Závody - BĚHEJ VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Šárka Burešová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 317
Zuzana Buriánková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Simona Dopitová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jakub Drábek Retofy BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 66
Michal Felgr BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Barbara Ferfecka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jan Grňa tvurcereklamy.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Pavel Grňa tvurcereklamy.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Martin Hořák BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jiří Hrazdílek Třanovičtí přespolní žraloci BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 82
Lucie Chudějová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jan Jakeš BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Zdeněk Kindl BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Robert Kocián Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 18
Šárka Kolaříková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Jan Konečný BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Kateřina Korvasová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
David Kuchař BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 47
Vladan Mácha Bartošovický mlýn BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 34
Alžběta Machů BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Květoslava Marešová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Robin Martinec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Kristína Masaryková TK Žabka Čadca BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Zuzana Matyášová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive CR BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Barbora Mičkalová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Adam Mihalov Prešov BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Radomír Nový Erholung BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Martin Orság N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Michal Plánka Mattoni Freerun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
David Procházka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Milan Samiec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Roman Smýkal BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne
Jiří Staněk BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Vladimir Stojar SALIX Zlin BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 22
Irena Stojarova SALIX Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 24
Milan Šindel BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Jaroslav Švec BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano
Michaela Urubková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Vladimír Vlček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano
Michal Žáček Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Terezie Chudějová Kategorie do 10 let Ano
Lucka Krhovská KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano
Martin Krhovský KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Jakub Křupala KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 10 let Ano 16
Adam Petr Kategorie do 4 let Ano
Filip Procházka Kategorie do 4 let Ne
Matyáš Procházka Kategorie do 6 let Ne
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano