Závody - BĚHEJ VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Nela Adamcová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 523
Norbert Adamík BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 203
Jan Adamove KYSUCE TEAM CADCA BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 133
Michal Ambrož fofoši BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 61
Nikolay Apostolov BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 89
JANA BACIKOVA Fitcvičenie BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 91
Štefan Bajcár divé zvery BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 53
Martin Bakule Passive technology team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 229
Ivan Balíček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 52
Petra Balíčková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 418
Lucie Balunová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 98
Karel Baroš BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 73
Vojtěch Bednarský TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 192
tomas behun TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 221
Jiří Beneš ledoví muži Studénka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 102
Michal Berecka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 216
Miroslav Bětík J E M. Team Pozlovice BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 451
František Bezák BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 204
Petr Bílík Novatop Lapierre BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 491
Justýna Bittnerová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 543
Renata Bittnerova N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 132
Ondřej Blaha AC Track & Field Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 214
Stanislav Blahunek Spartan training group Přerov BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 135
Lucie Bordovská BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 424
Pavel Brázdil BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 237
Radka Bukovská Společné běhání v Čeladné BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 60
Petra Bumbálková VITAR Team BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 509
Šárka Burešová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 468
Vít Buriánek X-MEN BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 43
Zuzana Buriánková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 25
Vilém Bystroň BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 136
Jana Cieslarová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 527
Roman Cipko BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 16
Jan Coufal N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 153
Karolína Coufalíková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 501
Jana Coufalová MK Seitl Ostrava BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 146
Roman Částečka Hrabůvka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 141
David Čech chevers team BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 453
Eva Čechová SKB Velké karlovice BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 464
martin Čmelík integra BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 186
Patrícia Dičková Turzovka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 530
Jaroslav Dittrich BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 510
Vlastimil Dobeš TJ Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 218
kateřina dorňáková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 443
zuzana dornakova BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 416
Pavel Dorušek BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 551
Jakub Drábek Retofy BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 66
Pavel Dražný BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 173
Simona Drobná BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 459
Pavel Dubčák BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 123
Dušan Ďurajka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 475
Ľubomír Ďurica MKL Kremnica BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 234
Michal Durica BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 249
Richard Dyják Malvas bike team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 70
Abderrahim Elasri TEAM@ELASRI BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 537
Vít Erben Axesport BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 68
Michal Felgr BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 39
Barbara Ferfecka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 20
Martina Fialová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 506
Jaroslav Fidrich BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 42
Jan Filgas BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 99
Ondřej Filgas BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 235
Zuzana Fišerová KOLOKROUŽEK Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 484
Nela Fiurášková BK Rožnov pod Radhoštěm BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 505
Josef Flajšar BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 412
Josef Fojtík BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 546
Pavel Fojtů Běhatlon Val.Klobouky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 54
Miloslav Foret Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 198
aneta Foretova foreti BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 525
Pavla Frňková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 223
Petr Frýdl TRIPAB BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 520
Ivana Frýdlová Děcká TRIPAB BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 499
Markéta Fussová Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 500
Slavomír Gabko Klub biatlonu Vsetín - Bobrky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 195
Tomáš Gabko Klub biatlonu Vsetín - Bobrky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 194
Miroslav Gajdošík MKL-Kremnica BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 230
Eva Galaczová TJ TŽ Třinec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 15
Marc GENTRIC BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 124
Michal Goláň BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 130
David Grác BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 209
Tomas Gracla BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 81
Jan Grňa tvurcereklamy.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 401
Pavel Grňa tvurcereklamy.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 402
Petr Gromus AK Olomouc BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 225
Ondřej Gryc Tesla Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 169
Vojtěch Gryc TJ Tesla Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 482
Kateřina Grycová TJ KOS Tesla Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 163
Petra Grycova TJ Tesla Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 168
Veronika Grycová KOS TJ Tesla Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 138
Pavel Hájek WWW.ZLINSKA50.CZ BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 147
Marek Hanák BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 217
Petr Hanák BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 250
Petr Hanák Sokol Bučovice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 95
Miroslava Hanáková Sokol Bučovice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 96
Stanislav Hanulák BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 470
Iva Hapalová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 200
Petr Harnoš GP Kolín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 93
Mirka Havranová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 534
Jan Hazucha SDH Metyloice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 101
Radka Hazuchová SDH Metylovice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 100
František Hlaváč MTR BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 452
Zdeněk Hlavačka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 430
Markéta Hlaváčková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 414
Robert Hluzák BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 110
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 8
Lucie Honzíková LK Team BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 427
Jan Horáček Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 206
Martin Hořák BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 21
Libor Hrabovský TJ Oznice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 211
Jiří Hrazdílek Třanovičtí přespolní žraloci BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 82
Magdaléna Hrčková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 178
Štefan Hrnko Bytča BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 440
Michal Hrouza BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 207
Simona Hrstková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 516
Vojtěch Hrubý BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 121
Karel Hyjánek KOLOKROUŽEK Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 438
Helena Hýžová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 504
Vladimír Chalupa BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 64
Andrej Chardikov BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 245
Petr Chmura Team Forman BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 97
Petr Choleva Lítací Jelen BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 142
Jarmila Chromcová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 442
Lucie Chudějová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 30
Markéta Chudějová SKB Velké Karlovice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 116
Monika Ivánková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 454
Milan Jagoš SBK Kyjov BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 492
Nela Jagošová SBK Wiki Kyjov BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 493
bohumil jahn BogasTeam BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 77
Michaela Jahnová BOGAS TEAM BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 435
Jan Jakeš BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 26
Zuzana Jakubíková Jogging klub Dubnica nad Váhom BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 529
Eva Jakubkovičová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 515
Kamil Janásek BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 481
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 3
Jitka Janečková Moťková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 469
Tomáš Janek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 72
Martin Janíček Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 449
Roman Janku BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 480
Dgany Janoštík #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 489
Alexis Jeannerod Ed System Bauer team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 197
Filip Jelínek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 67
Jakub Jeřábek Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 49
Jakub Ježík BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 46
Tadeáš Ježík BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 413
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 50
Dominika Jurdakova BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 526
Pavla Kaderková PaJo BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 434
Alena Kadlecová BK Lysá BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 56
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 12
Martina Kahánková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 84
Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 490
Simona Kaminská BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 455
Kristýna Kamlerová Dudková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 105
Zbyšek Kawulok BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 248
Demsa Kawuloková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 549
Vladimír Kelnar Štramberk BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 79
Jiří Kepka Baskeťáci Vsetín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 191
Pavel Keprt Šneci v běhu BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 118
Zdeněk Kindl BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 36
Richard Klika BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 476
Jana Kliková Mattoni FreeRun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 467
Tomáš Klvaňa BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 236
Katerina Knedlova Mattoni Freerun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 428
Jirka Kocián STG Frýdek-Místek BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 473
Robert Kocián Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 18
Natálie Kocourková petae@centrum.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 483
Petra Kocourková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 69
Ivana Kocúrková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 533
Šárka Kolaříková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 409
Jan Konečný BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 37
David Kopřiva BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 448
Markéta Kopuletá BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 536
Kateřina Korvasová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 410
Veronika Korvasová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 447
Radim Korytář Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 181
Markéta Kosteinova BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 228
Věra Kotrsová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 426
Tereza Koutná BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 122
Jiří Kovář Atletický klub Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 541
Pavel Kovář Biatlon Vsetín Bobrky BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 542
Marek Kozel Best4Run BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 201
Darina Krausová dari.farska@post.cz BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 78
Kateřina Krutílková Forman Kids BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 80
Petra Krutílková Forman Kids BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 14
Lenka Krutilová Tatry 361 BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 154
Bohdana Krystková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 439
Michal Křiva BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 139
Pavel Křížek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 115
Miroslav Kubala BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 90
Petr Kubíček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 87
David Kuchař BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 47
Josef Kvita AKEZ Kopřivnice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 75
Martin Kysa Takamunka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 532
Jaroslav Kyselý BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 17
Pavel Lacina BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 240
Martina Latináková ZVONEK SPORT Valašské Klobouky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 190
Marek Lettava Mattoni FreeRun Olomouc BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 196
Hanka Ličková Špalíci BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 155
Nikola Ličková Špalíci BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 157
Radka Ličková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 156
Tomáš Lichý TJ TŽ Třinec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 2
Daniel Loveček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 243
Ivana Lubojacká BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 450
Marek Lukavský BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 233
Filip Lužný KILPI RACING TEAM BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 7
Ivo Lužný Kilpi Racing Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 127
Pavel Lysáček Sport club Kopec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 10
Miroslav Macíček Brose Run BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 472
Tomáš Mácha BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 34
David Machač BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 478
Alžběta Machů BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 35
Barbora Machulková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 119
marketa majkusova BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 411
Tomáš Maliňák Rožnov BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 170
Filip Malota Takamunka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 425
Roman Maňák BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 503
Jiří Marek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 161
Květoslava Marešová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 27
Lenka Marková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 511
Robin Martinec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 9
Jan Martinek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 160
Kristína Masaryková TK Žabka Čadca BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 405
Luboš MATULA Beskydy eXtreme Sport BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 512
Kateřina MATULOVÁ Beskydy eXtreme Sport BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 513
Radim Matyáš Slovácký běžecký klub Kyjov BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 187
Zuzana Matyášová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 403
Hana Melichaříková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 222
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive CR BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 4
Daniel Micola A. C. Sportguides Rožnov pod Radhostem BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 232
Barbora Mičkalová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 408
Lenka Míčková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 421
Adam Mihalov Prešov BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 29
Renata Michálková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 456
Tomáš Milata BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 547
Jiří David Mlýnek Penguin's ski club Ostrava BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 164
Gabriela Mojová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 446
Petr Moravčík BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 176
Karel Munduch BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 535
Anna Nekuindová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 544
Ivo Nekvinda N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 131
Martina Nekvindová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 220
Roman Němec N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 111
Petr Nezdařil BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 445
Beáta Nezdařilová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 444
Pavlína Nováková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 462
Ondřej Novosad Skupina Přátel Lehkého Šlapaní BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 219
Martina Novotná tuv sud Rusava bike team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 13
Karel Novotný CK čerti Kunčina BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 126
Radomír Nový Erholung BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 23
Roman Ochman Třanovičtí přespolní žraloci BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 180
Markéta Omachtová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 437
Barbora Ondryášová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 548
Martin Orság N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 5
Kateřina Orságová N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 134
Jana Otavová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 552
Jana Outěřická BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 422
Vojtěch Panáč Penguins Ski Club Ostrava BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 177
Agáta Pavlicová Erholung team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 143
DAVID PAVLIK The Pavlix BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 486
Michaela Pavlik The Pavlix BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 487
Petr Pavlík BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 113
Ivana Pavlíková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 114
Alena Pawlusová TK Žabka Čadca BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 231
Martin Pekař WWW.ZLINSKA50.CZ BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 184
Olga Pekařová WWW.ZLINSKA50.CZ BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 185
Linda Petrášová Policie ČR BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 171
Michal Plánka Mattoni Freerun Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 6
Elo Podoben ELOP BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 210
Stanislav Pochylý #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 159
Pavlína Poláčková EKOL Team z.s. BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 165
Saša Poledník BPO BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 208
Světlana Pomajbíková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 429
alena porebska BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 224
David Pospíšil FLek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 215
Petr Pospíšil Wagstadt snails BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 494
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 189
Štěpán Pospíšil Valmon Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 495
Eliška Pospíšilová VALMON Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 497
Magdaléna Pospíšilová Valmon Valašské Meziříčí BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 496
Jan Pražan TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 205
David Procházka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 38
Michal Procházka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 125
Martina Procházková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 106
Lucie Pustková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 103
Šárka Půstová VSK Univerzita Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 94
Martin Rada Jěštěd SkyRace BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 183
Julie Rampírová Skialp Dolní Morava BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 129
Filip Reiskup #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 112
Marek Roman BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 59
Zita Rosinová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 109
Radek Rozmahel BK Ludgeřovice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 188
Blanka Říhová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 226
Milan Samiec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 28
Peter Sedala BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ne 227
Eva Sedláčková Alcomex Spring Works BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 150
Ivo Segeč BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 213
Vojtěch Schneider ERHOLUNG TEAM BOLATICE BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 182
Lucie Schulzová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 498
Pavel Skalický Rocktechnik Triatlon BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 151
Klára Skřipská Lítací jelen BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 149
Jan Skřipský Lítací jelen BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 148
Lucie Skřivánková Kolovna KM - BT Morkovice BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 11
Miroslav Skýpala Vozáci Val.Mez. BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 85
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 19
Helena Smetanova BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 539
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 107
Bronislava Smetková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 108
Darina Sobčáková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 441
Monika Spisarová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 419
Daniela Spišáková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 212
Michal Srba Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 179
Martin Stachovič N-MED Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 166
Jiří Staněk BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 407
Jozef Staník Bežecký klub Lysá pod Makytou BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 460
Michal Staník Bežecký klub Lysá pod Makytou BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 461
Štěpán Stloukal KLSG Jablonec n/N & ACT leraK Blansko BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 167
Vladimir Stojar SALIX Zlin BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 22
Irena Stojarova SALIX Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 24
Tomáš Stoklásek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 242
Ivan Stopka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 518
David Strbačka BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 524
Radek Světinsky BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 246
Jan Svoboda BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 244
Karel Sýkora BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 238
Mária Sýkorová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 239
Ilona Szpaková Greiner BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 202
Alena Šarmanová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 40
Vladimíra Šimarová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 550
Tomáš Šimíček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 62
Milan Šindel BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 32
Robert Šindler BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 55
Ivo Škola Olomouc BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 145
Vlastimil Škorňa BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 241
Dominik Škrabal BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 199
Martin Škrabal BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 104
Eva Šobáňová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ne 538
Jana Šotolová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 51
Jan Špaček BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 471
Petr Šťastný Sport Races BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 1
JIŘÍ ŠTEC BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 158
Petr Štekl Salix Zlín BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 152
Aneta Štrbíková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 432
Martin Švajda BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 474
peter švancár BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 507
żaneta švancár BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 508
Jaroslav Švec BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 406
Hana Švecová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 519
Simona Švecova BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 247
Lenka Švihlová BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 436
Pavel Takáč #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 479
Karel Thomayer adeon BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 502
Daniel Tkáč TITAN TRILIFE BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 193
Filip Tomanec BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 65
Miroslav Tomek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 128
Milan Trlica Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 174
Kateřina Trlicová Skupina Přátel Lehkého Šlapání BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 522
Lubomír Trochta BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 466
Markéta Trusinová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 120
Milan Třaskoš Trhoši BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 517
Rostislav Třetina BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 545
Tereza Tvarůžkova Ed System Bauer Team BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 162
Veronika Ubrová Fitnesscentrum Body Care Brno BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 44
Michaela Urubková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 33
Daniela Vaiglová Skupina přátel lehkého šlapání BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 137
Ondřej Valach BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 92
Martin Valenta Smurfit Kappa BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 488
Zdeněk Valenta BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 57
Iveta Valentova BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 423
Jana Valentová BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 58
Zdeněk Valerián Kolokroužek BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 485
Vendula VALO Beskydy eXtreme Sport BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 514
Josef Vančík BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 521
Petr Vaněk Dneska konečně předběhnu Lindu BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 175
Vladimír Vašíček Liberland BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 458
Hana Vašíčková STREAM SWEETENER BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 457
Jiří Večerka #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 71
zuzana večerková #NaDyzajn BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 415
Martin Velcer POBŘEŽÍ KOCOVINY BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 83
Radmila Veselková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 417
Michal Vlček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 76
Vladimír Vlček BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 31
Michaela Vlková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 477
Richard Vodárek BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 144
Zbyněk Vojtěšek BudEx BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 172
Petra Vojtěšková Greiner BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 117
Drahomír Vrba Koryčany Bikers BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 74
Radim Vrba BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 251
Aleš Vysocký Opavský sportovní klub BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 41
Jiří Wagner fitnesscentrum Body Care BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 45
Hynek Zádrapa BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 63
Marcela Zálešáková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 420
Jan Zapletal BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 48
Jan Zavadil BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 465
Miloš Zemaník KKM Čadca BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 140
Miroslav Zgabaj BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 86
Miroslava Zichová Slawex runners BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 463
Daniel Zvolánek BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 433
Simona Zvolánková BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 431
Michal Žáček Titan Trilife BĚHEJ VALACHY 2019 - KRÁTKÁ Ano 404
Renáta Žůrková BĚHEJ VALACHY 2019 - DLOUHÁ Ano 88

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Ellen Mia Adamcová Kategorie do 8 let Ano 204
Jonáš Adamec Kategorie do 6 let Ano 203
Jakub Adamove TK Zabka Cadca Kategorie do 14 let Ano 86
Matěj Ambrož Fofoši Kategorie do 12 let Ano 35
Radek Ambrož Fofoši Kategorie do 10 let Ano 36
Daniel Austin Kategorie do 4 let Ano 98
Robin Austin Kategorie do 6 let Ano 97
Tomáš Baar SK Hranice Kategorie do 10 let Ne 240
Timko Bačík Kategorie do 8 let Ano 14
Dávid Badžgoň HC Frýdek Místek Kategorie do 14 let Ano 163
Lucia Badžgoňová TK Zabka Cadca Kategorie do 12 let Ano 162
Vojtěch Bajer Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano 158
Tereza Balíčková Kategorie do 8 let Ano 26
Kryštof Balun Kategorie do 6 let Ano 123
Adéla Balunová Kategorie do 8 let Ano 122
Alžběta Barošová TJ Valašské Meziříčí Kategorie do 6 let Ano 190
Vojtěch Bernát Kategorie do 8 let Ano 99
Vendula Bernátová Kategorie do 10 let Ano 12
Agáta Bittnerová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 106
Justýna Bittnerová N-MED Team Kategorie do 12 let Ano 107
Robert Bordovský Kategorie do 10 let Ano 125
Vojtěch Bordovský Kategorie do 6 let Ano 42
Kateřina Brodová Kategorie do 14 let Ano 56
Anna Březnová Kategorie do 6 let Ano 164
Marie Březnová Kategorie do 4 let Ano 165
Kvido Bystroň Kategorie do 14 let Ano 115
Nella Cedidlová Podlesí - Křivé Kategorie do 8 let Ano 217
Amálie Cehlárova Skupina přátel lehkého šlapání Kategorie do 4 let Ano 116
Jan Císař Želva Racing Team Kategorie do 4 let Ano 49
Eliška Císařová Želva Racing Team Kategorie do 6 let Ano 48
Jakub Čimbora TK Žabka Čadca Kategorie do 6 let Ne 241
Vikinka Čimborová TK Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ne 219
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka - Pržno Kategorie do 4 let Ano 52
Adina Daňková Kategorie do 14 let Ano 222
Jiří Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 6 let Ano 166
Petr Divín TJ Gumárny Zubří Kategorie do 10 let Ano 167
Alex Drábek HC Černí vlci Rožnov p.R. Kategorie do 12 let Ano 129
Natálie Drábková Atletika Rožnov p.R. Kategorie do 10 let Ano 130
Dalibor Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 27
Patrik Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 28
Kamila Drdová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 29
Vanessa Ďurajková Kategorie do 12 let Ano 127
Marek Erben Kategorie do 12 let Ano 50
Sára Erbenová Kategorie do 8 let Ano 51
Lukáš Filgas ACK Stará ves Kategorie do 8 let Ano 81
Petr Fišer KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 135
Markéta Fišerová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 134
Nela Fiurášková BK Rožnov Kategorie do 14 let Ano 22
Sára Fojtášková TJ Atletika Valasske Mezirici Kategorie do 14 let Ano 205
Karin Fojtíková AK EZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 173
Adéla Galušková Kategorie do 12 let Ano 82
Patrik Gášek Kategorie do 4 let Ano 23
Michaela Gocalová Klub biatlonu Rožnov p.R. Kategorie do 14 let Ano 181
Matěj Gureň HC Spartak Uherský Brod Kategorie do 6 let Ano 57
Marek Hába Kategorie do 6 let Ano 105
Patrik Halvoník Atletický klub Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 71
Aneta Hansová Kategorie do 6 let Ano 188
Nela Hansová Kategorie do 6 let Ano 189
Ondřej Hazucha Kategorie do 12 let Ne 221
Alžběta Holčáková Kategorie do 8 let Ano 10
Mikuláš Holub Kategorie do 4 let Ano 121
Šimon Holub AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 119
Agáta Holubová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 120
Tereza Hostanová N-Med team Kategorie do 4 let Ano 73
Veronika Hostanová N-Med team Kategorie do 4 let Ano 74
Lucie Hrančíková Kategorie do 6 let Ne 237
Anna Hrazdílková Kategorie do 6 let Ano 209
Ema Hrazdílková Kategorie do 8 let Ano 208
Adam Hrdina Kategorie do 6 let Ne 226
Nikola Hrouzová Kategorie do 8 let Ano 113
Vít Hrstka Kategorie do 10 let Ano 150
Jolana Hrstková Kategorie do 12 let Ano 179
Filip Hrtáň Kategorie do 10 let Ano 206
Darina Hrtáňová Kategorie do 6 let Ano 207
Beáta Hrubá BIATLON BOBRKY VSETÍN Kategorie do 8 let Ano 39
Vojtěch Hrubý Kategorie do 14 let Ano 77
Ema Hurta Kategorie do 10 let Ano 2
Šimon Hurta Kategorie do 10 let Ano 1
Tobiáš Hurta Kategorie do 6 let Ano 7
Vítek Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 55
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 142
Gabriel Choleva Lítací Jelen Kategorie do 6 let Ano 218
Bohumil Jahn Kategorie do 8 let Ano 61
Michael Jahn Kategorie do 6 let Ano 62
Sofie Viktorie Jaklová Kategorie do 10 let Ano 201
Jáchym Janeček Kategorie do 12 let Ano 128
Matouš Janíček Kategorie do 6 let Ano 151
Filip Janota Valachbajk team Kategorie do 8 let Ano 156
Jakub Jirsák TJ Rožnov - Biatlon Kategorie do 12 let Ano 171
Judita Juračákova ZŠ Trojanovice Kategorie do 10 let Ne 223
Adam Juráň TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano 21
Martin Kacíř Valachy Team junior Kategorie do 8 let Ne 228
Josefína Kaděrková Ski Petříkov Kategorie do 12 let Ano 60
Stella Karlíková Kategorie do 8 let Ano 118
Adéla Keprtová Šneci v běhu Kategorie do 4 let Ano 94
Matyáš Klika Kategorie do 8 let Ano 84
Tadeáš Klika Kategorie do 12 let Ano 85
Daniel Klimek TK Žabka Čadca Kategorie do 16 let Ne 243
Matej Klimek TK Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ne 239
Vít Klvaňa Kategorie do 4 let Ano 18
Martin Kocourek Běhatlon Valašské Klobouky Kategorie do 10 let Ano 102
František Koňařík Kategorie do 8 let Ano 186
Jan Koňařík Kategorie do 6 let Ano 155
Jiří Koňařík FC Vsetín Kategorie do 12 let Ano 168
Lilien Koščalová Kategorie do 6 let Ano 140
Marek Kováčik TK Žabka Čadca Kategorie do 16 let Ano 109
Vojta Kovanda Kolokroužek Kategorie do 12 let Ano 46
Jiří Kovář Kategorie do 16 let Ano 47
Lukáš Kovář MŠ Rokytnice Kategorie do 6 let Ano 191
Pavel Kovář Biatlon Vsetín Bobrky Kategorie do 14 let Ne 220
David Kovařík Kategorie do 16 let Ano 248
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz Kategorie do 4 let Ano 178
Gabriela Kovaříková Kategorie do 12 let Ano 31
Zuzana Kovaříková Bruslárna.cz Kategorie do 12 let Ano 180
Julie Krestová Kategorie do 10 let Ne 236
Sofie Krestová Kategorie do 8 let Ne 235
Zdeněk Kretek Kategorie do 4 let Ano 170
Veronika Kretková TJ Sokol Kněhyně Kategorie do 6 let Ano 169
Lucka Krhovská KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 5
Martin Krhovský KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 6
Markéta Krupa Klub Biatlon Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 12 let Ano 214
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli Kategorie do 16 let Ano 63
Marek Křižek PKNJ Kategorie do 8 let Ano 90
Martin Křížka Kategorie do 12 let Ano 108
Lucie Křížková AEZ Koprivnice Kategorie do 10 let Ano 89
Jakub Křupala KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 8
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 9
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva Kategorie do 6 let Ano 32
Tomáš Kubala Kategorie do 14 let Ano 83
Tereza Kubalová Kategorie do 14 let Ano 76
Johana Kubová FK Prostřední Bečva Kategorie do 4 let Ano 33
Pavel Lacina AKEZ KOPŘIVNICE Kategorie do 10 let Ano 247
Radim Lacina AKEZ KOPŘIVNICE Kategorie do 8 let Ano 246
Anja Lacinová Kategorie do 6 let Ano 124
Michal Latinák Zvonek sport Valašské Klobouky Kategorie do 8 let Ano 153
Lenka Latináková Zvonek sport Valašské Klobouky Kategorie do 6 let Ano 152
Peter Lovíšek Kategorie do 4 let Ano 70
Nela Lušovská Klub biatlonu Rožnov p.R. Kategorie do 12 let Ano 145
Jirka Lysáček Sport club Kopec Kategorie do 8 let Ano 68
Josef Machaliček Kategorie do 6 let Ne 242
Laura Majkráková TJ Jakl Karviná Kategorie do 10 let Ano 88
Laura Majkusová Atletika Hranice Kategorie do 6 let Ano 93
Ladislav Maňas Fortex-Ski Moravský Beroun Kategorie do 10 let Ano 65
Matej Mareček TK Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ne 224
Zuzana Marečková TK Žabka Čadca Kategorie do 8 let Ne 225
Juraj Masaryk TK Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ne 233
Martin Masaryk TK Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ne 234
Kateřina Matyášová SK NMNM Kategorie do 14 let Ne 230
Max Matyáštik Valachy Team junior Kategorie do 12 let Ne 229
Matěj Melčák AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 79
Ella Mičolova Klub biatlonu Rožnov p. R. Kategorie do 10 let Ano 78
Adam Mierzwicki Kategorie do 4 let Ano 133
Tomáš Mikulka Kategorie do 12 let Ano 154
Jan Moural Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 12 let Ano 38
Valerie Müllerová Kolokroužek Zlin Kategorie do 8 let Ano 17
Nicol Nováková Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano 185
Tereza Nováková Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano 184
Elizabeth Ochmanová Třanovičtí přespolní žraloci Kategorie do 8 let Ano 193
Šarlota Ochmanová Třanovičtí přespolní žraloci Kategorie do 10 let Ano 192
Tobiáš Orság N-MED Team Kategorie do 12 let Ano 111
Vojtěch Orság N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 110
Benita Orságová SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 177
Ema Orságová N-MED Team Kategorie do 6 let Ano 112
Liliana Oškerová Kategorie do 6 let Ano 249
Lucie Outěřická Kategorie do 4 let Ano 30
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 10 let Ano 16
Alexandr Paťava SKM Val. Meziříčí Kategorie do 16 let Ano 75
Šimon Pavelka Biatlon Rožnov Kategorie do 12 let Ano 139
Nikol Pavlicová Kategorie do 12 let Ano 20
Veronika Pavlíčková Fokus-Kondiční běh Kategorie do 14 let Ne 231
Jan Pešl KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 143
Lucie Plevová Biatlon Ostrava Kategorie do 12 let Ano 161
Martina Plevová Biatlon Ostrava Kategorie do 16 let Ano 160
Karolína Pochylá #NaDyzajn Kategorie do 10 let Ano 132
Mikuláš Pochylý #NaDyzajn Kategorie do 12 let Ano 131
Dominik Polách Kategorie do 4 let Ano 232
Lucia Poništová Kategorie do 6 let Ano 141
Filip Pop Atletika Valmez Kategorie do 12 let Ano 215
Ondřej Pop Atletika Valmez Kategorie do 10 let Ano 216
Adam Procházka Kategorie do 8 let Ano 100
Simona Prochazková Kategorie do 6 let Ano 101
Vanesa Pšenicová Kategorie do 4 let Ano 144
Marek Regmund Kategorie do 8 let Ano 95
Michal Regmund Kategorie do 6 let Ano 96
Damian Roman Kategorie do 10 let Ano 196
Jakub Roman Kategorie do 4 let Ano 198
Julie Romanová Kategorie do 14 let Ano 53
Zuzana Romanová Kategorie do 12 let Ano 197
Karolína Růčková KB Rožnov Kategorie do 12 let Ano 202
Nikol Říhová Kategorie do 8 let Ano 149
David Seidl SK Edie tým Vsetín Kategorie do 6 let Ano 172
Kateřina Seidlová SK Edie tým Vsetín Kategorie do 12 let Ano 114
Radmil Schneider Hotel Synot Kategorie do 12 let Ano 13
Ondřej Skoupil ADEON Kategorie do 8 let Ano 157
Jan Smolák ASK Tatra Kopřivnice Kategorie do 6 let Ano 37
Anna Sotorníková Kategorie do 4 let Ano 159
Jiří Staněk Kategorie do 6 let Ano 40
Michal Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 14 let Ano 34
Alicja Svancar Kategorie do 8 let Ano 210
Igor Svancar Kategorie do 4 let Ano 211
Silvie Šimáková Kategorie do 6 let Ano 24
Luděk Šír Kategorie do 6 let Ne 245
Martin Šír Kategorie do 12 let Ne 244
Stanislav Špok Kategorie do 10 let Ano 54
Ondřej Šrámek Kategorie do 10 let Ano 41
Jan Šťastný Kategorie do 6 let Ano 69
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano 4
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano 3
Marek Šulák Kategorie do 12 let Ano 45
Lucie Šuláková TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano 44
Kateřina Šupinová Kategorie do 10 let Ano 87
Jakub Šuška Ponek sk, Čadca 024 01 Kategorie do 12 let Ne 250
Michal Švihla Kategorie do 10 let Ano 66
Natálie Švihlová Kategorie do 6 let Ano 67
Ella Tanistráková Kategorie do 4 let Ne 227
ELIAS TAOUJNI PSG Berani Zlín Kategorie do 8 let Ano 92
RAYANE TAOUJNI Kategorie do 16 let Ano 91
Natalie Thomayerova ADEON Kategorie do 14 let Ano 11
Katrin Tomaníková Kategorie do 8 let Ano 117
Miriam Tomanová Kategorie do 12 let Ano 200
Valérie Tomanová Kategorie do 10 let Ano 199
Aurélia Trocha AK Stará Bystrica Kategorie do 4 let Ano 104
Roland Trocha AK Stará Bystrica Kategorie do 6 let Ano 103
Štěpán Třaskoš Trhoši Kategorie do 14 let Ano 182
Alžběta Tůmová Slabý Odvar Kategorie do 8 let Ano 183
Dorian Valent Kategorie do 4 let Ano 58
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 137
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 138
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 8 let Ano 136
Barborka Vanáková TK Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ano 148
Nataša Vanáková TK Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ano 147
Nina Vanáková TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ano 146
Marek Vančura Kategorie do 8 let Ano 187
Karolína Vaňková Kategorie do 14 let Ano 126
Nina Večerková #NaDyzajn Kategorie do 4 let Ano 59
ETHEL VESELKOVÁ Kategorie do 4 let Ano 25
Adam Vítek Kategorie do 6 let Ano 195
Klára Vítková Kategorie do 6 let Ano 194
Lukáš Vojtěšek VORTEX Bike Team Kategorie do 12 let Ano 176
Barbora Vojtěšková TITAN TRILIFE Kategorie do 16 let Ano 175
Lukáš Volný TJ Gumárny Zubří Kategorie do 8 let Ano 213
Martin Volný TJ Gumárny Zubří Kategorie do 12 let Ano 212
Zuzana Walczysková Kategorie do 10 let Ano 80
Adam Wewiórka Kategorie do 16 let Ano 15
Adam Zádrapa Kategorie do 12 let Ne 238
Tomáš Zápeca Kategorie do 8 let Ano 72
Vojtěch Zápeca Kategorie do 12 let Ano 64
Teodor Změlík Kategorie do 6 let Ano 174
Votěch Kryštof Zvolánek Kategorie do 8 let Ano 43