Závody - VALACHY MAN

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Michal Ambrož VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Marek Baláš VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Tereza Bendová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
František Berčík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Michala Breznická VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Šárka Burešová N-MED Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 17
Vít Buriánek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Zuzana Buriánková VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Stanislav Cabák VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Jan Cahlík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Pavel Cenkner Studénka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
michal císař Želva Racing Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Michal Čejka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Martin Čtvrtníček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Pavel Danek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Klára Daňková Kafírníci VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Ladislav Divina ZEN Brno VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
David Dobeš VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Jakub Drábek Retofy VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 66
Martin Drabek Zlatý Standard VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Michaela Drdová MTB Rysová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Martina Ehlová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Barbara Ferfecka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Martin Fridrich VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Vendula Fridrichová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Petr Frýdl TRIPAB VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Ivana Frýdlová Děcká TRIPAB VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Radim Frydrych HP Tronic VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne
Šárka Gajdová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Stanislav Gajdůšek SDH Tylovice VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Daniel Gladiš Vltava Fund Craft Team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Jarmila Gladišová SKG Brno VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Daniel Grabner VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jan Grňa tvurcereklamy.cz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 44
Pavel Grňa tvurcereklamy.cz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 78
Jiří Guttek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Ondřej Hlavatý VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Lukáš Holan VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Michal Holčák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne
Veronika Holíková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Marek Horváth VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne
Martin Hořák VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jiří Hrazdílek Třanovičtí přespolní žraloci VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 82
Filip Hromčík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Petr Hubáček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Lukáš Chlíbek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Martin Chovanec VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Lucie Chudějová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Martin Chumchal VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Radek Chvíla VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jiří Janeček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Janeček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Radim Jaroš Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Jan Jasenský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jan Jirkovský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jan Kadleček VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Kalousek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Robert Kocián Titan Trilife VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 18
Milan Kolaja DIBOŽESUCH VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne
Michal Kolenčík PSVB VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Miroslav Kopecky VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Petr Korcián Fitnessfreedom race team VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Petr Korcián Fitnessfreedom race team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Petr Kotásek 53.pluk Opava VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Petra Koutková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne
Václav Kovář VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Tomáš Kozlovský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Martin Krátký VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Lukas Krejza Liquid funk VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Lenka Križanová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Robert Krystek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Bohdana Krystková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
David Kuchař VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 47
Michal Kulišťák SDH Tylovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Andrea Kůstková naBOSo VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Pavel Kutheil A-BENET VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Adéla Kuželová Scutum team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jaroslav Kyselý VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Martin Lysoněk Hryzec Mladcová VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Vladan Mácha Bartošovický mlýn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 34
Lucie Machálková VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
alexandra Malanikova naboso VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Vladimír Maloň Gumárny Zubří VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Filip Malota Takamunka VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Robin Martinec VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Radek Matuštík VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Zuzana Matyášová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive CR VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 11
Radek Michl weba VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Zuzana Mikolášová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Pavel Muráň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Peter Muráň VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Ondřej Muroň Z+M Partner VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Petr Muškát VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Pavel Nádvorník VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne
Pavel Nádvorník VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Roman Navrátil VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Daniel Nedbal VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Ngoc Mai Nguyen VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Pavel Novosad SKOB Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Pavel Novosad ml. SKOB Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Zdeňka Novosadová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Jiří Novotný VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Rostislav Novotný Bebíčka VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Radomír Nový Erholung VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Rastislav Ošťádal VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Michal Palenica VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Stanislav Palička VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Robert Pařenica VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Ivona Pikešová BEBÍČKA VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jan Píšek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Pavel Píšek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Michal Plánka Mattoni Freerun Zlín VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Nikola Pokorná VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
František Pokorný VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Viktor Polách VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Radek Provázek VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Lukáš Ptáček Bonbónci VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
milan rakus triatlon team trnava VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Luděk Randár VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Josef Řičičář VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Lenka Sedláčková VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Martin Schovanec VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Pavel Schwarz HP TRONIC VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne
Ivan Sklenarik VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Marcela Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne
Miroslav Skýpala Vozáci Val.Mez. VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Michaela Solanská MTB Rysová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Zdeněk Solanský MTB Rysová VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Jiří Souček naBOSo VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Martin Stachovič N-MED Team VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Lukáš Stojar Turtles Zlin VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Vladimir Stojar SALIX Zlin VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 22
Irena Stojarova SALIX Zlín VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano 24
Žaneta Stojarova Salix Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Andrea Suchá Lawi Slovensko VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne
Gabriel Suchý VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne
Gabriel Suchý LAWI Slovensko VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ne
Jiri Svarc FCPK VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jan Svoboda VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Roman Szturc Frydecká střela VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Petr Ševela CENTROPROJEKT VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Petr Ševela Jr. CENTROPROJEKT VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jiří Šída weba VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Otakar Šiška VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Lucie Šuláková Pales Riders VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
František Švehlík Bojkovice VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Pavel Takáč #NaDyzajn VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Kárim Titz VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Michal Tomášek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ne
Lukáš Trefil SRTG Havířov VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Veronika Ubrová Fitnesscentrum Body Care Brno VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Vojtěch Valer VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
zuzi vecerkova #NaDyzajn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jiří Večerka #NaDyzajn VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Michael Vita VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Ondřej Vitovský VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Vladimír Vlček VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Martin Votava VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Pavel Vrána Bonbónci VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Jiří Wagner fitnesscentrum Body Care VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano
Jiří Zakopal VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Vladimír Zicháček SKP Zlín VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano
Michal Žáček Titan Trilife VALACHY MAN 2019 KRÁTKÁ Ano 70
Petr Žídek VALACHY MAN 2019 DLOUHÁ Ano

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Petra Balíčková, Ivan Balíček, Zuzana Balíčková Baldateam VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano
Lenka Míčková, Zdeněk Míček, Jana Outěřická Balónci VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano
Jiří Jahoda, Pavel Mlčák, Oldřich Vávra Dycky Rožnov VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ne
Daniel Matejík, Václav Bezděk, Ondřej Soukeník Gauneři Zlín VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano
Jaryn Pavlica, Jakub Kužel, Tomáš Kužel Monkeys VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano
Radoslav Bernatík, Stanislav Klívar, Radim Šustek Takamunka 1 VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano
Iveta Kovaříková, Lucie Macounova, Roman Pitelka Terezka team VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano
Markéta Zůbková, Kristýna Golová, Karolína Vojáčková Ty tři holky VALACHY MAN 2019 ŠTAFETA Ano

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Matěj Ambrož fofoši Kategorie do 12 let Ano
Radek Ambrož fofoši Kategorie do 10 let Ano
Tomaš Bařinová ŠSK při ZŠ Želechovice nad Dřevnicí Kategorie do 8 let Ano
Eliška Císařová Želva Racing Team Kategorie do 6 let Ano
Eliška Divinová Kategorie do 4 let Ano
Sára Fojtášková Kategorie do 14 let Ano
Tobiáš Frydrych Kategorie do 12 let Ne
Václav Gajda Kategorie do 10 let Ano
Matěj Horák TK Deza Kategorie do 10 let Ano
Samuel Horák PK Zlín Kategorie do 16 let Ano
Marek Hromada TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano
Vítek Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Martin Chumchal Kategorie do 16 let Ano
Štěpán Jahoda Ski Soláň Kategorie do 8 let Ano
Anita Jahodová Kategorie do 6 let Ano
Filip Jirkovský Kategorie do 4 let Ano
Adam Juráň TJ Alcedo Vsetín Kategorie do 16 let Ano
Jan Karafiat Ski klub Koprivnice Kategorie do 8 let Ano
Ondrej Karafiat Ski klub Koprivnice Kategorie do 10 let Ano
Filip Kraus LSK FM Kategorie do 12 let Ano
Sofie Krausová LSK FM Kategorie do 8 let Ne
Martin Křížka Kategorie do 12 let Ano
Matěj Mazánek Sokol Brno I Kategorie do 10 let Ne
Ondrej Muráň Kategorie do 16 let Ano
Julie Nedbalová Kategorie do 10 let Ano
Štěpánka Nedbalová Kategorie do 14 let Ano
Aneta Paličková Lešetín II Kategorie do 8 let Ano
Karolína Paličková Lešetín II Kategorie do 10 let Ano
Apolena Pechová Kategorie do 10 let Ano
Dominik Procházka Kategorie do 6 let Ano
Marko Procházka Kategorie do 10 let Ano
Nikol Puškáčová Kategorie do 14 let Ne
Denis Rulf Kategorie do 12 let Ano
Tobias Rulf Kategorie do 10 let Ano
Adam Sedláček Kategorie do 12 let Ano
Amélie Sedláčková Kategorie do 10 let Ano
Kristýna Stojarová SALIX Team Kategorie do 16 let Ano
Jáchym Svoboda fofoši Kategorie do 4 let Ano
Mikuláš Svoboda fofoši Kategorie do 4 let Ano
Jáchym Šafránek Elite Sport Boskovice Kategorie do 12 let Ano
Anna Šafránková Elite Sport Boskovice Kategorie do 10 let Ano
Silvie Šimáková Kategorie do 6 let Ano
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano
Sebastian Veliký TJ Slezan FM Kategorie do 14 let Ano
Dana Vitovská Kategorie do 4 let Ano
Michal Votava Kategorie do 4 let Ano
Štěpán Votava Kategorie do 6 let Ano
jiří Zavřel elite sport boskovice Kategorie do 10 let Ano
adéla Zavřelová elite sport boskovice Kategorie do 12 let Ano