Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Roman Absolon VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 142
Tomáš Adámek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 92
Radim Babica VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1155
Štefan Bajcár divé zvery VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1067
Jiří Balihar Balini VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 102
Jitka Barton Monet+ VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Paul Barton Monet+ VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Michael Bednařík VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1133
František Berčík VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1146
Petr Bílík Novatop Lapierre VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1065
Agáta Bittnerová N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Jan Blanik VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 33
Krystof Blanik VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 49
Ivo Bouda VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1038
Robert Bouška VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1179
Petr Božek Tiple Vokolo priglu VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1074
Adrian Broj BROJ TEAM ŹLINICE VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Milan Bureš N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1047
Kateřina Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1046
Šárka Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1045
Radim Burget Prostějov-Krasice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 57
Vít Buriánek X-MEN VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1114
Daniela Cehlárová Skupina přátel lehkého šlapání VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1052
martin cerny Tretra Praha VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 69
Jan Coufal N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1161
Jana Coufalová MK Seitl Ostrava VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1104
Roman Částečka Hrabůvka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 63
Jan Čelůstka KONRAD TOOLS TEAM VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Petr Čermák Extra Brno VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 61
Milan Černošek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 24
Hynek Černý VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 121
Rastislav Černý VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1072
milan červinka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 50
Jolana Červinková TJ Sokol Malenovice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 51
MICHAL ČIČALA LOKOMOTIVA LIESKOVE VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1160
Lenka Čohanová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 32
Pavel Daněk VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 19
Aleš Dedek AD team VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Ladislav Divina ZEN Brno VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1126
Lukáš Dlouhý Příbor VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1169
Martina Doleželová VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1102
Martin Drabek Zlatý Standard VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 3
Kateřina Drbalek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 154
Miloslav Drbalek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 153
Jiří Drtil VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1035
Petr Dřevojánek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 148
Michal Duda VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1143
Michal Dujka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Jiří Durmon DUVET VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 116
Kvido Durmon DUVET VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 44
Valdemar Durmon DUVET VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 45
Michal Eichler VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Eichner DNP Ostrava VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1044
Samantha Engelsmannová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 146
Klára Fabíková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 93
Lenka Felbabová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 118
ctirad fiala sokol olomouc bělidla VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 25
Martina Fialová VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1053
Agáta Filgasová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 47
ROSTISLAV FOF TTT Fofr Olomouc VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 26
Adam Fryšara VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Stanislav Gajdůšek SDH Tylovice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 152
Miroslav Gerhard Sokol Opatovice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 99
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 15
Jarmila Gladišová SKG Brno VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 16
Sára Gladišová SKG Brno VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 42
Jaroslav Gottwald VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1164
Aneta Grabmüllerová Prestigio Realiz team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1107
Šárka Grabmüllerová B&H České Budějovice VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1048
Anna Gregořicová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 133
Ondřej Grůza VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1165
Magdaléna Grůzová VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1103
Tomáš Grzywač VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 106
Jana Gřešková Suché Lazce VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 56
Martin Gwozdz TATRA VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1134
Richard Hanák VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1138
Ivo Hanzlík MOOLBIKE.CZ Olomouc VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1150
Jiří Hladík GYM Ladies Studio VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 37
Ondřej Hlavatý VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1147
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1068
Kateřina Hollá Lindnerová Kilpi racing team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1054
Radek Holub Přežít VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 144
Štěpán Holubec VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 98
Daniel Hradil VKV-bike.cz VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1060
Martin Hrnčiřík VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Hrnčiřík VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1110
Ondřej Hubáček VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1175
Petr Hubáček VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1113
Ondřej Hudeček Kt huddy VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1153
Stanislav Hudeček Chlupatí knedlíci VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1171
Jiří Husička VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 138
Karel Hyjánek KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 22
Radim Chrástecký VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 77
Radek Jahn VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1040
karel janak TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 7
Michael Janda KPS Ostrava VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Radim Janda VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Jiří Janeček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 20
Tomáš Janeček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 78
Kristýna Janečková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 79
Martin Jankůj Auto FS sport team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1135
Radovan Jašek Partyja VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1092
Jakub Jeřábek Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 115
Jakub Ježík VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1078
Jan Jirkovský VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1125
Monika Jurdová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 122
Petr Jurena RUH VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1157
Soňa Jurková Kilpi racing team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1096
Matyáš Juřena VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1118
Martin Juřík VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1173
Lenka Kabátová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 95
Vít Kadaník VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1154
Jan Kadleček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 58
René Kajaba Namaste VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1115
Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 124
Tomáš Kalousek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 60
Jiri Klement TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1144
Martin Klesa TJ Gumárny Zubří VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 119
Barbora Klimošová Kilpi Kome Klub VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Roman Klinčúch MasTer RK-PB VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1070
Jirka Kocián STG Frýdek-Místek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 100
Igor Kocurek VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1080
Magdaléna Kománková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Martin Končitík MAMI VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1139
Miroslav Kopecky VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Veronika Korvasová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 94
Jan Kořenek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 8
Zdeňka Kořenková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 9
Jaromír Kořístka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 64
Filip Koukol VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1162
Tomáš Kouřil VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Marian Koutny VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 89
Boris Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 27
Vojtěch Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Miroslav Kovář VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Václav Kovařík VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1119
Ľuboš Kraus VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1088
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 156
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1050
Vendula Krčková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 155
Lenka Križanová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 74
Bohdana Krystková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 39
Darina Křenková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 48
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 18
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1041
Tomáš Kubečka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Tomáš Kubečka VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
František Kubínek RSFK Triatlon VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 1
Martin Kučera VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1111
Martin Kučera VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 52
Michal Kučera VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1116
Monika Kučerová Superior riders VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1095
Radka Kučírková SK KONTAKT Praha VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 38
Tomáš Kůdela VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 126
Gabriela Kůdelová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 127
Lucie Kuchařová Orel Domanín VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 46
Michal Kulišťák SDH Tylovice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 140
Miroslav Kuna VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1170
Jan Kundrát VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 147
Daniela Kupková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 108
Antonín Kusbach 420 Fellas VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1168
Andrea Kůstková naBOSo VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 129
Adéla Kuželová Mika training VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Stanislav Kvapil VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1163
Radim Kývala VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1084
Simona Lacigová TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 28
Martin Lagdan VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 81
Hana Lagdanová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 59
Radek Látal VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 151
Jan Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 128
ondrej Lodes VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1167
Martina Lorencová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 68
Vladan Mácha Bartošovický mlýn VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1043
Michal Machala VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1166
Klára Machalíčková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 43
Jan Machovčák VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1093
Vladimír Maloň Gumárny Zubří VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 137
Martin Maly VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1058
Lukáš Man PN Bohnice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 83
Karel Marčík VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Karel Markovský VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1152
Daniel Matejík VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Lucie Matlochová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Kateřina Matošková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 112
Daniel Matúška VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1132
Petr Mejzlík TJ Spartak Třebíč VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1032
Petr Mejzlík TJ Spartak Třebíč VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 4
Michal Menich KPHC Turčianske Teplice VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1158
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 2
Jaroslav Mičkal VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 141
Daniel Mikolajčák VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Jan Mikolajek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Lukáš Mlýnek ValachMTB VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1145
zbyněk Moural Valašští sporťaci z.s. VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 103
Eva Mouralová Valašští sporťáci z.s. VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 135
Petr Muškát VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 75
Pavel Nádvorník VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1174
Hana Nádvorníková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Lubomír Nadymáček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 88
Marek Nadymáček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 80
Radim Nadymáček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 85
Michal Najt VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 150
Roman Navrátil VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1033
Petr Němec VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 84
Radim Němec Meoris Watch Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1087
Martin Němeček Klid na Hruškově VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1090
Marek Nepustil VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 109
Petr Neudek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 114
Ngoc Mai Nguyen VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1100
Petr Novák 2Bwinner/Bejking team VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 66
Alena Nováková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 149
Markéta Nováková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 96
Zdeňka Novosadová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 71
Irena Novotná Moravec Team VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Magda Novotná Tchichina run VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1051
Jíří Novotný VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Rostislav Novotný Bebíčka VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1086
Lucie Odehnalová SK Valašské království VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1105
Dalibor Ondruch FBC LETKA VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1131
Jakub Oral KS program, spol.s.r.o. VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 72
Zdeněk Orner Titan Trilife VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1031
Zdeněk Orner Titan Trilife VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 10
Marek Osina N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1122
Veronika Osinová N-MED Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1101
Daniel Ošťádal VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1128
Rastislav Ošťádal VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1127
Irena Pagáčová Titan Trilife VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 101
Matěj Pajtl VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Jan Palacký VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 130
Stanislav Palička VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1064
Radek Pastorek VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1159
Michal Pavlík VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 110
Veronika Peterková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 53
Ivona Pikešová BEBÍČKA VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1055
Pavel Píšek VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1151
Radek Píšek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 131
Aneta Plachtovičová VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1098
Veronika Podhorní Team LightBIKE VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 111
Viktor Polách VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 76
Petr Popelář HSF System VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Richard Pražák 420 Fellas VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Pavel Procházka VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1136
Luboš Prokš VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 30
Pavel Ptáček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 90
František Puškáč VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 6
Jiří Puškáč VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 12
Palo Raček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 105
Josef Randus AC Sportguides Rožnov p.R. VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 123
Stefan Reichhold TV Zell am See VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1177
Ladislav Režňák VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1036
Jan Romaňák VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 134
Radek Rozmahel BK Ludgeřovice VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Tomáš Ruth VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 158
Dita Ryšková VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Jaroslav Řehůřek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 113
Václav Řičánek VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1120
Josef Řičičář VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1117
Aleš Sedlář VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1140
Jakub Sekula VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Serba VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Šimon Scharf VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1178
Petr Schmida VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 139
Valdemar Schubert Hello Bank VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Pavel Schwarz HP TRONIC VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1069
Radek Síleš VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1149
Jana Sítařová Koncept Brno VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 97
Ivan Sklenarik VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1071
Marcela Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 159
Miroslav Skýpala Skypi Valmez Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1079
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 29
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 104
Jakub Smyček Napajedla VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Lukáš Smyček TJ FS Napajedla VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1181
Milan Sochor AK Emila Zátopka Kopřivnice VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1061
Martina Sosnová BK Ludgeřovice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Jiří Souček naBOSo VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 143
Michal Sova VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1073
Radim Srnský Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1156
Jiří Staněk VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 31
Jakub Strkáč VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1129
Barbora Suchá VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1094
Petr Svoboda VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1077
Lukáš Svozil VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 54
Vojtěch Šanda TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1108
Hynek Ščudla VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 157
Marek Šenk GOBIK team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1172
Tereza Šerá VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Jiří Šída weba VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1063
Tobiáš Šimčák LSK F-M VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1109
Václav Šimek VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1180
Eva Šimková RSFK VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 120
Robert Šindler VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1066
Ivo Škola Olomouc VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1037
Jiří Škorvánek Hukvaldy VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1148
Zbyněk Škuca Vinotéka u Karla VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1130
Vít Špalek Kolokroužek Zlín VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 145
Roman Špičák TITAN Trilife VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Štefánia Šrámková Valachy.cz VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1039
Petr Šťastný Sport Import VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1137
Zbyněk Štěpánek Weba VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1091
Petr Štěpař CK Čerti Kunčina VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 36
Michal Štrubl SK Mokrá Hora VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1142
Lucie Šuláková Titan Trilife VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 41
Aleš Švarc Pocem VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano
Jakub Švéda VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ne
Vladimír Takáč ETOS Slovakia VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1089
Karel Thomayer adeon VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 17
Radek Tilšer VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 86
Kárim Titz VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 14
Karim Titz ml. VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 40
Pavel Tkáčik VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 21
Maja Tobolova Meoris Watch Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1106
Filip Tomanec 2B WINNER TEAM VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1112
Lucie Tomášková VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1099
Karel Topič dovolenánapřání.cz VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1075
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1057
Martin Trtek VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 35
Tony Trubiroha VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 91
Miroslav Uhlár Vrbany VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1083
Zdenko Uhlár Vrbany VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1082
Miroslav Uhřík VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 87
Petr Ulrich VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 117
Zuzana Unucková VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1097
Ivan Urbanec VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 13
Petr Valíček VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 82
Jan Valík VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 132
Gabriela Valkárová Otužilci z Podhradského mora, Považská Bystrica VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 107
Roman Vaněk VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1042
Vlady Vátor Lokomotiva Trojanovice VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 136
Lukáš Vávra ValumPRO VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Michal Včeliš RUN magazine team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1141
Simona Večeřová Cycloracing Team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Tomáš Velcl Majetín VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ne
Tomáš Veverka VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1076
Michael Vita VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 160
Ondřej Vitovský VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1121
Blanka Vlachová VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 11
Jana Vlčnovská VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 125
Petr Vojtěšek Titan Trilife VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1062
Barbora Vojtěšková Vortex bike team - PK ZLIN VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1049
Michal Voráč Bejking team VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 62
Martin Votava VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1124
Petr Votruba VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 5
Vladimír Vybíral VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 65
Andrea Zábojníková PURLIVE VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 55
Zbynek Zahradil VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1056
Martin Zahradnický Monet+ VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Zajíček Hanácké Blanc team VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1085
Marian Zaťko VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 73
Barbara Zelena Vichr z hor VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 70
Michaela Zetochova PKNJ VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 67
Radek Zgarba KAYAKU SAFETY SYSTEMS VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1059
Karel Zubek KV68 VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 34
Michal Žáček Titan Trilife VALACHY MAN 2021 KRÁTKÁ Ano 23
Vítězslav Žamboch VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1081
Dušan Žemlík VIVATSPORT VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1034
Marek Žídek VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1176
Petr Žídek VALACHY MAN 2021 DLOUHÁ Ano 1123

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Ivan Balíček, Petra Balíčková, Zuzana Balíčková Baldateam VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1011
Aleš Horák, Richard Gerych, David Výchopeň Banánova armáda VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1001
Filip Kotrba, Jan Schwarz, Ondřej Schwarz BeskydSki VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1003
Petr Horák, Marek Hromada, Daniel Juráň BÍLÝ BLESK VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1005
Markéta Hušková Hromadová, Martin Hušek, Dalibor Ševčík DrTi Tým VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1015
Daniel Matejík, Václav Bezděk, Ondřej Soukeník Gauneři Zlín VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1013
Jan Petrů, Jaroslav Obermajer, Jan Petrů Hobíci VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1006
Vojtěch Kubala, Tomáš Kubala, Tereza kubalová kubalíci VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1002
Kateřina Mádrová, Radim Fojtík, Dagmar Kvapilová Máslička VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1009
Samuel Horák, Marek Hromada, Adam Juráň NEDOSTIŽNÍ VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1004
Lucie Šuláková, Jitka Grygarová, Kateřina Seidlová New age VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1007
Zuzana Adamová, Martin Chrostek, Martin Chrostek Soláň team VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano
Štěpán Caha, Lukáš Kramoliš, Radovan Vlček Sousedi VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1012
Radoslav Bernatík, Tomáš Bernatík, Stanislav Klívar Takamunka VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1010
Petr Hubík, Jiří Hubík, Tomáš Odstrčil TJP VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1008
Martin Kacíř, Vojtěch Plánka, Robert Šperka Valachy Team B (odbory) VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano
Michal Novák, Tomáš Krátký, Iveta Zmrzlíková Zapřené kalhotky VALACHY MAN 2021 ŠTAFETA Ano 1014

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Daniel Austin Kategorie do 4 let Ano 65
Robin Austin Kategorie do 8 let Ano 64
Tereza Balíčková Kategorie do 10 let Ano 60
Tobiáš Bažant Kategorie do 4 let Ano 45
Izabela Bečková Aerobik klub Zlín Kategorie do 14 let Ne
Adéla Bělobradičová Dobšice u Znojma Kategorie do 14 let Ano 34
ALBERT BLANIK Kategorie do 6 let Ano 81
Karolína Walter Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 54
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano
Lucie Bakula Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 53
Jakub Dedek AD team Kategorie do 10 let Ne
Matěj Dedek AD team Kategorie do 12 let Ne
Tomáš Divina Kategorie do 4 let Ano 11
Eliška Divinová Kategorie do 6 let Ano 10
Veronika Dřevojánková Kategorie do 12 let Ano 86
Matouš Duda Kategorie do 10 let Ano 38
Mikuláš Duda Kategorie do 8 let Ano 39
Vendula Durmonová DUVET Kategorie do 8 let Ano 56
Šimon Erban TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 4 let Ano 91
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 89
Richard feber Kategorie do 8 let Ano 79
roland Feber Kategorie do 6 let Ano 80
Stanislav Gajdůšek Kategorie do 6 let Ano
Veronika Gajdůšková Kategorie do 8 let Ano 92
Julie Gwozdz TATRA - kids Kategorie do 6 let Ano 20
Patrik Halvoník Stará Bystrica Kategorie do 8 let Ano 15
Evelína Hodná ON-OFF Team Kategorie do 14 let Ne
Vilém Hodný ON-OFF Team Kategorie do 16 let Ne
Jakub Honel AHA Vyškov Kategorie do 10 let Ano
Matěj Honel AHA Vyškov Kategorie do 6 let Ano
Valérie Hostinská HC Zlín Kategorie do 8 let Ne
Tomáš Huťka TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 29
Vít Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 87
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 88
Ema Magdalena Jaklová SK Edie Team Kategorie do 14 let Ano
Nella Gabriela Jaklová SK Edie Team Kategorie do 10 let Ano
Laura JANEČKOVÁ SK EDIE TEAM Vsetin Kategorie do 8 let Ano 67
David Jirkovský Kategorie do 4 let Ano 12
Filip Jirkovský Kategorie do 6 let Ano 9
Judita Juračáková Trojanovice Kategorie do 12 let Ano
Jonáš Juráň AK Holešov Kategorie do 12 let Ne
Martin Kacíř Valachy Team Kategorie do 10 let Ne
Anna Kacířová Valachy Team Kategorie do 14 let Ne
Elen Konopásková Kategorie do 12 let Ano 58
Matyáš Koudelka Elite Sport Boskovice Kategorie do 16 let Ano 62
Lucie Koudelková Elite Sport Boskovice Kategorie do 14 let Ano 61
Luděk Kovařík Kategorie do 10 let Ano
Vojtěch Kovařík Kategorie do 6 let Ano
Jáchym Křenek Kategorie do 6 let Ano 97
Vítek Křenek Kategorie do 4 let Ano
Veronika Kučerová Kategorie do 8 let Ano 113
Jan Kulajta Bike Pro Racing Kategorie do 10 let Ano 109
Sofie Kulajtová Bike Pro Racing Kategorie do 4 let Ano 111
Veronika Kulajtová Bike Pro Racing Kategorie do 6 let Ano 110
Jan Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 21
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 23
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 22
Laura Majkráková TJ Slezan FM, Bike 2000, Kosatky Karviná Kategorie do 12 let Ano 31
Johana Matúšková Kategorie do 4 let Ano 71
Max Matyáštik Valachy Team Kategorie do 14 let Ne
Matěj Mazánek 2B Winner Kategorie do 12 let Ano 26
Tobiáš Měřínský TUFO Cyklozákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 63
Adéla Mičkalová Kategorie do 8 let Ano 78
Matyáš Minařík KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 96
Jan Moural Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 14 let Ano 40
Anna Mouralová Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 10 let Ano 41
Ella Marie Mullen Kategorie do 8 let Ano
Oliver Raymond Mullen ASK Dipoli Kategorie do 14 let Ano
Viktorie Anna Mullen Kerberos Kategorie do 12 let Ano
Metoděj Müller KOLOKROUŹEK ZLIN Kategorie do 6 let Ano 25
Valerie Müllerová KOLOKROUŹEK ZLIN Kategorie do 10 let Ano 24
Gabriel Novák Kategorie do 4 let Ano 115
Justýna Novotná Moravec team Kategorie do 12 let Ano 107
Mikuláš Ondruch Kategorie do 6 let Ano 17
Ema Ondruchová Kategorie do 8 let Ano 18
Aneta Ošťádalová Kategorie do 4 let Ano 14
Michal Pagáč Titan Trilife Kategorie do 10 let Ano 35
Elen Paličková Kategorie do 6 let Ano 55
Anna Pavelková Kolokroužek Kategorie do 12 let Ano
Marie Pavelková Kolokroužek Kategorie do 12 let Ano
Veronika Pavlíčková FONJ Kategorie do 16 let Ano 90
Matyáš Pavlík Kategorie do 8 let Ano 52
Nela Pavlíková Kategorie do 12 let Ano 51
Vojtěch Pilát PKNJ Kategorie do 12 let Ano 6
Matyáš Pírek Tufo CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 14 let Ano 105
Václav Podhorní Team LightBIKE Kategorie do 4 let Ano 42
Denis Polách Sport Academy B2M, z.s. Kategorie do 4 let Ano 101
Dominik Polách Sport Academy B2M, z.s. Kategorie do 6 let Ano 100
Inna Prusenovská Kategorie do 6 let Ano 99
Julia Reichhold TV Zell/See Kategorie do 4 let Ano 70
Linda Reichhold TV Zell/See Kategorie do 6 let Ano 69
Nella Reichhold TV Zell/See Kategorie do 8 let Ano 68
Michaela Richterová SK a AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano
Kryštof Růžička Kolokroužek Zlín Kategorie do 14 let Ano 57
Adéla Řehůřková Kategorie do 8 let Ano 104
Elena Řehůřková Kategorie do 10 let Ano 103
Emília Schedlingová CK Cykloglajza SK Kategorie do 10 let Ano 5
Albert Schmida Ostrava Kategorie do 8 let Ano 48
Beáta Schmidová Kategorie do 6 let Ano 49
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 6 let Ano 102
Vilém Sochor Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 12 let Ano 75
Amálie Sochorová Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 16 let Ano 74
Anastázie Sochorová Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 8 let Ano 76
Rozálie Sochorová Plavecký Klub Nový Jičín Kategorie do 8 let Ano 77
Alice Sosnová Slavia Kategorie do 10 let Ne
Alice Sosnová Kategorie do 10 let Ano 114
Laura Sosnová Kategorie do 6 let Ano 112
Jiří Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 8 let Ano 47
Michal Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 16 let Ano 46
Karolína Strkáčová Kategorie do 4 let Ano 95
Ella Surovcová SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 10 let Ano 50
adam surovec SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 4 let Ano 85
Jáchym Šafránek Elite Sport Boskovice Kategorie do 14 let Ano 43
Anna Šafránková Elite Sport Boskovice Kategorie do 12 let Ano 44
Ondřej Ščudla Kategorie do 14 let Ano 108
Sára Škubalová Tufo cyklozskladna.cz Kategorie do 10 let Ano 106
Oliver Škuta KVP Přerov Kategorie do 16 let Ano 2
Matěj Špalek Kolokroužek Zlín Kategorie do 8 let Ano 82
Adéla Špalková Kolokroužek Zlín Kategorie do 10 let Ano 83
Lucie Špalková Kategorie do 4 let Ano 84
Anna Špilerová Kategorie do 8 let Ano 3
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 4 let Ano 4
Stanislav Špok Kategorie do 12 let Ano 66
Jan Šťastný SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 8 let Ano 98
Marek Šulák TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano 19
Gustav Švéda Biketrial Olomouc Kategorie do 6 let Ne
Jakub Švéda Kategorie do 12 let Ne
Eliáš Topič Kategorie do 4 let Ano 28
Keira Topič Kategorie do 8 let Ano 27
Ella Trochanová Trisport Nová Dubnica Kategorie do 8 let Ano 32
Isabell Trochanová Trisport Nová Dubnica Kategorie do 6 let Ano 33
Julie Ulrichová Kategorie do 10 let Ano 59
Lucka Váleková Kategorie do 16 let Ano 30
Petr Valíček Kategorie do 6 let Ano
Maxmilian Vita Kategorie do 4 let Ano 1
Dana Vitovská Kategorie do 6 let Ano 72
Marie Vitovská Kategorie do 4 let Ano 73
Lukáš Vojtěšek Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano 16
Michal Votava TJ Sokol Popůvky Kategorie do 6 let Ano 13
Štěpán Votava TJ Sokol Popůvky Kategorie do 8 let Ano 8
Karolína Weisser Kategorie do 12 let Ano 93
Tereza Weisser Kategorie do 10 let Ano 94
jiří zavřel Elite sport Boskovice Kategorie do 12 let Ano 37
adéla zavřelová Elite sport Boskovice Kategorie do 14 let Ano 36
Barbora Žídková Kategorie do 4 let Ano 7