Závody - BIKE VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Lukáš Bednár BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ne
Peter Bednar Tour de Považie BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ne
Petr Bílík Novatop Lapierre BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Ivan Blaško BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano 524
Karel Blažek BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Milan Bureš N-MED Team BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Kateřina Burešová N-MED Team BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Šárka Burešová N-MED Team BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Vít Buriánek X-MEN BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Daniela Cehlárová Skupina přátel lehkého šlapání BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ne
Matěj Coufal BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Roman Částečka Hrabůvka BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Patrícia Dičková Turzovka BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Tomáš Filák BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Josef Gracla BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Jakub Hlavňovský BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Jan Chmiel BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Jan Jakeš BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Jitka Kacířová Icepeak BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ne
René Kajaba Namaste BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Filip Kneifel BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Bohuslav Komín HP TRONIC BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Hana Lagdanová BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Zdeněk Orner Titan Trilife BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Jan Petrů BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Lukas Ranik Redox Slovakia BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Tomáš Seidl Klub bikerů Drogerie Teta BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ne
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Milos Svoboda Stazu design BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Petr Šťastný Sport Import BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Jan Štefko BIKE VALACHY 2021 - 25KM Ano
Filip Tomanec 2B WINNER TEAM BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano
Petr Zahradníček BIKE VALACHY 2021 - 50KM Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Jan Grulík Kategorie do 8 let Ne
Patrik Halvoník AK Stará Bystrica Kategorie do 8 let Ano
Vojtěch Hlavňovský Kategorie do 12 let Ano
Martin Kacíř Valachy Team junior Kategorie do 10 let Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 14 let Ano
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 12 let Ano
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 8 let Ano
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 4 let Ano
Jan Šuráň Kategorie do 10 let Ne
Veronika Šuráňová Kategorie do 4 let Ne
Petr Talla Kategorie do 4 let Ano
Vojtěch Talla Kategorie do 6 let Ano