Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Tomáš Adámek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 196
Anezka Adamikova VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 5
Jan Adamove KYSUCE TEAM CADCA VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 55
katarina Adamove TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 54
Michal Ambrož VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 186
Radek Artim VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 148
Štefan Bajcár divé zvery VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1073
Marek Baláš VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1134
Jiří Baroš Běžecký areál Pustevny VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 118
Gabriela Bártková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 18
Lucia Báthory VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1265
Peter Bednar Tour de Považie VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1100
Václav Bednarský Titan Trilife VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1336
Vojtěch Bednarský TNF Bike Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1348
Tereza Bendová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1001
Daniel Beneš Sintesi Racing VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1264
Jiří Beneš ledoví muži Studénka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1022
František Berčík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1140
Miroslav Bernát HSF VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1036
Michaela Betlachová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 226
Petr Bílík Novatop Lapierre VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 141
Renata Bittnerova N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1061
tomáš bláha hranice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1305
jan Blanik VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 53
Kryštof Blanik VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 319
Jan Blažek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1254
Bronislav Blinka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 51
Jan Blokeš VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1307
Jakub Boček Novatop Lapierre VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1337
Radek Bogar VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1216
Ivo Bouda VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1026
Petr Božek Tiple Vokolo priglu VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1070
Michala Breznická VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 180
Magda Brodová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 45
Michal Brožek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 100
Matěj Burda VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 207
Petr Bureš AD Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 187
Eva Burešová TAE AgriCos.r.o. VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 93
Šárka Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1054
Marek Burian SRTG Havířov VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1123
Vít Buriánek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1119
Zuzana Buriánková VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1118
Stanislav Cabák VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 169
Jan Cahlík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1127
Pavel Cenkner Studénka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1049
michal císař Želva Racing Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 172
Jan Coufal N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1205
Miroslav Čahoj VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1181
Roman Částečka Hrabůvka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 114
Michal Čejka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1120
Miroslav Čelko Wolves Bike Team Lanska - PB VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 202
Petr Čermák Extra Brno VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 258
Kateřina Černá VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1170
Milan Černošek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1300
Hynek Černý VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 82
Tomáš Černý All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1273
Tomáš Černý st. All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 31
milan červinka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 87
Jolana Červinková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 88
MICHAL ČIČALA LOKOMOTIVA LIESKOVE VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1250
Roman Číž ciz.roman@email.cz VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1091
Lenka Čohanová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 52
Martin Čtvrtníček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 151
David Dalajka Slečinky Napajedla VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1269
Pavel Danek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 39
Klára Daňková Kafírníci VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 76
Lucie Daňková FTKžije VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 269
Blanka Dedková AD team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 144
Patrícia Dičková Turzovka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1303
Jaroslav Dittrich VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1335
Ladislav Divina ZEN Brno VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1158
David Dobeš VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 161
Petr Dobš VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 192
Patrik Dohnal ADsport VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 279
Zdeněk Dohnal Zapro team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 287
Petr Doležel VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1322
štefan Dolinay CykloEnergia SVIT VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1058
Pavel Dorušek Dorman's Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 27
Alex Drábek HC Černí vlci Rožnov p.R. VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 16
Jakub Drábek Retofy VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1066
Martin Drabek Zlatý Standard VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 103
Petra Drábková Mamila VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 117
Roman Drápal VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 50
Michaela Drdová MTB Rysová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 183
Adéla Drgová Borci ze židle VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1230
Peter Drška DNT Žilina VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1167
Petr Dřevojánek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 111
Petr Dřevojánek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1279
Monika Dufkova Plavecký klub Znojmo z.s. VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 262
Jakub Duchoň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 247
Josef Duchoň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 49
Michal Dujka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 140
Ondřej Dulanský VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 209
Peter Ďuriač VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 105
Ľubomír Ďurica MKL Kremnica VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1020
Michal Durica DNT VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1175
Jiří Durmon DUVET VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 92
Kvido Durmon durmoni@seznam.cz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 9
Valdemar Durmon DUVET VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 10
Martin Duřpek Alarm Instal Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1344
Filip Dvořák Sihelne VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1313
Gabriela Dvořáková Sihelne VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 143
Martin Dvouletý VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 230
Richard Dyják Malvas bike team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 310
Martina Ehlová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1159
Vít Erben Axesport VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 139
Jaroslav Fabián VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1078
Michal Fárlík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1320
Lukáš Felbaba VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 265
ctirad fiala sokol olomouc bělidla VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 298
Dana Fickerová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1312
Petr Fišer KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 115
Jiří Fiurášek MX VALACH VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 77
Roman Fiurášek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 300
Josef Flajšar VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 132
David Fojtášek BeskydTriatlon racing team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 84
Mirko Fritsch VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1093
Radim Frydrych HP Tronic VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 309
Markéta Fussová Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 246
Šárka Gajdová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 65
Stanislav Gajdůšek SDH Tylovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 154
Juraj Gažur VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 211
Miroslav Gerhard Sokol Opatovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 266
Markéta Giergielová SKIBIKECENTRUM.CZ team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1331
Daniel Gladiš Vltava Fund Craft Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 34
Jarmila Gladišová SKG Brno VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 59
Michal Goláň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 297
Petr Grabacki VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1289
Daniel Grabner VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1133
Tomas Gracla VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1258
Radim Grebik TITAN Trilife VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1350
Jakub Gregůrek Profi hobby sports VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1117
Jan Grňa tvurcereklamy.cz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 44
Lukáš Grňa #Nadyzajn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1257
Pavel Grňa tvurcereklamy.cz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 78
Jiří Guttek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1055
Pavel Hájek WWW.ZLINSKA50.CZ VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1193
Jakub Hájíček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 318
Petr Hanák Sokol Bučovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1187
Miroslava Hanáková Sokol Bučovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1025
Ivo Hanzlík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1126
Iva Hapalová TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1246
David Hatfield VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 210
Eva Hatfield VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 208
Mirka Havranová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1186
Mojmír Havrlant O2 Zlín VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1330
Tomáš Herčko O2 Zlín VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1096
Michael Hlaváč VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 283
Ondřej Hlavatý VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1141
Karel Hlavinka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 273
tomas hodny ttt hradec VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 137
Adam Hofman Titan Trilife VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1182
Kateřina Hofmanová N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1311
Lukáš Holan VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1154
Michal Holčák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1161
Veronika Holíková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 166
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1346
Vladimír Holoubek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1188
Radek Holub Přežít VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 95
Lea Holubčíková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 281
Tomáš Holuša HP Tronic VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 135
Petr Hons VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1247
Daniel Horák Red Bull VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1106
Lukáš Hořák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1262
Martin Hořák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1041
Petr Hozák Red Bull VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1103
Martin Hrabal VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 237
Ondřej Hrachový VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1185
Jiří Hrazdílek Třanovičtí přespolní žraloci VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1278
Hana Hrdličková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 314
Štefan Hrnko Bytča VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1317
Filip Hromčík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1125
Ondrej Hromek Accenture VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1195
Michal Hrouza VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1097
František Hrtánek SCK CYKLO TOUR Súlov VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1324
Jan Hrubý BIATLON BOBRKY Vsetín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 98
Vojtěch Hrubý VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1215
Petr Hubáček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1130
Stanislav Hudeček Mezice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1221
Jiří Husička VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 231
Adam Hustý VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 21
Karel Hyjánek KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 89
Martin Chalupa AMENITY-EXTREM SPORT TEAM VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 317
Lukáš Chlíbek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1128
Pavel Chmelař běhání.cz VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1132
Martin Chovanec VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1138
Lucie Chudějová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1122
Martin Chumchal VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 67
Petra Chumová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 214
Radek Chvíla VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1115
Dominik Ilichman VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1178
Radek Jahn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1068
Tomas Jachan Blansko VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1228
karel janak TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1010
Jiří Janeček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 37
Tomáš Janeček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 179
Jiří Janečka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1260
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1342
Barbara Janíková Meteor Brno VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 57
Roman Januška VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1180
Radim Jaroš Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 61
Jan Jasenský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1147
Marian Jauernik Novogear VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1235
Jiří Javůrek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 127
Martin Javůrek The Maples VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 122
Jakub Ježík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1077
Martin Jirásek DC sport VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1080
Jan Jirkovský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1157
Petr Jura CEP team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1111
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1074
Milan Juráš VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 253
Zuzana Jurášová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 229
Martin Juřík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1183
Lenka Kabátová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 241
Alena Kadlecová BK Lysá VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1281
Monika Kadlecová CK EPIC DOHŇANY VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1339
Zuzana Kadlecová LK Škoda Plzeň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 134
Jan Kadleček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 178
René Kajaba Led-Obrazy VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1239
Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 304
Tomáš Kalousek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 177
martin kapsa Getafe VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 292
Petr Kladiva Atletika Poruba VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1310
Martin Klčovský VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 260
Roman Klinčúch MasTer RK-PB VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1107
Jirka Kocián STG Frýdek-Místek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 316
Robert Kocián Titan Trilife VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1018
Petra Kocourková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 119
Igor Kocurek SKI Kopřivnice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1085
Milan Kolaja DIBOŽESUCH VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1163
Petr Kolář VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 101
Veronika Kolaříková #NaDyzajn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1256
Michal Kolenčík PSVB VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1146
Jakub Kolínek TRUHLÁŘSTVÍ KOLÍNEK VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 14
Josef Kolínek TRUHLÁŘSTVÍ KOLÍNEK VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 96
Kateřina Kolínková TRUHLÁŘSTVÍ KOLÍNEK VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 97
Jiří Komárek Nejceny.cz VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1217
Martin Konfala VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1309
Jakub Koníček Finančné centrum team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1241
Adam Konvička Hello Bank VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1110
Jan Kopecký VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 189
Miroslav Kopecky VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1276
Petr Korcián Fitnessfreedom race team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 62
Petr Korcián Fitnessfreedom race team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1043
Veronika Korvasová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 225
Vilém Korytář VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1267
Jan Kořenek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 47
Michal Kořenek kovo-max.cz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 110
Zdeňka Kořenková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 48
Matěj Kostruh VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 205
Petr Kotásek 53.pluk Opava VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1151
Kateřina Kotlová KotVa team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 228
mikis kotopulos zorba team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 71
Filip Koukol VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1253
Marian Koutny VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 233
Tomáš Koutný STS Kurovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 286
Roman Kováčik TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 128
Boris Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 42
Václav Kovář VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 168
Jana Kozlovská FTKžije VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 271
Tomáš Kozlovský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1057
Tomáš Krajíček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1203
Martin Krátký VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 63
Martin Kratochvíl VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 129
Darina Krausová dari.farska@post.cz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 131
Adam Krčil VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 307
Josef Krčil VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 306
Tomáš Krejčí LOXIA TEAM VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1019
Lukas Krejza Liquid funk VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 165
Jiří Krestýn VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 257
Milan Krhovský KOLOKROUŽEK Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 94
Lenka Križanová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 73
Kateřina Krutílková Forman Kids VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1002
Petra Krutílková Forman Kids VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1338
Robert Krystek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 64
Bohdana Krystková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 36
Michal Kříž VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1171
Pavel Křížek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 121
Jaroslav Křížka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1323
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 112
Miroslav Kubala VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1079
Daniela Kubalová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 113
Radomír Kubaň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 301
Roman Kubát Tým KUBAt VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 12
Markéta Kubátová Tým KUBAt VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 13
Roman Kubica MS BIKE ACADEMY RACING VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1347
Jakub Kučera SDH Želechovice Paseky VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1218
Milan Kučera Sokol Vsetín VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1290
Tomáš Kučera Sokol Vsetín VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1263
David Kuchař VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1047
Lukáš Kuchař ACT Lerak VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1113
Petra Kuchařová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 149
Michal Kulišťák SDH Tylovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 142
Jan Kundrát VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 223
Jan Kundrát VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1282
Vladimír Kundrát VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1249
Barbora Kunovská HK Skoba VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1232
Václav Kupka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1334
Pavel Kutheil A-BENET VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1129
Adéla Kuželová Scutum team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1131
Radek Kynický FitnessFreedom race team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 291
Jaroslav Kyselý VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1277
Pavel Lacina VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 125
Robert Langer VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1011
Radek Látal VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 107
Filip Laža VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1169
Radka Lelková TJ SLAVIA Karlovy Vary VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 138
Peter Lipovsky VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1245
ondrej Lodes VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1168
Michal Lolek TJ Sokol Troubelice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 217
Lenka Lomnická ŠK Achilles Handlová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1319
Martina Lorencová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 200
Daniel Loveček KČT Slečinky Napajedla VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1071
Martin Lučka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 255
Adam Luňák VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 278
Lucie Lustigová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1272
Filip Lužný KILPI RACING TEAM VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1343
Michal Lysáček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1212
Martin Lysoněk Hryzec Mladcová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1056
Vladan Mácha Bartošovický mlýn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1034
David Machač VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1194
Jan Machovčák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1296
marketa majkusova VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 106
alexandra Malanikova naboso VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 182
Michal Malinda Red Bull VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1102
Vladimír Maloň Gumárny Zubří VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1176
Vladimír Maloň Gumárny Zubří VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 175
Filip Malota Takamunka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 155
Lukáš Man PN Bohnice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 234
František Maňas VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 248
Lada Manova VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 296
Pavlína Maráčková TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1293
Marián Mareček TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 123
Peter Marko VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1237
Henrieta Marková VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1261
Robin Martinec VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1116
Kristína Masaryková TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 275
petr materna VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1112
Radek Matuštík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1164
Jana Matuštíková Team LightBIKE VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 56
Zuzana Matyášová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 58
Michal Menich KPHC Turčianske Teplice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1177
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive CR VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 11
David Měrka CYKLOART KOPŘIVNICE VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1299
Roman Mezihorák Fryšták VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1028
Jaroslav Mičkal VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 173
Radek Michl weba VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1137
Jiří Mikel VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1094
Iva Mikelová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 239
Zuzana Mikolášová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 152
Vojtech Milota TGI Broker VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1210
Petra Milotova VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1211
Martin Minář VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1255
Marek Mišík TRISPORT ND VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1236
Jiri Mizera VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 284
Hana Mizerová KotVa Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 312
Pavel Mlčák VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 288
Lukáš Mlýnek ValachMTB VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1219
Nikol Molnárová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 218
pawel moranski VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 293
zbyněk Moural Valašští sporťaci z.s. VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 285
Pavel Muráň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 33
Peter Muráň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 32
Ondřej Muroň Z+M Partner VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1052
Petr Muškát VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 176
Petr Nádeníček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1206
Pavel Nádvorník VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1150
Pavel Nádvorník VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 102
Hana Nádvorníková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 263
Marek Nadymáček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 19
Radim Nadymáček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 193
Daniela Nagyová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 249
Michal Najt VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1280
Michal Najt VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 221
Petr Navrátil Bike team Kaňkovský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1274
Roman Navrátil VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1017
Daniel Nedbal VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1039
Ivo Nekvinda N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1062
Martina Nekvindova N-MED Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 81
Lenka Němcová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1226
Roman Němec N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1063
Martin Němeček Klid na Hruškově VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1099
peter nesticky kozy ven VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1306
David Neústupa Red Bull VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1104
Petr Nevřela VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1328
Ngoc Mai Nguyen VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 185
Lukáš Novák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1192
Martin Novak VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1259
Veronika Nováková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 190
Pavel Novosad SKOB Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 69
Pavel Novosad ml. SKOB Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 2
Zdeňka Novosadová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 167
Irena Novotná Moravec Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 108
Magda Novotná Tchichina run VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1101
Martina Novotná tuv sud Rusava bike team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1333
Jiří Novotný VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 60
Jíří Novotný VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 109
Karel Novotný CK čerti Kunčina VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1087
Rostislav Novotný Bebíčka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1051
Radomír Nový Erholung VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1042
Lucie Odehnalová Poruba VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1329
Zdeněk Ohnůtek Ohnůtek Lucoklima running team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1114
Pavlína Ondrušová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 243
Tomáš Opíchal GHOST RUBENA RACE VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1081
Jakub Oral Univerzita Tomáše Bati Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 219
Zdeněk Orner Titan Trilife VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1012
Martin Orság N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1065
Kateřina Orságová N-MED Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 85
Lukáš Osmančík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1095
Dušan Oškera VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1302
Rastislav Ošťádal VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1160
Ondřej Pagáč Titan Trilife VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1008
Michal Palenica VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 3
Stanislav Palička VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1046
Robert Pařenica VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1144
Jan Pařík Meteor Brno VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 160
Radek Pastorek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1199
Ondřej Pastrňák Red Bull VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1105
Eva Pavelcová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 240
Martin Pavelec Egoé nest VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1225
Lukáš Pavelka www.zlinska50.cz VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1270
Silvie Pavlíčková ASPOT Hulín VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1189
Martin Pekař WWW.ZLINSKA50.CZ VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1229
Olga Pekařová WWW.ZLINSKA50.CZ VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1231
Veronika Peterková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 235
Václav Petrásek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 289
Patrik Petrik Veselsti bojovnici VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1224
Jaroslav Pikart VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 38
Ivona Pikešová BEBÍČKA VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1053
Štěpán Pisklák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1223
Ivana Písková All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 251
Jan Píšek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1148
Pavel Píšek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1121
Radek Píšek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1067
Jan Pítr VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1190
Ivo Pitrman VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1285
JAN PLANKA Bestie Hnojnik VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1234
Pavel Plhal VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1266
Veronika Podhorní Team LightBIKE VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 227
Zdeněk Podlaha All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 136
Elo Podoben ELOP VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1304
Nikola Pokorná VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 153
Aleš Pokorný VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1243
František Pokorný VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 171
Martin Pokorný VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1003
Petr Pokorný VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1088
Roman Pokorný LOXIA team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1165
Viktor Polách VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 162
Kateřina Polcrová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 17
Michaela Poledníková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 245
Martin Popek Hello Bank VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 150
Jiří Porwisz RUN99, Havířov VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1024
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1109
Ivana Potáčová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 212
Petr Prochazka Spěchám za milou VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1314
Radek Provázek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 157
Pavel Prudil Run The World VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 295
Lukáš Ptáček Bonbónci VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 163
Pavel Ptáček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 194
Šárka Půstová KONRAD TOOLS Team Brno VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 28
František Puškáč VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 7
Jiří Puškáč VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 26
Pavel Pytlik RUN 99 Havířov VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1084
Zuzana Pytliková RUN 99 Havířov VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1214
Palo Raček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 133
Martin Rada Jěštěd SkyRace VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1238
Nikola Rajnohova 4EVER Cyklo Bulis VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 8
milan rakus triatlon team trnava VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1014
Luděk Randár VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 1
Anna Randárová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 199
Pavel Rataj erholung team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1242
Filip Reiskup VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1201
Jan Rek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1209
Petr Repík VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 120
Petr RES VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 303
Ladislav Režňák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1037
Břetislav Rohel Luftwaffe VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1240
Marek Roman VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1198
Jan Romaňák VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 294
Miroslav Ronec Bora VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1287
Jakub Rosa PROefekt VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1004
Karel Rössl VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 72
Radek Rozmahel BK Ludgeřovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1092
Marek Rozsypálek Bonbónci VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 261
Marek Rybařík TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1009
Martina Rycková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 41
Jiří Rýdel VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1268
Pavla Ryžovová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 80
Jan Řezníček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1204
Michal Řezníček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 280
Josef Řičičář VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1152
Štěpán Říha VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 91
Blanka Říhová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1283
Janusz Sabela BESKIDZKI WILK VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1332
Jakub Saska VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1325
Igor Satinský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1295
Lenka Sedláčková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 158
Jakub Sekula VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1271
kamil Schneider ERHOLUNG TEAM VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1082
Vojtěch Schneider ERHOLUNG TEAM BOLATICE VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1208
Martin Schovanec VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1162
Pavel Schwarz HP TRONIC VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 99
Jana Sítařová Koncept Brno VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 224
Pavel Skalický Rocktechnik Triatlon VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1038
Marcela Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 130
Tomáš Skrýval Behani.cz VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1145
Lucie Skřivánková Kolovna KM - BT Morkovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1340
Miroslav Skýpala Vozáci Val.Mez. VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1050
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1040
Matej Slivka TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1005
Milan Slivka TK Žabka Čadca VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1090
Jakub Slovák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1213
Petr Smetka Torpedo Mikulůvka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1030
Bronislava Smetková VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1086
Jaromír Smolík VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 29
Jakub Smyček Naparide VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1294
Jakub Sobotka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1033
Michaela Solanská MTB Rysová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 184
Zdeněk Solanský MTB Rysová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 40
Lukáš Solný VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 206
Jiří Souček naBOSo VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 174
Martin Srb Cetelem VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 302
Václav Stach VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1179
Martin Stachovič N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1149
Bára Stašková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 6
Štěpán Stloukal KLSG Jablonec n/N & ACT leraK Blansko VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1007
Lukáš Stojar SALIX Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 23
Vladimir Stojar SALIX Zlin VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 24
Irena Stojarova SALIX Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 25
Žaneta Stojarova Salix Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 22
Ivan Stopka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1098
Jakub Strkáč VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1202
Vladimír Sušil VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1173
Jiri Svarc FCPK VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1048
Petr Svoboda VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1076
Nikola Svobodová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 104
Lukáš Svozil VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 242
Karel Sýkora Sykora Running VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1021
Mária Sýkorová Sykora Running VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1174
Ilona Szpaková Greiner VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 90
Roman Szturc Frydecká střela VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 68
Andrzej Szymanik VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 270
Hynek Ščudla VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 124
Kateřina Ščudlová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 126
David Ševčík Lowellpro racing team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 145
Petr Ševela CENTROPROJEKT VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1016
Petr Ševela Jr. CENTROPROJEKT VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1153
Jiří Šída weba VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1045
Ondřej Šimko Slabý Odvar VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1207
Robert Šindler VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1244
Otakar Šiška VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1139
Andrea Škarková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 75
Ivo Škola Olomouc VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1032
Kristián Škrapko Marcové Zajace VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 282
Radek Škubal AC Sportguides Rožnov p.R. VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1326
Zuzana Škutilova VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1288
Marcel Špaček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 238
Vít Špalek Kolokroužek Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 222
Peter Špaňo VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 79
Petr Špička VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 188
Petr Šťastný Sport Races VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1349
Petr Štekl Salix Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 116
Petr Štěpař certi kuncina VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1031
Petr Štěpař certi kuncina VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 46
Jaroslav Šulák VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 320
Lucie Šuláková Pales Riders VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 159
Tomáš Šumbera VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 201
Michal Švec MTBIKER.SK VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1233
Pavel Takáč #NaDyzajn VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 66
Martin Talaš VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1301
Jakub Těšík VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 191
Milan Těšík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1292
Petr Těšina VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1286
Radek Tilšer VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 203
Kárim Titz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 35
Daniel Tkáč TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1341
Miroslav Tkadlec VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 274
Vlastimil Tobolák Moraviaman Team Otrokovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1035
david toman VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1196
Juraj Tomaskovic HKSKOBA VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1316
Jan Tomášek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 256
Miroslav Tomek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 308
Michaela Topic Dovolenanaprani.cz VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1075
Michaela Topic Dovolenanaprani.cz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 215
Josef Trachtulec Veselsti bojovnici VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1027
Tomas Trachtulec VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1191
Lukáš Trefil SRTG Havířov VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 170
Marek Tretera AC Sportguides Rožnov p. R. VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 311
Milan Trlica Skupina Přátel Lehkého Šlapání VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1298
Martin Trtek DIBOŽESUCH VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 236
Marek Trtík VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 86
Tony Trubiroha VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 195
Milan Třaskoš Trhoši VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 313
Rostislav Třetina TAT 111 VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 4
Michaela Tvrdíková Tia Coco VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 264
Milan Tylich Hurtis´s gym VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1291
Veronika Ubrová Fitnesscentrum Body Care Brno VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1044
Miroslav Uhlár VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1060
Zdenko Uhlár Vrbany VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1059
Dalibor Uhlir at&t VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 252
Lukáš Urminský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1308
Filip Václavík TITAN Trilife VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1345
Adam Vaculík Přežít VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 259
Jiří Vaida Olomouc VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1013
Petr Valíček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 83
Martin Valigura RE/MAX Quality VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 244
Ondřej Valigura VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1222
Adam Valík OB Opava VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 30
Jan Valík VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 20
Lukáš Vávra ValumPRO VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 268
Patrik Vávra ValumPRO VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 267
Zbyněk Vavřín VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1321
Jiří Večerka #NaDyzajn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1142
Michal Večerka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 272
zuzana večerková #NaDyzajn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1143
Václav Večeřa VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1227
Richard Velísek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 198
Petr Venos VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 15
Petr Veselý Slavičín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 146
Tomáš Veverka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1184
Adam Viktorin Slabý Odvar VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1252
František Vinklárek 4ever cyklo Bulis team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 305
Ondřej Vinter VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne 299
Michael Vita VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 156
Šimon Vitásek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 204
Ondřej Vitovský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1124
Ondřej Vlček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1220
Vladimír Vlček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1015
Barbora Vojtěšková TITAN TRILIFE VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1006
Petra Vojtěšková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 220
Martin Vojtíšek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1172
Lucie Volaříková VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1135
Jakub Vondrášek All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 276
Aneta Vondrášková All Blacks Otrokovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 277
Vladimíra Vonsová Run99 VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1072
Martin Votava VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1156
Sabina Vrabcova VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1251
Pavel Vrábel MST Jihlava VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1248
Marian Vráblik VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1166
Pavel Vrána Bonbónci VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 164
Peter Vranák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1089
Martin Vrážel Hlivoňi VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 315
Drahomír Vrba Koryčany Bikers VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1083
Ivo Vrba rocktechnik triatlon VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1275
lukas vrobel kerberos VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 290
honza vybíral VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 43
Tomáš Wojtyla VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1069
Pavel Zajíček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1108
Jiří Zakopal VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 74
Jan Zapletal VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1200
Michael Zeťák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne 1284
Radek Zgarba VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1064
Vladimír Zicháček SKP Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 181
Miroslava Zichová Slawex runners VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 254
Tomáš Zlámal Nutrend-ItalianBikes VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1327
Miroslav Zlatoš VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 147
Jakub Zouhar VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 213
Kristýna Zůbková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 232
Michal Žáček Titan Trilife VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 70
Radovan ŽÁČEK VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 250
Přemysl Žaludek Sdružení kola Malenovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 216
Vítězslav Žamboch VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1136
Vítězslav Žamboch VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 197
Dušan Žemlík VIVATSPORT VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1029
Marek Žídek SRTG PROSTĚOV VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1197
Petr Žídek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1155
Květoslav Žilavý NAPOHODU! bike team Píšť VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1318
Milan Žovinec TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 1023

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Vlastimil Pala, Jiří Šíp, Lucie Žabčíková "Šížapa" VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 392
Roman Maňák, Andrea Čižmářová, Kristýna Helešicová A-MA-TÉ-ŘI VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 397
Karel Sýkora ml., Filip Vabroušek, Matěj Zábojník ALL STARS VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 396
Tomáš Kudela, Kateřina Jarošová, Petr Kudela AVEX SKI VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 370
Petra Balíčková, Ivan Balíček, Zuzana Balíčková Baldateam VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 355
Lenka Míčková, Zdeněk Míček, Jana Outěřická Balónci VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 352
Petr Koplík, Barbora Koplíková, Radek Šesták BaRaPe VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 371
Michaela Šulková, Aneta Doleželová, Vojtěch Zogata Běhny VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 373
Bohuslav Komín, Boris Kovanda, Michal Žáček BoMiBo VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 356
Samuel Horák, Marek Hromada, Adam Juráň Černý blesk VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 391
Jana Janošíková, Petra Koporová, Eva Maliňáková Dračice VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 362
Jiří Jahoda, Pavel Mlčák, Oldřich Vávra Dycky Rožnov VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 358
Eva Vávrová, Ivana Černošková, Jana Nováková Elán&co sport team VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 388
Pavol Tanistrák, Ľubomír Špilko, Gabriela Tanistráková enduro VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 363
Miloslav Foret, martin foret, aneta Foretova foreti VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 383
Daniel Matejík, Václav Bezděk, Ondřej Soukeník Gauneři Zlín VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 359
Marek Hanák, Marie Čiháčková, Petra Hujňáková Hany's team VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 378
Martin Kacíř, Marek Hrubý, Jitka Kacířová Ice Peak VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 368
Ľubomíra Potočná, Veronika Možnarová, Michal Novák Kaliči VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 389
Darina Krausová, Alica Krausová, Vanda Křížková Kapustová trojka VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 385
Radim Vrba, Lukáš Adamík, Karel Věžník Koryčany Bikers VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 361
Jana Pastyříková, Eva Gartnerová, Matěj Vázal LETNÁ GANG VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 400
Pavel Křížek, Ľuboš Kraus, Vlastimír Perna Los Ameteros VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 384
Ondřej Maňák, Filip Maňák, Eliška Maňáková Los Maňos VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 380
Jaryn Pavlica, Jakub Kužel, Tomáš Kužel Monkeys VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 353
Vojtěch Orság, Agáta Bittnerová, Ivo Nekvinda N-MED Juniors VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 367
Milan Bureš, Vladimír Hofman, Vladimír Hofman N-MED Team VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 375
Eva Blažková, Jaroslav Blažek, Jiří Kotlový PegasRallyTeam VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 364
Martin Kareš, Tomáš Smilek, Pavel Švagera Rakeťáci VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 379
Pavlína Nesvadbová, Renata Bártková, Bronislava Kudelová REPETE VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 387
Simona Hrstková, Silvie Fojtášková, Daniel Kulišťák SIDANSI VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 360
Martin Janíček, Kateřina Janíčková, Zuzana Obrová Skupina Přátel Lehkého Šlapání VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 374
Mariana Berzáková, Petra Škutilova, Zuzana Škutilová Stráňavy VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 398
Tomáš Sýkora, Štěpán Hába, Adam Světlík Sykora running VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 399
Martin Kysa, Jan Juza, Filip Malota Takamunka VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 393
Radoslav Bernatík, Stanislav Klívar, Radim Šustek Takamunka 1 VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 357
Iveta Kovaříková, Lucie Macounova, Roman Pitelka Terezka team VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 351
Adrian Sochor, Jakub Ambros, Milan Sochor Ti, co vyhrají VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 372
Lubor Grigorescu, Tomáš Jurajda, Miroslav Pšenica TJ Rožnov pod Radhoštěm VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 395
Lucie Kostková, Zdislava Horná, Lenka Hrubá Triol VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 394
Monika Hřebačková, Adri Kocanová, Roman Šumšal TRISPACECATS VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 376
Markéta Zůbková, Kristýna Golová, Karolína Vojáčková Ty tři holky VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 354
Martin Sváček, Matěj Golda, Josef Mikula Valachy TRIO VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 377
Martin Nagy, Rostislav Večeřa, Miroslava Večeřová Večeřovci I VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 381
Michal Nagy, Klára Jugasová, Tereza Kubecová Večeřovci II VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 382
Jan Dřevojánek, Pavel Obr, Pavel Vaigl Veteráni VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 365
JIRI VALOUSEK, Imad Maly, Barbara Zelena vichr z hor VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 369
Martin Drotár, Maroš Škrak, Františka Škraková Vychodňare VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 366
Iveta Zmrzlíková, Tomáš Krátký, Dušan Strapoň zapařené kalhotky VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 390
Přemysl Zlobický, Bára Zlobická, Klára Zlobická Zlobi Team VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano 386

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Kryštof Adamík Kategorie do 8 let Ano 341
Jakub Adamove TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ne 273
Matěj Ambrož fofoši Kategorie do 12 let Ano 48
Radek Ambrož fofoši Kategorie do 10 let Ano 51
Daniel Austin Kategorie do 4 let Ano 338
Robin Austin Kategorie do 6 let Ano 146
Bedrich Bačík Kolokroužek Kategorie do 8 let Ano 346
Otakar Bačík Kolokroužek Zlín Kategorie do 6 let Ano 348
Barbora Bačová Běhatlon Val.Klobouky Kategorie do 12 let Ne 329
Anna Bajčíková SKI KLUB Valašské Meziříčí Kategorie do 14 let Ano 222
Vojtěch Bajer Titan Trilife Kategorie do 12 let Ano 309
Oliver Baláš Kategorie do 4 let Ano 133
Mia Balášová Kategorie do 8 let Ano 132
Tomaš Bařinová ŠSK při ZŠ Želechovice nad Dřevnicí Kategorie do 8 let Ano 38
Erika Běčáková LSK Kategorie do 10 let Ano 323
Izabel Běčáková LSK Kategorie do 8 let Ano 324
Adéla Bělobradičová Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 12 let Ano 160
Nelly Belžíková Kategorie do 10 let Ano 301
Agáta Bittnerová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 56
Justýna Bittnerová N-MED Team Kategorie do 12 let Ano 57
Anna Blažková Kategorie do 4 let Ano 225
Viki Blažková Kategorie do 4 let Ano 226
Matěj Bludský Titan Trilife Kategorie do 10 let Ano 243
Denisa Bodurková Kometa Kralovice Kategorie do 12 let Ano 333
Jindřich Boháč Kategorie do 4 let Ano 1
Žaneta Boháčová Kategorie do 6 let Ano 157
Ema Bonková Kategorie do 12 let Ano 269
Sam Borovica Kategorie do 4 let Ano 145
Sofie Borovicová Kategorie do 8 let Ano 138
Stella Borovicová Kategorie do 6 let Ano 139
Kristián Brezáni Maratón klub Rajec Kategorie do 14 let Ano 134
Kateřina Brodová Kategorie do 14 let Ano 86
Štěpán Bruger SK Kopřivnice Kategorie do 14 let Ne 295
Anna Březnová Kategorie do 6 let Ano 181
Marie Březnová Kategorie do 4 let Ano 182
Kateřina Burešová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 185
Linda Burešová žádný Kategorie do 12 let Ano 189
Eduard Čechmánek AD Team Kategorie do 8 let Ano 214
Oliver Čechmánek AD Team Kategorie do 6 let Ano 224
Dominik Černý Orel Vyškov Kategorie do 8 let Ano 250
Vikinka Čimborová TK Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ano 188
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka - Pržno Kategorie do 4 let Ano 71
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ Kategorie do 14 let Ano 314
Jakub Dedek AD team Kategorie do 8 let Ano 152
Matěj Dedek AD team Kategorie do 10 let Ano 151
Eliška Divinová Kategorie do 4 let Ano 45
Martin Dohnal Zapro team Kategorie do 14 let Ne 328
Julie Dohnalová Běhatlon Val. Klobouky Kategorie do 12 let Ano 236
Alex Drábek HC Černí vlci Rožnov p.R. Kategorie do 12 let Ano 260
Natálie Drábková Atletika Rožnov p.R. Kategorie do 10 let Ano 123
Dalibor Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 228
Patrik Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 229
Kamila Drdová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 230
Diana Drotárová Kategorie do 4 let Ano 72
Ema Dřevojánková SKIBI akademie Kategorie do 10 let Ano 263
Veronika Dřevojánková Kategorie do 10 let Ano 99
Matouš Duda Kategorie do 8 let Ano 315
Mikuláš Duda Kategorie do 6 let Ano 316
Jakub Dufek Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 4 let Ano 167
Tomáš Dufek Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 14 let Ano 159
Vendula Durmonová DUVET Kategorie do 6 let Ano 88
Richard Feber Kategorie do 6 let Ano 254
Roland Feber Kategorie do 4 let Ano 255
Antonín Fic Kategorie do 6 let Ano 325
Markéta Ficová Kategorie do 4 let Ano 326
Petr Fišer KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 177
Markéta Fišerová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 176
Nela Fiurášková BK Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 14 let Ano 191
Kristian Fojtášek BeskydTriatlon racing team Kategorie do 12 let Ano 61
Sára Fojtášková Kategorie do 14 let Ano 28
Katerina Fojtu Alcedo Vsetin Kategorie do 12 let Ne 294
Tobiáš Frydrych Kategorie do 12 let Ano 47
Filip Fuchs SKI Soláň Kategorie do 12 let Ano 168
Barbora Fuchsová SKI Soláň Kategorie do 16 let Ano 169
Lada Fusková VRV Team Kategorie do 16 let Ano 186
Václav Gajda Kategorie do 10 let Ano 10
Veronika Gajdůšková Kategorie do 6 let Ne 289
Adéla Galušková Kolokroužek Zlín Kategorie do 12 let Ne 298
Patrik Gášek Kategorie do 4 let Ano 76
Matěj Gureň HC Spartak Uherský Brod Kategorie do 6 let Ano 270
Maxmilian Guttek Nstt Rixensart Belgium Kategorie do 12 let Ano 66
Mikolas Guttek Kategorie do 4 let Ano 217
Elisa Guttekova Nstt Rixensart Kategorie do 10 let Ano 216
Aneta Hansová Kategorie do 6 let Ano 91
Nela Hansová Kategorie do 6 let Ano 92
Tom Herčko O2 TEAM Kategorie do 4 let Ano 175
Vítek Herčko 02 TEAM Kategorie do 14 let Ano 194
Amélie Marie Hlavinková Kategorie do 6 let Ano 201
Evelína Hodná ON-OFF Team Kategorie do 12 let Ano 144
Vilém Hodný ON-OFF Team Kategorie do 14 let Ano 143
Matěj Horák TK Deza Kategorie do 10 let Ano 30
Samuel Horák PK Zlín Kategorie do 16 let Ano 29
Tereza Hostanová Kategorie do 4 let Ano 277
Anna Hrazdílková Kategorie do 6 let Ano 249
Ema Hrazdílková Kategorie do 8 let Ano 248
Tobiáš Hrbáček Kategorie do 6 let Ano 336
Magdaléna Hrbáčková Kategorie do 4 let Ano 337
Marek Hromada TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano 31
Beáta Hrubá BIATLON BOBRKY VSETÍN Kategorie do 8 let Ano 93
Ema Hrubá Kategorie do 8 let Ano 257
Vojtěch Hrubý Kategorie do 14 let Ano 256
Martin Hruda Drahanský sport team Kategorie do 6 let Ano 200
Petr Hruda Drahansky sport team Kategorie do 8 let Ano 199
Tomáš Hruda Drahanský sport team Kategorie do 10 let Ano 198
Viktor Hruška Kategorie do 4 let Ano 15
Lucia Hudoková Dubnica nad Váhom Kategorie do 12 let Ano 282
Vítek Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 24
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 25
Nikola Chovanečková SK Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 110
Martin Chumchal Kategorie do 16 let Ano 11
Bohumil Jahn BogasTeam Kategorie do 8 let Ano 232
Michael Jahn BogasTeam Kategorie do 6 let Ano 233
Štěpán Jahoda Ski Soláň Kategorie do 8 let Ano 39
Ema Magdalena Jaklová SK Edie Team Kategorie do 12 let Ano 124
Nella Gabriela Jaklová SK Edie Team Kategorie do 8 let Ano 125
Lucie Jančálková SK Kopřivnice Kategorie do 16 let Ano 261
Michaela Janošíková TJ Alcedo Vsettín Kategorie do 12 let Ano 64
Filip Janota Valachbajk Cyklomira Kategorie do 8 let Ano 241
Andrea Jarošová Kategorie do 10 let Ano 174
Filip Jirkovský Kategorie do 4 let Ano 35
Jakub Jordán Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 12 let Ano 161
Judita Juračáková ZŠ Trojanovice Kategorie do 10 let Ano 262
Adam Juráň TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano 41
Martin Kacíř Valachy Team junior Kategorie do 8 let Ne 275
Anna Kacířová Valachy Team junior Kategorie do 12 let Ne 274
Barbora Kadlecová LK Škoda Plzeň Kategorie do 12 let Ano 128
Žofie Kadlecová LK Škoda Plzeň Kategorie do 10 let Ano 127
Jan Karafiat Ski klub Koprivnice Kategorie do 8 let Ano 8
Ondrej Karafiat Ski klub Koprivnice Kategorie do 10 let Ano 7
Zuzana Kasmanová Maratón klub Rajec Kategorie do 16 let Ano 234
Vaclav Klakurka Mg Bike team Kategorie do 4 let Ano 342
Anna Klakurkova Mg Bike team Kategorie do 6 let Ano 343
Alexandra Klčovská Kategorie do 10 let Ano 148
Ema Klimešová Kategorie do 6 let Ano 278
Jakub Kocurek Štramberk Kategorie do 12 let Ano 60
Jakub Komárek ACT leraK Blansko Kategorie do 12 let Ano 311
Tomáš Komárek ACT leraK Blansko Kategorie do 16 let Ano 310
Daniel Komzák Kategorie do 4 let Ano 90
Jakub Komzák Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 10 let Ano 164
Tobiáš Komzák Kategorie do 4 let Ano 67
Tomáš Konečný Kategorie do 10 let Ano 231
Matěj Kornel LSK-FM Kategorie do 14 let Ano 279
Ondřej Kornel Kategorie do 8 let Ano 281
Tomáš Kornel LSK-FM Kategorie do 12 let Ano 280
Mikis Kotopulos Titan trilife Kategorie do 14 let Ano 149
Nikos Kotopulos Titan trilife Kategorie do 10 let Ano 150
Vít Kotůlek Kategorie do 6 let Ano 312
Martina Kotůlková Kategorie do 14 let Ano 142
Matyáš Koudelka Kategorie do 14 let Ano 193
Lucie Koudelková Kategorie do 12 let Ano 192
Tomáš Koutný STS Kurovice Kategorie do 12 let Ano 215
Lukáš Kováč Obycejnejkluk Kategorie do 10 let Ne 288
Marek Kováčik TK Žabka Čadca Kategorie do 16 let Ano 115
Vojtěch Kovanda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 87
Adam Kovář Kategorie do 6 let Ano 63
Lukáš Kovář MŠ Rokytnice Kategorie do 6 let Ano 179
Jakub Kovařík Bruslárna.cz Kategorie do 14 let Ano 235
Luděk Kovařík Bruslárna.cz Kategorie do 8 let Ano 237
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz Kategorie do 4 let Ano 313
Filip Kraus LSK FM Kategorie do 12 let Ano 42
Lucka Krhovská KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 122
Martin Krhovský KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 121
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM Vsetín Kategorie do 12 let Ano 116
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM Vsetín Kategorie do 10 let Ano 117
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli Kategorie do 16 let Ano 89
Marek Křížek PKNJ Kategorie do 8 let Ano 109
Martin Křížka Kategorie do 12 let Ano 44
Vanda Křížková PKNJ Kategorie do 14 let Ano 108
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 75
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva Kategorie do 6 let Ano 111
Tomáš Kubala Kategorie do 14 let Ano 101
Vojtěch Kubala Kategorie do 16 let Ano 102
Tereza Kubalová Kategorie do 14 let Ano 100
Johana Kubová FK Prostřední Bečva Kategorie do 4 let Ano 112
Josef Kuchař ACT LERAK Kategorie do 12 let Ano 303
Pavel Lacina AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 266
Radim Lacina AKEZ Kopřivnice Kategorie do 8 let Ano 267
Anja Lacinová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 6 let Ano 268
Jan Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 154
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 156
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 155
Terezie Lušovská Kategorie do 4 let Ano 40
Jirka Lysáček Sport club Kopec Kategorie do 8 let Ano 147
Ivana Máchová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 16 let Ano 104
Laura Majkráková SK Kohouti Pržno Kategorie do 10 let Ano 73
Adam Maliňák Kategorie do 10 let Ano 286
Ladislav Maňas Fortex-Ski Moravský Beroun Kategorie do 10 let Ano 208
Matej Mareček TK Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ano 113
Nikola Marjaková Triatlonový klub Žabka Čadca Kategorie do 16 let Ne 299
Rozalie Anna Martinák SKI Mez Vsetín Kategorie do 12 let Ano 245
Max Matyáštik Valachy Team junior Kategorie do 12 let Ne 276
Laura Medková Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 12 let Ano 162
Karla Menclová Kategorie do 6 let Ano 62
Luisa Menclová Triatlon Plzeň Kategorie do 10 let Ano 153
Adéla Mičkalová Kategorie do 6 let Ano 332
Adam Mierzwicki MTR Kategorie do 4 let Ano 178
Jakub Mierzwicki Kategorie do 4 let Ano 327
Matyáš Minařík KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ne 287
Klára Miskarova Kategorie do 6 let Ano 331
Aneta Miškářová Kategorie do 4 let Ano 2
Josefína Mládenková SK Skol Brno Kategorie do 12 let Ano 197
Johana Mlčáková Kategorie do 14 let Ano 187
Jan Moural Valaššti sporťáci, z.s. Kategorie do 12 let Ano 207
Anna Mouralová Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 8 let Ano 209
Valerie Müllerová Kolokroužek Zlin Kategorie do 8 let Ne 293
Ondrej Muráň Kategorie do 16 let Ano 4
Markéta Navrkalová Kategorie do 12 let Ano 163
Anna Nekvindova N-MED Team Kategorie do 14 let Ano 59
Barbora Novotná SILVINI children Kategorie do 10 let Ano 244
Justýna novotná moravecteam Kategorie do 10 let Ano 95
David Orság Kategorie do 4 let Ano 135
Sebastian Orság Kategorie do 12 let Ano 292
Tobiáš Orság N-MED Team Kategorie do 12 let Ano 79
Vojtěch Orság N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 78
Ema Orságová N-MED Team Kategorie do 6 let Ano 80
Liliana Oškerová Kategorie do 6 let Ano 302
Lucie Outěřická Kategorie do 4 let Ano 98
Aneta Paličková Lešetín II Kategorie do 8 let Ano 13
Karolína Paličková Lešetín II Kategorie do 10 let Ano 12
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 19
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 10 let Ano 16
Nikol Pavlicová TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 12 let Ano 96
Barbora Pavlisová CK Epic Dohňany Kategorie do 12 let Ano 190
Apolena Pechová Kategorie do 10 let Ano 14
Jan Pešl Kolokroužek Zlín Kategorie do 10 let Ano 74
Adam Petr Kategorie do 4 let Ano 55
Libor Petráš Kategorie do 4 let Ano 184
jáchym petrucha Kategorie do 6 let Ano 334
Borivoj Pilat KOB Kladno Kategorie do 14 let Ano 307
Jaromir Pilat KOB Kladno Kategorie do 10 let Ano 306
Amalie Pilatova KOB Kladno Kategorie do 16 let Ano 308
Jan Piskač Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 14 let Ano 240
Jan Pítr Fbc Sokol Frenštát p. R. Kategorie do 10 let Ano 196
Jakub Polcr Kategorie do 12 let Ano 322
Karolína Polcrová Kategorie do 12 let Ano 321
Dominik Procházka Kategorie do 6 let Ano 27
Marko Procházka Kategorie do 10 let Ano 26
Oliver Punge SK Přerov Kategorie do 16 let Ano 94
Samuel Punge SK Přerov Kategorie do 14 let Ano 210
Nikol Puškáčová Kategorie do 14 let Ano 68
Veronika Ramertová Kategorie do 14 let Ano 335
Eduard Rek Kategorie do 6 let Ano 33
Daniel Res Mattoni Freerun Zlín Kategorie do 6 let Ano 253
Vojtěch Rosenberg STS Kurovice Kategorie do 14 let Ano 218
Denis Rulf Kategorie do 12 let Ano 17
Tobias Rulf Kategorie do 10 let Ano 18
Karolína Rychlá Fortex ski Moravský Beroun Kategorie do 12 let Ano 284
Jakub Rychlý Kategorie do 4 let Ano 285
Adéla Řehůřková Brno Kategorie do 6 let Ano 251
Elena Řehůřková Brno Kategorie do 8 let Ano 58
Patrik Řezníček FC Zlín Kategorie do 12 let Ano 339
Štěpán Řezníček FC vsetín Kategorie do 14 let Ano 340
Emma Říhová Kategorie do 6 let Ano 85
Nikol Říhova Kategorie do 8 let Ano 84
Oliver Samák Cycling Academy Bratislava Kategorie do 10 let Ne 271
Adam Sedláček Kategorie do 12 let Ano 5
Amélie Sedláčková Kategorie do 10 let Ano 6
Kateřina Seidlová SK Edie tým Vsetín Kategorie do 12 let Ano 106
Radmil Schneider Hotel Synot Kategorie do 12 let Ano 126
Vanesska Schneiderová Hotel Synot Kategorie do 4 let Ano 105
Adriana Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín Kategorie do 8 let Ano 345
Šimon Sláma OB Luhačovice Kategorie do 14 let Ano 202
Emílie Inka Slámová OB Luhačovice Kategorie do 8 let Ano 204
Julie Slámová OB Luhačovice Kategorie do 10 let Ano 203
Adrian Sochor Plavecký klub Nový Jičín Kategorie do 16 let Ano 170
Vilém Sochor Plavecký klub Nový Jičín Kategorie do 10 let Ano 173
Amálie Sochorová Plavecký klub Nový Jičín Kategorie do 14 let Ano 171
Evelína Sochorová Kategorie do 12 let Ano 172
Adam Solař Mattoni FreeRun Zlín Kategorie do 12 let Ano 259
Jan Solař Mattoni FreeRun Zlín Kategorie do 10 let Ano 258
Ondřej Soukup Kategorie do 4 let Ano 300
Jiří Staněk Kategorie do 6 let Ano 221
Michal Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 14 let Ano 220
Kristýna Stojarová SALIX Team Kategorie do 16 let Ano 32
Martin Surma LSK Frýdek-Místek Kategorie do 14 let Ano 246
Ema Surmová LSK Frýdek-Místek Kategorie do 10 let Ano 247
Ella Surovcová SK EDIE TEAM VSETÍN Kategorie do 8 let Ano 77
Simon Svozil Kategorie do 6 let Ano 107
Jáchym Šafránek Elite Sport Boskovice Kategorie do 12 let Ano 3
Anna Šafránková Elite Sport Boskovice Kategorie do 10 let Ano 37
Ondřej Ščudla Kategorie do 12 let Ano 114
Tereza Šenkeriková Kategorie do 14 let Ne 330
Adéla Šenkeříková Kopřivnice Kategorie do 6 let Ano 137
Lucie Šenkeříková AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 183
Lucir Šenkeříková SK Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 136
Simona Šenkeříková AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 180
Silvie Šimáková Kategorie do 6 let Ano 43
Tobiáš Šimčák LSK F-M Kategorie do 16 let Ano 239
Martin Šír Kategorie do 12 let Ano 350
Damián Škrak Kategorie do 4 let Ano 50
Stanislav Špok Kategorie do 10 let Ano 70
Barbora Šťastná TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 12 let Ne 290
Jan Šťastný Kategorie do 6 let Ano 283
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano 23
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano 22
Dorota Štramberská TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano 195
Marek Šulák SK EDIE TEAM Kategorie do 12 let Ano 82
Lucie Šuláková TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano 81
Emily Švarcová Porg Kategorie do 8 let Ano 304
Linda Švarcová Porg Kategorie do 12 let Ano 305
Jakub Švéda Kategorie do 10 let Ano 219
Erik Tala Mg Bike team Kategorie do 14 let Ano 344
Ella Tanistráková Kategorie do 4 let Ano 158
Jakub Tesařík CYKLOTEAM KOLARNA Kategorie do 12 let Ano 65
Patrik Toman Bike Pro Racing Kategorie do 14 let Ne 291
Aleš Tomaník Kategorie do 12 let Ano 206
Katrin Tomaníková Kategorie do 8 let Ano 205
Miriam Tomanová Kategorie do 12 let Ano 103
Štěpán Třaskoš Trhoši Kategorie do 14 let Ano 227
Ondřej Ulman Kategorie do 8 let Ano 272
Zuzana Vacková Kategorie do 6 let Ano 223
Antonín Valerián Kolokroužek Zlín Kategorie do 10 let Ano 347
Ondřej Valerián Kolokroužek Zlín Kategorie do 8 let Ano 349
Jiří Valík Kategorie do 10 let Ano 53
Matěj Valík Kategorie do 14 let Ano 52
Ema Valíková Kategorie do 6 let Ano 54
Tereza Vávrová Kategorie do 8 let Ano 130
Tobiáš Vavřín Kategorie do 12 let Ano 238
Sebastian Veliký TJ Slezan FM Kategorie do 14 let Ano 46
Mikuláš Veselý AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 118
Marie Vinklárková MG bike team Kategorie do 16 let Ano 265
David Vitásek Kategorie do 12 let Ano 69
Tobiáš Vítek Kategorie do 14 let Ano 83
Dana Vitovská Kategorie do 4 let Ano 9
Alžběta Vlčková Atletika Vizovice Kategorie do 6 let Ano 320
Markéta Vlčková Atletika Vizovice Kategorie do 10 let Ano 319
Viktor Vojtěšek Greiner Kategorie do 6 let Ano 252
Barbora Vojtěšková Titan Trilife Kategorie do 16 let Ano 264
Matyáš Vorbis Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 8 let Ano 166
Tomáš Vorbis Plavecký klub Znojmo z.s. Kategorie do 8 let Ano 165
Michal Votava Kategorie do 4 let Ano 36
Štěpán Votava Kategorie do 6 let Ano 34
jan vrobel Kategorie do 8 let Ano 141
richard vrobel kerberos Kategorie do 10 let Ano 140
Zuzana Walczysková SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 242
Adam Wewiórka Kategorie do 16 let Ano 129
Daniel Wilkinson TITAN TRILIFE Kategorie do 10 let Ne 296
Sam Wilkinson TITAN TRILIFE Kategorie do 6 let Ne 297
Selina Yazici Kategorie do 6 let Ano 49
jiří Zavřel elite sport boskovice Kategorie do 10 let Ano 21
adéla Zavřelová elite sport boskovice Kategorie do 12 let Ano 20
Štěpán Zbořil Kategorie do 4 let Ano 317
Markéta Zbořilová Kategorie do 12 let Ano 318
Lukáš Zbranek Kategorie do 6 let Ano 119
Michaela Zbranková Kategorie do 4 let Ano 120
Laura Zichová Slawex runners Kategorie do 8 let Ano 131
David Zikmund Kategorie do 6 let Ano 97
Přemysl Žaludek cyklogat Kategorie do 6 let Ano 211
Barbora Žaludková cyklogat Kategorie do 12 let Ano 213
Tereza Žaludková cyklogat Kategorie do 10 let Ano 212