Závody - BĚHEJ VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Simona Akery BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 93
Nikolay Apostolov BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 26
Nikol Apostolova BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 305
Štefan Bajcár divé zvery BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 46
Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Ostrava BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 151
Ivan Balíček BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 35
Petra Balíčková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 308
Josef Barot Tj Slavkov pod Hostýnem BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 13
Iveta Bártková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 147
Martin Bařinka BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 171
Simon Běčák BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 356
Lukáš Bednařík BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 29
Lukáš Běhal BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 86
Petr Bílík Novatop Lapierre BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 322
Agáta Bittnerová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 365
Justýna Bittnerová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 372
Libor Blaha Team Bedihošť BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 38
Ondřej Blaha Hutisko-Solanec BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 11
Martin Blanik BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ne 395
Petr Bravenec BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 414
Radka Bukovská Společné běhání v Čeladné BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 107
Milan Bureš N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 302
Kateřina Burešová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 17
Vít Buriánek X-MEN BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 7
Vilém Bystroň BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 127
Andrej Cedzo OCR Panex tim BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 63
Daniela Cehlárová Skupina přátel lehkého šlapání BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 23
Jan Coufal N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 25
Jana Coufalová Hammer OCR Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 31
Roman Částečka Hrabůvka BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 18
David Čech chevers team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 346
Petra Černá AK Bílinská Jelita BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 343
Michal Černý All Blacks Otrokovice BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 124
Tomáš Černý st. All Blacks Otrokovice BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 119
Jiří Čípa BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 176
martin Čmelík SK Hranice BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 130
Roman Čtvrtečka enjoy your limit BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 80
Klára Diatková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 323
Patrícia Dičková Turzovka BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 314
Daniel Diehel BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 115
Martina Dobrovská BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 39
Veronika Doleželová Zvonek SPORT BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 24
Vladimíra Dorňáková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 408
Pavel Dubčák BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 70
Gabriela Dunajská Eljamrun BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 102
Lenka Ďurková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 41
Tomáš Dvořák BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 402
Tomáš Eichner DNP Ostrava BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 68
František Farkaš BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 109
Matěj Farkaš BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 108
Michal Farkaš All blacks BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 134
Lukáš Felbaba BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 407
Lenka Felbabová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 326
Eva Filipová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 333
Hana Filipová BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 57
Daniel Fojtík BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 170
Petr Fojtík Zvonek sport Valašské Klobouky BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 62
Staňka Fojtíková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 169
Miloslav Foret BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 173
Markéta Fussová Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 340
Martin Gabrhel BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 368
Pavla Gapčová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 387
Rudolf Griga BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 40
David Grygar Valachiarun BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 354
Petra Guňková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 146
Markéta Hábová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 383
Adam Hansen LEOMO BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 111
Jan Hanslik BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 403
Aleš Havránek BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 167
Zdeněk Hlavačka BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 320
Světlana Hlavačková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 321
Michal Hlávek BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 412
Monika Hlisnikovská BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 110
Michal Hložek BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ne 389
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 64
David Hořejší Za šampón! Hrrr na ně! BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 74
Patrik Hořejší Za šampón! Hrrr na ně! BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 75
Ondřej Hrachový BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ne 391
Renáta Hrubá BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 178
Adéla Hrubošová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 303
Vojtěch Hrubý BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 177
Monika Hřebačková TRISPACECATS BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 316
Tomas Hustak BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 142
Karel Hyjánek KOLOKROUŽEK Zlín BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 366
Ondřej Hynek BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 307
Helena Hýžová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 311
Jan Jakeš BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 90
Kamil Janásek BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 318
Petr Janečka BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 376
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 131
Eva Janečková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 310
Martin Janíček Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 357
Roman Janku Zvonek Sport Valašské Klobouky BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 69
Eva Janošová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 385
František Janyška BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 179
Jolana Janyšková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 413
Filip Jelínek BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 94
Jakub Jeřábek Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 78
Jakub Ježík BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 83
Adam Juráň TJ Jiskra Otrokovice BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ne 393
Tomáš Juřica Lamy Alpaky BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 324
Iva Kahánková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 81
René Kajaba Namaste BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 8
Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 330
Filip Kašík BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 16
Jan Kašík PKM Bike Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 104
Miroslav Kašík PKM Bike Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 103
Denisa Kawuloková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 410
Vladimír Kelnar Štramberk BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 43
Jiří Kepka Baskeťáci Vsetín BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 128
Jiri Klement TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 135
Adri Kocanová TRISPACECATS BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 15
Jirka Kocián STG Frýdek-Místek BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ne 390
Jiří Kocián BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 404
Petra Kocourková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 347
Martin Kodeš STG Holešov BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 155
Marie Kolibačová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 415
Ondřej Konečný BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 96
David Kopřiva BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 100
Radim Korytář Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 137
Jan Kořenek BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 329
Zdeňka Kořenková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 369
Kristýna Kotalová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 373
Helena Kotopulu TITAN Trilife BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 145
Věra Kotrsová BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 33
Dagmar Kovarikova BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 386
Helena Kovařčíková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 150
Josef Kramář BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 121
Marek Kramoliš BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 153
Jitka Kramolišová BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 168
Michala Kratochvíl Nezmaři BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 48
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 6
Vendula Krčková Tj Olympia Zlín BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 344
Petra Křivánková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 353
Pavel Křížek PKNJ BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 98
Markéta Kubačáková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 355
Martin Kubala BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 82
Miroslav Kubala BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 55
Tereza kubalová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 401
Pavlina Kucova BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ne 394
Monika Kučerová Superior riders BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 85
Tereza Kulštejnová BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 44
Julie Kvasničková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 405
Josef Kvita AKEZ Kopřivnice BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 97
Jaroslav Kyselý BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 358
Tomáš Kyselý BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 117
Hana Lagdanová BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 36
Martin Lerch BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 165
Ivo Ligurský Škvařené sádlo BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 27
Denisa Lizoňová BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 87
Silvia Lustigová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 381
Anna Lužná OPLT Cycling BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 126
Pavel Lysáček Sport club Kopec BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 118
Věra Lysáčková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 172
Klára Machalíčková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 84
Tomáš Maliňák Rožnov BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 66
Filip Malota Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 315
Roman Maňák BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 309
Marie Maňáková Zlínské Pumy BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 14
Simona Matisková Loučka BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 58
Daniel Matúška BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 371
Michal Menich KPHC Turčianske Teplice BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ne 392
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 5
Iveta Miczková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 377
Lenka Míčková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 312
Lucie Miklišová TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 154
Jozef Mikula Krýgl Mikulůvka BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 120
Michal Motáň BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 411
Kristína Néč-Lapinová Rocktechnik BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 123
Ivo Nekvinda N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 132
Ivo Nekvinda N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 133
Anna Nekvindová N-Med Team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 378
Martina Nekvindová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 125
Tomas Nemec BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 112
Jiří Nesvadba BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 21
Michal Nevařil BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 149
Beáta Nezdařilová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 342
Alena Nováková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 42
Pavlína Nováková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 304
Markéta Omachtová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 345
Zdeněk Orner Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 3
Tobiáš Orság N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 359
Vojtěch Orság N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 362
Kateřina Orságová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 360
Alena Osinová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 349
Veronika Osinová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 306
Vít Otevřel BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 162
David Palička BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 313
Jaroslav Pančocha Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 50
Aleš Pavelka Valachiarun.cz BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 317
Václav Petrásek BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 138
Tomáš Petřík BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 166
Natálie Plíhalová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 380
Pavel Podešva Duko Rýmařov BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 99
Pavlína Poláčková Konrad Tools Team BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 73
Zdenek Polák BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 65
Petr Polanský Lamy Alpaky BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 325
Olga Pořízková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 327
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 67
Eliška Pospíšilová VALMON Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 337
Lenka Pospíšilová Valmon Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 331
Magdaléna Pospíšilová Valmon Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 332
Jozef Prieboj BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 30
Radek Provázek BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 10
Martin Rada Salomon Beskydy Fanclub BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 116
Linda Luisa Radecká SKP ZLÍN BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 91
Filip Reiskup #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 28
Nikola Rožnivjáková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 351
Iva Rožnovjáková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 352
Anna Rumánková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 379
Pavel Ruzicka BK Březnice BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 59
Milan Samiec BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 45
Kateřina Seidlová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 406
Petra Semelová ETA BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 77
Petr Schmida BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 364
Veronika Skorunková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 136
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 71
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 72
Tomáš Smilek Knebl Hosiery BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 113
Veronika Smyčková TJ FS Napajedla BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 348
Hana Somerová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 375
Jiří Souček naBOSo BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 32
Jiří Staněk BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 143
Helena Staňková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 361
Antonín Stoklásek BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 76
Petr Svoboda BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 341
Adam Svojanovský BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 144
Mária Sýkorová Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 22
Ilona Szpaková Greiner BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 56
Vojtěch Šanda TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 139
Petr Šimáček BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 384
Tomáš Šimíček BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 60
Robert Šindler BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 37
Lukas Šípek BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 34
Miloš Škorpil www.bezeckaskola.cz BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 1
Jan Špaček BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 101
Štefánia Šrámková Valachy.cz BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 47
Jan Štach Valaši Run Hunting BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 88
Ivana Štachová Valaši Run Hunting BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 89
Irena Šťastná Valašské Kačenky BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 374
Petr Šťastný Sport Import BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 2
JIŘÍ ŠTEC BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 51
Jiří Šturala BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 52
Lukáš Šubrt BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 301
Marek Šulák Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 328
Josef Šulgan BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 163
Denisa Švecová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 367
Vladimír Takáč ETOS Slovakia BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 53
Rayane Taoujni BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 363
Jaromír Tarabus T&T BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 152
Karel Thomayer adeon BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 49
Benjamin Tichý BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 106
Lubomír Tichý BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 105
Daniel Tkáč TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 140
Jiří Tobolík BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 79
Pavla Tomancová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 350
Filip Tomanec 2B WINNER TEAM BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 4
Jana Toralová BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 114
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 9
Milan Trlica Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 122
Lubomír Trochta BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 335
Michal Tůma Slabý Odvar BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 141
Miroslava Tydlačková Valašské Kačenky BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 370
Miroslav Uhlár Vrbany BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ne 148
Jitka Valentová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 319
Roman Vaněk BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 20
Andrej Vaščík STG Žilina BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 129
Hana Vašíčková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 339
Tomáš Vávra BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 95
Petra Vávrová BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 388
Radmila Veselková BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 409
Adam Viktorin BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 161
Pavel Vokatý Las Vigas BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 12
Daniela Vorková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 164
Andrea Zábojníková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 54
Jan Zavadil BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 334
Václav Zbranek BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 174
Zdeněk Zemek BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 336
Jaroslav Zlámala SKP ZLÍN BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 92
Petra Zralá BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 338
Dagmar Zudova BĚHEJ VALACHY 2021 - KRÁTKÁ Ano 382
Daniel Žák WWW.ZLINSKA50.CZ BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 61
Kateřina Žůčková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 175
Renáta Žůrková BĚHEJ VALACHY 2021 - 12KM Ano 19

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Anna Katharina Birthe Andersen SKIBI Valasske Merizirici Kategorie do 8 let Ano 150
Tobias Antonin Andersen SKIBI Valasske Merizirici Kategorie do 12 let Ano 149
Alex Bainar Kategorie do 10 let Ano 191
Vincent Bainar Kategorie do 8 let Ano 190
Vojtěch Bajer Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano 38
Tereza Balíčková Kategorie do 10 let Ano 125
Ester Bechná LO Hrachovec Kategorie do 4 let Ano 31
Benjamín Bensch Kategorie do 4 let Ano 72
Bohumil Bensch Kategorie do 4 let Ano 71
Vojtěch Bernát Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 138
Vendula Bernátová Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 133
Justýna Bittnerová N-MED Team Kategorie do 14 let Ano 96
Matěj Bludský TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano 112
Kateřina Brodová Kategorie do 16 let Ano 84
Karin Buksová Kategorie do 8 let Ne 164
Bartoloměj Bužga Kategorie do 10 let Ano 28
Karolína Walter Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 49
Lucie Bakula Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 48
Matouš Černý Kategorie do 16 let Ano 200
Tomáš Černý Kategorie do 4 let Ano 199
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka-Pržno Kategorie do 6 let Ano 27
Jan Čuda Kategorie do 4 let Ano 182
Vojtěch Čuda Kategorie do 6 let Ano 181
Matyáš Děcký Kategorie do 10 let Ano 39
Jiří Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 8 let Ano 21
Petr Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 12 let Ano 20
Adam Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 8 let Ano 108
Vojtěch Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 6 let Ano 109
Barbora Doleželová Kategorie do 6 let Ano 196
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 129
Vanessa Ďurajková Kategorie do 14 let Ano 180
Tomáš Dvořák Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano 55
Šimon Erban TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 4 let Ano 15
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 14
Jakub Fiurášek Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 140
Běla Foglová Kategorie do 4 let Ano 90
Filip Fojtík Kategorie do 12 let Ano 195
Veronika Gajdůšková Kategorie do 8 let Ano 115
Ema Grigová Ne Kategorie do 4 let Ano 50
Marek Hába Kategorie do 8 let Ano 127
Patrik Halvoník Žabka Čadca Kategorie do 8 let Ano 51
Aneta Hansová Kategorie do 8 let Ano 73
Nela Hansová Kategorie do 8 let Ano 74
Kateřina Hegarová Kategorie do 8 let Ano 183
Kristýna Hegarová Klub Biatlonu Rožnov p.Radhoštěm Kategorie do 14 let Ano 130
Tadeáš Herman Kategorie do 6 let Ano 91
Sára Hermanová Kategorie do 4 let Ano 92
Bela Hlobilová Kategorie do 4 let Ano 174
Alžběta Holčáková Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 139
Daniela Holíková Kategorie do 10 let Ano 61
Klára Holíková Kategorie do 6 let Ano 60
Amálie Holubová Kategorie do 12 let Ano 56
Eliška Holubová Kategorie do 6 let Ano 57
Tereza Hostanová Kategorie do 6 let Ano 35
Veronika Hostanová Kategorie do 4 let Ano 34
Vít Hrstka Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 137
Jolana Hrstková Sokol Kněhyně Kategorie do 14 let Ano 131
Beáta Hrubá Biatlon WOCO Vsetín Kategorie do 10 let Ano 144
Tobiáš Hurta Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano 141
Ema Hurtová Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 136
Magdaléna Hustáková Kategorie do 8 let Ano 178
Tomáš Huťka TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 7
Vít Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 88
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 89
Anežka Cholastová Sokol Kněhyně Kategorie do 6 let Ano 143
Eliška Cholastová Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano 142
Ema Magdalena Jaklová SK Edie Team Kategorie do 14 let Ano 120
Nella Gabriela Jaklová SK Edie Team Kategorie do 10 let Ano 122
Sofie Viktorie Jaklová Woco Vsetín Kategorie do 12 let Ano 121
Valérie Jandorová Kategorie do 8 let Ano 114
Viktorie Jandorová Kategorie do 12 let Ano 113
Laura JANEČKOVÁ SK EDIE TEAM Vsetin Kategorie do 8 let Ano 24
Jakub Jirsák TJ Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 14 let Ano 119
Martin Kacíř Valachy Team junior Kategorie do 10 let Ano 1
Viktorie Kelnarová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 8 let Ano 86
Martin Kocourek Běhatlon Valašské Klobouky Kategorie do 12 let Ano 6
Eliška Kodešová STG Holešov Kategorie do 12 let Ne 169
Adam Kollega AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 63
Nikola Kollegová Kategorie do 12 let Ano 62
Viktorie Komendová Kategorie do 4 let Ano 192
Amálie Komínová TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano 53
Adam Kovář Kategorie do 8 let Ano 171
Luděk Kovařík In-line akademie Kategorie do 10 let Ano 82
Vojtěch Kovařík Kategorie do 6 let Ano 83
Tomáš Kračmar Kategorie do 8 let Ano 98
Eliška Kračmarová Kategorie do 12 let Ano 97
Denisa Krčková Tj Olympia Zlín Kategorie do 12 let Ano 37
Zdeněk Kretek Sokol Kněhyně Kategorie do 6 let Ano 32
Veronika Kretková Sokol Kněhyně Kategorie do 8 let Ano 33
Marek Křížek PKNJ Kategorie do 10 let Ano 69
Martin Křížka OB Vizovice Kategorie do 14 let Ano 23
Lucie Křížková Kategorie do 12 let Ano 70
Tereza Kubalová Kategorie do 16 let Ano 173
Ema Kulštejnová Kategorie do 6 let Ano 19
Eliška Kuráňová SKIBI Valašské Meziříčí Kategorie do 12 let Ne 163
David Lerch Kategorie do 10 let Ano 189
Kateřina Ligurská VK Kroměříž Kategorie do 6 let Ano 47
Tereza Ligurská VK Kroměříž Kategorie do 4 let Ano 46
Alex Liškutín Kategorie do 4 let Ne 155
Nela Lušovská Klub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 14 let Ano 85
Adam Mach Kategorie do 4 let Ne 156
Filip Mach Kategorie do 6 let Ne 167
Josef Machalíček Kategorie do 8 let Ne 159
Natálie Machová Kategorie do 10 let Ne 168
Denisa Maňáková Kategorie do 14 let Ano 124
Nikola Mandulová SK Rossignol team Pustevny Kategorie do 12 let Ano 104
Anežka Marková Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 135
Johana Matúšková Kategorie do 4 let Ano 40
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 8 let Ano 116
Max Matyáštik Valachy Team Kategorie do 14 let Ne 161
Tobiáš Měřínský TUFO Cyklozákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 26
Ella Mičolová Kategorie do 12 let Ano 160
Adam Mierzwicki Kategorie do 6 let Ano 176
Jakub Mierzwicki Kategorie do 4 let Ano 177
Tina Miranová Sokol Kněhyně Kategorie do 14 let Ano 132
Jan Moural Valašští sporťáci, z.s. Kategorie do 14 let Ne 165
Anna Mouralová Kategorie do 10 let Ne 166
Metoděj Müller KOLOKROUŹEK ZLIN Kategorie do 6 let Ano 10
Valerie Müllerová KOLOKROUŹEK ZLIN Kategorie do 10 let Ano 9
Nikolas Néč SPORT4U Kategorie do 8 let Ano 93
Gabriel Novák Kategorie do 4 let Ano 18
Matěj Obermajer SKIBI Valašské Meziříčí Kategorie do 14 let Ano 152
Denisa Obermajerová SKIBI Valašské Meziříčí Kategorie do 8 let Ano 153
Ema Orságová N-MED Team Kategorie do 8 let Ano 77
Liliana Oškerová Kategorie do 8 let Ano 126
Martin Otevřel Kategorie do 4 let Ano 184
Lucie Outěřická Kategorie do 6 let Ano 22
Michal Pagáč Titan Trilife Kategorie do 10 let Ano 29
Elen Paličková Kategorie do 6 let Ano 11
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 16 let Ano 110
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 12 let Ano 111
Hana Pavelková Kategorie do 4 let Ano 13
Patrik Pavlenko Kategorie do 10 let Ano 42
Natálie Pavlenková Kategorie do 12 let Ano 43
ŠIMON PAVLICA TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 10 let Ano 5
NIKOL PAVLICOVÁ TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 14 let Ano 4
Veronika Pavlíčková FONJ Kategorie do 16 let Ano 8
Ema Petřkovská Kategorie do 4 let Ano 75
Stela Petřkovská Kategorie do 4 let Ano 76
Adam Pobořil SK Rossignol team Pustevny Kategorie do 12 let Ano 107
Anna Rožnovjàková Kategorie do 10 let Ano 52
Karolína Růčková Klub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 14 let Ano 148
Filip Rušar SK Rossignol team Pustevny Kategorie do 12 let Ano 106
Jakub Růžička Kategorie do 6 let Ano 30
Kryštof Růžička KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 36
Emma Říhová Kategorie do 8 let Ano 117
Nikol Říhová Kategorie do 10 let Ano 118
Kateřina Seidlová Kategorie do 14 let Ano 128
Albert Schmida Kategorie do 8 let Ano 78
Beáta Schmidová Kategorie do 6 let Ano 79
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 6 let Ne 162
Adam Smyček TJ FS Napajedla Kategorie do 8 let Ano 44
Artur Smyček TJ FS Napajedla Kategorie do 4 let Ano 45
Agnes Smyčková TJ FS Napajedla Kategorie do 4 let Ano 64
Jakub Staněk Kategorie do 4 let Ano 105
Michal Staněk Kategorie do 16 let Ano 123
Ella Surovcová SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 10 let Ano 58
Adam Surovec SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 4 let Ano 59
Ellen Svojanovská Kategorie do 8 let Ano 179
Michal Szalóki Kategorie do 10 let Ano 175
Oskar Škrabánek Kategorie do 6 let Ano 186
Gabriela Škrabánková Kategorie do 10 let Ano 185
Adélka Špalková Kolokroužek Zlín Kategorie do 10 let Ano 193
Lucie Špalková Kolokroužek Zlín Kategorie do 4 let Ano 194
Valerie Šperková Kategorie do 6 let Ano 170
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 8 let Ano 2
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 4 let Ano 3
Jan Šťastný SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 8 let Ano 12
Dorota Štramberská TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano 81
Ema Šuláková Kategorie do 6 let Ano 101
Kateřina Šupinová Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 134
Elias Taoujni Kategorie do 10 let Ano 80
Adéla Tobolíková Kategorie do 4 let Ano 25
Ondřej Toman Team Forman Cinelli Kategorie do 4 let Ano 94
Katrin Tomaníková Kategorie do 10 let Ano 65
Eliška Tomanová Team Forman Cinelli Kategorie do 6 let Ano 95
Vanesa Traubová Kategorie do 12 let Ano 41
Antonín Tůma Slabý Odvar Kategorie do 4 let Ano 147
Alžběta Tůmová Slabý Odvar Kategorie do 10 let Ano 146
Nela Tydlačková Kategorie do 6 let Ano 100
Šimon Vala Kategorie do 6 let Ano 198
Dorian Valent Kategorie do 6 let Ano 16
Petr Valíček Kategorie do 6 let Ano 87
Sára Valová Kategorie do 4 let Ano 197
Karolína Vaňková Kategorie do 16 let Ano 172
Eva Vávrová Kategorie do 6 let Ano 151
Edith Veselková Kategorie do 4 let Ano 68
Ethel Veselková Kategorie do 6 let Ano 67
Dominika Vojkůvková Biatlon Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 12 let Ano 145
Lukáš Volný Kategorie do 10 let Ano 187
Martin Volný Kategorie do 14 let Ano 188
Vojtěch Vytlačil SK Rossignol team Pustevny Kategorie do 8 let Ano 102
Adéla Vytlačilová SK Rossignol team Pustevny Kategorie do 12 let Ano 103
Vojtěch Zápeca Kategorie do 14 let Ano 154
Liliana Zdráhalová Kategorie do 8 let Ano 54
Veronika Zdráhalová Kategorie do 6 let Ano 66
Lukáš Zicha SK Polichno 4EVER Kategorie do 12 let Ne 158
Michal Zicha SK Polichno 4EVER Kategorie do 12 let Ne 157
Izabela Žárská Kategorie do 12 let Ano 17