Závody - NOČNÍ STOPA VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Michal Ambrož fofoši NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Olga Ambrožová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Jiří Baroš Běžecký areál Pustevny NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Gabriela Bártková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Petr Bartošek NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
JAROSLAV Beseda zasebe NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Svatopluk Bičan NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Jana Bičanová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Milan Bureš N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 16
Eva Burešová TAE AgriCo s.r.o. NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Kateřina Burešová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 14
Šárka Burešová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 15
Vít Erben Axesport NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Barbara Ferfecka NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Jiří Fiurášek MX VALACH NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 77
Josef Flajšar NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Filip Hedera Wolves bike team Lanska NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Štefan Hrnko Bytča NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Lukáš Chmiel Ostravičani NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 44
Jozef Jagelka Zubrohlava NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
karel janak TITAN TRILIFE NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Michaela Juříková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Vít Kadaník NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 22
Tomáš Klvaňa Sokol Opatovice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Darina Krausová AKEZ Kopřivnice NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 31
Petra Krutílková Forman Kids NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Tomáš Kubín NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Filip Lužný KILPI RACING TEAM NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive Czech Republic NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 11
Helena Merašická NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 17
Martin Navařík AC Sportguides Rožnov p.R. NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Ivo Nekvinda N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Ivo Nekvinda N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Martina Nekvindová N-MED Team NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Zdeněk Orner Titan Trilife NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Dušan Oškera NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Daniela Oškerová NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
František Pokorný NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano 222
Ivan Solnický Motobike klub NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Vlastimil Sosna Phorská jednota Radhošť NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Radek Studený Famky NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Apolena Šustková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Ekaterina Šustková NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Miroslav Šuška NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Karel Topič dovolenánapřání.cz NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Jiří Večerka #NaDyzajn NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Štefan Verníček NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano
Pavel Wapienik Bez.sk. Cesky Tesin NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ne
Dušan Žemlík VIVATSPORT NOČNÍ STOPA VALACHY 2020 Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Matěj Ambrož Fofoši Kategorie do 12 let Ano
Radek Ambrož Fofoši Kategorie do 10 let Ano
Vojtěch Bajer Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano
Eliška Císařová Želva Racing Team Kategorie do 6 let Ne
Jan Císařová Želva Racing Team Kategorie do 4 let Ne
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka - Pržno Kategorie do 4 let Ano
Petr Fišer KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Markéta Fišerová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano
Patrik Halvoník AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano
Adam Juráň TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano
Anna Nekvindová N-MED Team Kategorie do 14 let Ano
Richard Novak Lk gumarny Zubri Kategorie do 8 let Ano
Nicol Nováková Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano
Tereza Nováková Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano
Liliana Oškerová Kategorie do 8 let Ano
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 12 let Ano 16
Nikol Pavlicová TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 12 let Ano
Radmil Schneider Hotel Synot Kategorie do 12 let Ano
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 6 let Ano
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 12 let Ano
Sabina Šušková Kategorie do 6 let Ano
Sofia Šušková Kategorie do 10 let Ano
Katrin Tomaníková Kategorie do 10 let Ano
Zuzana Walczysková SKB Velké Karlovice Kategorie do 12 let Ano