Závody - BIKE VALACHY

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Michal Ambrož BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Štefan Bajcár divé zvery BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Karel Blažek BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Jiří Brus Symbio+Cannondale BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Milan Bureš N-MED Team BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Šárka Burešová N-MED Team BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 17
Vít Buriánek BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Zuzana Buriánková BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Michal Čejka BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Patrícia Dičková Turzovka BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Zbynek Dostal BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Jakub Drábek Retofy BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 66
Martin Dusík BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Barbara Ferfecka BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Josef Filipi BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Josef Flajšar BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Jan Grňa tvurcereklamy.cz BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Pavel Grňa tvurcereklamy.cz BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Iva Hapalová TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Mirka Havranová BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Martin Hořák BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Jiří Hrazdílek Třanovičtí přespolní žraloci BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 82
Petr Cholasta BIKE KRÁTKÁ 2019 Ne
Jiří Jahoda BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Jan Jakeš BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
karel janak TITAN TRILIFE BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Jakub Ježík BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Martin Kareš Knebl-Hosiery BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Robert Kocián Titan Trilife BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 18
Martin Kozel BIKE KRÁTKÁ 2019 Ne
David Kuchař BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 47
Michal Kulišťák SDH Tylovice BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Ludvík Kurečka Force Fojtík Head Team BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Jiří Lorenc BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Vladan Mácha Bartošovický mlýn BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 34
Robin Martinec BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Zuzana Matyášová BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
DAGMAR MERAŠICKÁ BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Radomír Nový Erholung BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Martin Orság N-MED Team BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Pavel Ovesný ZVONEK SPORT Valašské Klobouky BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Zdenek Pavlacký BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Ondřej Pernica BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Adam Plaček Slabý Odvar BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Michal Plánka Mattoni Freerun Zlín BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Jan Procházka BIKEINVEST CYKLOTEAM BIKE KRÁTKÁ 2019 Ne
Blanka Říhová BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Milan Samiec BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Miroslav Skýpala Vozáci Val.Mez. BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Jaroslav Smetana BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Roman Smýkal BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Vladimir Stojar SALIX Zlin BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 22
Irena Stojarova SALIX Zlín BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 24
Petr Svoboda BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Jan Štefko BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Žaneta Trčková Force Fojtík Head Team BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Žaneta Trčková Force Fojtík Head Team BIKE KRÁTKÁ 2019 Ne
Lukáš Václavek Kolovna KM-BT Morkovice BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
zuzi vecerkova #NaDyzajn BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Drahomír Vrba Koryčany Bikers BIKE DLOUHÁ 2019 Ano
Silvie Zvonková ZVONEK SPORT Valašské Klobouky BIKE DLOUHÁ 2019 Ne
Radoslav Zvrškovec BIKE KRÁTKÁ 2019 Ano
Michal Žáček Titan Trilife BIKE DLOUHÁ 2019 Ano 70

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Matěj Ambrož Kategorie do 12 let Ano
Jakub Blažek Kategorie do 12 let Ano
Kateřina Brodová Kategorie do 14 let Ano
Kateřina Burešová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano
karolína černá HBT Zlín Kategorie do 8 let Ano
lucie černá HBT Zlín Kategorie do 10 let Ano
Juraj Čicka ZŠ, Rázusova Čadca Kategorie do 10 let Ano
Vikinka Čimborová TK Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ano
Jakub Čižmář TJ Sokol Jablůnka - Pržno Kategorie do 4 let Ano
Vojtěch Dorotík Ski Soláň Kategorie do 12 let Ano
Dalibor Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano
Patrik Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano
Kamila Drdová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano
Viktorie Erbanová 4TATTOO Kategorie do 10 let Ano
Patrik Gášek Kategorie do 4 let Ano
Matouš Gerla Bike Pro Racing Kategorie do 12 let Ano
Ema Hluchníková Kategorie do 4 let Ne
Bruno Hromada Kategorie do 4 let Ano
Tobias Hromada SK EDIE TEAM Kategorie do 8 let Ano
Vítek Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Anežka Cholastová Kategorie do 4 let Ano
Eliška Cholastová Kategorie do 6 let Ano
Štěpán Jahoda Kategorie do 8 let Ano
Jan Karafiat Ski klub Koprivnice Kategorie do 8 let Ne
Ondrej Karafiat Ski klub Koprivnice Kategorie do 10 let Ne
Jan Kareš Kategorie do 4 let Ano
Anna Karešová Kategorie do 4 let Ano
Martin Krhovský KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Jakub Křupala KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva Kategorie do 6 let Ano
Johana Kubová FK Prostřední Bečva Kategorie do 4 let Ano
Max Mucha SK Jiří Team Ostrava Kategorie do 6 let Ano
Samuel Mucha SK Jiří Team Ostrava Kategorie do 10 let Ano
Sarah Muchová SK Jiří Team Ostrava Kategorie do 4 let Ano
Šimon Orság SKI KLUB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano
Nikol Pavlica TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 12 let Ne
Šimon Pavlica TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 8 let Ne
Emma Pernicová Kategorie do 4 let Ano
Dominik Procházka Kategorie do 6 let Ano
Marko Procházka Kategorie do 10 let Ano
Emma Říhová Kategorie do 6 let Ano
Nikol Říhová Kategorie do 8 let Ano
Radmil Schneider Kategorie do 12 let Ano
Vanessa Schneiderová Kategorie do 4 let Ano
Radek Sklář SK KOHOUTI PRŽNO Kategorie do 10 let Ano
Iva Smetanová Kategorie do 6 let Ano
Silvie Šimáková Kategorie do 6 let Ano
Karel Štelc Bike Pro Racing Kategorie do 14 let Ano
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano
Marek Šulák SK EDIE TEAM Kategorie do 12 let Ano
Lucie Šuláková TITAN TRILIFE Kategorie do 14 let Ano