Závody - VALACHY DUATLON

Startovní listina - dospělí


Jméno Příjmení Klub Trať Zaplaceno Startovní číslo
Tomáš Adámek DUATLON 2019 Ano 171
katarina Adamove Žabka Čadca DUATLON 2019 Ne 154
Michal Ambrož DUATLON 2019 Ano 19
Štefan Bajcár divé zvery DUATLON 2019 Ano 68
Martin Bartusek DUATLON 2019 Ano 64
Kateřina Bařáková USK HK DUATLON 2019 Ano 81
Veronika Baťková DUATLON 2019 Ano 179
Václav Bednarský Titan Trilife DUATLON 2019 Ano 84
Vojtěch Bednarský TNF Bike Team DUATLON 2019 Ano 5
Mariana Berzáková DUATLON 2019 Ne 162
Renata Bittnerova N-MED Team DUATLON 2019 Ano 32
Tamara Bjalková DUATLON 2019 Ano 140
Jan Blokeš DUATLON 2019 Ano 112
Jakub Boček Novatop Lapierre DUATLON 2019 Ano 94
Radek Bogar DUATLON 2019 Ano 183
Dominik Brandýs Kolárna DUATLON 2019 Ano 122
Roman Brandýs Kolárna DUATLON 2019 Ano 125
Kristián Brezáni Maratón klub Rajec DUATLON 2019 Ano 56
Adrian Broj BROJ TEAM ŹLINICE DUATLON 2019 Ano 48
Marcel Broj BROJ TEAM ŹLINICE DUATLON 2019 Ano 49
Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team DUATLON 2019 Ano 132
Šárka Burešová N-MED Team DUATLON 2019 Ano 17
Vít Buriánek X-MEN DUATLON 2019 Ano 120
Zuzana Buriánková DUATLON 2019 Ano 28
Jan Coufal N-MED Team DUATLON 2019 Ano 117
Štefan Červenka BCK Slimák Trenčianska Teplá DUATLON 2019 Ano 83
Jaroslav Čtvrtlík Kolex Valašské Klobouky DUATLON 2019 Ano 146
David Dalajka Slečinky Napajedla DUATLON 2019 Ano 119
Jaroslav David DUATLON 2019 Ano 175
Patrícia Dičková Turzovka DUATLON 2019 Ano 12
Jaroslav Dittrich DUATLON 2019 Ano 185
Petr Doležel DUATLON 2019 Ne 155
Jakub Drábek Retofy DUATLON 2019 Ano 66
Ľubomír Ďurica MKL Kremnica DUATLON 2019 Ne 151
Michal Durica DNT DUATLON 2019 Ne 160
Richard Dyják Malvas bike team DUATLON 2019 Ano 100
Tomas Fanta Karpatské Naděje DUATLON 2019 Ne 157
Michal Fárlík DUATLON 2019 Ano 182
Barbara Ferfecka DUATLON 2019 Ano 9
Josef Flajšar DUATLON 2019 Ano 118
Daniel Fojtík DUATLON 2019 Ano 170
Stanislava Fojtíková DUATLON 2019 Ano 169
Miloslav Foret DUATLON 2019 Ano 186
PAWEŁ GOMOLA GOMOLA TRANS AIRCO DUATLON 2019 Ano 124
Jan Grňa tvurcereklamy.cz DUATLON 2019 Ano 44
Pavel Grňa tvurcereklamy.cz DUATLON 2019 Ano 78
Martin Hájek Kolárna DUATLON 2019 Ano 137
Miroslav Hájek Maratón klub Rajec DUATLON 2019 Ano 55
Pavel Hájek WWW.ZLINSKA50.CZ DUATLON 2019 Ano 76
Jan Hajzler eVerejneZakazky.cz DUATLON 2019 Ano 109
Petr Hanák Sokol Bučovice DUATLON 2019 Ano 80
Miroslava Hanáková Sokol Bučovice DUATLON 2019 Ano 79
Jiří Haninec BCK Slimák Trenčianska Teplá DUATLON 2019 Ano 107
Iva Hapalová TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM DUATLON 2019 Ano 65
Vladimír Havel Beskydští bajkeři DUATLON 2019 Ano 103
Mirka Havranová DUATLON 2019 Ano 63
Tomáš Herčko O2 Zlín DUATLON 2019 Ano 88
Patrik Holeša Maratón klub Rajec DUATLON 2019 Ano 53
Martin Holiš Rocky Mountain-Maloja DUATLON 2019 Ano 4
David Horký DUATLON 2019 Ano 85
Martin Hořák DUATLON 2019 Ano 11
Jiří Hrazdílek Třanovičtí přespolní žraloci DUATLON 2019 Ano 82
Štefan Hrnko Bytča DUATLON 2019 Ano 106
Michal Hrouza DUATLON 2019 Ano 134
Simona Hrstková DUATLON 2019 Ano 138
František Hrtánek SCK CYKLO TOUR Súlov DUATLON 2019 Ano 145
Vojtěch Hrubý DUATLON 2019 Ano 184
Karel Hyjánek KOLOKROUŽEK Zlín DUATLON 2019 Ano 96
Andrej Chardikov DUATLON 2019 Ano 57
Monika Ivánková DUATLON 2019 Ano 95
bohumil jahn BogasTeam DUATLON 2019 Ne 158
Jan Jakeš DUATLON 2019 Ano 135
karel janak TITAN TRILIFE DUATLON 2019 Ne 152
Petr Janča DUATLON 2019 Ano 27
Svatopluk Janečka Ski-turist Velké Karlovice DUATLON 2019 Ano 2
Martin Janíček Skupina Přátel Lehkého Šlapání DUATLON 2019 Ano 73
Aleš Janošík Cyklotoulky Luhačovice DUATLON 2019 Ano 69
Radim Jaroš Mattoni FreeRun Zlín DUATLON 2019 Ano 42
Lukáš Jedelský DUATLON 2019 Ano 35
Jakub Ježík DUATLON 2019 Ano 36
Miloslav Juráň Pomalýcykloturista DUATLON 2019 Ano 58
Alena Kadlecová BK Lysá DUATLON 2019 Ano 115
Monika Kadlecová DUATLON 2019 Ano 181
Zuzana Kasmanová Ph Your Motion DUATLON 2019 Ano 54
Jiří Klíma KILPI RACING TEAM DUATLON 2019 Ano 3
Stanislav Kmeť DUATLON 2019 Ano 50
Ondřej Kobliha WWW.ZLINSKA50.CZ DUATLON 2019 Ano 139
Robert Kocián Titan Trilife DUATLON 2019 Ano 18
Martin Koláček DUATLON 2019 Ano 15
Jan Kolář DUATLON 2019 Ano 77
Martin Kolkus Irongroup BMPG DUATLON 2019 Ano 21
Marián Konrády DUATLON 2019 Ano 51
Michal Kořenek kovo-max.cz DUATLON 2019 Ano 90
Karolína Kovářová DUATLON 2019 Ano 127
Martin Kozel DUATLON 2019 Ano 91
Kateřina Krutílková Forman Kids DUATLON 2019 Ano 72
Petra Krutílková Forman Kids DUATLON 2019 Ano 71
Miroslav Kubala DUATLON 2019 Ano 165
Kateřina Kubíčková DUATLON 2019 Ano 130
David Kuchař DUATLON 2019 Ano 47
Michal Kulišťák SDH Tylovice DUATLON 2019 Ano 39
Ľubomír Kultan DUATLON 2019 Ano 14
Jaroslav Kyselý DUATLON 2019 Ano 104
Tomáš Kyselý DUATLON 2019 Ano 62
Ivana Linková DUATLON 2019 Ano 180
Petr Lobiš DUATLON 2019 Ano 129
Daniel Loveček Power Bike Porr DUATLON 2019 Ano 45
Filip Lužný Kilpi Racing Team DUATLON 2019 Ano 110
Vladan Mácha Bartošovický mlýn DUATLON 2019 Ano 34
David Machač DUATLON 2019 Ano 61
Martina Malíková DUATLON 2019 Ano 174
Robin Martinec DUATLON 2019 Ano 7
Jana Martinů Karpatský kynologický klub DUATLON 2019 Ne 148
Kristína Masaryková TK Žabka Čadca DUATLON 2019 Ano 133
Zuzana Matyášová DUATLON 2019 Ano 20
Jan Menšík DUATLON 2019 Ano 29
DAGMAR MERAŠICKÁ Continental Automotive CR DUATLON 2019 Ano 6
Ondřej Minařík Valachbajk Team DUATLON 2019 Ano 25
Viliam Mrvečka Zberači zážitkov DUATLON 2019 Ano 147
Martin Navařík AC Sportguides Rožnov p.R. DUATLON 2019 Ne 150
Ivo Nekvinda N-MED Team DUATLON 2019 Ano 26
Ondřej Novosad Skupina Přátel Lehkého Šlapaní DUATLON 2019 Ano 136
petra novotná DUATLON 2019 Ano 108
Petr Ordelt DUATLON 2019 Ano 176
Zdeněk Orner Titan Trilife Zlín DUATLON 2019 Ano 141
Martin Orság N-MED Team DUATLON 2019 Ano 59
Dušan Oškera DUATLON 2019 Ano 166
Filip Ovesný Vojta kosa team DUATLON 2019 Ano 114
Martin Pekař WWW.ZLINSKA50.CZ DUATLON 2019 Ano 126
Olga Pekařová WWW.ZLINSKA50.CZ DUATLON 2019 Ano 131
Adam Plaček Slabý Odvar DUATLON 2019 Ano 102
Michal Plánka Mattoni Freerun Zlín DUATLON 2019 Ano 10
Elo Podoben DUATLON 2019 Ano 178
Michaela Poledníková DUATLON 2019 Ano 31
Radim Pospíšil VALMON Valašské Meziříčí DUATLON 2019 Ne 153
Palo Raček DUATLON 2019 Ano 75
Martin Rada Jěštěd SkyRace DUATLON 2019 Ano 98
Nikola Rajnohova 4EVER Cyklo Bulis DUATLON 2019 Ano 22
Jan Rajtmajer DUATLON 2019 Ano 38
Kornel Rakus DUATLON 2019 Ano 167
Ladislav Režňák DUATLON 2019 Ano 143
Radek Rozmahel DUATLON 2019 Ano 111
Jozef Rožník bikeacademy.sk DUATLON 2019 Ano 40
Marek Rybařík TITAN TRILIFE DUATLON 2019 Ano 128
Dita Ryšková DUATLON 2019 Ano 60
Blanka Říhová DUATLON 2019 Ano 92
Jan Salaj DUATLON 2019 Ne 156
Milan Samiec DUATLON 2019 Ano 13
Vojtěch Schneider ERHOLUNG TEAM BOLATICE DUATLON 2019 Ano 46
Pavel Skalický Rocktechnik Triatlon DUATLON 2019 Ano 116
Lucie Skřivánková SupGirls DUATLON 2019 Ano 121
Barbora Slaninová DUATLON 2019 Ano 87
René Slánský Běhatlon Val. Klobouky DUATLON 2019 Ano 8
Petr Smetka DUATLON 2019 Ano 173
Bronislava Smetková DUATLON 2019 Ano 172
Ondřej Smoček DUATLON 2019 Ano 164
Jakub Smyček Naparide DUATLON 2019 Ano 43
Roman Smýkal DUATLON 2019 Ano 93
Michal Srba Skupina Přátel Lehkého Šlapání DUATLON 2019 Ano 74
Jiří Staněk DUATLON 2019 Ne 149
Štěpán Stloukal KLSG Jablonec n/N & ACT leraK Blansko DUATLON 2019 Ano 30
Vladimir Stojar DUATLON 2019 Ano 23
Irena Stojarova SALIX Zlín DUATLON 2019 Ano 24
Jan Svoboda DUATLON 2019 Ano 16
Miloš Svoboda Stazu design DUATLON 2019 Ano 101
Petr Svoboda DUATLON 2019 Ano 37
Ivo Šauer DUATLON 2019 Ano 41
Marek Ščerba MOUNTAINTIME Felt Aropec DUATLON 2019 Ne 159
Ivo Škola Olomouc DUATLON 2019 Ano 123
Zuzana Škutilova DUATLON 2019 Ne 161
Petr Šťastný Sport Races DUATLON 2019 Ano 1
Daniel Tkáč DUATLON 2019 Ano 177
Paolo Togni Lowellpro Racing Team DUATLON 2019 Ano 142
Lukáš Trefil SRTG Havířov DUATLON 2019 Ano 89
Milan Trlica DUATLON 2019 Ano 67
Lukáš Turek ON-OFF Team DUATLON 2019 Ano 144
Jiří Vaida Olomouc DUATLON 2019 Ano 105
zuzi vecerkova #NaDyzajn DUATLON 2019 Ano 86
Jiří Večerka #NaDyzajn DUATLON 2019 Ano 52
Petr Veselý Slavičín DUATLON 2019 Ano 113
Vladimír Vlček DUATLON 2019 Ano 33
Peter Vranák DUATLON 2019 Ano 168
Drahomír Vrba Koryčany Bikers DUATLON 2019 Ano 97
Radim Vrba Koryčany Bikers DUATLON 2019 Ne 163
Jan Zlatovský #580824 DUATLON 2019 Ano 99
Michal Žáček Titan Trilife DUATLON 2019 Ano 70

Startovní listina - štafeta


Členové Název Trať Zaplaceno Startovní číslo
Milan Bureš, Kateřina Burešová BURÁCI DUATLON 2019 - štafeta Ano 304
Pavel Lacina, Daniel Hanzelka HanziL Team DUATLON 2019 - štafeta Ano 301
Martina Nekvindova, Ivo Nekvinda M&I STARS DUATLON 2019 - štafeta Ano 303
Martin Orság, Anna Nekvindová, Kateřina Orságová N-Med Team DUATLON 2019 - štafeta Ano 302
Bohuslav Komín, Tobiáš Orság, Vojtěch Orság N-Med team 2 DUATLON 2019 - štafeta Ano 306
Pavel Horák, Pavel Horák Sklo Horák DUATLON 2019 - štafeta Ano 305

Startovní listina - děti


Jméno Příjmení Klub Kategorie Zaplaceno Startovní číslo
Jakub Adamove TK Žabka Čadca Kategorie do 14 let Ne 145
Matěj Ambrož PK Zlín Kategorie do 12 let Ano 4
Robin Austin Kategorie do 6 let Ano 47
Anna Bajčíková SKI KLUB Valašské Meziříčí Kategorie do 14 let Ano 24
Lukáš Bartoň Kategorie do 6 let Ano 129
Vladimír Bartoň Kategorie do 8 let Ano 170
Lillian Baťková Ghost Junior team Kategorie do 12 let Ano 173
Nicole Baťková Ghost Junior team Kategorie do 12 let Ano 174
Agáta Bittnerová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 16
Justýna Bittnerová N-MED Team Kategorie do 12 let Ano 15
Matěj Bludský TITAN TRILIFE Kategorie do 10 let Ano 97
Kristián Brezáni Kategorie do 14 let Ano 182
Kateřina Brodová KB Rožnov Kategorie do 14 let Ano 23
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team Kategorie do 12 let Ano 104
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team Kategorie do 10 let Ano 103
Kateřina Burešová N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 3
Magdalena Černá Kategorie do 8 let Ano 169
Dominik Černý Orel Vyškov Kategorie do 8 let Ano 127
Vikinka Čimborová Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ano 126
Jan Číž SKIBI Akademie Kategorie do 12 let Ano 73
Vojtěch Číž SKIBI Akademie Kategorie do 14 let Ano 72
Jakub Čižmář Kategorie do 4 let Ano 137
Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice Kategorie do 12 let Ano 132
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ Kategorie do 14 let Ano 117
Jan Dejmal Kategorie do 4 let Ano 181
Alex Drábek HC Černí vlci Rožnov p.R. Kategorie do 12 let Ano 68
Natálie Drábková Atletika Rožnov p.R. Kategorie do 10 let Ano 69
Matěj Drasal Kategorie do 14 let Ano 111
Dalibor Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ano 28
Patrik Drda AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 29
Kamila Drdová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 30
Eliška Drongová Kategorie do 10 let Ano 130
Sofie Drongová Kategorie do 6 let Ano 131
Nela Fiurášková Kategorie do 14 let Ano 27
Sára Fojtášková Kategorie do 14 let Ano 114
Adéla Galušková Kategorie do 12 let Ano 180
Radim Gorgoš Kategorie do 10 let Ano 160
Matěj Gureň HC Spartak Uherský Brod Kategorie do 6 let Ano 92
Marek Hába Kategorie do 6 let Ano 91
Natálie Hálová Orel Uherský Brod Kategorie do 4 let Ano 89
Aneta Hansová Kategorie do 6 let Ano 83
Nela Hansová Kategorie do 6 let Ano 84
Daniel Hanzelka AKEZ Kopřivnice Kategorie do 14 let Ano 121
Jiří Havlík KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 119
Tom Herčko Kategorie do 4 let Ano 120
Lukáš Holec Kategorie do 4 let Ano 168
Michaela Horakova Kategorie do 6 let Ano 125
Anna Hrazdílková Kategorie do 6 let Ano 110
Ema Hrazdílková Kategorie do 8 let Ano 109
Beáta Hrubá Kategorie do 8 let Ano 157
Ema Hrubá Kategorie do 8 let Ano 101
Jan Hrubý Kategorie do 16 let Ano 156
Vojtěch Hrubý Kategorie do 14 let Ano 100
Vítek Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 1
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 2
Bohumil Jahn BogasTeam Kategorie do 8 let Ano 115
Michael Jahn BogasTeam Kategorie do 6 let Ano 116
Filip Janota Kategorie do 8 let Ano 162
Anežka Janotová Kategorie do 12 let Ano 163
Barbora Janská Kategorie do 4 let Ano 178
Tereza Jemelková Kategorie do 6 let Ano 133
Judita Juračáková ZŠ Trojanovice Kategorie do 10 let Ano 65
Martin Kacíř Kategorie do 8 let Ne 148
Anna Kacířová Kategorie do 12 let Ne 147
Branislav Kavzal Kategorie do 12 let Ano 166
Sára Klanicová Kategorie do 4 let Ano 172
Eva Koláčková Kategorie do 14 let Ano 82
Mikuláš Komín Mattoni Freerun Zlín Kategorie do 8 let Ne 154
Marek Kováčik TK Žabka Čadca Kategorie do 16 let Ano 58
Lukáš Kovář MŠ Rokytnice,Vsetín Kategorie do 6 let Ano 87
Pavel Kovář Biatlon Vsetín Kategorie do 14 let Ne 143
Luděk Kovařík Kategorie do 8 let Ano 159
Vojtěch Kovařík Kategorie do 4 let Ano 158
Lucka Krhovská KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 11
Martin Krhovský KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 12
Markéta Krupa Klub biatlonu Rožnov pod Radhoštěm Kategorie do 12 let Ano 98
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli Kategorie do 16 let Ano 49
Jakub Křupala KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 45
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 46
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva Kategorie do 6 let Ano 33
Tereza Kubalová Kategorie do 14 let Ano 167
Adéla Kubinová Elite sport Boskovice Kategorie do 16 let Ano 108
Johana Kubová FK Prostřední Bečva Kategorie do 4 let Ano 34
Pavel Lacina AKEZ Kopřivnice Kategorie do 10 let Ano 55
Radim Lacina AKEZ Kopřivnice Kategorie do 8 let Ano 56
Anja Lacinová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 6 let Ano 57
Erich Tihamér Lanštiak Reborn by Veitsport Kategorie do 4 let Ano 52
Jan Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 14 let Ano 122
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 10 let Ano 124
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín Kategorie do 12 let Ano 123
Peter Lovíšek Kategorie do 4 let Ano 79
Jirka Lysáček Sport club Kopec Kategorie do 8 let Ano 90
Tobiáš Machač Kategorie do 6 let Ano 43
Timea Machačová Kategorie do 4 let Ano 44
Ivana Máchová AKEZ Kopřivnice Kategorie do 16 let Ano 31
Laura Majkráková Kategorie do 10 let Ano 50
Laura Majkusová Kategorie do 6 let Ano 66
Adam Málek SK atletika Hranice Kategorie do 8 let Ano 64
Ladislav Maňas Fortex-Ski Moravský Beroun Kategorie do 10 let Ano 88
Matej Mareček TK Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ne 151
Šimon Marek Kategorie do 12 let Ano 113
Nikola Marjaková Triatlonový klub Žabka Čadca Kategorie do 16 let Ne 152
Barbora Marková Kategorie do 10 let Ano 112
Rozalie Anna Martináková SIKI Mez Vsetín Kategorie do 12 let Ano 48
Juraj Masaryk Žabka Čadca Kategorie do 10 let Ano 106
Martin Masaryk Žabka Čadca Kategorie do 12 let Ano 107
Max Matyáštik Kategorie do 12 let Ne 149
Martin Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou Kategorie do 4 let Ano 60
Tomáš Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou Kategorie do 8 let Ano 59
Ella Mičolová Tj Rožnov p. R. Kategorie do 10 let Ano 22
Adam Mierzwicki MTR Kategorie do 4 let Ano 128
Kryštof Mikeska Kategorie do 8 let Ano 61
Josefína Mládenková Kategorie do 12 let Ano 161
Jan Moural Valašští sporťáci z.s. Kategorie do 12 let Ano 36
René Najt HC Kometa Brno Kategorie do 12 let Ano 99
Ivo Nekvinda N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 5
Anna Nekvindova N-MED Team Kategorie do 14 let Ano 6
Šimon Orság SKI KLUB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 35
Tobiáš Orság N-MED Team Kategorie do 12 let Ano 40
Vojtěch Orság N-MED Team Kategorie do 16 let Ano 39
Benita Orságová Kategorie do 10 let Ano 175
Ema Orságová N-MED Team Kategorie do 6 let Ano 41
Liliana Oškerová Kategorie do 6 let Ano 93
Lukáš Ovesný Vojta Luka Team Kategorie do 4 let Ano 86
Vojta Ovesný Vojta Luka Team Kategorie do 6 let Ano 85
Jakub Palat Kategorie do 4 let Ano 136
Jaroslav Palát Kategorie do 10 let Ano 17
Jiří Palát Kategorie do 8 let Ano 18
Michaela Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 14 let Ano 10
Pavlína Paprskářová Maple Zlín Kategorie do 10 let Ano 9
Alexandr Paťava SKM Valašké Meziříčí Kategorie do 16 let Ano 32
Patrik Pavlenko Ghost team Kategorie do 8 let Ano 95
Šimon Pavlica TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 8 let Ano 78
Nikol Pavlicová TJ SOKOL KNĚHYNĚ Kategorie do 12 let Ano 77
Sebastian Pňovský Silvini team Kategorie do 8 let Ano 94
Eva Podzemná Kategorie do 4 let Ano 165
Jan Podzemný Kategorie do 8 let Ano 164
Vojtěch Prstek TJ Gumárny Zubří Kategorie do 12 let Ano 42
Teodor Raška SK Kohouti Pržno Kategorie do 10 let Ano 38
Tobias Raška LSK FM Kategorie do 12 let Ano 37
Marek Regmund Kategorie do 8 let Ano 53
Michal Regmund Kategorie do 6 let Ano 54
Richard Rožník bikeacademy.sk Kategorie do 4 let Ano 21
Emma Říhová Kategorie do 6 let Ano 14
Nikol Řihová Kategorie do 8 let Ano 13
Oliver Samák Cycling Academy Bratislava Kategorie do 10 let Ne 146
Kateřina Seidlová SK Edie team Vsetin Kategorie do 12 let Ano 141
Jakub Smyček Kategorie do 8 let Ne 142
Jiří Staněk Kategorie do 6 let Ne 140
Michal Staněk Sokol Hovězí Kategorie do 14 let Ne 138
Soňa Staňková Kategorie do 12 let Ne 139
Matyáš Stříž Kategorie do 8 let Ano 62
Šimon Stříž Kategorie do 4 let Ano 63
Marek Sýkora Kategorie do 6 let Ano 171
Anna Šafránková Elite Sport Boskovice Kategorie do 10 let Ano 19
Julie Ščerbová MOUNTAINTIME team Kategorie do 12 let Ne 150
Alexander Michael Šebest AMS Kategorie do 10 let Ne 153
Silvie Šimáková Kategorie do 6 let Ano 20
Martin Šír Kategorie do 12 let Ano 179
Valerie Šperková Kategorie do 4 let Ano 155
Anička Špilerová CK PeMaP Přerov Kategorie do 6 let Ano 134
Stanislav Špok Kategorie do 10 let Ano 105
Nela Štefková AKEZ Kopřivnice Kategorie do 12 let Ne 70
Adéla Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 8 let Ano 8
Anna Štěpánková KOBRA Vsetín Kategorie do 10 let Ano 7
Dorota Štramberská Titan sport club, z.s. Kategorie do 12 let Ano 118
Marek Šulák SK EDIE TEAM Kategorie do 12 let Ano 26
Lucie Šuláková Titan Trilife Kategorie do 14 let Ano 25
Patrik Toman Bike Pro Racing Kategorie do 14 let Ne 71
Aleš Tomaník Kategorie do 12 let Ano 81
Katrin Tomaníková Kategorie do 8 let Ano 80
Eliška Tomanová Team Forman Cinelli Kategorie do 4 let Ano 96
Alzbeta Tumova Slaby odvar Kategorie do 8 let Ne 144
Zuzana Vacková Kategorie do 6 let Ano 51
Jan Vašíř TITAN TRILIFE Kategorie do 8 let Ano 135
Ninka Večerková #NaDyzajn Kategorie do 4 let Ano 74
Lukáš Vojtěšek Kategorie do 12 let Ano 176
Barbora Vojtěšková Kategorie do 16 let Ano 177
Zuzana Walczysková SKB Velké Karlovice Kategorie do 10 let Ano 67
Eliška Zmydlená Kategorie do 10 let Ne 75
Jan Zmydlený Kategorie do 12 let Ne 76
Matěj Žáček TITAN TRILIFE Kategorie do 12 let Ano 102