Klub Valašské Meziříčí Kategorie do 15 let Ano 63