Závody - BĚHEJ VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Michal Ambrož fofoši BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Štefan Bajcár divé zvery BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Ivan Balíček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Petra Balíčková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Karel Baroš BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Lucie Bordovská BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Radka Bukovská Společné běhání v Čeladné BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Šárka Burešová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 317
Vít Buriánek X-MEN BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Zuzana Buriánková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jana Cieslarová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne
Simona Dopitová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
zuzana dornakova BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jakub Drábek Retofy BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 66
Richard Dyják Malvas bike team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Vít Erben Axesport BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Michal Felgr BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Barbara Ferfecka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jaroslav Fidrich BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Josef Flajšar BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Pavel Fojtů Běhatlon Val.Klobouky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Eva Galaczová TJ TŽ Třinec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Tomas Gracla BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jan Grňa tvurcereklamy.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Pavel Grňa tvurcereklamy.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Zdeněk Hlavačka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Markéta Hlaváčková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Lucie Honzíková LK Team BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Martin Hořák BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jiří Hrazdílek Třanovičtí přespolní žraloci BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 82
Vladimír Chalupa BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Lucie Chudějová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
bohumil jahn BogasTeam BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Michaela Jahnová BOGAS TEAM BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Jan Jakeš BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Tomáš Janek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Filip Jelínek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jakub Ježík BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Tadeáš Ježík BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Pavla Kaderková PaJo BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Alena Kadlecová BK Lysá BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Martina Kahánková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne
Vladimír Kelnar Štramberk BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Zdeněk Kindl BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Katerina Knedlova Mattoni Freerun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Robert Kocián Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 18
Petra Kocourková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Šárka Kolaříková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Jan Konečný BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Kateřina Korvasová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Věra Kotrsová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Darina Krausová dari.farska@post.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Kateřina Krutílková Forman Kids BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Petra Krutílková Forman Kids BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
David Kuchař BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 47
Josef Kvita AKEZ Kopřivnice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Jaroslav Kyselý BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Tomáš Lichý TJ TŽ Třinec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Vladan Mácha Bartošovický mlýn BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 34
Alžběta Machů BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
marketa majkusova BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Filip Malota Takamunka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Květoslava Marešová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Robin Martinec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Kristína Masaryková TK Žabka Čadca BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Zuzana Matyášová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive CR BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Zdeněk Míček BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne
Barbora Mičkalová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Lenka Míčková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Adam Mihalov Prešov BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Martina Novotná tuv sud Rusava bike team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Radomír Nový Erholung BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Martin Orság N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jana Outěřická BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Michal Plánka Mattoni Freerun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Světlana Pomajbíková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
David Procházka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Martin Rada Jěštěd SkyRace BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Marek Roman BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Milan Samiec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Lucie Skřivánková Kolovna KM - BT Morkovice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Monika Spisarová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Jiří Staněk BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Vladimir Stojar SALIX Zlin BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 22
Irena Stojarova SALIX Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 24
Alena Šarmanová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Tomáš Šimíček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Milan Šindel BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Robert Šindler BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jana Šotolová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Klára Špendlíková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Aneta Štrbíková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Jaroslav Švec BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Lenka Švihlová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Filip Tomanec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Veronika Ubrová Fitnesscentrum Body Care Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Michaela Urubková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Zdeněk Valenta BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Iveta Valentova BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Jana Valentová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jiří Večerka #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
zuzana večerková #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Martin Velcer POBŘEŽÍ KOCOVINY BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Radmila Veselková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Michal Vlček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Vladimír Vlček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Drahomír Vrba Koryčany Bikers BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Aleš Vysocký Opavský sportovní klub BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jiří Wagner fitnesscentrum Body Care BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Hynek Zádrapa BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Marcela Zálešáková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Jan Zapletal BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Daniel Zvolánek BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Simona Zvolánková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Michal Žáček Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Matěj Ambrož Fofoši Kategorie do 12 let Ano
Radek Ambrož Fofoši Kategorie do 10 let Ano
Tereza Balíčková Kategorie do 8 let Ano
Kateřina Brodová Kategorie do 14 let Ne
Jan Císař Želva Racing Team Kategorie do 4 let Ano
Eliška Císařová Želva Racing Team Kategorie do 6 let Ano
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka - Pržno Kategorie do 4 let Ano
Dalibor Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano
Patrik Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano
Kamila Drdová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano
Marek Erben Kategorie do 12 let Ano
Sára Erbenová Kategorie do 8 let Ano
Nela Fiurášková BK Rožnov Kategorie do 14 let Ano
Patrik Gášek Kategorie do 4 let Ano
Matěj Gureň HC Spartak Uherský Brod Kategorie do 6 let Ano
Ema Hluchníková Kategorie do 4 let Ne
Beáta Hrubá BIATLON BOBRKY VSETÍN Kategorie do 8 let Ano
Vítek Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano
Terezie Chudějová Kategorie do 10 let Ano
Bohumil Jahn Kategorie do 8 let Ano
Michael Jahn Kategorie do 6 let Ano
Anna-Lucia Fay James Kategorie do 4 let Ano
Adam Juráň TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano
Josefína Kaděrková Ski Petříkov Kategorie do 12 let Ano
Vincent Kolařík Kategorie do 4 let Ano
Lucka Krhovská KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano
Martin Krhovský KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli Kategorie do 16 let Ne
Antonín Křenek Kategorie do 12 let Ano
Jakub Křupala KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva Kategorie do 6 let Ano
Johana Kubová FK Prostřední Bečva Kategorie do 4 let Ano
Ladislav Maňas Fortex-Ski Moravský Beroun Kategorie do 10 let Ne
Jan Moural Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 12 let Ano
Valerie Müllerová Kolokroužek Zlin Kategorie do 8 let Ano
Lucie Outěřická Kategorie do 4 let Ano
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 10 let Ano 16
Nikol Pavlicová Kategorie do 12 let Ano
Adam Petr Kategorie do 4 let Ano
Filip Procházka Kategorie do 4 let Ne
Matyáš Procházka Kategorie do 6 let Ano
Julie Romanová Kategorie do 14 let Ne
Radmil Schneider Hotel Synot Kategorie do 12 let Ano
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 4 let Ano
Jan Smolák ASK Tatra Kopřivnice Kategorie do 6 let Ano
Jiří Staněk Kategorie do 6 let Ano
Michal Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 14 let Ano
Silvie Šimáková Kategorie do 6 let Ano
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 6 let Ano
Stanislav Špok Kategorie do 10 let Ano
Ondřej Šrámek Kategorie do 10 let Ano
Nela Štefková Akez Kopřivnice Kategorie do 12 let Ne
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano
Marek Šulák Kategorie do 12 let Ano
Lucie Šuláková TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano
Michal Švihla Kategorie do 10 let Ano
Natálie Švihlová Kategorie do 6 let Ano
Barbora Švrčinová Kategorie do 6 let Ne
Simona Švrčinová Kategorie do 8 let Ne
Dorian Valent Kategorie do 4 let Ano
Nina Večerková #NaDyzajn Kategorie do 4 let Ano
ETHEL VESELKOVÁ Kategorie do 4 let Ano
Adam Wewiórka Kategorie do 16 let Ano
Jakub Zaoral HC Olomouc Kategorie do 10 let Ano
Lucie Zaoralová AK Olomouc Kategorie do 12 let Ano
Vojtech Zitko Kategorie do 6 let Ano
Jakub Zvolánek Kategorie do 14 let Ano
Votěch Kryštof Zvolánek Kategorie do 8 let Ano