Závody - NOČNÍ STOPA VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
katarina Adamove Žabka Čadca NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 18
Michal Ambrož fofoši NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 123
Olga Ambrožová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 62
Martin Ambruz Sokol Opatovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 176
Iveta Balejová Skupina přátel lehkého šlapání NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 190
Pavol Baroňák TJ Slovan Skalité NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 166
Jiří Baroš Běžecký areál Pustevny NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 1
Gabriela Bártková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 79
Jan Bartoň LK Veřovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 56
Milan Bartoň NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 192
Petr Bartošek NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 121
Mariana Berzáková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 71
JAROSLAV Beseda zasebe NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 24
Svatopluk Bičan NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 28
Jana Bičanová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 13
Petr Bílík Novatop Lapierre NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 117
Radek Bogar NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 136
Tamás Boldogh Vasas Sc NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 106
Šimon Bořil Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 146
Kateřina Brodová KB Rožnov NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 85
Magda Brodová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 23
Adrian Broj BROJ TEAM ŹLINICE NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 168
Kornel Broj BROJ TEAM ŹLINICE NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 169
Marcel Broj BROJ TEAM ŹLINICE NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 167
Milan Bureš N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 16
Eva Burešová TAE AgriCo s.r.o. NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 65
Kateřina Burešová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 14
Šárka Burešová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 15
Filip Bury NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 193
Daniela Cehlárová Skupina přátel lehkého šlapání NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 69
Ivan Čanecký ŠKP Skalité NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 171
Roman Částečka Hrabůvka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 96
Michal Černý All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 144
Tomáš Černý st. All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 12
Lucie Daňková FTKžije NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 84
Lukáš Dlouhý Příbor NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 128
Vlastimil Dobeš Valašské Meziříčí NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 114
Filip Dvořák Sihelne NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 112
Gabriela Dvořáková Sihelne NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 74
Vít Erben Axesport NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 92
Štefan Farský Dom srdca Martin NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 9
Barbara Ferfecka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 61
Jiří Fiurášek MX VALACH NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 77
Josef Flajšar NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 90
Tomáš Frýdl NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 140
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 27
Pavel Hájek WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 145
Jan Hajzler eVerejneZakazky.cz NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 60
Jiřina Halčařová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 43
Filip Hedera Wolves bike team Lanska NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 126
František Hlaváč MTR NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 139
lukáš hlavatý NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 130
Ondřej Hlavatý NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 135
Karel Hlavica Vivatsport team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 102
Aleš Holáň HC Studénka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 116
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 58
Martin Hořák NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Štefan Hrnko Bytča NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 7
Daniel Hurta SKMVM NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 184
Lukáš Chmiel Ostravičani NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 44
Peter Ivanek GORAL SPORT NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 172
Jozef Jagelka Zubrohlava NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 25
Milan Jagoš SBK Kyjov NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 105
karel janak TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 5
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 55
Miroslav Janota NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 188
Roman Javorský Roman Javorský NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 34
Tomáš Jemelka kovojemelka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 119
Tomáš Jemelka 2 kovojemelka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 177
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 113
Michaela Juříková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 78
Libor Kabilka Mala Viden NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 99
Vít Kadaník NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 22
Jiří Kadla SKMVM NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 183
Alena Kadlecová BK Lysá NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 21
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 59
Rudolf Kafka Házená NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 174
Zbyšek Kawulok NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 187
Denisa Kawuloková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 185
Pavol Kincel NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 189
Ondřej Kobliha WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 52
Petra Kocourková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 66
Martin Koláček NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 110
Radek Konečný NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 197
Helena Kotopulu TITAN Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 46
Pavel Kovář NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 154
Zdeněk Kovář SK Loučka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 95
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 31
Lucie Krupová Klub Biatlonu Rožnov pod Radhoštěm NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 49
Petra Krutílková Forman Kids NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 50
Tomáš Kubín NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 87
Tomáš Kučera Sokol Vsetín NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 20
Jaroslav Kyselý NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 8
Robert Langer NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 131
Marek Ledabyl Easy & Coffee NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 111
Štefan Letavay CK Turzovka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 165
Petr Lobiš NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 104
Anna Lužná Kilpi Racing Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 47
Filip Lužný KILPI RACING TEAM NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 53
Ivo Lužný Kilpi Racing Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 32
Ladislav Lužný OB Havířov NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 39
Vladan Mácha Bartošovický mlýn NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 19
David Machač NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 180
Klára Machalíčková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 81
Jaroslav Maniš Cobram Bike Team/Mattoni Freerun Zlín NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 178
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 11
Helena Merašická NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 17
zbyněk Moural Valašští sporťaci z.s. NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 107
Viliam Mrvečka Zberači zážitkov NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 40
Martin Navařík AC Sportguides Rožnov p.R. NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 160
Ivo Nekvinda N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 88
Ivo Nekvinda ml. N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 124
Martina Nekvindová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 63
Ondřej Novosad Skupina Přátel Lehkého Šlapaní NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 153
Magda Novotná Tchichina run NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 195
Karel Novotný CK čerti Kunčina NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 30
Tomáš Ohera NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 179
Zdeněk Orner Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 3
Martin Orság N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 109
Vojtěch Orság N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 150
Kateřina Orságová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 72
Dušan Oškera NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 91
Matěj Oškera NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 181
Daniela Oškerová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 64
Irena Pagáčová Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 73
Alexandr Paťava SKM VM Val. Meziříčí NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 142
Lukáš Pavelka www.zlinska50.cz NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 127
Martin Pekař WWW.ZLINSKA50.CZ NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 147
Kamil Pichal JOCKEY STÁJE VALENCIO NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 191
KAWULOK Piotr NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 54
jan placzek neni NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 10
Adam Plaček Slabý Odvar NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 129
Zdeněk Podlaha All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 108
Elo Podoben ELOP NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 97
František Pokorný NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 120
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 122
Magdaléna Pospíšilová Valmon Valašské Meziříčí NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 82
Martin Rada Salomon Beskydy NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 161
Nikola Rajnohova 4EVER Cyklo Bulis NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 158
Filip Reiskup #NaDyzajn NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 48
Miroslav Rybařík Malá Vídeň NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 33
Jana Rychlíková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 68
Jan Rychnovský NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 148
Jan Řezníček NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 137
Petr Řezníček Dorostklub Vsetín NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 41
Pavel Skalický Rocktechnik Triatlon NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 38
René Slánský Běhatlon Valašské Klobouky NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 100
Tomáš Slavík TPe Obeciny NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 103
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 35
Bronislava Smetková Torpedo Mikulůvka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 67
Markéta Solnická Motobike klub NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 80
Ivan Solnický Motobike klub NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 2
Ryszard Somerlik NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 170
Vlastimil Sosna Phorská jednota Radhošť NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 6
Michal Srba Skupina Přátel Lehkého Šlapání NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 132
Eliška Srnská Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 83
Radim Srnský Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 57
Martin Stachovič N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 98
Pavel Stařičný NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 152
Pavel Stráský NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 175
Tomáš Stříteský Čerpo-Tomáš Stříteský NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 94
Radek Studený Famky NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 89
Vladimír Sušil NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 173
Radek Světinsky Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 182
Rostislav Svoboda RSRACING YAMAHA NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 118
Iva Svobodová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 196
Ivo Škola Olomouc NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 36
Zuzana Škutilova NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 70
Roman Špičák TITAN Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 149
Petr Šťastný Sport Import NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 51
Apolena Šustková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 75
Ekaterina Šustková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 76
Miroslav Šuška NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 125
Vlastimil Tobolák Moraviaman Team Otrokovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 163
Pavol Tokár ŠUŠKY-HRUŠKY NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 162
Kristýna Tomšová SDH Bratřejov NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 186
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 151
Milan Trlica Skupina Přátel Lehkého Šlapání NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 138
Natália Trocha AK Stará Bystrica NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 155
Tereza Tvarůžkova Ed System Bauer Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 45
Miloš Vaculík NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 133
Radek Vaculík NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 37
Jozef Vasek NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 134
Jiří Večerka #NaDyzajn NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 159
Štefan Verníček NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 4
Jan Veselý Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 143
Petr Vojtěšek All Blacks Otrokovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 115
Barbora Vojtěšková TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 86
Zdeněk Vojtík Březolupy NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 42
Vladislav Vrána TJ Slovan Skalité NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 194
Peter Vranák NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 93
Pavel Wapienik Bez.sk. Cesky Tesin NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 26
Marcelina Wojtyla 43-330 Skoczów NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 157
Józef Wojtyła LKS Pogórze Skipol team/pl NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 164
Marcelina Wojtyła NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne 156
Jan Zámečník AKEZ Kopřivnice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 141
Daniel Žák www.zlinska50.cz NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 101
Dušan Žemlík VIVATSPORT NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 29

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Jakub Adamove TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ano 28
Matěj Ambrož Fofoši Kategorie do 12 let Ano 8
Radek Ambrož Fofoši Kategorie do 10 let Ano 9
Vojtěch Bajer Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano 10
Vojtěch Bernát TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 10 let Ano 62
Vendula Bernátová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ne 104
Martin Bětík J E M M - Team Kategorie do 4 let Ano 41
Jana Bětíková J E M M - Team Kategorie do 10 let Ano 42
Matěj Bludský TITAN Trilife Kategorie do 10 let Ano 71
Tamás Oszkár Boldogh Vasas Sc. Kategorie do 12 let Ano 51
Kateřina Brodová Kategorie do 14 let Ano 47
Marie Březnová Kategorie do 4 let Ano 27
Eliška Císařová Želva Racing Team Kategorie do 6 let Ano 25
Jan Císařová Želva Racing Team Kategorie do 4 let Ano 26
karolína černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 39
Lucie černá TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 12 let Ano 38
Jan Číž Skibi akademie Kategorie do 14 let Ano 66
Vojtěch Číž Skibi akademie Kategorie do 16 let Ano 88
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka - Pržno Kategorie do 4 let Ano 24
Petr Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano 114
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 8 let Ano 99
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 40
Petr Fišer KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 4
Markéta Fišerová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 3
Sára Fojtášková Kategorie do 14 let Ano 68
Šimon Gášek Kategorie do 10 let Ano 80
aleš gelnar skb velke karlovice Kategorie do 12 let Ne 105
Matyáš Grigar Kategorie do 16 let Ano 109
Tomáš Grigar SK Edie team Vsetín Kategorie do 8 let Ano 116
Patrik Halvoník AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 23
Nela Hansová Kategorie do 6 let Ano 85
Samuel Hárych SKMVM Kategorie do 10 let Ano 95
Gabriela Hašová SKM Valašské Meziříčí Kategorie do 12 let Ano 87
Jiří Havlík KOLOKROUŽEK Kategorie do 14 let Ano 67
Daniel Honzírek Kategorie do 6 let Ano 110
Beáta Hrubá BIATLON BOBRKY VSETÍN Kategorie do 10 let Ano 89
Vojtěch Hrubý Kategorie do 14 let Ano 37
Petr Hurta Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí Kategorie do 16 let Ano 92
Vít Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 16 let Ano 48
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 49
Sofie Viktorie Jaklová Kategorie do 10 let Ano 46
Laura Janečková SK Edie team Vsetín Kategorie do 8 let Ano 59
Judita Juračáková ZŠ Trojanovice Kategorie do 10 let Ano 34
Adam Juráň TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano 17
Anna Kacířová Valachy Team junior Kategorie do 12 let Ne 102
František Koňařík Kategorie do 10 let Ano 60
Varvara Konstantinová Sportovní klub mládeže z. s. Kategorie do 10 let Ano 90
Mikis Kotopulos TITAN Trilife Kategorie do 14 let Ano 77
Nikos Kotopulos TITAN Trilife Kategorie do 10 let Ano 78
Vojta Kovanda Kolokroužek Zlín Kategorie do 14 let Ano 112
Lukáš Kovář Kategorie do 6 let Ano 36
Viktor Krampota Kategorie do 10 let Ne 106
Vanda Křížková PKNJ Kategorie do 14 let Ano 45
Jakub Křupala Kategorie do 12 let Ano 111
Marek Latta Kategorie do 14 let Ano 117
Peter Lovíšek Kategorie do 6 let Ano 86
Patrik Machač Kategorie do 14 let Ano 121
Emílie Majerová Kategorie do 12 let Ano 55
Laura Majkráková Kategorie do 10 let Ano 30
Ladislav Maňas Fortex-Ski Moravský Beroun Kategorie do 12 let Ano 33
Matej Mareček TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ne 107
Sofia Masnicová AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 35
Matyáš Matušík Kategorie do 14 let Ano 56
Max Matyáštik Valachy Team junior Kategorie do 12 let Ne 103
Matěj Mazánek TJ Sokol Brno I Kategorie do 10 let Ne 101
Viktor Melicher skiklub Valašské Meziříčí Kategorie do 12 let Ano 53
Robert Mičkal Kategorie do 12 let Ano 54
Dorota Molková Klub biatlonu Vsetín Kategorie do 12 let Ano 98
Ema Molková Klub biatlonu Vsetín Kategorie do 10 let Ano 97
Jan Moural Valaššti sporťáci, z.s. Kategorie do 12 let Ano 69
Anna Nekvindová N-MED Team Kategorie do 14 let Ano 11
Erik Novák TJ Gumárny Zubří Kategorie do 4 let Ano 118
Richard Novák TJ Gumárny Zubří Kategorie do 8 let Ano 15
Nicol Nováková Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano 21
Tereza Nováková Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano 20
Tobiáš Orság N-MED Team Kategorie do 14 let Ano 64
Vojtěch Orság N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 65
Benita Orságová SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 61
Matyáš Orsava Tufo Cyklozákladna Otrokovice Kategorie do 10 let Ano 119
Liliana Oškerová Kategorie do 8 let Ano 18
Michal Pagáč TITAN Trilife Kategorie do 8 let Ano 70
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 12 let Ano 16
Alžběta Pařenicová ZŠ Trojanovice Kategorie do 10 let Ano 31
Nikol Pavlicová TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 12 let Ano 12
Darina Pavlíčková SKB Velké Karlovice Kategorie do 12 let Ano 96
Edita Pavlíčková SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 83
Veronika Pavlíčková SVČ Fokus NJ Kategorie do 16 let Ne 100
Tereza Petrošová SKM Valašské Meiříčí Kategorie do 14 let Ano 79
Lukáš Pokorný Kategorie do 6 let Ano 84
Ctirad Procházka ZŠ Trojanovice Kategorie do 8 let Ano 94
Žofie Procházkova SKIBI Akademie VM Kategorie do 12 let Ano 93
Radmil Schneider Hotel Synot Kategorie do 12 let Ano 6
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 6 let Ano 7
Jan Smolák Kategorie do 6 let Ano 120
Johana Sušilová Kategorie do 10 let Ano 43
Stanislav Špok Kategorie do 12 let Ano 44
Jan Šťastný Kategorie do 8 let Ano 50
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano 2
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 12 let Ano 1
Dorota Štramberská TITAN Trilife Kategorie do 14 let Ano 72
Marek Šulák TITAN Trilife Kategorie do 12 let Ano 76
Lucie Šuláková TITAN Trilife Kategorie do 14 let Ano 75
Kateřina Šupinová TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 12 let Ano 63
Sabina Šušková Kategorie do 6 let Ano 13
Sofia Šušková Kategorie do 10 let Ano 14
Patrik Toman Kategorie do 16 let Ano 108
Katrin Tomaníková Kategorie do 10 let Ano 22
Aurélia Trocha AK Stará Bystrica Kategorie do 4 let Ano 32
Štěpán Třaskoš trhoši Kategorie do 14 let Ano 91
Barbora Vičanová SKI KLUB Valašské Meziříčí Kategorie do 10 let Ano 52
Maxmilián Vítek TJ Sokol Vsetín Kategorie do 16 let Ano 29
Lukáš Vojtěšek TITAN Trilife Kategorie do 12 let Ano 74
Barbora Vojtěšková TITAN Trilife Kategorie do 16 let Ano 73
Martin Volný TJ Gumárny Zubří Kategorie do 12 let Ano 115
Zuzana Walczysková SKB Velké Karlovice Kategorie do 12 let Ano 5
Adam Zádrapa Kategorie do 12 let Ano 81
Kryštof Zádrapa Kategorie do 10 let Ano 82
Jiří Zámečník SKI Klub Valašské Meziříčí Kategorie do 12 let Ano 57
Helena Zámečníková SKI Klub Valašské Meziříčí Kategorie do 10 let Ano 58
Matěj Žáček Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano 113