Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Jiří Buráň VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Milan Bureš N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Kateřina Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Šárka Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Radim Burget Prostějov-Krasice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Vít Buriánek X-MEN VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
martin cerny Tretra Praha VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Roman Částečka Hrabůvka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Petr Čermák Extra Brno VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Martin Drabek Zlatý Standard VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Jarmila Gladišová SKG Brno VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Jana Gřešková Suché Lazce VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Petr Hubáček VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Matyáš Juřena VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Jan Kadleček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
René Kajaba Namaste VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Tomáš Kalousek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Pavel Komár bzuk VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Jaromír Kořístka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Václav Kovařík VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Martin Kučera VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Martin Kučera VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Michal Kučera VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Hana Lagdanová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Martina Lorencová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Martin Maly VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Petr Muškát VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Petr Novák 2Bwinner/Bejking team VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Zdeněk Orner Titan Trilife VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1001
Veronika Peterková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
alena porebska VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Václav Řičánek VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Josef Řičičář VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Barbora Suchá VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Lukáš Svozil VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Lucie Šuláková Titan Trilife VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Karel Thomayer adeon VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Kárim Titz VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Karim Titz ml. VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Filip Tomanec 2B WINNER TEAM VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Natálie Trnková VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Michael Vita VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Ondřej Vitovský VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Michal Voráč Bejking team VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Vladimír Vybíral VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Zbynek Zahradil VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Barbara Zelena Vichr z hor VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Michaela Zetochova PKNJ VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Aleš Horák, Richard Gerych, David Výchopeň Banánova armáda VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Vojtěch Pilát PKNJ Kategorie do 12 let Ano
Emília Schedlingová CK Cykloglajza SK Kategorie do 10 let Ano
Oliver Škuta KVP Přerov Kategorie do 16 let Ano
Anna Špilerová Kategorie do 8 let Ano
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 4 let Ano
Maxmilian Vita Kategorie do 4 let Ano